Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Stylowa piszę pracę magisterską, a raczej dwie mam do napisania do końca kwietnia, wydaje się daleko ale to minie szybko. Muszę napisać po jednym rozdziale do każdej pracy teraz i nie umiem się za to zabrać. Najlepsze, że jedna przynajmniej ma koncepcję a druga praca zero, nic, nawet za dobrze nie wiem o czym będe pisać, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie mi o fryzjerze w taki sposób bo zaczynam się bać mojego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna pewnie jak już zaczniesz pisać,to później tylko poleci,rozpiszesz się ,nie wiedząc nawet kiedy,a wynik powali wszystkich:) Tego Ci życzę :) Kurcze to tylko mnie się zawiesza,hmm czyli coś u mnie nie tak,nie znam się na tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ja uwielbiam polskich fryzjerów,wręcz nie mogę się doczekać kiedy mnie doprowadzą do ładu,także nic się nie bój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja sobie kiedyś też postanowiłam sama zrobić pasemka tyle, że czarnych chciałam blond :D kupiłam 3 rozjaśniacze :D nałożyłam wszystko i.. zostałam marchewkowa tam gdzie były odrosty bo reszta się ani troche nie zmieniła :D posłałam siostre po czarną farbę i teraz skończyłam z przefarbowaniem się na własną rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa i tak jestes odważna, ja bym się nie odważyła sama robić czegoś z wlosami, niby odrastają itd. ale ja cykor jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziecko z przedszkola, jeszcze poszliśmy tam na plac zabaw, potem wyszła pani chyba z 4 lub 5 latkami. Te dzieci rozbiegły się we wszystkie strony. Mogłam tego nie widzieć, myślałam, że to bardziej zorganizowane i poukładane jest wszystko, nie wiem co sobie myślałam, że w rządku chodzą po kolei? Szok normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! Taka jedna mała - u mnie po staremu, @ póki co nie ma, ale tak jak pisałam przed wczoraj strasznie mnie rwą piersi i uda. Tak u mnie czasami przed @ bywa. Chociaz muszę Wam kochane napisać, że w poprzednim cyklu wcale tak nie miałam. Ale coś Wam napiszę: ni z byka, ni z piernika.......przed wczoraj wpadłam na rewelacyjny pomysł. Kupiłam sobie w aptece prezent - test ciązowy. Zdziwila mnie jego cena, kosztował bowiem tylko 8 zł (inne są znacznie droższe)..:) firmy Amil.... czy cos podobnego. Zrobiłam go zaraz po południu (zapomniałam, że to nie test owulacyjny :) )i wiecie co???? Wyszła mi jedna kreska czerwona, druga natomiast taka szara....... dosłownie wyglądała jak cień tej pierwszej czerwonej :)........i tak zastanawiam się co to miało znaczyć. Czyżby był to jakiś test felerny??? No bo przecież, gdyby nawet była ciąża, byłyby kreseczki, a owszem ale czerwone, poza tym, wydaje mi się, że to za wcześnie by wykryc ewentualną ciążę...... Taka jedna mała - ja pracę napisałam tak naprawdę w ciagu 7 dni, tak, więc głowa do góry. Jak Cię sytuacja przymusi, napiszesz szybciutko.... zobaczysz!!! Nie bez przyszyny krąży powiedzenie, iż "jak się pali, to się studnię kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honor z tego co wiem to nawet jak wyjdzie słaba druga kreska to oznacza to ciąże, nie wiem odnośnie tego koloru ale może ten test akurat tak ma, że ma szarą a nie czerwoną, czytałaś ulotkę czy coś pisali o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłało mi wcześniej niz miało. Odnośnie tego czy to za wcześnie to testy wyczuwają chyba najwczesniej 6 dniową ciąże tak? A ten, który kupiłaś to nie wiem, nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honorku a od razu spojrzałaś na teścik i zobaczyłaś drugą kreseczkę taką słabiutką? Jejku,ale super by było,jakbyś w ciąży była :-) Tylko kurczę czy test by tak wcześniej ciążę wykazał?Wiesz mniej więcej kiedy owulkę miałaś? Taka jedna mała moja szefowa nic nie wie o moich staraniach i niech tak lepiej zostanie.Bo u nas w pracy niestety tak jest,że po zajściu w ciąże nagle złym pracownikiem się człowiek staje :-( Stylowa chciałabym zobaczyć,jak wyglądasz-na pewno fantastycznie :-) Marcia ja na cytologie czekałam krótko,bo dwa tygodnie.Ale robiłam ją sobie prywatnie,więc może dlatego. Dobrze,że dostałaś luteine,bo jak jest za mało progesteronu,to wtedy ciąża nie ma szans się utrzymać. Miśka a Ty jesteś z Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że test wykrywa 6- dniową ciążę oznacza że ma upłynąć 6 dni od zagnieżdżenia się zarodka kupiłam farbę do włosów żeby poprawić kolorek,ale boję się farbować za wcześnie. Nie myślcie sobie ,że ja taka odważna jestem i dlatego postanowiłam farbować się sama. Nie,nie. To po prostu fryzjerzy tutaj mnie do tego zmusili:) W Polsce bym się nie odważyła,szczególnie w tak dużym mieście jak moje,ale tutaj małe miasteczko,ludzie po ulicach praktycznie nie spacerują,ja też mobilna,więc mam dużą szansę,że wiele osób mnie nie zauważy:)Wtopiłam tylko tym,że zrobiłam to momencik przed pójściem do pracy:) Jak myślicie kiedy mogę farbować po rozjaśnianiu? Tak podsumowując fryzjerów tutejszych:dziś moje dwie znajome poszły na obcięcie i jedna jest po prostu zrozpaczona,nigdy więcej nie chce iść tu do fryzjera,a druga mówi,że wyszła stamtąd praktycznie bez zmian,choć bardzo na nią liczyła. NAprawdę do polskich fryzjerów daleko im niestety,więc po co pakować pieniądze skoro efekt jest paskudny? Ja też wyglądam paskudnie to fakt,ale za dużo mniejsze pieniądze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja Ci nie pomogę,bo w ogóle się na tym nie znam. Słuchaj,a może rzeczywiście w ciąży jesteś i przez to Ci kolorek nie wyszedł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja wyglądam hmm,no, pomarańczowo:D Mówiłaś,że Twój synek też do szkoły idzie,ale jeśli dobrze pamiętam to on ma 6 latek jak moja córeczka,tak? Czyżby już zaczynał szkołę w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że owulkę mmiałam w zeszły piatek lub sobotę. Ten test robiłam w środę, tak więc, nawet gdyby doszło do zapłodnienia, nie sądzę, by tak wczesną ciążę wykazał ten test :) Ulotki wogóle nie czytałam, od razu kcały kartonik od testy wylądował w koszu. Myślę, że to byl jakiś taki dziwny, niezbyt dobry test, raczej bubel :) Poczekamy, zobaczymy Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka to że kolorek nie wyszedł bo może w ciąży jestem bardzo mi odpowiada:) Mogę chodzić pomarańczowa nawet całą ciążę,jeśli tylko w niej będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa mój synek rzeczywiście ma 6 lat i poszedł od września do szkolnej zerówki.Wcześniej trzy lata chodził do przedszkola. Na szczęście znalazł już nowych kolegów i jest zadowolony.Dzisiaj nawet sam Gimbusem szkolnym wrócił i zjadł w szkole obiad.Jejku a pamiętam,jak go zapłkanageo do przedszkola trzy lata temu prowadziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze no.... u mnie @ rozhulała się na maxa :( tak więc z dzidzi zostały nici hehe a w nocy tak mnie brzuch bolał od tej cholery, że masakra ale kupilam sobie taki termofor zawinięty w plusz i to bardzo fajnie łagodzi bóle Wiecie co nawet nie czuje się tak źle że w tym miesiącu nie zaciążyłam, bo przecież niedługo mój długo wyczekiwany urlop i będę mogla poszaleć :):) a po urlopie będzie koniec opierdzielania się i będzie dzidzia zobaczycie :):) Zarażę Was tym moim dobrym humorem :D Honorku kurcze wiesz co jak Ci wyszła druga kreska taka szara to z tego co wiem to też oznacza ciąże, już nie pamiętam kto to pisał że też tak miał Stylowaa gratuluję odwagi w farbowaniu włosów :):) Już zmieniłam swoją stopkę, ale 29 okres się nie pojawi!!! Zobaczycie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama wiem jak szybko czas leci,po dziecku to widać strasznie. Ach,więc do zerówki poszedł,a ja się zastanawiałam czy do 1 klasy już:)Ale bardzo dobre jest myślę,jeśli zerówka jest w szkole ,bo już się do niej przyzwyczaja i kiedy przyjdzie czas na ! klasę nie będzie to takie dla niego stresujące. Fajnie,że zadowolony ze szkoły,moja córka też szkołę polubiła,a ja odetchnęłam z ulgą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresja
w poprzednim cyklu robiła jakieś 8 testów ciążowych przed terminem @ (od 6 dnia po owulacji). Na 3 z nich były cienie czerwonej kreski, ale ciąży nie było, a podobno jak jest cień, to też ciąża. Nie warto robić tak wcześnie testów, aczkolwiek życzę Ci pięknych II kresek po terminie spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia przykro mi kochana,ale cieszę się,że tak dobrze do tych spraw podchodzisz.Poszalejecie na urlopie,będziecie na maksa wyluzowani i dzidziusia zmajstrujecie :-) Ja też Wam powiem,że w tym miesiący jakoś wyluzowałam.Nie mierzę tempki,nie szaleję z liczeniem dni cyklu,odstawiłam Oeparol i w ogóle jakoś tak przyjemniej jest.Tylko ziółka piję i Bromka biorę :-) Stylowa a Twoja córa do pierwszej klasy poszła?Jak to wygląda z szkolnictwem w Islandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki test ciążowy nie wykrywa ciąży 6 dni po owulacji tylko 6 dni od zagnieżdżenia się zarodka,a zarodek zagnieżdża się od bodajże 3-7 dni od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka chodzi do pierwszej klasy,tutaj szkołę zaczyna się mając 6 lat. Wygląda to podobnie jak w Stanach czyli kolorowe klasy,nauka połączona z zabawą,zero stresu,zadanie domowe raz na tydzień,a tak to zalecane jest codzienne ćwiczenie czytania,oczywiście nie od razu tylko tak za kilka miesięcy. Nie ma wydzielonych przedmiotów. Uczą się matematyki,historii,języka ojczystego i angielskiego np w ciągu jednej godziny lekcyjnej-wszystko przy zabawie. Bardzo odpowiada mi tenże system szkolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz też kupiłam test w aptece który kosztował niecałe 8zł ale wyszła jedna kreska czerwona :-( ale nie pamiętam firmy. Czy któraś z Was brała tą luteinę? coś mi się w głowie kręci i nie wiem czy to nie jakiś skutek uboczny i niby lekarka kazała mi brać do 25dc ale nie wiem czy nie przedłużyć do okresu. Taka jedna ja mam dopiero licencjacką i niby jutro powinnam całą oddać a został mi niecały rozdział wstęp zakończenie wnioski i aneksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja swojego mgr broniłam 4 lata temu, teraz pisze pracę mojej mamie i kumpeli, tym gorsze to jest bo dla kogoś to tak głupio, zawsze człowiek uważa, że mogło być lepiej. Licencjata też tej kumpeli pisałam i była zadowolona no ale ... ja tam w siebie nie wierzę. Izabelko no to szkoda w sumie ale tak jak piszesz urlop nalezy do Ciebie! Możesz szaleć i szaleć do woli :) A 29 faktycznie na pewno się nie pojawi u Ciebie nic ;) Trzymam za to. Stylowa moja kuzynka tez jak przyjeżdżała do polski to pierwsze kroki kierowała do fryzjera bo u niej w Nimczech twierdzi, że się nie dało chodzić bo jak dobry to baaardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honor lepiej zrób test w dniu miesiączki to będziesz miała pewność bo tak wcześnie to faktycznie może nie wykryć. Ja mam test ciążowy cały czas w szafce od chyba pół roku ale nie mam kiedy zrobić bo zawsze to cholerstwo przychodzi wcześniej niż powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia lepiej nie przedłużać sobie brania na własną rękę tej luteiny.Nasza Honor też bierze luteinę,więc może coś więcej ona Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×