Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Aisza ja też czekam na @, czuje że się zbliża :) Kurcze za 3 tygodnie mam wesele, a ie mogę kupić sobie sukienki, jeszcze w tą sobotę jadę na taki duży targ może tam coś będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza ja też czekam na @, czuje że się zbliża :) Kurcze za 3 tygodnie mam wesele, a ie mogę kupić sobie sukienki, jeszcze w tą sobotę jadę na taki duży targ może tam coś będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!! U mnie 16 dc. zrobiłam dzis test owula, pozytywny!!Wiec do dzieła!!Chociaż sie nie nastawiam zbytnio!!Trzmajcie kochane kciuki za mnie!!Miejmy nadzieje Izabelka i Aisza!!!moze @ nie przyjdzie!Nio Aisza ale masz na głowie załatwień, ze szok!!Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Trzymam za was mocno kciuki, oby kwiecień był owocny i dal nam dwie kreseczki na zajączka. Dziękuję za informacje o prolaktynie. W środę postaram się o skierowanie na prolaktyne. Dziwna rzecz mi się przytrafiła dziś. 3 kwietnia zaczął mi się okres, który był skąpy i krótki. Dziś za to śluzu pod dostatkiem, normalnie ze mnie kapie jak przy okresie. Nie mam żadnych objawów innych, a śluz nie jest jeszcze tym płodnym, przynajmniej go nie przypomina. Miałyście tak? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandras moze Ci sie udalo zajść w ciążę, rób test i pisz na bieżąco!!Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
2 kwietnia robiłam test i wyszedł ujemny, więc to raczej nie ciąża. W dodatku 3 kwietnia miałam 3 dniowy okres, ale ten śluz teraz to taki dziwny. Jutro ginekolog i zobaczymy co powie. Następne testowanie przewiduję dopiero w weekend majowy, chyba że stał się cud i test ciążowy z 2 kwietnia się pomylił. Dziekuję wam za szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jutro dzwonie do takiego lekarza ze śląska podobno bardzo dobry, może on mi pomoże dlaczego 2 razy poroniłam, może dobrze będzie jak zapytam się kilku lekarzy co myślą na jeden temat?? Żałuje że jak byłam w ciąży nie poradziłam się co mam robić z tym bromergonem czy brac czy nie bo być może nie poroniłabym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
izabelka, ja tez nie. Jakoś jestem przekonana, że ten okres był troszkę inny z powodu luteiny. Dlatego grzecznie poczekam do końca tego cyklu. Testy mam jeszcze dwa w zapasie, może się skuszę wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
izabelka a do kogo jedziesz, bo ja jestem ze sląska, a dokładniej to z Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tarnowskich gór do dr Gwoździa podobno sprawdzony, zobaczymy co on mi powie, ale za wizyte bierze 100zł razem z badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
100 zl z badaniami, to nie tak drogo. Ja placiłam 70zł za wypianie samej recepty, bez badania ginekolog i usg. Dziś bylam na NFZ i jestem bardzo zadowolona. Miałam od razu badanie ginekolog., badanie podbrzusza i do tego usg dopochwowe. Wszystko na jednej wizycie. Bylam u tego lekarza pierwszy raz. Na usg widać było pęcherzyk graffa. W ciąży nie jestem. Dostałam luteinę od 16-ego dnia cyklu dopochwowo przez 10 dni i polecenie zrelaksowania się:) Monjoc trzymam kciuki za owocne działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze Aleksandras szkoda :( Ale pocieszyłaś mnie że 100 zł to nie jest tak drogo ale i tak muszę iść do jakiegoś lekarza który ma dobry sprzęt bo u mnie na wsi to nic nie ma, w przychodzi jest tylko fotel i biurko :) i doktorek oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta, co słychac? Nio dzieki Aleksandras za trzymanie kciuków. ale jak pisałam nie nastawiam się za bardzo. Nio pewnie Izabelko skoro to dobry lekarz to nie zaszkodzi pojechac, moze cos zaradzi na te poronienia. I kupuj sukieneczke, bo nie zdarzysz:-) Pozdrowionka! Ps. Zapomniałam Wam się pochwalić dzisiaj zalaliśmy już fundamenty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc coraz bliżej do wybudowania Waszego domku :) bardzo fajnie :) A sukienke może jeszcze kupie w sobotę jadę teraz na jeszcze inny targ jak już tam nie kupie to nie wiem w czym pójdę, na allegro fajne są kiecki ale kurcze trochę się boje że nie bedzie pasowało zresztą zawsze lepiej przymierzyć i wybrać Robicie już porządki na święta? bo ja dzis właśnie zaczęłam :) i trochę mnie to przerasta he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, weszłam na chwilke bo akurat mam okazję i chciałam zerknąć co u Was, co do tych lekarzy o których piszecie to ja tez uwazam ze warto udac sie do jakiegos polecanego fachowca niz odwiedzac jakiegos z doskoku bo nie ma wyboru a tak niestety jest w malych miasteczkach, co do drugiej sprawy to Izabelko ja tez juz pomalu patrze gdzie by tu suknie slubną piękną wyhaczyć, ale ja to mam pół roku a Ty??W zasadzie to nie będę też sie z tym śpieszyła, bo kto to wie jak będę za ten czas wyglądała hihi, może będę bardziej okrągła;) A tak poważnie to już mam na oku fajny salonik z sukniami dwa miasta dalej od mojego więc pewnie się tam w swoim czasie udam choc nie wiem jak dokonam wyboru, ciężka sprawa:) A poza tym co do mnie to po staremu, okres znów się spóźnia, co prawda dopiero chwile ale boje się że znów się coś pochrzani, narazie brzuch nie boli jak na nadejście @, zobaczymy, bromka łykam i jestem cierpliwa:) Manjoc gratuluje fundamentów, to już ważny krok:) Wogóle nie wiem jak w Waszych zakątkach ale u mnie pogoda masakra, jak późną jesienią, pada, wieje, szaro i ponuro, tylko pod kocyk z kubkiem gorącej herbaty, ech gdzie to słońce!! No nic trzymajcie się Kobitki, pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i do usłyszenia, muszę uciekać, papa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza no mi do wesela zostało 2 tygodnie :) a kiecki jak nie było tak nie ma, a ja mam dostać okres w sobote, ale pewnie będzie bo czuje że będzie :) Byłam u fryzjera, miałam robione pasemka, 2 kolory brąz i jasny blond i zapłaciłam 150zł, normalnie mnie z butów wyrwało, rok temu płaciłam za to samo 100zł tylko w innym salonie, a włosy mam takie za ramiona, a mojemu M powiedziałam że też 100 bo by bardzo przeżywał że to takie drogie, więc wolę mu nie mówić prawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!! Ale zmeczona jestem ale jak co dzien musze tu zajrzeć :-). Dzis w szkole mielismy rade szkoleniowa do 19 , wiec padam! Nio Aisza co do domku to jeszcze bardzo długa droga przed nami.Wiesz jak mozna zaszalec za nasze polskie zarobki! Izabelka co co sukni to napewno kupisz w sobote. Wow włoski napewno super wyglądaja (szkoda, ze zdjec nie mozna pododawac bym obejrzała fryz). co do porzadku swiatecznych to juz w sumie posprztane. Co jeszcze u Was słychac!! Pozdrowionka dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
OJJJJ, wygląda na to, że sama zostałam ze świątecznymi porządkami : ( Mam nadzieję, że w weekend podgonię trochę z porządkami, bo w tygodniu wracam padnięta z pracy i nie mam już na nic siły. Mnie zalewa płodny śluz, mam go strasznie dużo. Owulacja powinna być w niedzielę, więc czeka mnie intensywny weekend. Zazdroszczę wybierania sukni i przygotowań do ślubu, mi pozostaly tylko wspomnienia . Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Aleksandras skoro masz tyle śluzu to do dzieła w weekend bądźmy dobrej mysli. My z M staraliśmy się intensywnie pare dni temu pewnie nic nie wyjdzie bo staramy sie juz tak dlugo bez rezultatów niestety:-( Nio z porzadkami napewno sobie poradzisz ja mam o tyle dobrze ze wieszkosc mama zrobiła! Grunt mieć mamę!!Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny wszedzie na topikach jakos pusto moze u was bedzie weselej ja staram sie o dzieciatko od pazdziernika do dzis za 3 dni ma przyjsc @ jutro chyba zatestuje bo przytylam 3,5 kg i to mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! CO słychować? Witam Cię Ira!! Może zrób ten tescik szybko i mów co wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dzisiaj robilam test no i negatywny .... teraz to trzeba czekac niestety.... a jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Widzę, że prawie nikogo dziś nie ma, chyba odpoczywacie co? Szkoda Ira , ze test wyszedł negatywny. A skad piszesz i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Witam, ja już po porządkach, a teraz czekam aż mężuś wróci z pracy i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja mieszkam w UK w czerwcu skoncze 28lat @ jeszcze nie dostalam jak dostane to sprobuje testow owulacyjnych no i len na poprawe sluzu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) opowiem od początku od roku czasu staramy sie z mężem o dzidzie, od ok 3 m-cy biorę bromergon jedna tabletka dziennie, miałam już okres co miesiąc lecz niebyło owulacji więc lekarz przepisal mi Clostilbegyt bralam przez 5 dni i na usg pokazał się pęcherzy , gin przepisal mi zastrzyk na pękniecie pęcherzyka aby doszło do owulacji. Zdaje mi się że miałam owulacje na to wskazywały objawy. Byłam po pewny czasie u gina na usg było coś albo niepękniety pęcherzy albo ciałko żółte lekarz niewiedział bo stwierdził że jest zawcześnie kazał brac luteine do skutku i przyjśc jak sie pojawi okres lub jak niebedzie . Biorę luteinę już 13 dzień i nic miesiączki niemam okres powinnam dopiero w środe dostac ale zawsze dostawalam po 7, 8 dniach brania luteiny . Mam bolące piersi duzy apetyt bóle podbrzusza , często oddaje mocz itp dziewczyny jak wy myślicie może to byc ciąża ??? Chciałabym bardzo prosze odpiszcie jeśli jeszcze ktoś tu zagląda co o tym myślicie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to Aleksandras do dzieła trzymam kciuki!!My z mężem działalismy w dni płodne ale nie wiem co z tego wyniknie. Narazie to mnie jakies wypryski zsypały po owulacji nie wiem czego, a moze ze @ niedługo szok. Moniczka2601 niestety nie miałam takiego przypadku, wiec Ci nie pomogę!!CO kobietki u Was słychac? Pozdrowionka!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki i wszystkie nowe dziewczyny :) Kurcze nie uwierzycie, ale w końcu kupiłam sobie kiecke, bardzo podobna do tej http://allegro.pl/wesele-satynowa-marszczona-sukienka-koral-kokarda-i1562698087.html :):) no i dostalam @, planowałam że zacznę starania po poronieniu dopiero tak we wrześniu ale już nie mogę wytrzymać, chce już spróbować ale muszę jeszcze czekać bo będę miała robione różne badania z których byc może dowiem się dlaczego poroniłam ale to dopiero w lipcu :( Moniczka sama najlepiej wiesz jak zachowuje się Twój organizm, ale się nie nakręcaj zrób test i czekamy na wyniki :) Monjoc mi też zawsze przed @ wyskakują różne krosty, ale mam nadzieję że to nie przez to :) Kurcze niedługo idę na chrzest do mojej szwagierki, nie wiem jak to przeżyje, zawsze jak patrze na takie malutkie dzieciątka to mi się robi strasznie przykro że ciąglę się nie udaje... no cóż jeden ma lepiej żeby drugi miał gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×