Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

oj tak długo to trwało długoo....czasem były przerwy, bez konkretnego starania, po prostu robiliśmy to gdy mieliśmy na to ochotę, nie patrząc czy są dni płodne czy nie... ale na pewno od ponad roku-jak nie od półtora roku-bez żadnego zabezpieczenia... i ciągle nic i nic...myslałam że tak bez starań bez myślenia łatwo...a tymczasem...albo nie trafialismy w te dni...albo nie wiem co...więc tak na poważnie ze staraniami konkretnymi zaczęlismy około roku temu....i .... chyba się udało :)) oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało mi post..niech to szlag.. :( idę zmyć maseczkę, wezme ziółka ze sobą i napiszę jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Aniołku trzymam kciuki:D stylowa, jeśli dzisiaj test wyszedł pozytywny to może się udało przez ten urlop.. bo przecież plemniki żyją kilka dni w ciele kobiety:) a relaks i odpoczynek sprzyjają,.. :D taka jedna d-nie załamuj się, a efekty ziółek nie muszą być gołym okiem widoczne, a jednak mieć miejsce:) rach ciach ciach i zaciążysz ja się tyle naczytałam o dziewczynach które piły zioła i dzięki temu zaszły- że wierzę w ich skutecznośc i dalej piję to świnstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję to świństwo dalej, rano w pracy a potem wieczorem w domu. Wczoraj niby coś tam pokombinowaliśmy ale w tym tygodniu mój ma problemy, ma mało pracy i martwi się co będzie z kasą (tak twierdzi) i powiedział, że jeszcze nie był w tkaiej sytuacji, że "robimy dziecko" i torche się dziwnie czuje, obawia się też, że ja podchodzę do tego jak do pracy a nie na przyjemność. No niby mu powiedziałam co i jak ale wiadomo, że takie uczucia czy myśli nie przechodzą ot tak. Szkoda, że to teraz wyszło jak jestem mniej więcej w połowie cyklu. Mam pytanie, w jakich dniach cyklu nalezy robic badania na: -prolaktynę, - progesteron, - estradiol i - testosteron? Kiedyś pisałyście ale jak można to prosiłabym o powtórzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze moja temperatura, szaleje coś. Dzisiaj mam 12dc. I tak 10dc 36,5 11dc 36,8 12dc 36,6 Już myślałam, że może wczoraj miałam tą owulację gdyby nie brak tej kreski i totalny brak śluzu to bym była prawie pewna z powodu tej temperatury ale dzisiaj spadła. Wczoraj nie staraliśmy się więc w sumie nie wiem czy by to było dobrze gdyby wczoraj były te dni. Nie wiem też dlaczego dzisiaj taka a nie inna ta temperatura. Czy ja mogę to źle mierzyć? Staram się o tej samej porze, zawsze 6 rano, termometr mam przy łóżku, żeby nie wychodzić, trzymam 5 minut. Czy ma znaczenia jak głęboko się to da? Czy te wahania moga wynikać z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. A my wczoraj troche poszaleliśmy z mężem ;-) Co prawda było już późno, ale nie możemy marnować tego czasu. Zobaczymy co z tego wyniknie, chociaż lepiej się nie nastawiać. Bo przed ostatnim okresem myślalam, że na głowę dostałam. Tyle sobie objawów wkręciłam :-( A mój mąż pracuje w branży remontowo-wykończeniowej. I wczoraj musiał coś skończyć, dlatego się tak przedłużyło. A Wy jakie macie dzis nastroje kochane Kobietki? Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio u mnie w miarę nastrój, zobaczymy jak dzisiaj będzie. A jak u Ciebie z temperaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednim cyklu mierzyłam, ale w tym jakoś to sobie odpuściłam. Dni płodne oceniam tylko po śluzie. No i tych bolących jajnikach. I tak widzę u Was, że z ta temperaturą jest spore zamieszanie. Dzisiaj śniło mi się, że miałam dziecko- synka. I tak się z tego cieszyłam. Szkoda, że to był tylko sen. Wątpie, żeby był proroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomniałam wam napisac o moim śnie! Śniły mi się koleżanki ze studiów, z którymi trzymałam się najbardziej i one były w ciąży, ja nie, i jeszcze jedna koleżanka ze szkoły średniej tam z nimi była (nie znają się) i też była w ciąży. Ja mam już schizy, a wydawało mi się, że sobie odpuszczam a jednak chyba nie. Podświadomie ciągle bardzo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sennika: ciąża - nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostają w końcu urzeczywistnione widzieć kobietę w ciąży - szczęście materialne być w ciąży - spełnią się Twoje marzenia Czyli u mnie kasa, u Ciebie Emilio być może ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sprawdziłam ten sen w senniku ;-) i przeczytałam, że czasami sny o dzieciach wyrażają także pragnienie ich posiadania ;-) No więc już mam schizę na maxa, że nawet w snach nie odpuszczam.A jak ostatnio robiłam sobie test, to całą noc mi się śniło, że robie i wychodzą dwie kreski. A tu nagle się budzę robie test i szara rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomniałam o tym snie dzisiaj, ale widzę, że tutaj zbiorowa histeria więc sobie przypomniałam :) Ja mam czuje, że w tym miesiącu nic z tego, tak czuję, właściwie jestem pewna, nie mam ani jednego objawu owulacji a w sumie chyba powinnam już mieć. Zastanawia mnie ten śluz, dlaczego ja tego nie mam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do pracy, ale mnie matka wpieniła, aż by się chciało powiedzieć *&^&^$$%@%%&*$% Idzie w ogóle zrobić jakieś miny wkurzenia tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam co tu piszecie i mi się też dziś śniło o ciąży, a dokładnie że jestem w ciąży :):) chociaż w śnie się ucieszyłam :D Taka jedna mała to że nie widziś śluzu nie znaczy że go nie ma, także nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj tak o snach,więc wczoraj moja babcia mi powiedziała ,że śniło jej się,że jestem w ciąży,a ostatnio jak byłam to też jej się śniło,a ja jeszcze nie wiedziałam,że jestem bo to przed @ było. Ogólnie jej sny to takie prorocze często,oby ten ostatni też:) My z mężem też wczoraj poszaleliśmy po tym teściku pozytywnym,a do tego tak mnie jajnik bolał na owulkę,że nic tylko trzeba się było brać do rzeczy. Słuchajcie ,a co to dokładnie oznacza jak jajniki bolą na owulację-boli podczas jej trwania tylko,czy może też boleć przed nią i po niej? Taka jedna ,a może byś spróbowała z innym termometrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zostawię chyba losowi, piję te zioła, z tym termomentrem to nie wiem co jest, może faktycznie kiciaty. Ta badania bym chciała zrobić, ponawiam prośbę jesli któraś mogłaby raz jeszcze napisać w jakich dniach cyklu się je robi to poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie śniło niestety, że ja jestem w ciąży tylko, że wszystkie kobiety dookoła są więc u mnie to nie na zaciążenie sen chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała a słyszałaś kiedyś, że sny interpretuje się odwrotnie? więc kto wie? ;-) oj widzę, że tracisz wiarę, że Ci się uda. Tak nie można kochana, głowa do góry i odpędzamy złą energię!!! A co do badań, to ja robiłam rok temu badanie na testosteron i mi powiedzieli, że nie ważna jest pora cyklu. Ale podejrzewam, że co lekarz to inna opinia. Jak nam się nie uda w tym cyklu, to też sobie powtórze to badanie, bo wtedy miałam podwyższony ten hormon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ta pierwsza to zły,a druga wściekły wpisujesz w nawiasie kwadratowym czyli takim [ ] zly albo wsciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, ale się roześmiałam. No faktycznie jakbym same ikonki posłała bez wyjaśnienia... hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to dopiero jestem uje się nie kreskuję PRZEPRASZAM!!! Oczywiście, że próbUję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy zabawę ;-) A ja w pracy siedzę i zamiast się skupiać, to ja się bawię i myślę czy będą jakieś efekty tych moich dni płodnych w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę lecieć,koleżanka zdaje na prawo jazdy ,a ja występuję w roli tłumacza,hmm ciekawe jak wypadnę. a stresuję się jakbym sama miała zdawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia znam to skądś ,że wszędzie te same myśli. Ale przynajmniej masz dostęp do małej rozrywki typu kafeteria :D ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ten topik działa na mnie relaksująco! ;-) To powodzenia, obyś kierunków nie pomyliła koleżance ;-) Żartuję, na pewno świetnie sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×