Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Kochane dostałam Wasze maile. Jak tylko będę w domu to odrazu porozsyłam reszte foteczek :) Nie mam czasu się rozpisywać, tak tylko informacyjnie pisze abyscie wiedziały co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslałam wszystko wszystkim i mam nadzieje że dotrze. Niestety nie bedzie mnie juz dzisiaj bo wychodze ze znajomymi na impreze :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie uwierzycie co się dzisiaj stało miałam do gina na 15.30 pojechaliśmy wcześniej bo mój M. miał swoje sprawy do załatwienia a ja na zakupy oczywiście nic sobie nie kupiłam bo nic ładnego nie było kurcze zawsze tak jest :( No i po zakupach koło godz 15 poszłam do przychodni patrzę na listę a tam nie ma mojego nazwiska no to poszłam do rejestracji i zapytałam sie co i jak i okazało się że jakaś mądra kobieta zapisała mnie nie na ten piątek no i miałam wybór albo czekać do 19 aż wszystkich przyjmie albo zapisać się na inny termin no i zapisałam się na środę ale taka jestem wściekła!!!!!!!!!! A co najlepsze to w ogóle pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło :/ A potem pojechaliśmy kupić winogronka i nektarynki na które miałam taką ochotę ale ledwo je zjadłam to już musiałam lecieć do kibla jakiś koszmarny ten dzień!!!!!! Nikita121212. fajnie że wszystko porozsyłałaś zaraz sobie pooglądam udanej imprezki!!!!! Izabelka_ Ty to masz stalowe nerwy ja już dawno zrobiłabym test trzymam kciuki żeby był pozytywny i jak się dowiesz to zaraz daj znać!!!! Mila mam nadzieję że wszystko będzie ok jestem strasznie osłabiona tymi wymiotami i tym że nie daje mi nic zjeść a jak już daje to jest to chleb ser żółty i pomidor na mięso patrzeć się nie mogę bleee No to miłego wieczorku ja dzisiaj zasiądę i będę oglądać władcę pierścieni uwielbiam ten film :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dziś obudziłam się o 4 rano i zaraz pobiegłam robić test i... Wyszła ta druga kreska, ale taka cieniuteńka i blada, jak myślicie to też chyba oznacza ciąże?? Kupiłam jeszcze jeden test i zrobie go we wtorek. Dziś mam sprzątanie w domu - jak to w sobotę, wieczorem jeszcze wpadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dostałam Wasze zdjęcia,fajnie Was było widzieć:) Ja też czekam na @,która się spóźnia dni. Boli mnie wszystko całe podbrzusze,kręgosłup,piersi,mam nudności-tak jak przed okresem. Jestem w okropnym stanie psychicznym,nadzieja miesza się z niewiarą:( Chciałabym dodać ,że nigdy nie miałąm dłuższego cyklu niż29 dni,a dziś jest właśnie 29 dzień, Margo jak Ty miałaś ,kiedy byłaś już w ciąży,ale jeszcze tego nie wiedziałaś i czekałaś na nadejście @? Były normalne objawy @,czy jednak było ciut inaczej? Przykro mi kochana,że Twój stan nie uległ jeszcze poprawie,miałam nadzieję,że najgorszy czas już za Tobą,ale uwierz,że to nie bedzie trwało wiecznie,jeszcze troszkę wytrzymaj Izka,zrobiłaś test? Daj znać:) E-mile dużo owocnej pracy życzę :)Dawaj czadu:) Nikita ten "nowy" kiedy Cię odwiedza? Smerfetka ,gdzie jesteś? Odezwij się do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ,owszem ta druga jeśli nawet jest bladziutka oznacza ciążę!!! Moje gratulacje!! Oczywiście dla pewności powtórz test,ale to już tylko dla proformy,sądzę:D A jak się czujesz ? Masz dalej objawy na @,czy nie? Pytam ,bo chcę porównać ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):) Wchodzę i patrzę a tu dobre wiadomości..... Iza - moim zdaniem już możesz zacząć się cieszyć, że się udało....Testa możesz powtórzyć, ale chyba tal dla zasady.....Super, GRATULUJĘ!!!!!!:-D :-D Dziewczynki, pisała któraś z Was, że robiła te gołąbki bez zawijania.... i jak, smakowały. Bo ja mam zamiar robić wieczorkiem.....na jutro na obiadek..... Zajrzę do Was wieczorkiem, jak nie padnę....:(:( Wzięłam się z solidne sprzątanie i już mam dość....a roboty jeszcze przede mną :(:( Ja mam @ dostać jutro i też mam myśli a myśli....ale pewnie małpiszon przyjdzie :(:( Miłego popołudnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja robiłam te gołąbki,powiem tak: potrawa dobra,ale gołąbków mi to nie przypominało,raczej mielone z ryżem i kapusta po prostu,żałuję ,że nie dodałam więcej tej kapuchy,dałam 500 gr,a pisze żeby dodać 400gr,następnym razem dodam jeszcze wiecej. Daj znać jak obiadek smakował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się rozpłakałam ze szczęścia, tyle czasu na to czekałam :D Jestem teraz chyba najszczęśliwszą kobietą na świecie :)) Teraz już mnie przestały boleć piersi, mam tylko takie lekkie jakby ciągnięcie w podbrzuszu, jeju cudownie :)) Przedtem byłam pewna że przyjdzie @, a tu takie zaskoczenie! Będę później Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże,Izka moje nadzieję wzrosły,bo ciągnięcia ,o których mówisz ,miałam też przez kilka dni,ale to było podczas mojej choroby i sądziłam,że to sie wiąże z tym. Jak byłam u lekarza,wspomniałam mu o tym,a on zapytał czy w ciąży nie jestem,bo te ciągnięcia na pewno nie mają nic wspólnego z wirusem ,czy bakterią. później dzwoniłam do teściowej ,bo ona jest położną i pytałam o te ciągnięcia,bo mnie martwiły,a ona postawiła na jelita. Troszkę mi sie to zgodziło,bo cierpię na zespół jelita drażliwego. Teraz już sama nie wiem. Oj,ciężko mi wytrzymać ten stan:( Jeśli nadejdzie @,moje rozczarowanie będzie ogromne,aż się boję myśleć:( Izka wielki buziak dla Ciebie,fajnie widzieć,że kolejne dziewczyny odnosza sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka pozwól kochana,że Ci pogratuluję,bo jak dla mnie to na bank jesteś w ciąży.Mi przy moim synku też pierwsza kreska wyszła tak blada,że moja przyjaciółka powiedziała,że takie ledwie widoczne coś ciąży na pewno nie oznacza.A na drugim teście zrobionym po trzech dniach druga kreseczka była już gruba i wyraźna :-) Jejku,ale Ci zazdroszczę kochana-chciałabym być teraz na Twoim miejscu... Stylowa,Miśka mocno kciuczę,żeby ten miesiąc i dla Was okazał się szczęśliwy!Może wszystkie w lipcu zaciążymy... :-) Mnie ostatnio mało,bo zostałam zastępczą mamą siedmiu słodkich króliczków :-) Tak więc zajmuje mnie karmienie małych żarłoków mleczkiem przez strzykawkę,co wcale takie proste nie jest. Napiszę coś więcej jutro,bo teraz lecę się szykować na wesele mojej koleżanki. Miłej soboty dziewczynki :-) Aaaaaa,zdjęcia też prześlę do Nikity w niedzielę,bo bardzo chcę zobaczyć,jak wyglądacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodisiac
Cześć dziewczyny Mam takie pytanie, wiem, że nikt tu nie jest ginekologiem, ale może ktoś miał podobny przypadek Otóż miesiączki mam w miarę regularne. 8-10 dzień każdego miesiąca. Dziś 10 i nic.. no i się martwie trochę 27.06 czyli w moje płodne dni odbyłam stosunek przerywany z partnerem. hmm nawet nie wiem czy mozna to nazwać przerywanym. do wytrysku w ogole nie doszło.. całość trwała ok . minutę, a penis był suchy i nie było na nim preejakulatu przed włożeniem. to wiemy z narzeczonym na pewno stresuje sie troche, bo.. chciałabym wiedziec. test kupiłam, ale jeszcze czekam.. myslicie, ze moge być w ciąży? naprawde było sucho, narzeczony wrecz czuł tarcie heh, od paru dni okropbie boli mnie zołądek, chyba z nerwów... prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Izka gratuluję!! :D:D:D myślę, że ta kreseczka jest blada ponieważ masz jeszcze małe stężenie hormonu ciąży, ale na dniach wzrośnie i kreseczka będzie już gruba i wyraźna przy następnym teśćie :D ahhh cudownie:) my pracujemy pracujemy co ranek :) Izka a Wy codziennie pracowaliście? czy co dwa dni? :P kurde, ale mnie wpędziłaś w dobry nastrój :D trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodisiac poczytaj ten wątek, my tu miesiącami się staramy o zajście kochamy się w dni płodne bez zabezpieczeń i każda z nas kilka miesięcy minimum czeka na pozytywny test a Ty się boisz? myślę, że spóźnianie się @ to stres ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodisiac
ja Wam bardzo serdecznie życzę dwóch kreseczek na teście i to bardzo wyraźnych!! przepraszam, że się wtrąciłam... po prostu myslałam, że Wy mi powiecie. i oby każda z Was doczekała się upragnionego dzidziusia ;-) ja też chce.. no, może nie teraz ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
Witajcie Dziewczyny. Przede wszystkim bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy 🌻 Postaram się na razie żyć normalnie nie oczekujac cudów ;) choć wiem że moja podświadomość będzie mnie dręczyć przed każdym terminem @ :D Nikita - bardzo się cieszę z takich zmian u Ciebie :) Izabelka - gratuluję po 100-kroć 👄 :) Jeśli pozwolicie nadal będę tu zaglądać :) Trzymam za nas wszystkie kciuki a szczególnie za Stylową bo zdaje sie że jej objawy na coś wskazują ;) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
afrodisiac - chcialabym Ci coś mądrego powiedzieć ale chyba nie potrafię :) może kup test po prostu żeby się dowiedzieć na czym stoisz - życzę powodzenia i żeby było tak jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodisiac
test kupiłam.. ale jutro dopiero minie 14 dni od ewentualnego zapłodnienia. więc poczekam.. nic mądrego? heh, szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh,dziekuję bardzo za te kciukasy:) U mnie nadal cisza,mam już test,zrobię jutro.Cała jestem w nerwach,oczekiwanie dobija,nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Na szczęście dzwonili do mnie z pracy czy moge przyjść,dobre to dla mnie rozwiązanie,bo choć na moment zajmę myśli czymś innym,przestanę świrować:) Afridisiac zawsze istnieje mozliwość zajścia w ciążę nawet bez wytrysku,jeśli jakiekolwiek plemniczki się dostały do wnętrza,ale sama mówisz,że raczej wykluczasz tę możliwość,więc sądzę,że będzie po Twej myśli. z drugiej strony zajście w ciążę nie jest takie proste,więc sądzę,że u Ciebie to faktycznie stres może powodować opóźnienie. Test można wykonać w dniu spodziewanej @,więc śmiało możesz liczyć na wiarygodny wynik. Uff ,ale mi gorąco,choć należę do zmarzluchów,czy to stres czy ciążą? zwariuję zaraz :( Biedny ten mój mąż,ma pecha ,że siedzi dziś w domu,zamęczę go na śmierć moimi wątpliwościami,lub nadziejami,ale jeszcze tylko 2 godzinki i idę do pracy,więc mój odpocznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodisiac
wykluczam, nie wykluczam. mam nadzieje taka i ufam w słowa narzeczonego, chociaż.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-mile przed owulką to tak co 2 dni a już w trakcie i po to codziennie go dopadałam :P Stylowaa znam te nerwy, ja tak przed każdą miesiączka miałam, najgorsze było jak miałam trochę wolnego czasu to już świrowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam z mężem pojeździć na rolkach Ale km zrobiliśmy.. łoho! i wkońcu w takim wielkim parku gdzie ludzie siedzą sobie i piknikują odpoczęliśmy leżąc na trawce i popijając winko a później wracając-późny wieczór właściwie już noc na rolkach do stacji metra jechaliśmy, skąd tyle siły trochę się pokłóciliśmy, ale tylko przez chwilkę ale ogólnie super wieczór :) no my przed owulką co 2 dni a teraz w trakcie codziennie to robimy, każdego ranka ehhh, ciekawe kiedy coś z tego wyjdzie, już w ogóle nadzieja mi się kończy, ale to dopiero 3 cykl starań więc w sumie nie ma co oczekiwać cudu Izabelka :D tak się cieszę, teraz musisz o siebie bardzo dbać :) wcinaj co i ile Ci się podoba i ciesz się, zero stresu :) jakie to magiczne, że w kobiecie rośnie nowe życie, prawda? :) nic, lecę spać do mężulka, dopiero wróciliśmy jesteśmy padnięci mi Nikita wszystkich fotek nie wysłała :( ale coś myślę, że jest zajęta, miał ją wkońcu ktoś odwiedzić na weekend :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszyscy?? Mam do Was pytanie, otóż dręczy mnie myśl otóż 22.06 mialam owulację a 2.07 byłam na spotkaniu z koleżankami i trochę tam wypiłam, boję się że mogłam w czymś zaszkodzić maleństwu, jak myslicie?? Stylowaa i jak tam masz już dla nas jakąś wiadomość?? Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Ale tu puściutko dziś. Ja mam dla Was wiadomość,że wyszła bladziutka ,druga kreseczka:D Ale bez przygody z testem się nie obeszło:D Ja to zawsze coś wymyślę:) Wiecie co zrobiłam? :) Położyłam test do odczytu do góry nogami:(,nerwy dały znać o sobie,gdzieś po minucie się zorientowałam,odwróciłam test i zobaczyłam piękną,wyraźną jedną kreskę:( Więc wzięłam test ze łzami w oczach i wrzuciłąm do pudełka,położyłam się popłakać,a za moment mój mąż przyszedł do mnie,pocałował i oznajmił,że jesteśmy w ciąży,po czym pokazał test z drugą bladą,jednak widoczną kreseczką:D Izabelka ,widzę,że mamy podobnie,bo mnie takie same myśli naszły,ponieważ 3 lipca świętowałam moją rocznicę ślubu i też mam wyrzuty i myślę o tym teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w to upalne popołudnie :):) Normalnie masakra za oknem, pewnie w słońcu jest ze 40 stopni..... Stylowa--- G R A T U L U J Ę CI/ WAM SERDECZNIE.....Super, że się udało.....Aparatka z Ciebie :-) :-) A ja dalej (nie)czekam na @. Zaczynam się nakręcać po mału. Mogłaby się pojawić to będę wiedziała co jest grane....a tak to stres, nadzieja.....Wiem, że i tak przyjdzie, no ale......Sorrki, chyba się zagmatwałam :(:( Wiecie co, robiłąm wczoraj te gołąbki bez zawijania - i był to mój pierwszy i ostatni raz. W ogóle smakiem to nie przypominało gołąbków :(:(:(no ale cóż.... Idę się polenić, bo jutro do pracy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie z a pozno..bo tu tez juz grupa zgranych kobitek. zamierzam starac sie o ciaze, we wrzesniu. dopiero..z racji tego ze poprzednia ciaze poronilam.wiec moze mnie przygarniecie.zawsze razniej w grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em i en o gie - pewnie, że przygarniemy.... witaj w Naszym gronie.....napisz coś więcej o sobie :-) :-) Przykro mi z powodu straty Twojego Maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wiecej..2 tyg temu mialam zabieg usuniecia ciazy , ktora obumarla z niewyjasnionych przyczyn-za tydzien odbieram wynik badan histo-ale szczerze powiedziawszy watpie czy znajdzie sie jakies konkretne wytlumaczenie.ot, blad natury lub kolejna statystyczna historia.bylam w 12 tc, malec przestal sie rozwijac w 8tc.tak okreslono na usg, na ktore stawilam sie nie przeczuwajac niczego.czulam sie swietnie, zadnych symtomow, plamien, pobolewania..szok i ..weekend w szpitalu.przez tydzien bardzo slabo, kolejny tydzien slabo.terapia bylo podczytywanie forow roznorakich dotyczacych podobnych historii .no i snucie planow.goje sie ladnie.i jesli tylko badania -morfo, prolaktyna, hormony wyjda ladnie postanowilam we wrzesniu rozpoczac starania:) wiec chetnie sie przylacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×