Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Ja na razie biorę kwas foliowy i witaminki. Czekam aż skończy się @. Trochę się boję żeby sytuacja się nie powtórzyła ale mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też czekam aż skońcyz się @. A to już lada moment: ) W weekend mamy rocznicę ślubu jedziemy sobie na weekend nad morze :) Oj będzie się działo :) Proponuję zrobić tabeleczke ---------------------------------------------------------- --------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- scooby84............18.06............32-45.............okaże się po owulce Dopisujcie się będizemy wiedzieć kiedy trzymać kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskiereczka :)
Jak co kobietki to ja sie do was niedługo przyłącze oczywiście jak można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Aby było nas jeszcze więcej to i ja się dołączam. Również zaczne niedługo staranka. Narazie czekam na 3 @ po poronieniu:( A po niej zaczynamy działać. Troszke o mnie: mam 23 lata, pierwszą ciąże poroniłam w 7tc, w kwietniu miałam zabieg łyżeczkowania. Zielone światło od ginka dostałam juz po 2@ ale wolałam odczekać 3@. Teraz z niecierpliwością czekam na @ i lipiec:). Hej anitia miło Cię tu widzieć:) - znów razem na nowym topiku fajnie;) pozdrawiam serdecznie :) i dopisuje się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- scooby84............18.06............32-45.............okaże się po owulce majeczka87.........25.05............28-30.............jeszcze troszke poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) To ja też się dołączam. Choć mam jeszcze cicha nadzieję, że w tym cyklu sie uda. Póki co niecierpliwie czekam do 30 czerwca czy przyjdzie @. Test już zrobiłam. bo nie mogłam wytrzymac :( Negatywny, więc łudze się, że poprostu za wczesnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
whisper witamy, widze, ze zapisuja sie osoby na watek kwietniowy, ale z cicha nadzieja, ze sie udalo na marzec (no i ja do nich naleze). Ja tez czekam tak do 29-30 czy sie udalo, testow poki co nie robie, bo to bezsensowny stres. Ale musze sie przyznac, ze zainwestowalam w testy owulacyjne na przyszly miesiac :-) bedzie, jak to okreslil moj maz, skuteczniejsze staranie, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) niektóre z was pewnie znają mnie z topicu marcowego, pozdrawiam was wszystkie - pewnie niedługo się dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia1989
jak dziewczyny jak mozna to ja tez chetnie sie przylacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
ehh marudy, wracac na watek marcowy! poki @ nie ma to jest nadzieja! :) majeczka, z ostatnia miesiaczka 25 maja lapiesz sie na marzec ;) ja mialam 28 maja poczatek @ i jestem marcowka :P mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki "26 dzien cyklu" tak kochana bym łapała się na marzec ale staranek nie było bo to było po mojej 2@ po poronieniu. Dopiero teraz zaczynam pierwsze staranka (po 3@). W sumie to jeszcze czekam na dniach na @ i w lipcu będe się starać. Kurcze chyba nic mi sie nie pomieszało:-P bo gdyby w lipcu sie udało to w kwietniu byłoby maleństwo🌼 whisper trzymam kciuki aby ten negatyw zmienił się w pozytyw🌼 Oczywiście reszcie dziewczynek tego samego życze w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kochane jak myslicie, czy jesli zrobilam test dzis rano w 33 dc i wyszedl negatywny a @ jeszcze nie dostalam (powinna byc wlasnie na przelomie 30-35dc) to moze byc jeszcze za wczesnie by tescik ja wykryl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia kochana oczywiście że test jeszcze może się mylić i wyjśc negatywnie. Wiele się słyszało i czytało że mimo negatywnego testu ciąża już istniała:) Także główka do góry:) Wszystko możliwe i najważniejsze że ta wstręciucha @ nie przychodzi. Wiem że to bardzo ciężko ale musisz się uzbroić w cierpliwość i zrobić teścik w 35dc:) i być może ujrzysz śliczne II kreseczki czego Ci bardzo życze !🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
to moj 2 miesiac staran, ale w grudniu poronilam (wtedy sie staralam 3 miesiace). no nic, zobaczymy jak to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
majeczko rozumem :) zycze Ci aby tym razem wszystko bylo w porzadeczku :) tez tu sie zadomowie na watku jak w ciagu kilka dni dostane @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka87 oj chcialabym by tak bylo :) choc kobitki z marca troche mnie podlamaly twierdzac, ze to raczej malo realne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Justysia no ja tak przypuszczam a jak będzie to tylko czas pokaże, może miło Cię zaskoczy:) I ujrzysz II kreseczki i będziesz szczęśliwa bo wiem jakie to uczucie cudowne... ach...już go doświadczyłam kilka m-cy temu... Mam nadzieje że @ jeszcze nie przyszła? A jak tam ogólnie Twoje samopoczucie kochana?;) A reszta laseczek gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka87 czesc kochana :) no @ jeszcze nie przyszla :) wiec moze jednak sie udalo i beda dwie kreseczki :) a samopoczucie ok a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekam nadal na @ i coś nie przychodzi dziś 30 dc. Ostatnio miałam cykl 25 dniowy. Słyszałam ze po zabiegu różnie bywa z cyklem, może się wydłużyć albo rozregulować (oby nie). Justyś SUPER że jeszcze ten małpiszon nie przylazł!!!;):) oby tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby z tabeleczka to dobry pomysl. Chwile mnie nie bylo, bo ostanio jestem strasznie zalatana. Duzo pracy, ale na szczescie juz od piatku wolne, mam dlugi weekend w tym tygodniu, moje niby wynagrodzenie za to ze tyle ostatnio pracowalam. No a owulka sie zbliza, bo juz jajnik kluje, piersi pobolewaja, ale jak do tej pry nie robilam testu owulacyjnego :)ech chyba sie udparniam na ciagle widzenie tylko jednej krechy. Ostatnio nawet nie zdazylam testu zrobic bo @ przyszla, NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- scooby84............18.06............32-45.............okaze sie po owulce majeczka87.........25.05............28-30..........jeszcze troszke poczekamy anitia.................13.06............27...............? Whisper mam nadzieje ze sie uda 30 sty juz niedlugo. Majeczka milo cie znowu widziec, mam nadzieje ze juz troszke sie otrzasnelas po stracie. Po poronieniu moga sie rozne cuda dziac. Ja niby mam dalej cykle bardzo regularne, ale ciagle ten bardo skapy okres, a znowu moja kumpela z pracy dopiero co poronila, byla w 9tym tc no i zaszla juz jeszcze przed pierwsza @, a dodam ze zaszla przy pierwszej ciazy mimo brania tabletek anty, a widzicie my sie staramy i dupa. To jest nie sprawiedliwe. Justysia moje motto brzmi poki malpy nie ma wszystko jest mozliwe. Wiec trzymam kciuki. Czekajaca na ten dzien mam podobnie, tez w grudniu poronilam, tylko ze ja zaczelam sie starac od razju wiec to moj 6ty cykl ale do tej pory niestety bez skutku ale ja mysle ze przyczyna tego sa moje skape okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, dopisuje się:) NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........25.05............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... ? extaaasy.............24.06............28...............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........25.05............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... ? whisper...............01.06...........28-31...........30.06/01.07 To mój pierwszy cykl, więc na poczatku bardzo sie nakręciłam. w 2005r. poroniłam i od tego czasu cały czas był strach, czy następnym razem też tak będzie. Ale od kilku miesięcy podchodze do tego bardzo spokojnie. Tym bardziej, że mój mężczyzna mnie bardzo wspiera :) Zreszta on też bardzo sie nakręcił, narazie wychodzi z przekonania, że wystarczy pokochac się w płodne dni i już będzie dzieciątko. Nie rozumie tego, że ludzi starają sie po kilka ładnych lat i wcale to niekiedy takie proste nie jest :( Zobaczymy, narazie zaopatrzyłam sie w testy i cierpliwie czekam... jeszcze tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........25.05............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... ? extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, od kiedy ten wiesiołek powinno sie brać? od 1 dnia cyklu? jak tak to chyba muszę pobiec do apteki ale tak cholernie zimno, ze mi się nosa nie chce wystawiać z domu...czy bierzecie jeszcze jakies wspomagacze ciązy? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiesiolek od 1wszgo dnia cyklu do owulki bo potem moze spowodowac skurcze i poronienia. NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........25.05............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... 9.07 extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwewczyny:)🌼 Mogę zmienić dane w tabelce @ przylazła. Teraz aby jak najszybciej sobie poszła i zaczynam działać;) Anitia witaj🌼 moje samopoczucie już lepiej, powolutku dochodze do siebie. Jak nie myśle i nie wspominam to jest dobrze gorzej gdy sobie uświadamiam jaki teraz bym miała już duży brzusio:( Ale nie trace nadzieji i wiem że musze starać się o moje maleństwo dalej. Jedno już mam "tam" a drugie chce mieć "tu" przy sobie i będe do tego dążyć choćby niewiem co:) A swoją drogą z tą Twoją koleżanką to niezła historyjka. Kochana a co Twój ginek na tak skąpe okresy może to jakaś nieprawidłowość która zaburza Twój cykl? Ciekawe co u Justysi mam nadzieje że @ nie ma nadal;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU scooby84............18.06............32-45.............ok aze sie po owulce majeczka87.........24.06............28-30..........jeszcz e troszke poczekamy anitia.................13.06............27............... 9.07 extaaasy.............24.06............28...............?. whisper...............01.06...........28-31...........30. 06/01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz majeczka o to chodzi ze ja od poronienia gina na oczy nie widzialam, niestety to jest UK. Ale juz za 2 tyg jade do polski, no i juz mam dwie wizyty zamowione u dwoch innych, bo do jednego na wizyte a do drugiego na monitoring cyklu, no to moze mi cos w koncu powiedza. Ale musze przyznac ze ostatni okres byl juz ciut lepszy, moze ja po prostu czasu potrzebowalam zeby dojsc do siebie, sama nie wiem. Dzis mam dzien staranek owulka powinna byc jutro wg moich obliczen i testow owulacyjnych wszystko sie zgadza wiec tylko teraz poczekac na meza i do dzialania. :) Ale i tak nie nastawiam sie na nic szczegolnego dopoki nie zobacze w polsce gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×