Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Sisetka - a to nie znajdziecie czasu ani możliwości na staranka - przytulanka.....już pewnie coś wymyślisz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka - a to nie znajdziecie czasu ani możliwości na staranka - przytulanka.....już pewnie coś wymyślisz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka - a to nie znajdziecie czasu ani możliwości na staranka - przytulanka.....już pewnie coś wymyślisz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziewa reszta dziewczynek?? Margo co u Ciebie?? Jak się dziś czujesz?? Izabelka jak dzisiejszy obiadek smakował mężusiowi? Stylowa co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Byłam w knajpie na meczu Hiszpania-Niemcy, z moim mężem i naszym przyjacielem Jestem nieco podchmielona (2 piwa mi wystarczą do bomby:) ) Miśkaaaaa wyglądasz na bardzo pozytywną kobietkę :)) U nas też była odległośc, bo mój miły mimo, że pochodził z moich okolic- to wyjechał za granicę i przez jakiś czas musieliśmy walczyć z odległością Jak widać w niczym ona nie przeszkodziła Tak więc Nikita dacie rade!:) jak to mówią... STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE :D i tego Wam życzę :) Idę spaaaaaaaćććć Buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Ja znów zaglądam późną porą,jakoś tak mi trafia. Mój mąż zrobił dziś formata,potem wpisywał całe dane do komputera i teraz pora na mnie:) U mnie już dużo lepiej,ale jeszcze troszkę mnie męczy,szczególnie nudności,ale to pewnie przed @,ogólnie bardzo rozdrażniona jestem pewnie z tego samego powodu. Od lekarza się wczoraj nic konkretnrgo nie dowiedziałam,ogólnie ich podejście do pacjenta jest okropne,Zamiast badania,przeprowadził ze mną wywiad :D ,po czym stwierdził:wirus.Niejednokrotnie słyszałam od Polaków tu mieszkających ,że najczęstszą diagnozą jest właśnie wirus,śmieją się co niektórzy,że jak złamiesz rękę to nie bądź zdziwiony jak Ci lekarz powie;to wirus :No więc nadziałam się i ja :D Jutro mój termin @,ale czuję ,że nadchodzi,to nic ,kiedyś przyjdzie czas na upragnioną przerwę:) Smerfetka cieszę się ,że masz dobre wyniki badań,jeszcze troszkę powalczymy o dzidzię,a jak nie wyjdzie,to ustawimy sie w kolejce po luteinkę,nie ma sprawy:) Miśka jak przypominam sobie moją pierwszą ciążę,to doskonale pamietam,że w dniu spodziewanej @ i tuż przed nią miałam normalne objawy jak zwykle,byłam pewna,że wszystko ok i już za moment dostanę @,biegałam co moment do toalety i sprawdzałam majteczki,będąc pewna,że to już nadeszło,a potem nadeszła,ale moja mała dziewczynka:) Także to różnie może być:) Nikita super sobie radzisz,życzę Ci,żeby ten nastepny okazał się dobrym kandydatem na partnera i tatusia. Ale mi narobiłaś smaka tymi malinami,czereśniami,mniam. Ja na takie cuda tu nie mogę liczyć niestety:( Sisetka bierz sie do pracy,życzę owocnych staranek,nie pozwól rodzicom Wam przeszkadzać,jeśli chcą zostać dziadkami,to muszą troszeczkę Wam pomóc:D Izka co u Ciebie? Mam nadzieję,że @ nie nadeszła i nie nadejdzie,czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłało mi sie za szybko i nie dokończyłam:( e-mile ja też mam taka słabą głowę,więc rozumiem jak to jest,ale nie martw sie mało wypiłaś,to kaca nie będzie,choć u mnie to różnie bywa,czasem właśnie po dwóch piwkach cały nastepny dzień chodzę do tyłu,ale ja to takie jednorazowe wydanie jestem ogólnie,więc się nie sugeruj,hi hi Dziewczynki a jak to z tymi zdjęciami,posyłacie linki do Naszej Klasy ,tak jak było pierwsze mówione czy tylko zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj nie dostałam @, ale nie robie testu, bo boję się, że znowu zobaczę tylko 1 kreskę, wole się trochę połudzić :P Wczoraj jak wiecie robiłam na obiad naleśniki z bananami i jak mój mąż to zobaczył to powiedział mi że on dziś umyje tylko żebym zrobiła coś dobrego, ale co ja mu zrobie jak już obiad był prawie gotowy?? Noo i udało się mój mąż znowu myje po obiedzie, wystarczyły 2 dni :-) Ale doszliśmy w końcu do wniosku że 2 razy w tygodniu będą obiady takie jakie ja lubie no i świetnie :D A dziś już będą klopsiki w sosie koperkowym :)) E-mile ja też jestem taka ekonomiczna jak Ty ;-) Teraz zabieram się do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) No ja, Miśkaaa wysłałyśmy fotki na maila do Nikity i ona przesyłała nam swoje, mi Miśkii a Miścee moje. Czyli wysyłamy Nikicie a ona wszystkim wszystkie rozsyła :P Styloowa-kaca nie mam :) ale miałam piękną fazę :P Izka widzisz, nie ma to jak kobiece sposoby na faceta :D Nie ma co się kłócić, tłumaczyć, najlepiej działać a facet sam dojdzie do wniosków :D klopsiki w sosie koperkowym?? hmm daj przepis :D ja dzisiaj robię (w czechach tak to nazwali "rajcatova dobrota s oregano) pomidorowy przysmak z oregano :) czyli ser bałkański i mozarella zapiekane w pomidorach z oregano. A do tego bagietka z masełkiem czosnkowym :) Tutaj w Albercie dają takie zeszyty z przepisami, co miesiąc nowy numer i są w nim świetne przepisy. A teraz zrobię zupkę jakąś, bo obiado-kolacja dopiero koło 19. A mężuś pilnuje, żebym zjadła coś. Dzisiaj rano trochę byłam niemiła dla męża, bo mieliśmy staraczkować od dzisiaj rano (ponoć najwięcej w nasieniu plemników rano:P ), obudził mnie rano z uśmiechem a ja powiedziałam, że chce mi się spać a on ma iść do pracy :P ale jak mu się przykro zrobiło i poszedł szykować się do pracy to szybko wstałam i naprawiłam co zepsułam :P :D wydaje mi się, że w tym miesiącu mogę mieć mniej śluzu, bo często tak jest gdy się bierze krople mastodynon. W sumie sama nie wiem kiedy spodziewać się owulki, ale jakoś na dniach. dla bezpieczeństwa będziemy staraczkować codziennie/co 2 dni rano ale powiem wam, że jakoś nie nastawiam się na pozytywne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita przesyłam Ci link do naszej klasy bo nie mam tak fotek na komputerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie wlasnie tez nie nastawiam bo jakos nie wierze ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Próbowałam właśnie przesłać zdjęcia,ale niestety po tym formacie mąż wrzucił je jedynie na picassa ,więc boję się tam coś mu ruszać,bo się nie znam,więc muszę poczekać aż mi je bezpiecznie wyciagnie stamtąd Izka brawo za dyplomatyczne podejście ,bez nerwów,kłótni osiągnęłaś swój cel:) Tylko pozazdrościć A masz jakiś objawy @,czy cisza totalna? U mnie boli wszystko,ja spodziewam się @ lada moment. Ale dobre obiadki dziewczyny gotujecie,e-mile fajnie Ci z tą książką kucharską,przydałoby mi sie tak dostawać,bo naprawdę pomysłów na obiadki często brakuje,gotuje się jedno w kółko i to samo. A ja od wielu chyba już tygodni patrze na tę reklamę z pomysłem na gołąbki bez zawijania i taką chetkę już miałam na skosztowanie,no i wczoraj będąc w Stolicy zajrzałam do polskiego sklepu i mam! Dziś więc będę robić gołąbki bez zawijania:) Próbowałyście już tego,wiecie czy dobry obiadek wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy się długo ,bo od końca września 2009. ale wtedy to było prawie niemożliwe ,bo cały czas stosowałam plastry systen sequi na wyrównanie estrogenów. Potem przerwałam kurację ( po 11 miesiącach leczenia ). Więc od 17 maja biorę tylko duphaston z powodu niskiego poziomu progesteronu. Do tego wykryto że nie miałam owulacji( ale to tylko ten miesiąc był brany pod uwagę) Lekarz kazał wziąść clostilbegyt na owulację ale zaczęłam pić zioła które mają ją wywołać. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Tak naprawdę nie wiem czy stosowanie estrogenów utrudniało mi przez tyle miesięcy zajśćie w ciążę. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Próbowałam właśnie przesłać zdjęcia,ale niestety po tym formacie mąż wrzucił je jedynie na picassa ,więc boję się tam coś mu ruszać,bo się nie znam,więc muszę poczekać aż mi je bezpiecznie wyciagnie stamtąd Izka brawo za dyplomatyczne podejście ,bez nerwów,kłótni osiągnęłaś swój cel:) Tylko pozazdrościć A masz jakiś objawy @,czy cisza totalna? U mnie boli wszystko,ja spodziewam się @ lada moment. Ale fajne obiadki dziewczyny gotujecie,e-mile fajnie Ci z tą książką kucharską,przydałoby mi sie tak dostawać,bo naprawdę pomysłów na obiadki często brakuje,gotuje się jedno w kółko i to samo. A ja od wielu chyba już tygodni patrze na tę reklamę z pomysłem na gołąbki bez zawijania i taką chetkę już miałam na skosztowanie,no i wczoraj będąc w Stolicy zajrzałam do polskiego sklepu i mam! Dziś więc będę robić gołąbki bez zawijania:) Próbowałyście już tego,wiecie czy dobry obiadek wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze czyściłam klawiaturę bez odłączenia jej od sieci i takie tego skutki,że ostatnia wiadomość wydrukowała się ponownie:D Witaj Totoroo,ja niestety nie znam się na tych estrogenach,ale nasze dziewczynki Ci na pewno odpowiedzą na to pytanie. Myślę jednak ,że nie powinnaś być złej myśli,bo od czasu jak zaczęłąś się starać nie minął jeszcze roczek,a do tego zwalczałaś chorobę,więc prawdziwy czas starań jest krótszy,nie martw się teraz jak dochodzisz do zdrówka wszystko będzie prostsze i pewnie juz niedługo będziesz mogła się cieszyć maleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Stylowa za pocieszenie. mam wielka nadzieję na maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Stylowa za pocieszenie. mamy wielką nadzieję na maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totoroo My staramy się długo ,bo od końca września 2009. ale wtedy to było prawie niemożliwe ,bo cały czas stosowałam plastry systen sequi na wyrównanie estrogenów. Potem przerwałam kurację ( po 11 miesiącach leczenia ). Więc od 17 maja biorę tylko duphaston z powodu niskiego poziomu progesteronu. Do tego wykryto że nie miałam owulacji( ale to tylko ten miesiąc był brany pod uwagę) Lekarz kazał wziąść clostilbegyt na owulację ale zaczęłam pić zioła które mają ją wywołać. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Tak naprawdę nie wiem czy stosowanie estrogenów utrudniało mi przez tyle miesięcy zajśćie w ciążę. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ciut sie rozpisałyście :) Ja po powrocie z pracy odrazu pobiegłam do dentysty i na zakupy i dopiero teraz ściągnęłam do domu :) Rozesłałam Wam link i fotki - mam nadzieje że wszystkie do wszystkich dojdą :) Byłam dziś na solarium, tak mnie jakoś tknęło co by poprawić kolorek skóry :) Izabelka jeszcze Ci nie gratuluje ale trzymam kciuki za dwie kreseczki :) Natomiast gratuluje zawarcia kompromisu z mężem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie podbrzusze, ale mnie się wydaję że to tak na okres... Ide zaraz do fryzjera, ale się odstrzele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Tak się strasznie rozpisałyście że przeczytałam tylko ostatnią stronę Oststnio nie mam na nic czasu wczoraj pół dnia załatwiałam takie różne sprawy a potem byłam u mojej mamy i dzieciaczków mojej siostry i się zasiedziałam a potem mięliśmy z moim m chatę wolną więc skorzystaliśmy z okazji i poprzytulaliśmy sie tak ze już nie wstaliśmy z łóżka a dzisiaj moj m ma wolne a ja się znowy fatalnie czuję więc obiecuję nadrobić zaległości jak tylko będzie lepiej Pozdrawiam Was wszystkie gorące buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita wysłałam zdjęcia,sprawdź jak możesz swoją pocztę,bo nie wiem czy wyszło dobrze,bo nie mam zaznaczone,daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczyny jakos nie mialam ostatnio czasu no ale widze ze duzo pisalyscie u mnie narzie nic z ta praca i sie ciesze cholernie a smutna jestem bo czuje jak sie u mnie okres zbliza bo boli mnie brzuch i mam takie objawy jak zawsze Nikita jak bede miec czas to wysle jakas fotke Izka a jak u ciebie ?jak myslisz wypalilo w tym miesiacu? moze jutro cos wiecej napiszee,bylismy dzisiaj pare godzin nad morzem i padam z nog ale taki ruch mi dobrze zrobi moze strace pare kilogramow:) pozdrawiam was goraco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Boli mnie lewa strona podbrzusza- czytajcie jajnik :D co znaczy, że przyszła owulacja :D:D:D rano z mężulkiem pracowaliśmy jutro rano też popracujemy ajj, gdyby tak się udało... :) trzymam za WAs kciuki, oby Wasze @ nie przyszły a gdzie się podziewa Margo? ciekawa jestem jak się czuje :) właśnie oglądam "Zakonnica w przebraniu" :) świetna komedia lecę zrobić sobie herbatkę i oglądam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauważyłam, że Margo się wpisała zlały mi się nicki :D nic lecę oglądać :) ps kąpałam dzisiaj jednego z moich kotów, ale była zabawa :D masakra gorzej niż z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauważyłam, że Margo się wpisała zlały mi się nicki :D nic lecę oglądać :) ps kąpałam dzisiaj jednego z moich kotów, ale była zabawa :D masakra gorzej niż z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzisiaj rano miałam dzieciaczki swojej siostry i nie było czasu na mdłości :) Jak tylko pojechali to wykąpałam się ogoliłam :D no i lecę po południu do gina już nie mogę się doczekać a i jeszcze sobie na jakieś zakupy skoczę mam nadzieję że sobie coś ładnego kupię :):):) Nikita wysłałam zdjęcia mam nadzieję ze doszły :)wyślę jeszcze link na nk tylko wieczorem :P Izabelka_ rób ten test bo jestem cholernie ciekawa!!! Mila no to korzystaj póki możesz i za 2 tyg pisz że masz 2 kreski na teście!!!!!! Ja właśnie weszłam sobie na wagę i ubyło mi prawie 5 kilo i tak tragicznie wyglądam mam podkrążone oczy i w ogóle tragedia :) Miłego dnia odezwę się jak wrócę od gina buźki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Dziś nie ma okresu :) Jeżeli do jutra się nie pojawi to rano zrobie test, ale tak się boję 😭 deser a Ty kiedy masz dostać @, chyba jakoś niedługo nie? Ale mnie dziś jeden gość wkurzył w pracy, no normalnie!!! Nie wiem czy wszyscy ludzie są tacy złośliwi?? A wogóle pamiętacie jak mówiłam że śnił mi się pozytywny wynik testu?? Dziś w nocy też mi się śnił :D ihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, może te sny sa prorocze :):D:):D Margo podobno na początku ciąży zawsze się chudnie, nadrobisz jeszcze z tydzień dwa i rozkwitniesz jak kwiat- tak jak każda kobieta w ciąży trzymam kciuki za wizyte u gina:D i za wynik testu Izki :D ah dziewczyny my dzisiaj znowu staraliśmy się ciekawe czy coś z tego będzie :) zrobiłam dzisiaj zakupy żywnościowe na cały tydzień, teraz gotuję zupkę i mam zamiar oglądać chirurgów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×