Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

hej dziewczyny :) majeczka87 szkoda, ze @ jednak jest u Ciebie- zobaczysz w tym cyklu sie uda :* a u mnie narazie brak @, ale brzuch to mnie normalnie napierdala (lagodniej sie tego nie da okreslic) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez brzuch napier.... jak zwykle w pierwszy dzień @...zaprzestałam przeciwbólowe i piwko sobie sączę dla rozluźnienia...kurde a ten wiesiołek to troche niebezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy no ja przeciwbolowek nie biore narazie, bo @ jeszcze nie mam a ze biore mocne tabletki to wole nie ryzykowac a co do wiesiolka to trzeba uwazac i dobrze sobie owulke wyliczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie dopisuję do tabelki :) NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........24.06............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... 9.07 extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07 Susi1978..............18.06.2010.....28...............jeszcze sobie poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się już @ kończy więc niedługo staranka. Mam zamiar korzystać z testów owulacyjnych. Wiecie jak jest z luteiną i od którego dnia ją brać? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke wg dat okresow to mniej wiecej bedziemy wiedzialy po kolei na ktora kolej :) NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07 anitia.................13.06............27............... 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce Susi1978.............18.06.2010.....28...............jes zcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy extaaasy............24.06............28...............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co sie dzieje dziewczyny, zyjecie jeszcze, czy jeszcze sie tak intensywnie staracie ze nikogo tu nie ma? :) U mnie dzis 14 dc no to po owulce, no i teraz czekanie mnie czeka, powinnam dostac @ akurat jak bede jechala do polski na urlop hmm moze nie najlepszy moment ale jakby nie przyszla byloby super :) Buziaki a dzis robimy urodzinki mezusia, pogoda od rana dopisuje, zreszta jak przez ostatnie 2 miesiace, jeszcze nigdynie mielismy tu takiej pogody, anglicy wymiekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kilka dni przed @ - choć mam ogromną nadzieje ze nie przyjdzie :) objawów żadnych, tzn. powinny się już pojawić jak to przed @ ale nie ma. Już sama nie wiem, czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Troche mnie nie było. Pierwsza rocznica ślubu. Romantyczny wypad nad morze. elaks , odpoczynek, plaża, i przytulanko :) Dziś 10dc od dziś zaczynam starania z testami owulacyjnymi. A w ogóle to drugi cykl starań. Mam nadzieję że tym razem mi i wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena1987
Witam was wszystkie bardzo gorąco. Dołączam się do was gdyż niebawem też zaczynamy staranka.Myslałam nad tym bardzo długo gdyz w domku mam już synka 2 letniego i miałam watpliwości ale myśle ze jemu to też na dobre wyjdzie:) Teraz mam nadzieje że bedzie do parki.Trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka299
Witajcie:))) Dołączam do Was kochane starające :) Lena ja też mam synka, ale 1,5 rocznego i teraz marzę o dziewuszce do pary :) Z synkiem lekko nie było i udało się dopiero po 15 mc na CLO teraz też biorę CLO i mam nadzieję że się uda w tym cyklu, a najpóźniej w następnym :) Co prawda maż wraca dopiero w pt, a to będzie 14 dc i nie wiem czy nie będzie za późno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka spróbuj chińskiego planowania płci mi z synkiem się udało a teraz w lipcu mam własnie szanse na dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ojjj brzuszek mnie strasznie bolał w nocy właśnie tak jak na @, ale narazie nie przyszła, wiec spokojnie i cierpliwie czekam (na jej brak :) ) poczekamy zobaczymy ... najbardzej martwie sie tym, że mam dość nerwowy miesiąc teraz jak nie pogrzeb to jakies cholerne wezwania na policje, a szkoda gadac, stres ogromny. Mam tylko nadzieje, że nie bedzie to miało wpływu jakby faktycznie sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy powinnas tak normalnie dostac? Juz jestes po terminie czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam dostać jutro bądź pojutrze, wiec niebawem wszystko sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cos mi sie wydaje ze niedawem do was dolacze zrobilam dzis test wynik ( - ) @ powinnam dostac 03 07 powtorze test jak spozni mi sie @ tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziewczynki juz na 100% moge do was dolaczyc, bo wczoraj @ przylazla :( wiec w tym cyklu starania ze zdwojona sila :) buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wpisuje sie do tabelki :) NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........24.06............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... 9.07 extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07 Susi1978..............18.06.2010.....28...............jes zcze sobie poczekam Justysia1989........29.06............32-35...........jeszcze sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai....
hej dziewczyny, chyba tez do was dołączę. mam juz 3,5 letnia coreczke a teraz czas na 2 malenstwo. od lipca zaczynamy stranako. @ wlasnie sie konczy i do pacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai....
i wpisuje sie do tabelki NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........24.06............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... 9.07 extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07 Susi1978..............18.06.2010.....28...............jes zcze sobie poczekam Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze nai.....................25.06.2010......30...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki. Whisper jak tam u ciebie, przyszla czy nie , testowalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×