Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Owca 5 tygodni i 6 dni czyli dokladnie 3 tyg i 6 dni tak sobie wyliczylam i tak wykazalo usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Czesc, jestem strasznie zmeczona ale dlatego ze ostatna noc spedzilam na wieczorze panienskim mojej kolezanki. Musze to odespac. Jak narazie nie mam zadnych dolegliwosci. U mnie 6tydz2dzień. Moze zaznaczymy w tabeleczce tez tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................................... 8.... owca220510.....................????...................................... ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6................... 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za podpowiedz na moje wyniki z bety to jedyna myśl która chodzi mi dziś po głowie wiecej niż jedno to bedzie wyzwanie a jak ten straszny zaśniad to katastrofa ale póki co poczekam i nie bede sie denerować , bo to szkodzi fasolce :) u nas też dzis paskudna pogoda , ja fizycznie czuje sie okropnie mam dwóch synów ale nie pamietam zeby mnie tak mdliło, piersi jak bomby, choć wiele nie urosły ale strasznie bolą waga ruszyla w góre a spać to bym mogła wciąż i dawno nie miałam takiego lenia, dam wam dziewczyny również znać co ze mna bardzo sie martwie a do wtorku jeszcze musze poczekać jakie to beda wieści, SKOOBY zycze pomyslnych starań,EWELINKO tobie też powodzenia i owocnych przytulanek,QUENN toie też, każdej z Was dwuch kreseczek a potem pomyślnego rozwiązana, żadnych zmartwien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................... ................ 8.... owca220510.....................????...................... ................ ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ................ 3... buuunia......................26.04.2011..............5.....................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Mam pytanie do przyszłych mamusiek, czy Wy wszystkie miałyście uczucie mokrych majtek? może był ktoś kto tak nie miała, a w ciąży jest? bo ja mam sucho na majteczkach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... atrams ja mam takie uczucie:) duzo śluzu.... ja bede wiedziala w srode wszystko to tez uzupelnie tabeleczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny atrams- u mnie mokro, taki mleczny (sorry za szczegoly). moj prawie 2-latek marudny od rana, tata pokazal w weekend jaki fajny swiat na oknie i teraz tylko tam by chcial stac, wdrapuje sie na fotele, potem na oparcie i myk na okno. i zeby nie bylo, sam sobie te fotele pod okno przyciaga. super. nic tylko tatusia udusic. ale to moze potem, moze sie jeszcze przydac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten śluz był przed spodziewaną @? czy już po? ide właśnie po test i jutro w 28dc zatestuję, albo będę albo nie :( bóle brzucha minęły już 3 dni temu, teraz zostały kłucie raz po raz... ale rzadko. piersi bolą (sutki też) tylko przy położeniu dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha coś mnie zaniepokoiło cały czas miałam tak średnio wysoką szyjkę, teraz uniosła mi się wyżej może już na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrams ja miałam
przeraźliwie sucho. To było wręcz nieprzyjemne. Śluz pojawił się dopiero w 7 tygodniu, ale nie ma go wcale dużo. Każda kobieta każdą ciąże przechodzi inaczej. W poprzedniej od początku miałam śluz, a w tej najpierw uczucie niesamowitej suchości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawie 2 latka , atramis ja czekam do piątku;) mam nadzieję że @ nie przyjdzie Co do uczucia mokra to ja ciągle latałam sprawdzać czy @ nie przyszła byłam pewna że dostanę. Teraz trudno mi powiedzieć jak jest bo po antyb miałam problemy i brałam nestatynę dopochwowo wczoraj ostatnią. Ja mam dziś duużo pracy bardzo się cieszę że mam czym się zająć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć staraczki i wszytkie juz zafasolkowane! paskudna pogoda ja też paskudnie sie czuje do tego mocno smutna martwie o moje wysokie hcg jak to mozliwe że będąc w 6 prawie 7 tyg. mieć wynik 24 480 jutro ide o gina boje sie okropnie , poczytałam sobie co u was i nadal trzymam za wszystkie staraczki!!wczoraj dowiedziałam sie że moja przyjaciólka też zafasolkowała wprawdzie nieoczekiwanie i nieplanowane i bardzo to żle to zniosła ale same widzicie jak to jest, ona ma już trujeczkę a najmłodszy nie ma jeszcze roczku ja myslałam że ją dogonie ale może i tak jak bedzie ciaża mnoga jutro dam znać, żeby inne dziewczyny mogły czerpac z moich doświadczeń, ja sama przygotowuje sie na to by przekazac wieści mojemu 12 letniemu synowi który jest bardzo na nie na rodzeństwo , bo mój młodszy synek npewno da sobie rade!! muszę być gotowa na wszystko a moze jest jeszcze ktoś kto już ma dzieciaczki albo blizniaki i przeszedł podobnie jak ja teraz przechodze! a propo uczucia suchości ja byłam róznie czasem strasznie mokra po planowanej @ a potem znowu bardzo sucha a teraz jest bardzo różnie pozdrawiam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki atrams za stronkę , zresztą sama nic nie zdziałam, wiem że powinien być inny wynik :( postaram sie być cierpliwa jutro mysle zrobi mi gin usg i wszystko wyjaśni choc dla mnie to czekanie to wiecznosc tak sie meczę jak w czasie oczekiwania na dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra taka pogoda duszno jak cholera i do tego jeszcze za prasowanie się wzięłam zdechnąć idzie ledwo stoję na nogach :p zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 atrams...............21.07..........28-32.............................3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................... ................ 8.... owca220510.....................????...................... ................ ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ................ 3... buuunia......................26.04.2011..............5... ..................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja oprócz pobolewania brzucha takiego jak na @ to mam kłucie jajnika jak przy owu ( przeważnie mam bardzo bolesne aż biorę czasem ibuprom) dziwne to z lewej str ciągnie a i cycochy pobolewają na @ to zawsze mocniej bolały i były aż ciężkie dziwny ten cykl;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Gratuluję kolejnym dziewczynom. Buunia, widzę, ze nie zawodziła Cię intuicja, wspaniale!!! U mnie drugi test też negatywny. Teraz czekam na spóźnioną @, a później, zobaczymy... Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) poczytalam i pisze u mnie mokro gesty mleczny i duzo juz kilka dni przed spodziewana@ ale kazda z nas ma inaczej nigdy nie mozna mierzyc ta sama miara.Mdlosci minely u mnie juz przed spodziewana @ tylko zgaga jeszcze meczy rano po sniadaniu szczegolnie po pieczywie:(no i dzisiaj zrezygnowalam z pracy mialo byc super a nie moge tam wytrzymac sa ludzie ktorzy potrafia zniechecic do siebie kazdego ja mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
U mnie od dziś pierwszy obiaw - bolą mnie sutki (no i oczywiscie brak @). Czuje sie super, zero zmeczenia, sennosci i mdlosci.Nie mam narazie zachcianek hehe. Nadal do mnie nie dociera, pewnie dlatego ze juz nastawilam sie ze w tym cyklu mi sie nie udalo a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) byłam weekend u tesciowej i o dwa dni za dłougo! mały jak na złosc zwymiotował na nowy dywan, zrobił kupe do wanny i oblał posciel sokiem z borówek:) wiec wnuk sie popisał:) nie ma co Mama urwisa:) moze za miesiac razem nam sie uda:) choc ja czekam na @ i nie ma:( odstawiła duphaston i juz 5 dzien i nic;( kurde samam nie wiem niby miałam dwa pecheryzki 10 mm w 14 dc i lekarz nie dawał nadzieji ale juz glupieje!! poczekam do piatku:) zmykam bo mały jeszcze nie spi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti 38 życzę dużo spokoju, oby wszystko było dobrze, ściskam kciuki. Eterno--- u mnie też była wiecznie toksyczna atmosfera, dopiero teraz miałam wracać po wychowawczym, a ja w kolejnej ciąży, ciekawa jestem jak zareagują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ogólnie to cały czas czuje jakbym miała dostać okres, wiecznie spanikowana latam do wc, piersi odpuściły, zgaga też, mdłości ucichły,ogólnie to stressssssss, no i korci mnie żeby w końcu podzielić się tą wieścią z najbliższymi, ale jeszcze z mężem milczymy jak zaklęci żeby nie zapeszać:) Mamuśko urwisa----maj też piękny miesiąc, musi się udać:) Plusia a jak u Ciebie? Może jednak? Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bunia- my tego samego wieczoru powiedzielismy tesciow, a moich rodzicow dzien pozniej (nie mieszkaja w tym samym miescie a chcielismy osobiscie). dowiedzialam sie w piatek, a w poniedzialek wieczorem widzialam kropke na usg. nie bawilam sie w badania typu beta, test robilam tylko raz, nie czytalam o pustych jajach itp, nie wierze w zadne przesady i wszystko skonczylo sie szczesliwie :) dziewczyny co u Was? staraczki ucichly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana u mnie nadal kłucie jajnika i czasem ból jak na @ plus bóle krzyża cyce wielkie ale tylko lekko pobolewają. Co jakiś czas lecę do wc sprawdzić czy @ nie przyszła bo mam wrażanie że mam mokro. Pewnie na dniach przyjdzie ostatnie dwa cykle 25 ( ale ja liczę od 1 dnia @ do 1 dnia następnej) czyli może się jutro pojawić najpóźniej w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Juz nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty....Patrzyłam na kalkulatorach ktory to tydzien ale co nie wlacze jakis na kazdym inny tydzien,raz ze w 5 inny ze 6 tydzien...a nawet ktorys pokazał ze 4 co juz był:) Liczac tygodnie pełne od ostatniej @ to zaczał sie 6 tydzien:) juz sama nie wiem...zobaczymy ktory mi gin wyliczy...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×