Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

kochane dziękuję wam za życzenia, mam nadzieję, że się spełnią w 100% :) Marcia ja czekam na ten owulacyjny test bo teraz to już mnie zaczyna ciekawość zżerać smerfetko współczucia infekcji kobiecych a na @ nie czekaj lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a myślisz,że faktycznie te ziółka zadziałają?Ja piłam zioła ojca Klimuszki,ale musiałam przerwać,bo odkąd zaczęłam kurację Bromergonem,to na zapach i smak ziółek odruch wymiotny miałam.A jezeli chodzi o ziółka o.Sroki,to lepsza jest gotowa mieszanka sprzedawana w necie,czy dziewczyny same ją kompletują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr 1-kupiłam potrzebne ziółka w sklepie zielarskim i razem zmieszałam.Ale wiesz...mam wrażenie,że to picie ziólek jeszcze bardziej mnie nakręcało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem popołudniem :-D :-D Ogarnęłam wszystko i mogę odpocząć :) Emilia - super, że Dzieciaczek tak dobrze się rozwija :-D Ja tez się czasem zastanawiam czy poprzez te leki stymulujące owulkę nie zostaniemy obdarzeni ciążą mnogą kiedyś.....:-P hmmmm no cóż u męża w rodzinie 3x były bliźniaki więc.....kto wie.... Aniołku - jak ten czas leci....dopiero co mówiłaś, że masz 2kreseczki na teście... Smerfetko - ja z tego co pamiętam nie miałam żadnych odczuwalnych objawów po podaniu pregnylu - a pęcherzyk bardzo ładnie pęknął....Ale to było dawno dawno temu..... Prinzesska - ja piłam 2-3 cykle temu zioła o. Sroki - ten zestaw 3. W ziołowym kupowałam składniki i sama zrobiłam mieszankę....Wyszedł mi cały 3 litrowy słój....Ale efektów brak..... W ogóle ostatnio stwierdziłam, ze ja chyba jak nie dostanę takiej porządnej dawki leków na wywołanie owulki to nic z tego.....No chyba, że sobie jeszcze bardziej odpuszczę...zapomnę o tym, że chcę mieć dziecko...Nie wiem, sama już nie wiem.... U mnie też zima na całego....Emilko, fajnie, że nie musisz już dojeżdżać....i być zdana na PKP bo to co sie dzieje to istna katastrofa.... No i jak zwykle sie rozpisałam....Wybaczcie....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam ojca sroki zestaw 3 na owulacje pije od 3 tygodni i jak zawsze mialam cykle 31-36 dni, to w tym cyklu 25 dni... wiec cos tam jednak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiecie co dziewczynki - dzisiaj miałam takie bardzo brudnawo - brązowe plamienie...Aż się przestraszyłam :( co to może być? Mam 18dc dzisiaj.... Hmmmm właśnie się dowiedziałam, że koleżanka jest w drugiej ciąży....W maju urodziła córeczkę....W ogóle mieli tak straszne problemu, że przygotowywani byli już do inseminacji i się okazało, że jest w ciąży....Starali sie ponad 2 lata a tu teraz druga ciąża...Wiecie co aż mi ta wiadomość otuchy dodała...:-D chyba cuda się zdarzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka zrobiłam owulacyjny nie z rannego moczu i testowa wyszła mi bledsza od kontrolnej więc chyba nie jestem w ciąży a okresu nadal nie mam. Trzeba by się chyba zaopatrzeć w te ziółka od następnego cyklu. Smerfetko jaką grupę wiekową masz w przedszkolu? Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu pisz,jak najwięcej!!!Mnie to bardzo cieszy i w żadnym razie nie przeszkadza :-) Kochana trochę mnie pocieszyłaś tym brakiem objawów po zastrzyku z Pregnylu,bo już straciłam nadzieję na ten cykl,a teraz na nowo je odzyskałam :-) A jeżeli chodzi o te plamienie u Ciebie,to może to oznaka jajeczkowania?Ja z tymi plamieniami mam spory problem i mój lekarz powiedział,że mam zaburzenia hormonalne i stąd się one u mnie pojawiają. Sisetka i piłaś gotową mieszankę,czy sama ją komponowałaś?A jak tam w ogóle u Ciebie?Jak tam Twoje pęcherzyki? Marcia kochanie zrób sobie normalny teścik i wtedy wszystko będzie wiadomo :-) Ja mam w tym roku pięciolatki,więc sporo już z tymi dzieciaczkami mogę zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tamtym cyklu nie brałam ani clo ani nic i pecherzyki w ogole nie urosly wiec postanowilam kupic te ziola, ale za to dostalam @ w 26 dc, a zawsze mialam powyzej 31 dni ziola kupilam w zielarskim i sobie namieszalam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten cykl będziesz miała stymulowany,czy też stawiasz na naturę?Sisetko a Ty jak się czułaś po Pregnylu?Miałaś jakieś bóle podbrzusza?Pęcherzyki zawsze Ci pękały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia a wiesz co może taki normalny test byłby lepszy, cośdługo już nie masz tego okresu ja jutro za godzinę jadę do usc i cholera boję się, nie wiem czego ale się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niestety przyszła @ Mój mąż niezadowolony bo na badania w piątek pójdzie. Taka nie stresuj się, wypij jakąś meliskę i dobrze będzie. Smerfetko myślałam że może masz 3-latki i jakieś fajne pomysły na zajęcia. Od jutra mamy mieć konspekty tematycznie napisane na dwu godzinne zajęcia. Ta nasza babka jest porąbana bo te dzieci 10 minut nie mogą wytrzymać. Prinzesska daj znać jutro jak wyniki. Miłej niedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz mialam pregnyl, pecherzyki pękly a czułam sie normalnie, zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. to normalne,że denerwujesz się przed tak ważnym dla Ciebie dniem,ale jestem pewna,że wszystko pójdzie dobrze :-) Marcia bardzo mi przykro kochana :-( Myślałam,że już Ci się udało,a tu ta wredota jednak przyszła :-( Kurczę widzę,że każdy facet ma do badań zupełnie inne podejście.Mój też nie skakał z radości,ale też za bardzo nie narzekał.A ostatnio nawet zaproponował,żeby po kuracji wiatminkowej powtórzyć badanka i zobaczyć,czy paramatery się poprawiły. Badanie nasienia to podstawa i mój lekarz uważa,że trzeba je zrobić jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Marci a Ty hormony sobie zbadałaś?Miałaś monitoring cyklu? A jeżeli chodzi o konspekt,to zacznij od jakiejść łatwej zabawy na powitanie,później zrób jakiś tetrzyk sylwet na podstawie opowiadania,następnie zaproponuj jakąś zabawę ruchową,a na zakończenie zrób fajną plastykę :-) prinzesska daj znać jutro,jak tam męzowi badanka wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco pewnie doświadczona
hej smerfetko i i inne wspaniałe dziewczyny........... znalazłam coś, co też bardzo Wam się przyda: http://tnijurl.com/56c1f081daef/ jeśli nie teraz, to za chwilę........pozdrawiam i trzymam palce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny smerfi nie musisz mieć objawów przy pękaniu, bo mi przy ostatnim pregnylu pękł a nic zupełnie nie czułam taka gratuluję z okazji ślubu :-) Bąblinko, może niekoniecznie cykl strcony, może lekarz coś szybkiego wymyśli i staranka będą możliwe u mnie dziewczyny plamienie MEGA po okładach z oleju rycynowego jeszcze gorzej, jem więc siemie lniane zioła narazie odstawiłam bo się po nich źle czułam ja tam nadzieji już dla siebie nie mam dziewczyny a miałyście badanie droznosci jajaowodów? moja kolezanka, która starala sie ponad 2 lata, była tydzien temu na badaniu gazem i okazało się, że ma zapchane, lekarz nie dawał za wygraną, dodawał ciśnienia tego gazu, dodawał i... gaz przepchał jajowody :) może to był problem, jest duża nadzieja, że teraz im się uda.. :) już z pewnością są drożne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila słońce czy to plamienia i krwawienia dadzą Ci wreszcie spokój?Podziwiam Cię,że nie poddajesz się i nadal walczysz z tym cholernym mięśniakiem! Ja badania drożności jajowodów nie miałam i gdybym chciała je sobie zrobić prywatnie,to zapłaciłabym pewnie ponad 1000 złotych,więc to spory wydatek :-( Ale trzymam kciuki,żeby Twojej koleżance to badanie przyniosło szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień zanim się dowiedziałam, że jestem w ciąży kupiłam sobie 3 opakowania FEMIFERILU. Jeśli ktoś jest zainteresowany, chętnie odsprzedam. Wezmę mniej, bo 40 zł. za opakowanie. Mój adres : studentka.olsztyn@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Marcia co za paskudna @, że musiała przyjść. A już wszystkie miałyśmy nadzieję, że Ty będziesz następna. :-( Ale i tak czuję, że grudzień Nas nie zawiedzie i któraś z Was zobaczy te upragnione dwie kreseczki. Taka jedna GRATULUJE podjęcia tak ważnej decyzji. I trzymaj się tam jutro. Smerfetko i wszystkie dziewczyny, które pracujecie z dziećmi. Podziwiam Was naprawdę. Ja kocham dzieci i w ogóle to są najwspanialsze skarby. ale za nic w świecie nie mogłabym z nimi pracować. Nie nadaję się do wymyślania zabaw i do tego, żeby zapanować nad taką gromadką. Ja jestem jednak stworzona do pracy przy biurku. Siadam przed komputerem dostaję dokumenty i robię. A ja się dzisiaj fatalnie czuję. Po południu jak obierałam ziemniaki to prawie zemdlałam. Zaczęło mi się kręcić w głowie i widziałam jakieś białe plamy przed oczami. Nie wiem czy to nie od żołądka, bo wcześniej zjadłam na śniadanie zielonego ogórka. I od tej pory cały czas się jakoś tak średnio czuję. mam nadzieję, że Dzidzi to w niczym nie zaszkodziło. :-( Pierwsze co pomyślałam, to nie martwiłam się o siebie tylko czy oby nie zaszkodzę tym maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j................. wielkie gratulacje!! Trzymaj się cieplutko jutro i nie płacz.... podczas ceremonii, nie wolno!!! To przynosi pecha.... U mnie jak nigdy wczesniej, @ pojawiła się 28 dc!!! Swięto jakieś czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro idę do gina, miałam już w sobotę ale znów mi przełożyli z dziś na jutro..ehh.. Smerfetko a Ty coś zażywałaś na te infekcje czy samo Ci przeszło? na szczęście nic strasznego się nie dzieje, więc wytrzymam do jutra spokojnie a i nawet może jakieś małe staranko będzie.. :-) bo w sumie leciutki obrzęk mam tylko i nic więcej więc chyba nie umieram :P Marcia- następny cykl jest nasz :D bo u mnie ten cykl mało starań więc wątpię... jak tam się macie dziś Mikołajowo kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza24
Witam dziewczyny Mikołajkowo bardzo, bardzo przyjazne stworzyłyście forum dlatego chciałabym do Was dołaczyć, wszystkim przyszłym mamą i tym starającym sie o to by nią zostać życzę wszystkiego najlepszego. My staramy sie od trzech miesięcy, cykle mam średnio co 32 dni, przez dwa miesiace dostawałam jak z zegarkiem w ręku a w tym spóźniał mi sie tydzień, do wczoraj, juz tak sie cieszyłam, myslałam biec do apteki po test a tu w Mikołajkowy poranek niestety niemiła niespodzianka...@... Smutno mi ale mam nadzieję, że wreszcie sie uda i nie będą święta tak radosne bo mieliśmy nadzieję, że juz w trójkę, ale cóż, przepraszam za średnio radosny nastrój, ale same rozumiecie... Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza24
Witam dziewczyny Mikołajkowo bardzo, bardzo przyjazne stworzyłyście forum dlatego chciałabym do Was dołaczyć, wszystkim przyszłym mamą i tym starającym sie o to by nią zostać życzę wszystkiego najlepszego. My staramy sie od trzech miesięcy, cykle mam średnio co 32 dni, przez dwa miesiace dostawałam jak z zegarkiem w ręku a w tym spóźniał mi sie tydzień, do wczoraj, juz tak sie cieszyłam, myslałam biec do apteki po test a tu w Mikołajkowy poranek niestety niemiła niespodzianka...@... Smutno mi ale mam nadzieję, że wreszcie sie uda i nie będą święta tak radosne bo mieliśmy nadzieję, że juz w trójkę, ale cóż, przepraszam za średnio radosny nastrój, ale same rozumiecie... Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aisza :-) witaj :-) nie martw się, następny cykl przed Tobą :-) a 3 miesiące to dopiero począteczki starań więc na pewno wkrótce się uda :-) i mam nadzieję, że nam wszystkim wkrótce się powiedzie :-) 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa sa sa sa...uff... 4.3mln ale jest bardzo zla ruchliwosc, dlatego Prof radzi Icsi. M ma jeszcze raz przyjechac na spermiogram i wtedy zamroza juz. Klinika przysle nam dokumenty i zestaw do pobrania krwi, to juz u ginki-i pojedzie to instytuu Immunologii w Kiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×