Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

palusia hehe ciesze się ja dzisiaj byłam u mojego ginekologa i okazało się że wyjechał na urlop do 4 września. Jak myślicie mam iść narazie do obojętnie jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
czesc dziewczyny, moze do was dolacze, wczoraj zrobilam test i pojawily sie 2 kreski (4 miesiac staran), termin bylby 30/04 - 01/05. om 25/07. dzis dopiero moj 30 dc, test pozytywny, miesiaczki nie ma, ale poza tym innych objawow tez nie ma. tylko siku chodze czesto. dziewczyny ze stycznia 2011 mowia, zeby byc spokojna, bo to za wczesnie na objawy... czyli jestem spokojna i czekam. Wy macie jakies objawy? pozdrawiam i gratuluje wszystim zaciazonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj im pozniej pojdziesz tym wiecej zobaczysz naprawde ja bulam ponad dwa tygodnie po terminie @ i widzialam pecherzyk i zarys zarodka a serduszka jeszcze nie bylo widac poczekaj spokojnie i idz do swojego lekarza jesli on ma prowadzic Twoja ciaze to tym bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams eterno ma rację tak koło 7/8 tyg widać serducho wcześniej to może nawet karty nie założyć bo oni liczą od bicia serca potwierdzoną ciążę aga_pelaga termin ostatniej@ i porodu mamy taki sam z tym że ja liczę że to będzie 1 tydzień maja bo synka przenosiłam 6 dni a potwierdził się bardziej termin z 1 usg a nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie tak jest nie zalozyl karty ciazy przed stwierdzeniem bicia serduszka mowi ze tak sie utarlo zeby nie zapeszac poza tym mowi ze po stwierdzeniu bicia serca prawdopodobienstwo poronienia to tylko 5 % ja czekam na poniedzialek nastepny zeby zobaczyc serduszko mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno i kiedy ci kazał przyjść tzn w którym tyg skończonym? Bo ja ak sobie myślę że skoro u mnie te kechy słabe w 30 tyg to może koniec 8 iść, chciałabym prywatnie a nie uśmiecha mi się iść 100 wybulić i za następny tydzień znowu i tak dla mnie to drożyzna. Sprawdzałam usg z Olkiem i byłam w 9t0d a według usg to był 8t1d. Tak liczę i wychodzi ostatni tydz września czyli miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawil mi to prosto zwykle zarodek potrzebuje okolo 43 dni rzeczywistego zycia zeby wyksztalcilo sie serce to wychodzi okolo 6 tygodni czyli od OM 8 tygodni czasem widac wczesniej ale to jest taki ich termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie jest taki problem, że jade na wesele 4 wrzesni jakieś 400 km od domu daleka podróż. i się trochę boję. wciąż boli mnie pachwina i noga z jednej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquee_84
Witam, mi po ok 14 cyklach starań udało się zafasolkować obecnie jestem w 10 tc, czuję się dobrze, niestety ciąża zagrożona muszę leżeć, byłam nawet tydzień w szpitalu i biorę tabletki na podtrzymanie. Życzę wszystkim starającym się owocnych plonów :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno kazda ciaza jest inna moj lekarz powiedzial nam ze obraz USG jest ksiazkowy dla tego tygodnia nasz zarodek mial wtedy 3 tyg i 5 dni od momentu zaplodnienia nie od OM to i tak super ze byl zarys zarodka wiem dokladnie kiedy poczelismy dziecko i jest mi latwo liczyc zreszta w poprzedniej ciazy tez tak bylo i okazalo sie ze moj termin byl blizszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
palusia81 fajnie, ze mamy taki sam termin:-) to moja pierwsza ciaza, nie liczac poronienia w 6tc, ale staram sie myslec bardzoooo pozytywnie! poki co nic mnie nie boli i moje jedyne objawy to: brak miesiaczki i czeste siusianie, a no i piersi jakies wieksze. czyli jesli nic sie nie dzieje, to na usg pojde dopiero pod koniec wrzesnia, nie chce sie stresowac i myslec, ze nic nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-pelaga bedzie dobrze nie spiesz sie z usg potem jest tylko niepotrzebny stres czy napewno jest zarodek czy bije serduszko a tak poczekasz(jesli oczywiscie nic Cie nie bedzie niepokoic)i zobaczysz wszystko co trzeba:) no i gratulacje z calego serduszka🌻dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie lepiej się nie stresować. Będzie dobrze. Ja się boję powiedzieć mamie. Taka star jestem a mam cykora. Ona przeciwna 2 dziecku jest wiec nie wiem jak to zrobić może poczekam do porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
eterno dzieki. taki wlasnie mam plan, nie stresowac sie i poczekac, tylko glupia sie martwie, ze wlasciwie nia mam objawow. zle jak boli, jak nie boli to sie czlowiek niepokoi. palusia81 zobaczysz, ze jak sie dowie, to bedzie szczesliwa, jaka babcia nie chce wnukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia to Twoje zycie Twoje dzieci Twoje wydatki wybacz ale nic jej do tego.Moje kontakty z matka sa bardzo trudne mieszkalam z nia cale zycie i wyprowadzilam sie w grudniu i jestem najszczesliwsza na swiecie zamykam drzwi i jestem sama sobie pania nie boj sie powiedz jej ze nie ma na to wplywu bo zyjesz jak chcesz i nie jestes od niej zalezna poza tym jestes dorosla i to sa decyzje Twoje i Twojego meza.Oj ja stalam sie twarda nie daje sie mojej matce juz nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno my się właśnie z mamą zawsze super dogadywałyśmy tylko nie w tej kwestii. mama mnie sama wychowała ma mnie jedną i nie rozumie mojej chęci posiadania dziecka nr 2. Tak w ogóle jakoś do mnie nie dociera że tam jest mały ludzik i przeraża mnie. Jak ja sobie dam radę już się wygodna zrobiłam i jak mój synuś to zniesie. Przygotowuję go pomału na rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku same zafasolkowane tu. Kurcze ja ja się ciesze że wam się udało. Przecież niektóre z was to wytrwałe olimpijki :) Trzymam za was wszystkie kciuki aby wsio przebiegało oki i dzidzia rosła zdrowo. U mnie nadal @. Dziś cycuchy bolą masakrycznie, hih była burza u nas a miałam pranie na dworze więc szybciutko biegiem i wtedy to myślałam że umrę z bólu jak podskakiwały. Dziś rano pobolewał mnie brzuch nawet dość mocno. Myślałam że pewnie zaraz mnie zaleje a tu cisza ..... NIc..... ZERO..... już nie wiem co mam myśleć o tym... przecież jakby sie udało to byłby CUD jakiś ... :) Po pierwsze gin stwierdziła że cykl bezowulacyjny, a gdyby była sytacja że jakoś sie wyjątkowo wydłużył tym razemi owulka miałaby wystapić później to Duphaston przecież blokuje owulacje ??? Chyba że się mylę... POMOCY Dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby z rana zrób test to będziesz pewna życzę Tobie 2 krech. W końcu to ty ten szczęśliwy topik założyłaś i się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 Cieszę się że przydałam sie na coś i przyniosłam wam szczęście tym, kwietniowym topikiem :))) Hii jak mam takie moce w rękach to może będe zakładać tak co miesiąc.... hmmm ile wtedy byłoby dzieci w Polsce jakiś WIELKI BUMM 2011 roku. hihi Wiesz chyba jutro rano zrobie.. mam w szyfladce Clearblue ( taki że jak się jest w ciązy to pokazuje +), do tego mam jeszcze jakieś az allegro co były razem z testami owulacyjnymi. Tylko że znów boję się tego Wielkiego Rozczarowania .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia---kurde byłam pewna że masz już dwójkę:) Dziewczyny ja już czuje po spodniach----problem Strasznie szybko, mam jakby opuchnięty brzuch, moje trzy letnie dziecko mi dziś powiedziało,że w tym brzucholu to chyba dzidzia... a ja mu na to-----skąd możesz wiedzieć?-----A ON---bo wiem, tak czuje.... Szok!!!!! Zmroziło mnie! Witaj aga_pelaga:) Gratuluje!! Będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby a moze owu sie przesunela i nie miala jak zobaczyc a na marginesie kiedys dostalam duphaston na wywolanie@ lekarz powiedzial ze po 3-5 dni przyjdzie @ jesli nie ma ciazynie wzielam go bo dostalam tego samego dnia ale pamietaj jesli jest ciaza to ten lek zrobi wszystko zeby ja podtrzymac taki to madry lek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno... wiem że pomaga bardzo jak sie już zafasolkuje. Podtrzymuje dzidzie. Ale czytałam gdzieś że Duphaston przyjmowny przed owulacją poprostu ją blokuje. Nie wiem ile w tym prawdy nigdy go nie brałam. Jakieś 2 lata temu dostałam Luteinę na wywołanie bo się długo spóżniał @ i dostała go po 3 dniach od odstawienia Luteiny. Kurcze boję się bo jakiś tydzień temu byłam trochę chora i sięgnełam po antybiotyk... ale już zanzaczam że zawsze choroba przyspieszłam mi @ a nie opóźniała. Boję się że nawet jakby sie udało ( w co raczej nie wierzę) to mogłam zaszkodzić poważnie fasolce tymi lekami???? Wiecie coś na ten temat.???? wiem że nie można brać różnych leków w ciąży, ale jak ktoś nie wie jeszcse i weźmie to do czego może to prowadzić??? Kurcze staramy się z mężem o pierwsze dziecko i wiele rzeczy jeszcze nie wiem, ale wiem że Wy jesteście Skarbnicą Wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiele kobiet niema pojecia ze jest w ciazy przyjmuja leki nie raz i nie dwa takie ktore musza przez cale zycie pija pala i nagle ciaza madry lekarz powie ze czasu nie cofniesz i masz sie tym nie martwic wiec nie martw sie wszystko bedzie ok to sa sytuacje gdy korzysc dla matki jest wazniejsza bo nieleczona choroba tez moze dziecku zaszkodzic prawda???drogie skarbnice wiedzy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia 81, eterno .... DZIĘKUJE WAM BRADZO MOCNO ZA WSPARCIE..... :))))))) Trochę fluidków fasolkowych poproszę i jutro rano obiecuję zatestować..... eh najwyżej będzie jedna krecha, tylko wtedy mogłabym już przyjść ta zołza bo wybiorę się na badania, cykl z CLO itd A tak stoję w martwym punkcie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze dwie sprawy, cały czas biegam siku co pół godziny, no i mam cały czas wrażenie jakby już tam leciało, takie dziwne uczucie, i biegiem do kibelka a tam nic. Sucho tzn trochę śluzu. Tak mam od dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie teraz mąż miał też mieć badanie nasionek. Miałam sie umowić z gin an 12 dc ( nowego cyklu) mam wtedy przyjśc z wynikami badań, będzie to już po tabletkach CLO i wtdy mąż miał przynieść nasienie na badanie. Więc trudno poiwedzieć, może coś jest nie tak. /Zarówno ja jak i maż jesteśmy gotowi na kuracje jeśli bedzie takowa potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam już do łóżeczka bo M już się niecierpliwi że mnie nie ma jeszcze hihi. Dobranoc..... Jutro dam znać rano ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy czekac niecierpliwie:)a moj M wyjechal do niemiec przyjedzie w pazdzierniku i wypada na mnie wyjazd do niemiec nienawidze tych dni bez niego a styczen jest tak daleko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×