Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

a ja tobie życzę żeby teraz były 2 krechy, Wierzę w szczęście na tym topiku. Mnie przestało tak mocno boleć mam takie ćmienia. Mdli mnie przeokrutnie, co może być objawem niestrawności a i zgaga o;)d kilku dni. Jedno wiem na pewno psychika nasza nie ma granic;) Będąc w ciąży nigdy mnie nie mdliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a był taki okres że mój przez pół roku wyjechał do innego miasta. Bywał w weekendy i to nie każdy mały miał 2,5 roku plus szczeniak i praca masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a MY wróciliśmy z festynu rodzinnego z pracy męża, i nawet się z młodym moim przelecieliśmy samolotem, takim starym rzęchem... myślałam że puszcze pawka, ale git. Pogoda dziś jak malina a noc przepiękna. ALEsię gorąco robi na topiku,tyle znaków zapytania, nie długo wszystkie będą miały zgage Dużo szczęścia życze:) Anitia ---plemniczki wojowniczki pewnie już walczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\dziewczyny już myślałam że nici a tu zerkam na testa atam 2 krecha bladziunia ale widać (to na pewno nie moja wyobraźnia) Test quic viue więc nie ma mowy o pomyłce bo na wcześniejszych nic nie było. Więc albo owu była lub u mnie zagnieżdżanie jest później ; Jutro zrobię powtórkę może tego acona kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia no pięknie!!!! A jednak!!!!! Gratuluje, oszczędzaj się! Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rusz sprawdzam ten teścik nawet go rozmontowałam żeby nie było że to jakiś cień plasticzku w środku. dziwi mnie że taka blada to już 29 dc powinna wdług mnie być normalna hmm może jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulusia a nie mówiłam gratuluje! aha i nie strasz mnie ja też robiłam 17.08 - 28 dc cień kreski 19.08 - 30 dc bladziutka, ale kreska 22.08 (dziś) 33 dc wyraźna i najciemniejsza od poprzednich, ale nie taka jak ta pierwsza ciemna boję się tym bardziej, że się ostatnio się naczytałam o ciąży pozamacicznej, bo moja babcia miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- na pewno to ciaza, a co do bladosci... to moze doszlo do zaplodnienia pozniej niz przypuszczasz. Moj smyk to fan kaloszy, wczoraj kupilismy i teraz nie ma sily, przynosi mi je albo sam probuje zakladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2-latka - masz racje, ale zaczełam czytać bo mnie brzuch od czasu do czasu poboli i mam dziwny delikatny ból po lewej stronie też od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams mnie też boli od samego początku jak na okres,szczególnie wieczorami, kłucie po obu stronach jak przy kolce, ale to chyba normalne..więc lepiej za dużo nie czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 GRATULACJE !!! Zobaczysz za kilka dni kreska będzie ciemniejsza. Tak sie zatsanawiam czy wszystkie z was zafasolkują teraz :)) Zostanę chyba sama na placu boju :( U mnie nadal nie ma @ Dziecwzyny ile max powinna czekać na @ po dupastonie. Proszę pomóżcie PLISSSSS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams te bóle to norma w poprzedniej ciąży też miałam to macica się rozciąga. Ja je miałam całą ciążę w mniejszym lub większym nasileniu, na początku więcej. Co do kreski to bladziucha z niej ale maż też widzi. Spokojnie pójdziesz do lekarza to się uspokoisz nie nakręcaj się negatywnie tylko się ciesz. Dziewczyny jak ja rano ten test robiłam to na początku nie zauważyłam tej krechy i szok ... bo ja byłam 99% pewn że w ciąży jestem szczególny objaw to wygląd piersi są o prawie rozmiar większe mam nadzieję że już dużo nie urosną widoczne nabrzmiałe żyły, senność niesamowita nawet kawa n ie pomaga tak koło południa wieczorem przechodzi i ta zgaga i mdłości nie poranne o różnej porze. W poprzedniej ciąży robiłam teścior i miałam 2 bordowe ale ja nie wiem w którym dniu cyklu to było bo ja nawet nie pamiętałam kiedy ostatnia@ była;) ( sesja itd nawet nie zauważyłam że @ nie ma ) więc ciężko mi powiedzieć. Test kupiłam zrobię może we wtorek bo że w ciąży jestem na jestem pewna no chyba że to urojona:) scooby myśl pozytywnie ja wiem że to wkur...... jak wszyscy zachodzą a ty czekasz ale w końcu i ty zobaczysz upragnione 2 kreseczki a potem tycie ból porodu i słodkie maleństwo jest z nami;))) mama prawie2 latka mój Olek to wogóle ma różne świry ostatnio to skórzane kurtki (ala skórzane z zary) uwielbiał chodził nawet po domu plus czapka pilotka czadowa z pomponami, wcześniej nic innego nie założył niż koszulkę z zygzakiem. Chłopaki też potrafią mieć kręćka na ciuchy. Jak u Ciebie z @ Dziewczyny kiedy macie zamiar przekazać dzieciom że będą mieć rodzeństwo. Mój nie chce, ale go pomału tak zachęcam. Wiem że dla takiego dzieciaczka perspektywa czekania na rodzeństwo do maja to jakaś abstrakcja. Może tak na usg go zabierać ?? aby sie zaangażował? ale się rozpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia gratuluje, bardzo sie ciesze. Ten topik wszystkim musi przyniesc szczescie. Buuunia - no mam nadzieje ze juz zawojowaly troche :) teraz tylko luteinka na 10 dni, tescik i szczescie lub rozczarowanie :) zobaczymy. Atrams - nie denerwowac mi sie tu, bo zaraz ci sie oberwie, jestesn w ciazy i urodzisz zdrowego dzieciaczka. Ale pomyslcie za 9 miesiecy jakie tu pustki beda jak wszystkie pojda rodzic hehehe. Mama prawie 2latka czekamy na wiadomosci od ciebie. Scoooby nie przejmuj sie ja tez tu ciagle nie zaciazona jestem :) wiec sama nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny a powiedzcie mi czy jeżeli gin stwierdziła że to cykl bezowulacyjny ( badanie w 15 dc) przy średnio 32 dniowych cyklach. Jest jakaś szansa na ciąże?? Nie wiem czy faktycznie nie miałam owulki bo mogła być póżniej, albo może wcześniej. Czy jkaby była wcześniej i na wizycie byłabym już po pęknięciu pęcherzyka czy gin zauważyłaby jakoś że już miałam owulkę?? Wg standardowych obliczeń 32 dc @ powinna pojawić się 20.08 ( piątek). Nie mierzyłam tempki nie robiłam testów owulacyjnych i nie obserwowałam śluzu. a na początku ciąży jaki powinien pojawić się śluz?? gęsty czy wodnisty?? Hm i kiedy miałambym zrobić test najlepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllaaaa
chyba mi sie udalo... trzy testy, ale kreska bardzo bardzo jasna, okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby co do śluzu to ja go mam jak na lekarstwo jak włożę palec ( sorki za szczegóły) to jest białawy a czasem lekko ciągnący. W toalecie to tak ślisko jesthmm najlepiej pewnie z rana zależy ile się spóźnia;) a może owu miałaś później:) mama prawie 2 latka ostatni seksik był w 14 dc a potem byłam chora i miałam infekcję więc nic nie było. Stawiam na późne zagnieżdżanie morella to tak jak u mnie jasna kreseczka naprawdę na pierwszy rzut oka jej nie widać ale jest nawet co trochę zaglądam czy nie znikła;) Jutro lub pojutrze poprawię. To będziemy miały podobnie termin. Teraz mam stresa cieszę się ale jakoś z rezerwą najpierw muszę zobaczyć mocną kreskę a 2 lekarz jak wszystko będzie git to zacznę się cieszyć pełną gębą;) i powiadomię najbliższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllaaaa
ja też narazie podchodze do tego z rezerwą.. we wtorek ide do lekarza, zobaczymy czy cos zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) gratulacje ogromne dla tych ktorym test pokazal dwie nawet blade kreseczki na tescie jest napisane ze blada to tez ciaza poza tym quick sie nie odbarwia ja przed pozytywnym ktory zrobilam w czwartek robilam jeszcze jeden pierwszy to byla sobota i byl negatywny nie bylo nawet cienia a kilka dni pozniej juz byly dwie:D co do sluzu u mnie caly czas duzo i gesty bialy piersi bola OKROPNIE potrafia zepsuc dobre samopoczucie:( no i powoli stanowie atrakcje dla rodzaju meskiego 152 cm wzrostu i 70 D suuuper zawsze marzylam o B coz nie udalo sie uwierzcie duzy biust to przeklenstwo nie cierpie go i tyle wrrrrrrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! Kurcze ale ten wątek jest szczęśliwy :), ciągle jakieś 2 kreseczki! scooby84, Byłaś na topiku marcowym :). Ja tam jeszcze piszę i też nie jestem jeszcze zaciążona, dziś mam 20dc i czekam na @ w zasadzie. Nie wiem kiedy ja w końcu zaciażę, chcę wierzyc, że się uda, ale coraz mocniej się łamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teścior bobo z ran 2 kreski już bardziej widoczne ale nadal nie bordowe. Nie ulega wątpliwości będzie majowe dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia--- no rewelacja:) U mnie nadal remont---masakra, wszystko brudne, zaraz wybuchne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... palusia81 Gratuluje..!!!! eterno mnie tez strasznie bola piersi...najbardziej w nocy...i do tego zmeczenie ogromne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję!! z tym spaniem to masakra mi tak koło 12 się włącza a wieczorem już przechodzi. Rano wcześnie wstaję i mi się spać nie chce a od południa to zapałki w oczach powinnam mieć bo powieki ciężkie. Niestety ja w pracy więc nici ze spania a jak wracam to muszę się dzieckiem zajmować oj poleniło by się. Co do piersi to też mnie bolą ale jak na razie to ujdzie zobaczymy jak będzie dalej w poprzedniej ciąży to bolały przeokrutnie i było to bardzo uciążliwe. Mamo prawie 2 latka, mamo urwisa atrams co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie bez zmian, Palusia raz jeszcze gratuluje. ja obstawiam, albo cykl bezowulacyjny albo owulacje mialam ok 28dc. jesli ta druga wersja tzn. ze czeka mnie mega dlugi cykl. raz juz mialam taki 41 dniowy. takie cyke chyba nie sa normane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Owca trzymam kciuki:) a ja sie siesze ze bede mogla troche odsapnac od pracy czasem mam naprawde dosc:(a tu poczatek roku szkolnego trzeba sie na nowo zorganizowac ech to sie nie konczy ale przeciez dzieci to samo szczescie:)szczegolnie jak maja zagrozenia i takie tam...ale mam nastroj nie ma co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×