Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Czekoladowa!!!!Witaj STRZELCU:) Tak w ogóle to naprawdę bardzo ściskam kciuki. 36 dc to z pewnością już wykryje (tak myślę). Ja robiłam chyba w 38 dc, a cykle u mnie bywają dość długie i wyszedł test bez problemu dwie grube kreski, a robiłam go wieczorem, nie rano. Bardzo mocno trzymam kciuki:) Czekoladowa, moje szczęście to taki skarb - prezent pod choinkę. Myślę, że Twoja mama miała podobne odczucia:) Kobieta tuż po porodzie jest dość labilna psychicznie, ja byłam potwornie "wzruszliwa", aż mnie to krępowało. Jak słyszałam kolędy o Maleńkim Jezusku to ryczałam ciągle patrząc na mojego synka i powiem Ci, że tak niezwykle zapamiętałam te jego narodziny. Pamiętam, że na Sylwestra, w którego wychodziłam z grypy, leżał Malutki na poduszce na fotelu, a choinka blisko... cudny był... Czekoladowa, zobacz na stopki, Validos też ma synkaz 18 grudnia tylko 2008. Pamiętam, że wróżyłam jej grudniowicza, ale, że Maksiu będzie równy rok od Piotrusia młodszy to ani mi przez myśl nie przeszło;) Pozdrawiam, wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama urwisa- no ja też strzelec z czego jestem bardzo zadowolona :):) Mam nadzieje , ze wykryje , zazwyczaj trwają u mnie cykle ok 33 dni więc w 36 powinno już być coś wiadomo :):) Pewnie moja mama miała podobne odczucia boi jednak święta to jest szczególny czas i bardzo wyjątkowy a jeszcze tak ważne wydarzenia jak narodziny dziecka przed samymi świętami to jednak naprawdę wielki prezent :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Niestety do mnie dzisiaj przyszła @ więc jeszcze troszkę i zaczynam starania na maj :) Życzę wam powodzenia i upragnionych 2 kreseczek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa następnym razem się uda. Ja raczej też w majówkach będę bo teraz miałabym termin na 30 kwietnia lub później a jak nie wyjdzie to pewnie końcówka maja . podam wam linka do fajnej stronki ang oblicza w przybliżeniu oczywiście dzień owulacji i w jakie dni kochać się jeśli chce się dziewczynkę a w jaki na chłopca http://www.babymed.com/fertility-ovulation-calendar-calculator tak sobie obliczam i obliczam i nie wiem jaką długość cyklu mam przyjąć ostatnie dwa to 25 i 26 dni hmm a wcześniej 27-28 i dupa a bardzo chciałabym zwiększyć szansę na córcię bo jak widzę te spódniczki róże to mnie skręca Byście nie myślały synek jest cudowny ale chciałabym równowagi w rodzin ie;) Jestem prawie spakowana dziś wyjeżdżam mąż magazynki napełnia jutro i środa (właśnie czy to nie będzie za wcześnie by skończyć starania 10 dc??)tak pokazuje ta magiczna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Dziewczyny tą naszą tabelkę trzeba trochę zmieić. Mamy już zafasolkowane. Jest nas coraz więcej więc trzeba dodać zafasolkowane.. NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 anitia.................09.07...........28..............03 .08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 ................................................................................... NICK ...........OSTATNIA @.........TERMIN PORODU.........Cykl starań. .................................................................................... U nas już wstrzemięźliwość przepisana przez gina ... Ufff dopiero dziś 01.08 a my już nie możemy się doczekać :( Wizyta we wtorek mam nadzieję że już będzie blisko owulka i że nic w tym cyklu się nie poprzesuwa. Zaczynają boleć mnie jajniki więc chyba się zbliza owulka. Gratuluję Eterno i nai... :))) I trzymam kciuki za testujące. Proszę jak już wiecie kiedy ma przyjąść @ i kiedy będzie testowanko zmieniajcie w tabelce wtedy będziemy mogły wszystkie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Hej. Czy mogę się do Was dołączyć. To jest mój 3 cykl starań i mam nadzieje ze juz ostatni :) @ miałam 10 lipca. Z moich obliczen wynika ze owulacje mialam 26 wiec teraz tylko czekam na brak @ czyli jakos 10 sierpnia powinnam robic test bo mam cykle 31 dniowe ale nie wiem czy wytrzymam. Mysle ze we wtorek pojde na bete, bo mam dziwne przeczucie ze sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 anitia.................09.07...........28..............03 .08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 .......................................................... ......................... NICK ...........OSTATNIA @.........TERMIN PORODU.........Cykl starań. eterno.......3.07................11 kwiecien 2011............8 :) ..................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam się z wami pożegnać, już się nie będę starać na kwiecień. nawet na ten rok... moja siostra poroniła w 14 tygodniu ciąży byłam przy tym widziałam jak płakała jak cierpiała... zaczęło się nie winie jedna plamka krwi a potem jakby coś luchneło. coś strasznego... powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej atrams- nie rezygnuj! wiem (choc po czesci) co czujesz, bo tez bylam swiadkiem poronienia w 14tc, choc nie byla to moja rodzina i sama lezalam wtedy na patoligii. nie chce mi sie nawet o tym pisac, do tego wracac. badz z siostra, bo na pewno bardzo tego potrzebuje. nie mozesz jednak rezygnowac, bac sie, niestety takie wypadki sie zdarzaja, nie jestesmy niestety w stanie temu zapobiec :( trzymaj sie i wracaj do nas tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams, nie rezygnuj... Nie mogę powiedzieć, że wiem, co przeżywasz, ale powiem inaczej, z innej strony.... Żyję szybko, na dużych obrotach, ale z tego co zdążyłam nauczyć się przy synku to macierzyństwo najbardziej uczy cierpliwości i pokory... Cierpliwości wciąż mi mało i jak widzę, to na każdym etapie macierzyństwo, również na tym najwcześniejszym potrzebna jest ogromna cierpliwość, która prowadzi do wytrwałości.... Często zdarzało mi się, że jak coś mi się nie udawało, to odrzucałam to i koniec, nie próbowałam więcej, ale wielu ludzi postępuje inaczej i to jest wartościowe, bo tylko tak można osiągnąć coś pomimo przeciwności.... Dam może mało stosowny przykład, ale prawdziwy, z życia... Zawsze dobrze się uczyłam, nigdy nie miałam słabych ocen, nigdy nie oblałam choćby jednego egzaminu na studiach.... Po studiach zapisałam się na kurs prawa jazdy, dobrze mi szło, na egzaminie też nieźle, choć egzaminator był złośliwy... oblał mnie po 40 minutach egzaminu... Niesamowicie mnie to rozsierdziło, rozżaliło i w ogóle zniechęciło, pomimo, że to przecież taka bzdura!!!!! Co najgorsze, rzuciłam to w kąt i nie podeszłam już do kolejnego egzaminu, pomimo, że od tego czasu minęło już ponad 3 lata..... Muszę się kiedyś zmobilizować, bo inaczej nic z tego nie będzie.... Dałam przykład prozaiczyny, ale dzieci to też dotyczy, myślę, ze w niemal każdym względzie.... Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja sama poronilam w 10 tc to bylo straszne dowiedziec sie ze twoje dzieciatko sie nie urodzi, ale nigdy w zyciu nie poddam sie, to najgorsze co mozna zrobic poddac sie w takiej sytuacji, bo to jeszcze bardziej dobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... Nie było mnie bo byłam na urlopiku nad morzem.. Gratuluje tym co zobaczyły 2 kreseczki super!! Ja testuje dopiero ok 11.08 jeśli @ nie przyjdzie..Czy miałyście jakies objawy po domniemanym zapłodnieniu?? Piersi mam nabrzmiałe,powiekszone i bola...2 dni temu bolal mnie brzuch jak na @ juz myslalam ze dostane a akurat na plazy lezalam...Bolal tak przez 2 dni...Przedwczoraj wieczorem strasznie w głowie mi sie kreciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyt82
Witajcie, nie było mnie parę dni ale was czytałam, chociaż jeszcze ciężko mi się połapać z nickami. U mnie dzisiaj 33 dc a @ nadal brak, poprzednie cykle miałam 29-30dniowe, przed spodziewaną @ zrobiłam test- wynik negatywny, wczoraj powtórzyłam go i znowu negatywny a @ spóźnia się już 3-4 dni i nie wiem o co chodzi!! Jeśli nie pojawi się za kolejne 2-3 dni to powtórzę test ale wydawało mi się że robiony po terminie spodziewanej @ będzie wiarygodny a tu nawet cienia drugiej kreski! Słyszałyście o tym żeby test w ciąży wyszedł negatywny? Objawów żadnych nie mam, tzn wydaje mi się że mam powiększone piersi i ok 3 dni przez 3 przed spodziewaną @ pobolewały mnie jajniki i podbrzusze ale to taki ćmiący ból, nie jakiś ostry, co też jest dziwne bo zazwyczaj brzuch mnie bolał w pierwszy dzień @ a nie jajniki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Witaj Balbinka_84;) U Nas 14ty dzień cyklu a więc sam szczyt, szkoda że jestem przeziębiona i zupełnie do niczego....Padam wręcz z sił, pocę się nie ludzko,brak słów..... jakiś wirus paskudny. Czekoladoowa---no szkoda, a już myślałam że będzie różowo, następnym razem pewnie się uda:) Atrams-----bardzo mi przykro z tego powodu:( Najważniejsze abyś nie nabyła się uprzedzeń! Tak widocznie miało być.Trzymaj się. Owca220510----jeżeli o mnie chodzi to nie miałam żadnych objawów, zero bóli nawet przed samym okresem, jedynym objawem było częste sikanie i upławy bardzo obfite Anyt82--- no trzymam kciuki, może akurat:) Na twoim miejscu bym powtórzyła z jakiejś innej firmy, pewnie nie czekała bym kolejnych 3dni,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja mam objawy od zeszlego wtorku to bedzie okolo 10 dni po owu test robilam 12 dni po owu i z drugiego moczu byl pozytywny. wypisze wam moje objawy ok:D -bol jajnikow [ciagniecie klucie] bez przerwy nawet w nocy -zawroty glowy -zgaga i mdlosci [caly dzien] -temperatura caly dzien 37,5 -bole glowy[to tez moze byc objaw zatrzymana w organizmie woda uciska naczynia w mozgu] od soboyt czuje sie super wszystko minelo:) obie ciaze takie byly mam nadzieje ze ta tez taka bedzie.pozdrawiam i {kwiat] dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja właśnie mam takie objawy dzis straszna zgaga..bol brzucha, jajników...tylko ze dopiero minelo 5-6 dni od owu...hmmm moze to wszystko na okres a ja tylko silnie szukam objawów ciąży...@ powinna przyjsc ok 10.08...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bol jajnikow tez tak mialam owu byla strasznie bolesna myslalam ze to przez to ale jak bolalo tydzien bez przerwy to zaczelam cos przeczuwac i jest:D a jak z temperatura u Ciebie?ja mierzylam rano po przebudzeniu i mialam dzien przed testem 36,7 wiec nie mialam zludzen ale caly dzien mnie trzyma 37.5 normalnie ja czuje oczy mnie pieka i jest niefajnie a do tego zlapalam jakis wredny katar coz uroki ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36.8 rano mierzyłam...ja juz nie wiem...u mnie jest wczesnie 5-6 dzien po owu...moze poprostu szukam tych objawow ale ostatnio mam bóle jajników,podbrzusza moje piersi bola przy dotyku i sa wieksze...nie mialam nigdy trakich oznak przed okresem...tylko ból brzucha ale to 2 dni przed @...a ostatnio nawet zawroty głowy były...hmmm... mam przeczucie ze znow sie rozczaruje....zobaczymy... ciesze sie ze ty zobaczylas 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sama niedawno byłam kwietniówka 2010:)Jeszcze tak niedawno to było jak zaczynałam ciąż a teraz mój synek śpi smacznie w łóżeczku:)życzę Wam spokojnej ciąży i lekkich porodów :) trzymajciesię dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carriebbb
Hej. Jestem tu nowa :) Też się staramy z mężem o dzidziusia, dopiero 2 cykl, ale ja już nie mogę się doczekać i to czekanie mnie dobija :( staram się o tym nie myśleć za dużo, ale im bardziej zbliżał się termin spodziewanej @ myślę o tym non stop :/ no i @ jeszcze nie przyszła, robiłam test 2 dni temu wyszedł negatywny, ale mam cichą nadzieję, że było jeszcze za wcześnie na jego zrobienie, niektóre objawy pewnie sobie wmawiam, ale raczej są one jak na @. Trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki i za te którym się już to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carriebbb
Hej. Jestem tu nowa :) Też się staramy z mężem o dzidziusia, dopiero 2 cykl, ale ja już nie mogę się doczekać i to czekanie mnie dobija :( staram się o tym nie myśleć za dużo, ale im bardziej zbliżał się termin spodziewanej @ myślę o tym non stop :/ no i @ jeszcze nie przyszła, robiłam test 2 dni temu wyszedł negatywny, ale mam cichą nadzieję, że było jeszcze za wcześnie na jego zrobienie, niektóre objawy pewnie sobie wmawiam, ale raczej są one jak na @. Trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki i za te którym się już to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliakulia
Dołączam do klubu - zrobiłam test wynik pozytywny zidziuś będzie właśnie w kwietniu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki. Gratulacje juliakulia A u mnie 26 dc test negatywny, odrzucam luteine i czekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carriebbb
Juliakulia gratulacje :) u mnie 31 dc i nadal nic, temp podwyższona do 37,2 i też nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, właśnie znalazłam ten temat. My staramy się o dzidziusia od marca. Dziś zrobiłam test. Wyszły 2 kreski, ale ta jedna jakaś blada. 49 dzień cyklu, a ja nie mam okresu, ale jeszcze nie skacze do góry z radości bo mam nieregularne miesiączki. Czasami nawet 2 miesiące nie miałam. Cały czas latam 'siku":), ale nie wiem czy to objaw, czy chory pęcherz:) Słyszałam, że lata się do łazienki bardzo często, ale dopiero później, a nie na samym początku. Oprócz tego mam duże, napęczniałe piersi i boli mnie brzuch, jak przed okresem. No i nie wiem czy już pora iść do ginekologa, czy jeszcze powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carriebbb
JA bym na Twoim miejscu powtórzyła test i jakby wyszły znowu dwie kreseczki pobiegłabym do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×