Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

hej dziewczyny:) gratuluje serdecznie wszystkim nowym przyszlym mamom.ja sie naczytalam o pustym jaju plodowym i zaczelam sie bac jutrzejszej wizyty niech juz bedzie jutro i wszystko sie moze wyjasni nie wiem tylko czy lekarz cos zobaczy chociaz powinien w obu ciazach bylam u lekarza w podobnym terminie ech denerwuje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca dzieki za slowa otuchy tyle tego w necie ze strach a ja glupia to czytam niepotrzebnie:( wizyta na 10.45 moj Maz juz jedzie do polski bedzie rano jezu jak ja sie nie moge doczekac i jego i wizytry trzymaj kciuki:) a jak Ty sie czujesz przyszla mamo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano mam problemy ze wstawaniem czuje sie nadal zmeczona jakbym cala noc nie spała...ii czasami brzuch boli najbardziej rano...A i piersi bola troche.A ty eterno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zasnac wieczorem klade sie kolo 1 w nocy rano wstaje bez problemu ale szybko jestem zmeczona nawet nie chce mi sie spac ale po prostu nie mam sily a piersi bola okropnie jak wstaje a nie mam stanika to mnie prady przchodza i to naprawde boli:(zgaga od rana to norma.czasem zawroty glowy no i bol podbrzusza ciagle obecny ale ja bardzo duzo chodze moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dziewczynki, robiłam dziś test i........ Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!! Dwie kreseczki, jedna bladsza ale jest!!!!!!!!!!!! Nie macie pojęcia jak się ciesze, jak to zobaczyłam to się poryczałam, ogarnął mnie jakiś strach niesamowity! Pozdrawiam wszystkie zaciążone i staraczki i życzę powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Palusia---- dziś 26dc, bądz dobrej myśli:) Teraz Wam mogę powiedzieć,że wiedziałam o zapłodnieniu od samego początku, ze względu na to przeziębienie o którym Wam już pisałam, super że się potwierdziło, ściskam kciuki za pozostałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 2011
hej, ja też zaczynam staranka :) przytulałam się wczoraj z moim Misiem bez kapturka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwietniowki to chyba jakis szczesliwy topik :) Bunia- gratulacje, super! nie musze dodawac ze zazdroszcze tych 2 kresek? :P eterno- co tam? szybciutko do raportu! wiecie co... jak tak chyba za Palusia przetestuje sie jutro z rana, zobaczymy... jutro 26dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja dziś kupiłam testy a że z tych niecierpliwych zrobiłam nie z porannego moczu oczywiście 1 kreska nawet brak cienia cienia. W sumie wiem że za wcześnie i nie wiem czy jutro będę robić czy poczekam jeszcze choć brzuch pobolewa i krzyż jak by @ zaraz miała przyjść i chyba przyjdzie za dużo już szczęścia na tym topiku. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- szczescia nigdy za duzo, spokojnie :) ja mam testy od 2 tygodni, czekaja, sprobuje chyba jutro, jak bedzie 1 kreska humor mi sie pogorszy, ale mala nadziejka ze to za wczesnie, chyba zostanie. test robilas wczesnie, tym bardziej powinnas z porannego, jakie stezenie wykrywa? glowa do gory! bede z Toba mysla jutro rano. p.s. nie pij za duzo wieczorem, mocz jest wtedy gestszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mam quick viue czy jakoś tak kupiłam 2 bo u mnie w aptece po 7 zł więc taniocha . Kurczę ja to mam humorki straszne dziś i taka poddenerwowana te starania nie mają na mnie dobrego wpływu i muszę się ogarnąć i zająć czymś bo zeświruję. kurczę strasznie mi brak cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim staraczkom dawno mnie tu nie było ale obiecałam że sie pokaże, przedewszystkim gratuluję buuni dwuch kreseczek , ja czuje sie różnie mdłości zwłaszcza wieczorem, okropny ból piersi no i waga poszła w góre, teraz mam urlopik wiec wypoczywamy. pize też kochane bo zrobiłam bete hcg i szczerze powiem że sie pogubiłam we wtorek ide dopiero do lekarza ale głowe mam pełną pytan bez odpowiedzi, prosze jezeli ktoś mógłby mi pomóc mianowicie mój wynik to 24 480,0mlu/ml a ostatnia miesiaczke miałam 1 lipca a na wykresie z laboratorium wynika że jestem w drugim trymestrze jestem cała zielona albo zlerozumie, jak ktoś może to prosze o podpowiedz bo do wtorku tak daleko, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jest zarys zarodka nie bylo jeszcze czynnosci serca ciaza prawidlowa pojedyncza nastepne usg za dwa tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterno serduszko tez sie
pojawi w swoim czasie. Betty to wskazuje na ciążę wielopłodową. Bliźniaki, a może trojaczki. Jest jeszcze jedna możliwość, ale nie chcę Cię straszyć. Zaśniad groniasty. Przy nim również ma się nienaturalnie wysoką betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dzieki:) lekarz powiedzial za tydzien ale dla pewnosci usg za dwa tylko to czekanie takie jest stresujace ale dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuunia gratuluje bardzo sciskam wszystkie z was i trzymam nadal kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 1 kreska :( mialam nadzieje na cien drugiej...wrrrr, no nic musze sie uzbroic w cierpliwosc przez tydzien i przetestowac sie dzien przed @ (najwczesniej) tj. 22sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2-latka ja też jedna :( robiłam wczoraj zatestuje 20 i potem 22 bo quick vue są teraz po 7 zł, ostatni kupowałam po 16,59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jedna dxziś 22 dc więc najprawdopodobniej za wcześnie ja poczekam do czwartku ewentualnie piątku to będzie 28 dc Trzymam za nas kciuki. Pobolewa mnie jajnik i podbrzusze piersi pełne zaczynają boleć jak nic objawy nadchodzącej@. Już sobie obiecałam że w następnym cyklu nie szukam objawów (ewentualnie przed term @) a test zrobię jak @ nie przyjdzie. Bo to za wielki stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams- my tak samo mamy 26dc, ost @ mialaas 21 jak pamietam, jak ja i cykle masz dluzsze. ja to juz zglupialam... tak mnie podbrzusze boli, zwlaszcza wieczorem, nawet o nospie myslalam. zemdlilo mnie nawet wczoraj. piersi tez takie ciut inne niz zawsze. nic juz nie rozumiem. rozum mi podpowiada ze ten test za wczesnie, ale gdzies tam cos mi mowi, ze gdyby jednak sie udalo to moze cieniutka kreska by byla? wariuje juz, wrrrrr palusia- to samo sobie mowilam przed tym cyklem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Deszczowo i burzowo od rana, a ja się czuje fatalnie, staram się coś ugotować ale więcej czasu siedzę w fotelu co tak mnie mdli, brzuch boli nadal, siku bardzo często , w pierwszej ciąży zemdliło mnie jakieś trzy razy, więc samopoczucie całkiem inne. Palusia, atrams, mamo prawie dwulatka trzyma, kciuki, może faktycznie jeszcze za wcześnie, ja mam cykle 28dniowe a moja druga kreseczka była o wiele, wiele jaśniejsza a test robiłam 26dc więc trzeba mieć nadzieje, ale trzeba też wyzbyć się obsesyjnego myślenia na ten temat, i nie dać się zwariować:) Miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :classic_cool: Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom !!! Ten kwietniowy topik faktycznie jest jakiś szczęśliwy :-) super : ) U mnie pogoda dziś też okropna, od samego rana burza i deszcz. Ciemno jakoś jakby wieczór się zbliżał - tak nieprzyjemnie aż. Ja się czuję w porządku, mdłości mi mineły, jedyne co mnie jako tako męczy to zgaga ale da się to przeżyć :) Więc w sumie nie mam na co narzekać :) Pod koniec sierpnia muszę zrobić badania i na początku września do gina sru : ) miłęj niedzieli : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×