Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Witam Aniołek jeszcze nic nie pisał??? Taka jestem ciekawa, ale jestem pewna że jest w ciąży!!! A widzicie datę na mojej stopce - jutro ma przyjsc @, jeszcze ani widu ani słychu... Anetko!!! Trzymam kciuki, tylko nie zapomnij nas powiadomic o wyniku testu!! A i gratuluję przyszłego slubu :) Kurcze wy też się tak nakręcacie jak zbliża się termin @ a jeszcze jej nie ma?? masakra ja już u siebie znalazłam z 3 objawy ciąży :):) hhahahha dobre .... a pewnie jutro zas rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko jakie masz objawy? Nie jest powiedziane, że jutroprzyjdzie rozczarowanie. Też czekam na wieści od Aniołka. Czekam do wieczora bo chyba wieczorem najczęściej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście też to co ja? Od kiedy pijam zioła częściej latam do ubikacji, fajnie bo przynajmniej organizm się oczyszcza z toksyn. Właśnie wypiłam jak obiecałam. Jeszcze mam pytanie o to czy wiecie coś na temat wyglądu piersi przed okresem, też wam wychodzą takie żyłki na nich albo ciemnieją brodawki? Kurde jakby to mój facet czytał co tu piszę to by się za głowę złapał chyba, no ale co, muszę się gdzieś wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko gratulacje!!!!!!!!!! Ja pamiętam jak 2 lata temu w moje urodzinki mój Tomek przyszedł z ogromnym bukietem róż uklęknął przede mną i zapytał czy zostanę jego żoną nigdy nie zapomnę jaki był przejęty jeszcze go takiego nigdy nie widziałam a ja ze łzami w oczach powiedziałam że tak i to był cudowny dzień rok temu braliśmy ślub i to też był jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu biała suknia przystrojony kościół rodzina a potem niezapomniana impreza A po tych szczęśliwych dniach rozczarowania i rozczarowania zabieg i oczekiwanie aż tu nagle 2 kreseczki na teście no i znowu dzień pełen radości a tu jeszcze tyle takich dni przede mną pierwszy kopniak potem poród no i chyba największa radość nasza córeczka!! Także życzę Ci tych wielu radości i 2 kreseczek Ps kiedy zamierzasz zrobić test???????? Izabelka za Ciebie też trzymamy obydwie z Milą kciuki żeby jednak@ nie nadeszła!!!!! Emilia_83 no to jak dobrze pójdzie to będziemy miały kolejne 3 ciężarówki!!!!!!! TRZYMAM KCIUKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna mała d. mnie zawsze przed okresem bolały piersi tak ogólnie a teraz to po prostu nie mogę sobie dotknąć sutków są ogromne nabrzmiałe i potwornie bolące:/ Aaaa i jeszcze jedno kochana nigdy nie pisz że jesteś złą matką!!!!!!!!!!! Bo Cię cholero uduszę!!!!!!!! dobrze??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Piszę dopiero teraz, bo najpierw w pracy, a potem wizyta u gina, w dodatku w innym mieście (niby 16 km, ale roboty drogowe po drodze....:( ), więc dopiero od ok. 30 min jestem w domku. Pierwszy raz byłam u tego gina, ale tak miłego, sympatycznego i kompetentnego człowieka to dawno nie spotkałam-baardzo duzo i szczegółowo mi wyjaśniał wszystko. A jak sama wizyta i efekty? Początkowo przygasił mój dobry humor i pełnie nadziei, bo -6 tydzień, a żeby ze 100% dokładnością stwierdzić, a w dodatku, żeby ewentualnie niczego nie uszkodzić podczas badania to on potrzebuje jeszcze ze dwa tygodnie. Mówił, że podejmują się lekarze stwierdzania w 6 tygodniu i czasem słusznie, trafnie i ok, ale on tak wcześnie pewnych badań woli nie robić. Drugi powód popsucia mi humoru - testy ciążowe pozytywne nie zawsze niestety dają 100% pewności. Jak twierdzi, miał kilka pacjentek, które twierdziły, że test pokazał dwie wyraźne grube kreski, a okazało się, że ciąży i tak nie było. Nie wyklucza się poprawności testów, ale to nie jest pewnik jak stwierdził. I cio? Już chciał, żebym do niego do szpitala na oddział przyszła za dwa tygodnie....(a w szpitalu akurat w moim mieście przyjmuje, tam gdzie dziś byłam to tylko prywatnie), ale stwierdził, że zrobimy jednak cytologię i ogólne badanie delikatnie(ręczne). A tymczasem po badaniu..... nagła zmiana frontu słuchajcie....."Nie no kochana, ja tu jednak coś wyczuwam, ciąża jest, w dodatku zmiana koloru tak jak to w ciąży jest". I stanęło na tym, że nie za dwa tygodnie, a w sobotę mam podejśc do niego na oddział ze "sprawcą" tego małego zamiesznia :) Ma zrobić badania i pokazać tatusiowi i mamusi na monitorku conieco :)))))))))))))))))))))) A ja nadal nie mogę w to uwierzyć............................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie depiluje nogi plastrami veet i mam dosc :o:o Ale boliiiii :-/ Koleżanka dała mi ćwiczenia na wzmocnienie brzuszka i jej efekty są niesamowite :D ide zaraz to wyprobowac wsio :D Nazywa się to aerobiczna 6 weidera jakby któras chciała poczytać:p Ale mam dzisiaj motywacje do cwiczen:D ide :D Narazie :D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mówiłam Ci że to ciąża!!! Ale Ty nie chciałaś nas słychać serdeczne gratulacje!!! No i w końcu moja mała będzie miała tu koleżankę albo kolegę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo to nie jest łatwe, zobaczysz sama w przyszłości, jak się zdenerwujesz a potem takie wyrzuty przychodzą, no chyba, że nie będziesz się denerwować to inna sprawa. To jest przykre uczucie, na szczęście przechodzi po jakimś czasie. Aniołku no to chyba już można powiedzieć z całą odpowiedzialności: gratulacje! A lekarz, to fajnie, że taki ostrożny i wszystko wyjaśnia, przynajmniej kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak, że nie chciałam Was słuchać....po prostu wolałam mieć więcej pewności.....już raz byłam-jak sie wyraziła jedna pani"dr" -na 70% w ciąży.....i nie chcę tak więcej... Robiłam sobie po cichu nadzieję, że to prawda, ale nie chciałam zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja też kiedyś chciałam się zabrać za tą 6 ale spasowałam po pierwszym dniu, bo ja taka jestem, słomiany zapał. No i teraz nic nie ćwiczę. A brzuch mnie znowu zaczyna boleż, jak to na wieczór :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek to będziesz musiała potem zmienić stopkę tylko nie wiem na jaką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku świetna wiadomość!!! taka jedna mala mam dużo śluzu, piersi mnie bolą i nie mam apetytu. Dwa pierwsze objawy mam zawsze przed @ a co do apetytu to zawsze przed @ jem ile widze :) ale nie nakręcam się, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej suwaczek :):):):) Taka jedna..... wiem że czasem puszczają nerwy ale przecież starasz się ze wszystkich sił być dobrą mamą i na pewno nią jesteś bez dwóch zdań i nie wmawiaj sobie że jest inaczej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka to leć jutro po test i zrób w piątek rano jeśli nie dostaniesz @ czego Ci życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :):) Wchodzę i widzę dobre wiadomości :-D :-D Aniołku - wielkie gratulacje....Super, że się udało!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku gratuluje :) Ciesze się bardzo, że w końcu Ci sie udało :) taka mała jedna d. moja motywacja też zawsze konczy sie po kiku dniach ale co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki śluz jest przed okresem zazwyczaj? Anetko to zyczę tym razem wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku gratulację, kurczę jeszcze dwa miesiące starań żeby Ci dorównać i mam nadzieję że też zafasolkuje oby nie dłużej Wczoraj ugotowałam rosół a dzisiaj się okazało że się skwasił ale się wkurzyłam ale nie gotowałam dzisiaj nic. Taka jedna mala d w tych ziołach co pijecie często są składniki na przemianę materii dlatego tak często latasz do wc :-) Izabelko trzymam kciuki za nie pojawienie się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem...tak zamroczona tym wszystkim, że aż ślepa.... no no dziewczyny...coś mam wrażenie, że kilka z Was jest na coraz lepszej drodze do ujrzenia dwóch kresek :) Trzymam bardzo mocno kciuki, żeby to było to :) A tym, którym ten cykl nie bardzo-za następny trzymam kciuki-damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik widzę, że się u nas kręci, oj kręci..... Aniołku - powiedz mi (bom albo nie doczytała albo nie pamiętam)...Stosowałaś jakieś wspomagacze..... Taka jedna mała d. - Ty już nie pleć bzdur, że pewnie nigdy nie będziesz miała okazji włożyć sukni ślubnej.....nununu doczekasz się i Ty, zobaczysz....Nie musi być koniecznie biała....Jeszcze Cię ten Twój "dupek" zaskoczy. Ja Ci to mówię.... Anetko - Tobie gratuluję przyszłego ślubu!!!! To niesamowite uczucie..... Izabelka - to teraz kolej na Ciebie, zaciskaj kolana a my zaciskamy kciuki..... Ja jestem dzisiaj jakaś taka rozbita emocjonalnie, ale to po pogrzebie....cóż, ktoś się rodzi, ktoś umiera....życie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misko-moje wspomagacze: kwas foliowy od ponad roku i olejek z wiesiołka od dwóch cykli (tylko do 10-11 dc). I tyle...Miałam od tego cyklu zacząć brać kompleks witaminowy Femifertil....ale nie potrzebuję go już... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak zbieram po ten wiesiołek ale mi nie po drodze....zawsze coś!!!! Teraz już jest za późno ale od następnego m- ca zacznę.....Za to łykam macę, i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka przykro mi z powodu pogrzebu, to bardzo przykre kiedy ktoś odchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jedno bo pojawiło się u mnie trochę śluzu, baardzo malutko, tylko raz i był biały i gęsty, to na okres ale nie wiem czy pojawia się tuż przed czy na kilka dni przed? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała d. - dzięki, to znajoma moich rodziców ale i tak mną dzisiejszy dzień tąpnął....To mi niestety uświadamia fakt, że na każdego kiedyś przychodzi pora. A najgorsze jest to, że ta kobieta była sporo młodsza od moich rodziców...........:(:( że to już to pokolenie..... Ja Ci nie pomogę z tym śluzem, bo po prostu nie wiem o co z nim chodzi....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku gratuluję Ci kochana teraz już zupełnie oficjalnie!!!Mam nadzieję,że w sobotę będzie już wyraźnie widać Wasze dzieciątko :-) Napisz nam koniecznie,jak było na wizycie. Honorku mam nadzieję,że te Twoje bolące od środka piersi są objawem zafasolkowania.Za kilka dni się przekonamy :-) Iza trzymam kciuki,żeby jutro @ nie nadeszła-ale byście mieli niespodziankę.Na urlop polecielibyście już we trójkę :-) Taka jedna mała dobrze,że Twój synek dobrze się czuł w przedszkolu.Najważniejsze,że obyło się bez płaczu i histerii,a samodzielności niedługo z całą pewnością się nauczy.To zupełnie normalne,że dzieci na początku mają trudności z samoobsługą o nie masz czym się stresować-będzie dobrze :-) Anetko gratulacje z okazji zbliżającego się slubu!!!A jakie studia zamierzasz rozpocząć? A mój bąbel będzie miał prawdziwą szkołę dopiero jutro,bo dzisiaj jedynie był na rozpoczęciu roku.Mam nadzieję,że szybko znajdzie nowych kolegów. Ja dzisiaj byłam i ginekologa.Stwierdził,że melkopodobna substancja w moich piersiach,skąpe okresy,brak śluzu mimo prolaktyny w normie są objawem ukrytej hiperprolaktynemi i przepisał mi Bromergon.Powiedział mi też,że brak ciągnącego śluzu oznacza brak owulacji :-( Załamać się dziewczyny można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×