Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Witajcie laseczki :) Dziś jest pięknie na dworze, tak słonecznie że aż chce się żyć :) Mi się okres skończył i normalnie już bym się niedługo szykowała do owulacji :) Ja jestem spod częstochowy i mam 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Izabelko!! To jesteś jeszcze młoda!!Ja juz za parę dni dokładnie 2 kwietnia 29 będę miała , ale jestem stara!! Kurczę boję się, że zleci i nie uda mi się zajść w tę ciąże. A ile cykli staracie się już? I jak długo sie leczysz, sorki, ze tak wypytuję,ale chce Was poznac i wiedziec dokładnie co i jak, bo niedawno jestem i szczegółów nie znam. A co do owulacji to tez chcialabm juz ja miec. ale narazie jeszcze mam @ . Nio niedługo imprezujesz, nio nie? Pozdro dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się od o 1,5 roku, na razie nie staram się zajść w ciąże bo jestem po poronieniu a zresztą skorzystam jeszcze z wakacji i wyjedziemy gdzies z M i dopiero tak we wrześniu rozpoczniemy starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Monjoc ja skończyłam w styczniu 34 lata i jestem z Gliwic. Pewnie najstarsza będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja dosłownie na chwile bo padam dzisiaj z nóg, muszę się wykąpać i się położę. Po wizycie okey, moja gin nie bardzo była za tym Bromkiem, stwierdziła że moja prolaktyna to nie tragedia i chciała jakieś słabsze coś mi dać ale pogadałyśmy i wkońcu dała mi jedno opakowanie, kazała przyjmować jedna tabletkę dziennie na pół rano i wieczorem i tu pytanie - czy to nie za dużo Waszym zdaniem?? A i mam jeszcze jedno pytanie na opakowaniu jest cena 19zł, czy mozna ten lek wykupić bez recepty, bo tak pomyslałam ze jak jeden cykl bedzie mało to w nastepnym sama bym wykupiła bo recepta kosztuje mnie sama 20zł a lek taniej, na recepte zapłaciłam 5.90, ale powiedzcie jak wiecie można go wykupic bez recepty?? Więc zaraz Bromek i zobaczymy jak się będę się czuła itd, no będziemy w kontakcie, a puki co uciekam, jutro zajrze to poczytam, a Wy odpiszcie jak możecie:) A co do pytanka powyżej to ja jestem z dolnośląskiej części Polski i mam lat tyle co w niku, co do staranek - 7 miesięcy!! Dobrej nocki, buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza bromergonu nie mozesz kupić bez recepty, ja przy prolaktynie 49 mam dawkę pół rano i całą na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Dzieki za pocieszenie, na razie @ brak, jutro mam termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze aleksanras @ juz nie przyjdzie, fajnie by było trzymam kciuki!!Mi sie juz konczy @ i zacznie sie kolejny cylk staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc nie mów tak na naszym forum już kilka dziewczyn zaciążyło tak więc i na Ciebie przyjdzie pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no udało mi się zajrzeć na chwilę:) Izuś mi przy prolaktynie 33.35 kazała brać pól rano i wieczorem ale postanowiłam przez trzy dni brać pół wieczorem żeby się przyzwyczaic i zobaczyć jak sie będę czuła, jest w zasadzie okey, powiem Ci tylko że jak ją wezme to mam zaraz zatkany nos, a dziś mnie brzuch jakoś dziwnie rano bolał, jakby jajniki ciągnęły, ale już jest ok, dziś jeszcze połóweczka na dobranoc a od jutra pół rano i wieczorem, a powiedz Izuś czy te połówki co przez trzy dni biore to działają czy to może za mała dawka i źle zrobiłam?? Wogóle tak się zastanawiam kiedy teraz owulkę będę miała, przez tamten miesiąc te zawirowania były i teraz sama nie wiem co i jak sie zemną dzieje, nawet wczoraj pomyslałam czy możliwe jest skoro miałam dwa tygodnie temu @ że po tej luteinie mogłam po okresie zajść a teraz szprycuje się lekami, tyle myśli ale chyba to nie możliwe w sumie, a powiedz jakby tak było to mógłby mi ten bromergon zaszkodzić?? Wogóle taka rozbita jestem, zastanawiam się jak to po tym bromku będzie, czy się uda czy nie?? No zobaczymy!! Majoc a Ty się nie poddawaj, napewno wszystko sie ułozy i będzie wkońcu dzidzia, jeszcze będziesz szczęśliwa, nie możesz wątpić i tracić nadziei, nie wolno Ci słyszysz????????????????????????? Głowa do góry, widzisz ile nas tu jest i każda ma problemy, będziemy sie wspierać ile będzie trzeba i wierze że za jakiś czas zmienimy nazwę topiku na "Staraliśmy sie razem o upragnione dzieciątko... i sie udało :-)" Co Ty na to?? Będzie dobrze Kochana, musi!!:) Mam rację dziewczyny?? Buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brałaś pół na wieczór to na pewno działa tym bardziej że prolaktyna najwięcej podnosi się na wieczór, ogólnie nie masz bardzo wysokiej prolaktyny ale jest podwyższona, być może właśnie ona hamowała Twoją owulację Kurcze wczoraj się z M kochalismy i się zapomnieliśmy i koniec był w środku, był to 9 d.c a cykle mam 26 dniowe, zobaczymy co to będzie choć planowałam ciąże tak najwcześniej we wrześniu... Monjoc masz racje, wiele jest takich przypadków że nie można zajść w ciąże a później się udaje, dziewczyny nie można stracić nadziei!! Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś to może przy mojej prolaktynie pobrac jeszcze po pół na noc przez pare dni czy od jutra zacząć rano i wieczorem, jak myslisz?? Co do Ciebie to ja Ci powiem że my każde przytulanki doprowadzamy do końca, po co marnować tak cenne nasienie, nie uważasz, a nóż widelec ;) Powiem Ci naprawdę mam stres czy to ta prolaktyna była przeszkodą dlatego mam taka nadzieję że teraz przy bromku się uda, fakt mam luz, nie stresuje się jak w tamtym cyklu który dał mi w kość, ale podświadomie wierze że na czasie będę skakać do góry ze szczęścia, to znaczy skakać nie będe bo nie wolno ale zwariuje z radości jesli juz;) A pytałam ale tak na marginesie, jakby sie okazało że kobieta zaszła w ciąże i nie wiedząc o tym zaczęła brac bromergon to mogło by to źle wpłynąć, u mnie tak napewno nie jest ale pytam z czystej ciekawości??? :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, tak jak piszecie: NIGDY NIE WOLNO TRACIĆ NADZIEI, PODDAWAĆ SIĘ I ZAŁAMYWAĆ!!!!!!!! MUSIMY SIĘ WSPIERAĆ, BYĆ SILNE, NASTAWIONE POZYTYWNIE I ZABARDZO SIĘ NIE NAKRĘCAĆ ŻEBY TO NIE WPŁYWAŁO NA PSYCHIKĘ, WIELE WIELE SPOKOJU BABECZKI!!! A napewno bedzie okey zobaczycie, zobaczymy wszystkie, uszy do góry:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza bierz ten bromergon jak Ci lekarz zalecił czyli pół rano pół na wieczór, myslę że to nie jest duża dawka, później pewnie po skończeniu opakowania pójdziesz na kolejne badanie prolaktyny Bromergonu nie powinno się brać w ciąży, ale żadne badania nie wykazały wad płodu u kobiet które go brały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć powiem Wam że jak zaszłam w ciąże to lekarz prowadzący mówił żeby go brać i brałam zgodnie z zaleceniem, później poroniłam niestety, teraz chodze do innego i ten mówił że lepiej go nie brać w ciąży, choć jest wiele kobiet które biorą go przez całą ciąże i jest ok, tak więc wnioskuję że jak ma być dobrze to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziekuję Izuś, puki co biorę i czekamy co czas przyniesie, oby los był łaskawy, a od jutra pół rano i pół wieczorem:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, wszystkie powinnyśmy jakieś ładne hasełko wstawić, aż milej by nam było w tym naszym gniazdku zwierzeń, dziękuję Kobitki że jesteście:) Ok nie rozwijam się bo na sentymenty mnie wzięło:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!! Juz Was polubilam, fajne sie z Wami pisze. Dzieki za pocieszenie Izabelko i Aisza26, wiecie co poprawił mi sie humor. Fajnie by było aby nam wszystkim tu obecnym sie w koncu udalo. Izabelko Aisza26 ma racje nie traccie tak drogocennego materialu. co to tematu,,staralismy sie o upagnione dzieciatko.....i udalo sie - podoba mi sie. i mam nadzieje ze niebawem wszystkie przeniesiemy sie z teo forum na tamto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki manjoc za poparcie, miałam nadzieję że Wam się spodoba, ale z tym kolejnym forum poczekajmy na reszte a mamusie niech nam dopingują w starankach, ja naprawdę wierze że nasze sytuacje sie poklarują i będziemy szczęśliwe, jeszcze zobaczycie jak będziemy się wymieniać poradami co do pieluszek a to kaszki a to czego innego, ech będzie pięknie, musimy być silne i uparte a będzie ok, co do cennego "materiału" to naprawdę nie można go tracić, a nóż widelec ta kapka co ją zmarnujemy będzie zawierała tę siłę którą nazywamy cudem hmm, mam rację??? :):*:):*:):*:):*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki uciekam, postaram się jutro zajrzeć bo już dzis raczej nie dam rady, trzymajcie sie ciepło, miłego wieczorku zyczę, pa:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio miejmy nadzieje Aisza26, ze tak bedzie!!! A co do materiału to masz rację, nie marnujcie go dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
witam wszystkich Dziś miałam termin @ i na razie nie przyszła. Biorę dalej luteinę dopochwowo, zostało mi jeszcze na 3 dni. Nie wiem co mam o tym myślec. Beta w 25dc wyszła 1.2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandras luteina ma takie działanie również że może Ci opóźniać nadjeście @, Aisza może coś o tym powiedzieć... Po jakimś czasie odstawiła luteina i przyszła po 3 dniach, tak więc najlepiej zrób sobie test i czekamy na wiadomości :) Mnie też się z wami miło gada, bo tak to nie ma za bardzo z kim o takich rzeczach, wszystkie koleżanki mają dzieci bądź jeszcze nie planują i nie ma z kim o tym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa aleksandras nie doczytałam że beta Ci taka wyszła więc to mało prawdopodobne że się udało więc zapewne w tym cyklu przyjdzie, ale nie martw się nie teraz to kolejnym razem, przytulam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksadras nie martw sie moze kolejny cykl bedzie owocny (mam nadzieje ze u kazdej z nas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×