Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Oj ale tu wieści piękne :) :) :) PALUSIA > gratuluje a mamą się nie przejmuj to ona będzie miała problem najważniejsze jest to że w końcu sie udało SCOOBI>cos mam takie przeczucie dobre że Ci twoi lekarze sie mocno myla i że zobaczysz plusika, trzymam mocno za Ciebie!!! AGA PELAGA > moje gratulacje uważajcie na siebie i wasze maleństwa BUUUNIA kurcze ja też juz mocno rosne w zasadzie to nie cały 8 tydz a ja strasznie puchne w okolicach brzucha ud, powiem tak że przybyło mi trzy kilo i mam nadzieję że na usg pani doktor nie zmieni zdania i że nie jest tam wiecej niż jedno , bo szczerze na takie wyzwanie nie jestem gotowa, ale jak pan Bóg daje to sie nie odmawia hi hi, a propo laseczki jeszcze objawów mnie sie wydaje z tym >mokro czy sucho to u mnie było różnie wydawało mi sie że było sucho potem dopiero mokro ale po wizycie okazało sie że grzybica wiec to dla mnie też jeden z objawów bo przy poprzednich ciązach tępienie grzybka to był odwieczny problem i znowu to samo, :) trzymajcie sie laseczki te zaciążone i oczekujące trzymam za Was napewno szybko dołaczyciedo nas i stopniowo będziemy znikać na porodówkę, :) urlop mi sie kończy a do pracy mi sie nie chce wracać do tej paskudnej atmosfery, wrednych ludzi choć nie mam już z kim współpracować,jestem sama na stanowisku tylko szefostwo zakichane zostało i zmiennik na którym nie mogę polegać, ale tam? jeszcze chwila i spadam z tamtąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
scooby84, trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie, jesli doszlo do zaplodnienia do duphaston podtrzymuje ciaze.... nadzieje trzeba miec zawsze, a ty w dodatku wydajesz mi sie pogodna dziewczyna, a to pomaga... dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam z samutkiego ranka. U mnie dziś deszczowo na dworze i w oczach :( Teścior niestety pokazał "---" wiec tak jak mowiłam jakby sie udało teraz to byłby jakis cud. no nic pozostaje mi czekać na ta zołze @ . A jak u was zaczął się dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej napisałam taki piękny post i mi wcieło Scooby przykro mi 🌻 może wybierz się do lekarza? buunia betti ja staram się kontrolować z jedzeniem na razie i tak nie mam apetytu. Chciałabym nie więcej niż 12 przytyć bo wiem jak ciężko zgubić a już z 30 na karku to coraz ciężej. betti na l4 się wybierasz? w stopce to moja suczka West piesek łużkowo kanapowy ( jak ona zniesie konkurencje?) u nas ładna pogoda ciepło ale nie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was przyszłe mamuśki słychać? JA się czuje jakbym miała ciągle kaca :/ a jak myje zęby to mam odruchy wymiotne, jakbym szczoteczkę do gardła sobie włożyła. Do tego ciągły ból pachwiny i nogi ;( tak się denerwuję, czy maleństwo się zagnieździło dobrze musiał ten ginekolog akurat teraz wyjechać na wakacje. ma może ktoś tak samo jak ja? czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams ja się czuję potwornie zmęczona Tak do 12 jest jeszcze dobrze a później śpiączka tyle że ja w pracy więc się męczę i momentami mam uczucie że chora jestem. Marzy mi się wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zaciążone i starające się! To mój pierwszy wpis chociaż czytam was regularnie od paru tygodni:) Nam udało się "zafasolkować" w drugim cyklu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Jestem w 7-8 tygodniu a dopiero w czwartek wybieram się do gina( z powodu ulopu mojego lekarza:() i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Ostatni okres miałam 6 lipca więc z moich obliczeń wynika ze gdzieś na połowe kwietnia będzie termin! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro scoobi ale nic sie nie martw napewno sie uda rozumie że czas bardzo sie dłuży w oczekiwaniu mam to za sobą ale zobaczysz Ty też do nas dołaczysz !!! :) palusia nie ide na L4 bardzo bym chciała popracować nie ukrywam że mam pewien plan, pewno będziemy bardzo żle to znosiś ale chce przepracować trzy miesiące i dokładać do składek ze swojej pensji bo mojego szefa na to nie stać, ażeby potem dostawać wiecej na L4 i macieżyńskim , bo trzecie dziecko to wyzwanie finansowe, nie wiem czy mi sie uda ale chce spróbować, najchętniej bym poszła na chorobowe i wiem że inni mają gorzej ale ja chce spróbować żebyśmy tak tego mocno nie odczuli.Ach samo życie z jednej strony dzieci to radość ale za coś trzeba żyć. a propo wcale nie objadam sie jakoś szczególnie a ja rosne masakrycznie , słodycze mi praktycznie odżuciło wolę ogórki i jakieś pyszne potrawy mocno doprawione, zjem normalnie a czuje sie jakbym zjadła tone, i to okropne uczucie pełności jest gorsze niż głód, a i jeszcze jedna uwaga ja też mam psa w zasadzie suczkę jamniczkę, typowy pies pościelowy bałam sie strasznie jak to będzie jak urodzi sie synek ale była kochana , bardzo serdecznie nas przywitała po powrocie ze szpitala i musiałam jej zaraz pokazać synka, bo nie dała za wygraną ,którego przywitała wielkim psim pocałunkiem , który do dziś pamiętam i uwieczniłam na fotce,także nie wolno odsuwać pieska wręcz przeciwnie pokazac a potem dopiero potem będzie oki bo tak rodzi sie przyjażń miedzy nowym domownikiem a kimś kto już sobie mieszka w naszym domu:) i robi dużo zamieszania serdecznie pozdrawiam i życze powodzenia. pozdrawiam również nowe ciężaróweczki, a te zaparkowane jeszcze chwila i ruszycie w tą piekną trasę macieżyństwa razem z nami zobaczycie :) życze optynizmu , dużo wiary w to że sie uda przedewszystkim normalnie żyjcie nie skupiajcie sie na tym a napewno sie uda:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betti mam tak samo jak Ty...słodycze bleeee....raczej wlasmnie ogórki,kapusta kiszona...i tez nie jem duuzo a tyje...zjem mało a czuje jakbym 3 obiady zjadla:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca a ja mam od wczoraj ochote na bialy serek z cebulka i jadlam od wczoraj trzy razy w tym przed chwila:) mdli mnie tak ok 19 czasem do poznej nocy wiec staram sie zagryzc mdlosci ale niestety nie zawsze pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby, szkoda ze juz do nas nie zagladsz.. trzymam kciuki dalej za Ciebie.. u mnie tez cykl nieowocny, ale Navi sie zaciazyla :D wiec pomalu jedna po drugiej zachodzi :) kiedys i nasza kolej bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny... Mam do Was pytanie...odebrałam wyniki wirusa cytomelagii znacie sie troszke na tym?? Bo w kazdym poscie pisza innaczej i juz nie wiem... CMV IgM moj wynik 0,180 wyn.ujemny <0,85 wyn.wątpliwy 0,85-0,99 dodatni 1,00 i powyzej CMV IgG moj 205,900 ujemny 0,0-6.0 wątpliwy 6,0-15 dodatni powyzej 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Owca... nie pomogę ci bo się nie znam na tym kompletnie. Ja dziś dostałam dziwne brązowe plamienia, hmm może się rozkręci @ to byłoby fajnie bo wkońcu zaczęłambym leczenie. A mam do was pytanie, ( bo nigdy się nad tym za bardzo nie skupiałam), czy takie plamienia ( po których rozkręci się @) mam liczyć jako 1 dc czy pierwszym dc jest dopiero piewrszy dzień konkretnej @??? Mam zrobić badana w 3 dc i teraz troszkę zgupiałam. Proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca wydaje mi sie ze -igm-nie chorujesz w tej chwili -igg przechodzilas kiedys podobny schemat jest przy toxoplazmozie bo u ciebie to igg wysokie jest a dzwonilas do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nie dzwoniłam...mam wizyte na 8.09...naczytałam sie troche o tym i z tego co wyczytałam to tak jak mowisz ze kiedys przechodziłam...tylko ciekawe czy nie dawno czy dawno...mam nadzieje ze nie teraz jak juz byłam w ciazy...:(:(:( bo rowniez wyczytałam ze to grozne bardzo dla dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze okolo 60-80% ludzi to ma a badanie zlecil ci lekarz czy robilas na wlasna reke? I czy robilas toxo ja mam ujemny wynik czyli nie choruje ale nie robilam badania na to czy przeszlam to wczesniej w poniedzialek mam wizyte to zapytam lekarza kurcze moze my przesadzamy z tym wszystkim moja kolezanka jest w drugiej ciazy a rodzila w tym roku w lutym ma 34 lata pytam ja czy miala robiona przeziernosc karkowa a ona mi mowi ale po co??? podziwiam i nie rozumiem zarazem ale dla niej wazne zeby byla dziewczynka i to tyle na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Owco, może napisz jakie badania miałaś zlecone tak do porównania, ja to jeszcze u lekarza nie byłam, dopiero 6tego września pójdę. Ogólnie to dobrze się czuje,tylko brzuch boli nadal, a poza tym to remont mnie przytłacza, mam tyle roboty a wszystkiego się da, ze względu na stan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miałam gr.krwi, morfologie,WR, HBS, Toxo IgG IgM, CMV IgG IgM, glukoza, TSH, mocz badanie ogólne... Mi bolesci brzucha dokuczaja tylko rano i wieczorkiem, tak to zmeczenie i ból pirsi...W sobote idziemy na wesele nie wiem jak długo wytrzymam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby- sorry ze tak pozno odpisuje, moze juz wiesz, ale wkleje :P „Cykl zaczyna się pierwszego dnia prawdziwej miesiączki, a kończy ostatniego dnia przed następną prawdziwą miesiączką. Jako pierwszy dzień cyklu zapisujemy ten dzień, który był w kalendarzu, gdy kobieta zaczęła obserwować u siebie krwawienie miesiączkowe, niezależnie od tego, o której to było godzinie (nawet 5 minut przed północą). Jeśli natomiast prawdziwa miesiączka zaczęła się w nocy, a kobieta spostrzegła to dopiero rano, to jako początek miesiączki i pierwszy dzień cyklu wpisuje ranną datę. źródło: NEWSLETTER metody prof. Rotzera Renata i Piotr Zdulscy2007 zdulscy@iner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się udało. Więc w skrócie co u mnie: Jak na razie wszystko ok. Miałam lepszy tydzień jeśli chodzi o samopoczucie. Mdłości odeszły w zapomnienie. Ból głowy czasem się jeszcze ujawnia, ale już nie z taką mocą. Za to dziwnie rozregulował mi się rytm dnia. O 21 oczy same mi się zamykają tak że nie jestem w staniem nawet walczyć ze snem, a o 3 nad ranem budzę się bo śnią mi się jakieś głupkowate koszmary. Męczę się do 5, a później zasypiam. Dzieci wstają dosyć wcześnie więc siłą rzeczy i ja muszę wstać, ale czuję się niewyspana. Jutro zaczynie mi się 11 tydzień (10 tyg i 1 dzień). Coraz bliżej do końca 1 trymestru i tej granicy. Chociaż to w sumie żadnej pewności nie daje, ale pewnie poczuje się pewniej kiedy minie już 14 tydzień. Zaraz poczytam co napisałyście. Witam wszystkie nowe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany no i z tej radości że mi się udało zaczernić nika to napisałam w złym temacie. sorki dziewczyny ale gapa jestem :) wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fajnie że jesteście i dzielicie się swoimi doświadczeniami. To jest moja pierwsza ciąża więc jestem jeszcze w tym temacie mało "oblatana". Mi też dokuczają poranne mdłości i wymioty:( ale walcze z tym. Po za tym cały czas najchętniej bym spała ale jeszcze pracuję więc jest cięzko szczególnie do południa:) Alle damy radę:) Na szczęście nie jestem sama:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ! Byłam dzisiaj u lekarza co prawda nie u swojego, ale u innego również dobrego i chyba u niego zostanę jak mnie już zapisał na następną wizytę to już pójdę :) jest to według usg dopochwowego 5 tydzień i coś, dał mi nawet zdjęcie nie musiałam płacić :) dał mi listę badań. powiedział, że wszystko ok dobrze się zagnieździło, maleństwo jest w macicy i następna wizyta za 2 tyg. żeby założyć kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.....................????...................... ..................4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7....................3 atrams............................?............................................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams to fajnie...ja ide teraz 8.09 na wizyte...tez mialam troche badan wczesniej je wypisalam...czekam na wyniki...czesc mam a czesc jutro chyba...ja zaczełam 7 tc ale ze licza od pelnych to jest 6 i cos tam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uaktualniam tabelkę. Atrams Gratuluję :))) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 scooby84............26.08............32................?. ............4 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.....................????...................... ..................4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... .........3 atrams............................?...................... ......................1 U mnie się wczoraj rozkręciła na maxa @. więc wg waszych porad to mój 1 dc. W sbotę jadę wkońcu na badania ( bo mam zrobić w 3 dc). I od sobotu zaczynam brać CLO może w tym cyklu będą jakieś efekty. Chyba że badania coś wykaża złego :( A mam do was pytanie. Mam zapisane badanmia: prolaktyny, progesteronu, estradiolu, testosteronu, Lh i FSH. Czy te badania robi się na czczo??? Dzoniłam do labolatorium i konieta mi powiedziała że "Nie trzeba na czczo". Natomiast poczytałam na necie i wiele dziewczyn pisze że trzeba na czczo?? Na innym forum dziewczyna napisała mi że prolaktynę trzeba robić na czczo reszty nie trzeba. No i już nie wiem?? Do labolatorium mam ponad 30 km ( więc chciałabym wiedzieć czy mam być na czczo czy nie? Mój gin jest na urlopie więc nie mogę teraz do niego zadzwonić. Proszę poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej scooby- nie mialam nigdy tych badan, nie<sadze by horomony badalo sie tylko na czczo, ale... dla swietego spokoju pojechalabym na glodniaka :P tym bardziej ze kawalek tam masz. ja dzis do ginekologa, @ nie ma, jestem ciekawa co powie i co zaleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2-latka.... Też tak myślę, przecież od razu nie umrę z głodu..... :) A czy Ty robiłaś teściora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×