Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

cześć dziewczyny!!! Gratuluję wszystkim zafasolkowanym, :)) Ależ wam zazdroszczę tych Dwóch Upragnionych i wyczekiwanych kresek. Ja w sobotę odstawiłm już Duphaston ale na razie nie ma @. Ciekawe kiedy sie pojawi, jeszcze teraz jakieś przeziębienie się do mnie przypałętało. wczoraj stan podgorączkowy 37 a dziś już nie za to ból gardła i katar. chciałabym już aby przyszła bo wtedy szybciutko na badania homonalen i szybko Clo i moze moze się uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jutro nie dostanę @ w czwartek chyba zatestuję z rana Dziewczyny po co chodzicie tak wcześnie do lekarza przecież to za wcześnie by zobaczyć bicie serca a u mnie lekarza nie zakładają karty dopóki nie ma akcji serca. Jak zajdę w ciąże to pójdę ok 8 tyg jeśli nic się nie będzie działo. Strasznie mnie głowa boli poratowałam się apapem ale to nie pomoże a jakoś boję się wziąć coś innego tak na wszelki wypadek. Co tak cicho atramis mama prawie 2 latka jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- u mnie ok, mam kiepskie przeczucia, ale czekam do weekendu. w nastepny piatek mam wizyte u lekarza, mam nadzieje, ze bede juz po @ albo przed, zeby mnie mogla zbadac i zobaczyc co jest grane. w ogole ta pogoda nie nastraja pozytywnie. dobrze ze moj maluch rozbraja usmiechem i figlami, bo gdyby nie to to pod koldre i wyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam na becie i wynik 20?????? sama nie wiem co myslec owulacje jezeli była to była pózno ale lekarz nie dawał szans bo w 14 dc pecherzyk był 10 mm:( i co mam o tym myslec!!! w czwartek powórze bete zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos ja nigdy bety nie robiłam na poprzedniej str są normy leć sprawdzić ja z ciekawości też spoglądnę życzę ci aby to było to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 wszystko ok robiłam dzisiaj test iiiiiiiiiii........ nie wiem co myśleć a dziewczyny pisały zrób sobie w weekend a ja zrobiłam dziś w 28dc mimo że ostatnio miałam od 32-34 @ narazie nie zapeszam. I boje się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia - pytanie Twoja dawna wypowiedź "Hej dziewczyny, bardzo chętnie bym do Was dołączyła, w zeszłym miesiącu nie wyszło, choć miałam nadzieje ,oj miałam.... Przez dwa dni po spodziewanej miesiączce widziałam drugą słabą kreseczkę, po dwóch dniach dostałam okres Okres był bardzo ciężki, bóle menstruacyjne nie do opisania, nie pamiętam takich ciężkich dni, aż boje się myśleć czy nie było to poronienie samoistne,ale do przodu " powiedz mi proszę jaki to był test firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams jak tam były 2 kreseczki bo już nie rozumiem;) U mnie pojawił się biały śluz piersi coraz bardziej bolą i kłują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams--- to był pre-test, pamiętam bo kupowałam w auchan a tam tylko takie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ten pre-test to słyszałam że badziewko. Jutro kupuję quickqa a nawet 2 ;) Atrams jak co to ty majówka czy kwietniówka bo u mnie to maj wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia--święta racja, ten to przynajmniej sprawdzony,i chyba najlepszą opinie ma, dziś powtarzałam test tak dla pewności i czy kreseczka ciemniejsza no i jest---ciemniejsza!!!! U mnie do najbardziej wyraźnych objawów, to ból piersi, taki przeszywający, no i śluz, całkiem inny, wodnity, no i sam zapach,jakbym nie wzięła pod uwagę ciąży to pewnie bym pomyślała że to jakaś grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dziś wreszcie zaliczyłam wizyte u gina i wreszcie ulga choć nie zrobiła mi usg powiedziała że za miesiąc zrobi , bo chyba dlatego ze dopadł mnie grzybek, jednak potwierdziło sie że jestem w 7 tyg, co odpowiada wielkości macicy w tym czasie , ta wysoka beta tylko mnie wystraszyła, a co mnie szokło najbardziej przy badaniu piersi jak mi nacisneła brodawkę to sikło mlekiem że ja byłam w szoku, pocieszyła mnie ze mimo mojej małej wiary to wykarmie swoje dziecie tym razem napewno , bo synów mi sie nie udało:( wykarmić. Także dziewczyny najgozej siąśc i szukac odpowiedzi na interneci i sie dołować, jednak zwsze mimo wszystko poczekać cierpliwie niż sie zmartwiac, palusia życzę Ci upragnionych kreseczek,atrams tak musiało być jak mówisz ja cztery miesiące temu tak miałam, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Mam nadzieje, ze moge sie do Was przylaczyc bo widze, ze ten topik jakis szczesliwy jest ;) Co prawda na kwiecien to juz sie nie zalapie, ale mam nadzieje, ze juz na maj nam sie uda :P Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale wiesci... przeczytalam wczoraj w lozku juz i spac nie moglam :P atrams, validos27- wiem ze wczesnie jeszcze, ale gratuluje Wam z calego serca, jednoczesnie bardzo, bardzo zazdroszcze. znowu leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2 latka jak u ciebie?? U mnie @ nie ma ale spoko ma jeszcze czas. Jak do wieczora nie przylezie to kupuję teścior a jutro 26 dc bibi ja też na kwiecień się nie załapuję jak co ;) A topik wyjątkowo szczęśliwy na kafe na innych forach tyle szczęścia nie ma betti 38 super że wszystko ok;) atrams jak tam???/ Validos 27 no powiedz coś?? jak to u VCiebie jest ??// Gratulować??? Mąż się pyta dziś - dostałaś?? a ja że nie on: to może jesteś?? ( z nadzieją) Wiecie nie spodziewałam się że facetowi mojemu będzie tak zależeć Niestety moja mam nie jest zadowolona z faktu że chcemy 2 dziecko, nawet się pokłóciłyśmy o to a teraz z dystansem Przykre bo myślałam że będzie mnie wspierać a tu dupa. Wiem że jej przejdzie ale mimo wszystko nawet nie wie że już się staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mama prawie 2-latka - nie ma czego gratulować :( :) ja robiłam wczoraj quick vue i widziałam 2 kreskę tak tylko pod światło jak się przyjeżdżałam mąż ją też widział. to było tak zrobiłam i aaaaaaa nie ma (pierwsze spojżenie), potem wzięłam test i poszłam do okna to było coś niby tam było, ale to raczej taki pasek, że jakby coś miało być to to jest miejsce na kreskę tak fabrycznie zrobione. dzisiaj mam 29dc i okropny ból brzucha :( wziełam no-spe i nadal boli ale trochę mniej do jutra rana pewnie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams jeśli chudzi ci że pod światło widać to chyba jest cień plasticzku który w środku jest. Moje też miały i dlatego je rozmontowałam;) i wtedy już nie było;( Rozmontuj i sam ten paseczek sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulusia zdjęłam plastik i został sam pasek i położyłam płasko na parapet podchodzę i kreska nadal jest bardzo jaśniutka ogólnie koloru białego i leciutko delikatnie fioletowego, ale zrobiłam aparatem zdjęcie i jej w ogóle nie widać więc wyobraź sobie jaka ona jest ta kreska... jeżeli to jest w ogóle kreska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee u mnie juz sama nie wiem, jestem na etapie ze wszystko sobie wmawiam, maz mi wczoraj powiedzialam ze piersi mam inne, pelniejsze, twardsze, wkurzylam sie na niego, ze po co mi to mowi i robi nadzieje, ze jak przyjdzie @ to bedzie dol. fakt ze pobolewaja mnie piersi, tak od gory, podbrzusze tez. maz mi kazal kupic normalne testy w aptece, bo w domu mam takie paseczki z ebay i mowi ze to shit. eee co to za roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams- kurcze, zrob test za 3 dni, wtedy powinno pokazac, albo tak albo nie. a jesli jestes z tych niecierpliwych to pozostaje beta. aaaa... jak u was z temp? ja na poczatku mialam 36,2-36,3, potem okolo polowy podskoczyla 36,5 (i tak trzymala sie do dzis), dzis 36,8. dziwne to. aaaa i robilam wczoraj ten z<ebay owulacyjny (pozytywny) i dzis rano ciazowy z ebay (negatywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię chyba że dostanę @ mama 2-latka mnie mąż tak samo wkurza :) mówi, że mam większe i nie napięte tak jak zawsze na okres. A ja się wkurzam, że robi mi nadzieje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka100
witam. mam 32 lata i dwóch synów(nastolatków):) 4 lata temu poroniłam, i choć to nie była planowana ciąża, przezycie straszne:( przez trzy lata tak bardzo pragnełam dziecka, ze podczas kazdego zblizenia myslałam tylko o tym, i nic nie wychodziło. pogodziłam sie z tym. a kiedy przestałam myslec o ciazy... mam termin na poczatek kwietnia:)) pamietajcie o psychice! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 - hehe oby dla nas wszystkich tutaj ten topik okazał się baaardzo szczęśliwym ;) No właśnie wszyscy mówią żeby nie myśleć o dziecku w trakcie staranek bo to nas blokuje itp... ale jak tu nie myśleć?? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams a moze wlasnie sie udało musisz byc dobrej mysli trzymam kciuki...:) palusia81 dlaczego mowisz ze za wczesnie do lekarza?? Kaza przyjsc to idziemy...Mi ma dzis zalozyc karte i USG zrobic... Mamo Urwisa a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca U mnie było tak że kartę założył dopiero jak na USG serducho było widać i wtedy miałam skierowania na badania dane. Wcześniejsza wizyta to jak mój lekarz mówi tylko jak się coś dzieje ma sens;) Takie jest zdanie moje gina ale wiadomo każdy lekarz inaczej prowadzi ciążę. Zresztą najważniejsze by wszystko było ok. Powodzenia życzę na wizycie;) mnie od wczoraj głowa boli mam migreny coś okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, cały czas mówię mężowi nie jestem, ale myślę coś innego. na rano miałam bardzo silny ból brzucha i już byłam pewna , że dostałam, ale ból się zmniejszył, a nawet przez chwilę nie ma go wcale. owca napisz potem jak po USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×