Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

witam koleżanki :) test zrobiłam, niestety negatywny :( @ jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bardzo chętnie bym do Was dołączyła, w zeszłym miesiącu nie wyszło, choć miałam nadzieje ,oj miałam.... Przez dwa dni po spodziewanej miesiączce widziałam drugą słabą kreseczkę, po dwóch dniach dostałam okres:( Okres był bardzo ciężki, bóle menstruacyjne nie do opisania, nie pamiętam takich ciężkich dni, aż boje się myśleć czy nie było to poronienie samoistne,ale do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia mam tak samo- @ spoznila sie tydzien, juz bylam pelna nadzieii, ze tym razem sie udalo, zrobilam dwa testy, wyszly negatywnie no i we wtorek marzenia o dzidzie sie rozwialy :( dzis czuje sie juz lepiej, ale ostatnie dwa dni to byl istny horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27................ 9.07 scooby84............18.06............32-45.............okaże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28................jeszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jeszcze troszke poczekamy extaaasy.............24.06............28................? whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuunia moze po prostu bylas w ciazy i to bylo poronienie biochemiczne, czesto sie to zdarza, i normalnie nawet dziewczyna by nie pomyslala ze jest w ciazy, tylko my straczki to wiemy, bo tylko my testujemy jak tylko jeden choc dzien @ sie spozni. W kazdym bardz razie fajnie ze do nas dolaczylas, trzymam kciuki za nastepny cykl. Bedzie dobrze, aaa i dopisuj sie szybciutko do tabeleczki.# U mnie 19 dc i czekam, Widze ze jestem pierwsza w kolejce do testowania. Hmm fajnie by bylo zobaczyc w koncu te dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28............... .jeszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekamy extaaasy.............24.06............28................? whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owulce buuunia..............26.06............28-30.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia być może, przed pierwszą ciążą zdarzyło mi się już coś podobnego, wyszły dwie nikłe kreseczki ale czułam się fatalnie i po dwóch dniach dostałam okres:( Ale jedno wiem na pewno, bardzo ważna jest psychika i wewnętrzny spokój, trzy miesiące staraliśmy się o pierwsze dziecko i nic, czwarty cykl włączyłam na luz i bach... No i pozycja przytulaneczek odgrywa istotną role, podusie pod dusie, świece itp Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, u mnie dziś 15 dc i dopiero od dziś staranka bo mój M niespodziewanie wyjechał w delegacje. Pewnie to za późno ale zobaczymy :) Trzymam kciuki za nas wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieczynki! u mnie 9dc i wg kalendarza od jutra dni płodne ale jakos dzis juz nie mogłam powstrzymac się z przytulankami:) piszecie coś o pozycjach, kurcze co zrobic aby te wszystkie plemniczki nie wylatywały i na to uwazac, a moze to jest nieważne niech sobie wylatuje bo i tak część zostanie w środku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, przepraszam z góry, że wpadam tak znienacka do Was, lecz ponieważ jest to topik dotyczący planowania ciąży, chciałabym podzielić się z Wami pewnym artykułem znanego cyfrologa Aleksandra Sawy. Chętnie posłucham Waszych komentarzy dotyczących tego artykułu, ciekawi mnie co o tym sądzicie. Jeżeli uznacie, ze Was to nie zainteresowało, proszę po prostu zignorujcie ten wpis. Ze swej strony mogę dodac, ze faktycznie kalendarz chiński nie sprawdził sie w ani jednym przypadku moich 4 ciąż ;) Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego dobrego :) p.s - gdyby którakolwiek z Was byłaby zainteresowane kontaktem z cyfrologiem - w tekście jest podany adres mailowy. Myślę, ze ciekawą rzeczą moze okazać się weryfikacja tego tekstu przez samo życie na przestrzeni następnych około 9 miesięcy na Waszym topiku ... ;) DZIECI POCZĘTE w terminie od 7.07. do 6.08. 2010 r. powinny URODZIĆ się od 6.04.2011 r. do 5.05.2011 r. Na wstępie przedstawię, czym są karmione kobiety przez strony internetowe, a czytając przyczyny niektórych chorób to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać włos się jeży na głowie na jakie pomysły wpadają co niektórzy „naukowcy, a nie lepiej powiedzieć NIE WIEMY http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka Planowanie płci dziecka Metoda dietetyczna Założenia tej metody powstały na początku XIXw. Zwraca się w niej uwagę na to, co przyszła mama lubi jeść. Jeśli przed poczęciem preferujesz słodkości i potrawy mleczne, prawdopodobnie urodzisz córkę. Jeśli natomiast w Twojej diecie dominują potrawy ostre, słone lub kwaśne zostaniesz mamą chłopca. Metoda ta nie jest jednak stosowana przez żadną placówkę medyczną w Polsce ani na świecie... No to, po co o niej pisać pewnie, dlatego aby podkreślić, jakich teraz mamy uczonych położników! Metoda Selnas Opiera się ona na naukowym stwierdzeniu, że komórka jajowa w zależności od dnia cyklu ma potencjał elektryczny dodatni lub ujemny. Plemniki męskie mają niewysoki ładunek elektryczny ujemny, a żeńskie dodatni. Wyjaśnia to, dlaczego plemniki męskie z reguły szybciej odnajdują komórkę jajową, a plemniki żeńskie potrafią dłużej przetrwać w środowisku im sprzyjającym i na komórkę jajową „zaczekać. Jeśli chcesz począć chłopca, musisz współżyć w dniu owulacji, jeśli dziewczynkę ok. 40 godzin przed jajeczkowaniem. Naprawdę ta metoda jest bliska prawdy z wyjątkiem oceny ładunków elektrycznych i jest mi bardzo przykro, ale jest odwrotnie. Naukowcy przekręcanie maja we krwi, twierdzą, że ojciec jest „odpowiedzialny za płeć, a jest odwrotnie, uznają, że to matka jest „odpowiedzialna za Downa i tu też jest odwrotnie. Metoda chińska W Instytucie Nauki w Pekinie znajdują się tablice odnalezione w starożytnym grobowcu pod stolicą Chin. Wskazują one na płeć dziecka w zależności od wieku matki i miesiąca jego poczęcia. Chińczycy uważają, że metoda ta jest trafna w 99%. Została ona potwierdzona również w Stanach Zjednoczonych, tam jednak wskaźnik trafności wynosi ok. 85%. Jeśli chcesz urodzić chłopca, musisz doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym literą M. Jeśli marzysz o dziewczynce, starania o dziecko podejmij w miesiącu oznaczonym literą K. Odpowiednich miesięcy szukaj, uwzględniając swój wiek. No w Ameryce jest wszystko możliwe, niestety mnie w Polsce wyszło 50 na 50, a sprawdziłem prawie 1000 tak tysiąc dat poczęcia. „rewelacyjną chińską tablicę jak planować płeć dziecka znajdziecie na stronie internetowej: http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka Nic dodać nic ująć a na potwierdzenie tego, co o tym myślę cytat z tej strony internetowej: w moim przypadku bzdura - bea_sniezynka (13-03-2010, 23:30) Urodziłam dwójkę dzieci, teraz będzie trzecie, za każdym razem z tabeli wychodzi odwrotnie niż było w rzeczywistości i niż obecnie ma być... Może u Chinek się sprawdza... :) Eh, co za głupoty...limonka (27-10-2009, 17:10) Osoba czytająca poniższy teks musi wiedzieć, jaki ma KOD OSOBOWY (KO), aby się tego dowiedzieć dla orientacji poniżej zamieszczam roczniki urodzenia przypisane do danego kodu osobowego.. Pamiętać należy, że rok sumero-cyfrologiczny trwa od 5 lutego do 4 lutego następnego roku. KOD OSOBOWY (KO) 1: 1972,1981,1990,1999,2008,2017 2: 1971,1980,1989,1998,2007,2016 3: 1970,1979,1988,1997,2006,2015 4: 1969,1978,1987,1996,2005,2014 5: 1968,1977,1986,1995,2004,2013 6: 1967,1976,1985,1994,2003,2012 7: 1966,1975,1984,1993,2002,2011 8: 1965,1974,1983,1992,2001,2010, 9: 1964,1973,1982,1991,2000,2009 Opisuję tutaj tylko dzieci tzw. dziewięciomiesięczne. Określenia zastosowane w tekście: prawdopodobnie, może, mogą posiadać, mogą się urodzić, należy sprawdzić, mogą mieć problemy, powinno, być może itp., mają na celu przygotowanie przyszłych rodziców do pewnych wyzwań w trakcie wychowywania swoich pociech. Natura dziecka nie będzie dla nich niespodzianka in minus, a zapewne pomoże im do poprawnego reagowania na zachowanie dziecka. Pisząc o porodzie dziecka jest to jedynie podpowiedź dla kobiet, które maja prawidłowo rozwiniętą miednice. Dysleksja jest czymś więcej niż tylko robieniem błędów ortograficznych, ale też min. pisanie lewą ręką, seplenienie, brzydkie pismo (dysgrafia), przestawianie liter itp. Proszę zauważyć, że lewonożni piłkarze (to też dysleksja) są dobrymi piłkarzami zwłaszcza bramkarze. Więcej informacji w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. W zamieszczonej u dołu tabeli podane są prawidłowe daty (prawidłowa ciąża trwa 273 dni) porodu, ale jak wiadomo poród częściej przebiega wcześniej natomiast rzadziej po terminie i właśnie w tym po terminie rodzą się najczęściej przyszli bioenergoterapeuci. Jeśli kobieta zna dzień poczęcia, proszę spojrzeć na tabelkę (jest ona wiarygodna w 100%), dodać sobie 3/5 dni i właśnie w takim dniu powinien nastąpić poród. Radzę nie słuchać wyliczeń lekarzy, bowiem wcześniej czy później przestaną opowiadać bajki dla grzecznych dzieci, że ciążę można przenosić 2 tygodnie. W związku z tym, że poród najczęściej przebiega w innym terminie niż określi to lekarz podpowiem, w jakim dniu powinien nastąpić poród oraz w przybliżeniu jak będzie przebiegał pod warunkiem, że kobieta podpowie mi, w jakim tygodniu zaszła w ciążę, lub co wynika z USG terapienaturalne.eden@gmail.com Dzieci, które POCZĘTE zostały OD 7. 07. 2010 r. DO 6. 08. 2010 r. URODZĄ się OD 6. 04. 2011 r. DO 6. 05. 2011 r. Dziecko, które URODZI się 6. 04. 2011 r. przy prawidłowej ciąży (273 dni) POCZĘTE powinno być 7. 07. 2010 r. U dzieci POCZĘTYCH w lipcu i URODZONYCH w kwietniu jest jeden dzień różnicy. Natomiast dzieci POCZĘTE 1. 08. 2010 r. przy prawidłowej ciąży powinny URODZIĆ się 1. 05. 2011 r. Kobiety z KO 3, KO 4 i KO 5 mają prawo w tym terminie zajść w ciążę w pierwszym lub ostatnim dniu menstruacji (miesiączki), dziwne zjawisko, ale w 100% prawdziwe. OSTRZEGAM mężczyzn z KO 2 nie płódźcie w tym czasie dziecka, albowiem dziecko urodzi się z zespołem Downa. Kobiety z KO 1, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z silnym systemem immunologicznym. Poród dziecka powinien być szybki i szczęśliwy, ale nie dla kobiet ze słabo rozwiniętą miednicą, ponieważ mała miednica sprzyja nieprawidłowemu ułożeniu płodu, co może spowodować, że w trakcie porodu nastąpi wywichnięcia stawów biodrowych dziecka. Doradzam poród w wodzie. Kobiety z KO 2, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z bardzo delikatnym ciałem, oznacza to, że po najdrobniejszym uderzeniu go bardzo szybko powstawać będą na ciele siniaki (zwłaszcza dziewczynki) oraz będzie miało słabszy system immunologiczny. Poza tym może być dyslektykiem, co oznacza, że może pisać lewą ręką radzę, więc nie przestawiać go na prawą rękę, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo zachwiania poprawnego myślenia, może mieć również problemy z mową (seplenienie), z porodem nie powinno być żadnych problemów. Więcej informacji w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. Kobiety z KO 3, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę i jeśli weźmiemy pod uwagę sprawność ciała, urodzicie dziecko, któremu nic szczególnego nie zagraża. Dziecko urodzicie łatwo i przyjemnie. Kobiety z KO 4, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę i jeśli weźmiemy pod uwagę sprawność ciała, urodzicie dziecko, któremu nic szczególnego nie zagraża. Poród powinien być łatwy i przyjemny. UWAGA: ciąża może być przenoszona około 5 dni, więc proszę nie robić paniki, ponieważ urodzicie bioenergoterapeutę. Lękać się można wtedy, kiedy odejdą zielone wody. Jeśli znacie dzień poczęcia, proszę spojrzeć na tabelkę (jest ona wiarygodna w 100%), i dodać sobie 3/5 dni i wtedy powinien nastąpić poród. Radzę nie słuchać wyliczeń lekarzy, bowiem wcześniej czy później okaże się, że prawidłowa ciąża trwa 273 dni. Kobiety z KO 5, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko ze słabszym systemem immunologicznym. Jeśli będzie to córka może zostanie modelką, bowiem będzie bardzo zgrabną kobietą. Poród powinien być łatwy i przyjemny. Proszę nie myśleć o cesarskim cięciu, jeśli macie obawy urodźcie dziecko w wodzie. Kobiety z KO 6, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko ze słabszym systemem immunologicznym. W czasie porodu mogą wystąpić nieprzewidziane drobne problemy, którymi nie należy się przejmować, a czarnowidztwo zostawcie tym, którzy nie widzą sensu w życiu, a wy zapewne pragniecie wychować dziecko. Kobiety z KO 7, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z minimalnie słabszym systemem immunologicznym oraz z manualnym darem artystycznym. Dziecko urodzi się z bardzo delikatnym ciałem, oznacza to, że po najdrobniejszym uderzeniu go bardzo szybko powstawać będą na ciele siniaki zwłaszcza u dziewczynek. UWAGA: poród prawdopodobnie będzie ciężki, w niektórych przypadkach dojdzie do cesarki, jeśli do niej dojdzie to będą to następujące dni: 7, 8, 9, 10, 11, 15 ten dzień jest niebezpieczny (uwaga: u niektórych osób przestawia się dzień), 18, 19, 20, 27, 28 są to dni kwietnia, a dni maja to: 2 i 3. Doradzam poród w wodzie. Kobiety z KO 8, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę i jeśli weźmiemy pod uwagę sprawność ciała, urodzicie dziecko, któremu nic szczególnego nie zagraża. Poród chyba będzie psychicznie uciążliwy, może to być np. nieprzyjemny lekarz. Kobiety z KO 9, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z minimalnie słabszym systemem immunologicznym. Poza tym może być dyslektykiem, co oznacza, że może pisać lewą ręką radzę, więc nie przestawiać go na prawą rękę, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo zachwiania poprawnego myślenia, może mieć również problemy z mową (seplenienie). Podczas porodu nie powinno być większych problemów pod warunkiem, że ktoś nie podejmie głupiej decyzji odnośnie dnia i metody porodu. Więcej informacji w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. SKŁONNOŚCI CHOROBOWE U DZIECI POCZĘTYCH w terminie od 7.07. do 6.08. 2010 r. a URODZĄ się od 6.04.2011 r. do 5.05.2011 r. Dziecko, które zbyt często musi się tłumaczyć, zacznie w końcu kłamać. VADIM-SAWA Skłonności chorobowe, TO wcale nie oznacza, że dziecko będzie chore na poniżej wymienione skłonności, ale będzie dobrze zwrócić uwagę na te skłonności chorobowe. Dopiero mapa genomu dziecka uzmysławia tak naprawdę, na jakie skłonności chorobowe rodzice powinni zwrócić szczególna uwagę u swych dzieci. SKŁONNOŚCI CHOROBOWE Nawet najlepszy lekarz nie poradzi sobie z prawidłową diagnozą chorego, jeśli nie pozna ojca choroby. VADIM-SAWA Dobra wiadomość, dzieci poczęte i urodzone w tym terminie nie musicie chronić przed słońcem, bowiem nie grożą im żadne problemy. Chłopcy w dorosłym wieku nie muszą obawiać się prostaty a przyszłe kobiety nie powinny się niepokoić, że będą miały problemy z chorobami nowotworowymi, nawet wtedy gdyby w ich najbliższej rodzinie ktoś takie miał. Obowiązkowo dzieci te należy zaszczepić przeciw żółtaczce. Układ moczowo-płciowy oraz kości szczególną uwagę należy zwrócić na kręgosłup. Jeśli rodzice maja problemy z trzustką to dopiero wtedy powinni zwrócić uwagę na to czy u dziecka nie ma takiego problemu. Jeżeli dwoje rodzice maja słabszy wzrok należy się liczyć z tym, że dziecko również będzie miało słabszy wzrok. Wcale nie oznacza to, że dziedziczymy choroby. Więcej o tym nie będę pisał, bo jest to zbyt zawiłe. Prawdopodobnie mogą wystąpić drobne problemy z układem pokarmowym. Należy zwrócić uwagę szczególnie na oskrzela, ale z płucami raczej nie powinno być problemów. Serce, jeżeli w dzieciństwie dziecko będzie nadmiernie się pociło należy sprawdzić serce u kardiologa. OGÓLNIE NATURA DZIECI URODZONYCH od 6.04.2011 r. do 5.05.2011 r. Urodzą się w tzw. „czepku, czyli błoną na głowie, którą nazwano „czepkiem. Powszechnie powiada się, że ludzie ci maja bardzo dużo szczęścia w życiu. Układy cyfrowe „mówią, że osoby te całe życie spadać będą na przysłowiowe „cztery łapy. Ludzie tacy wychodzą obronną ręką prawie z każdej opresji życiowej. Pamiętać jednak należy, że natura nie ceni sobie nadużywania danego przywileju. Darowi takiemu powinno się pomagać, potrafi on wówczas podziałać ze zdwojoną siłą. Dziecko to będzie niepoprawnym romantykiem chodzącym własnymi ścieżkami. Dogadanie się z nim może stwarzać pewnego rodzaju problemy, które trudne są do sprecyzowania. Jednym z nich może być to, że wyciągnięcie od nich, aby powiedziały, cokolwiek, np. co tam w szkole, wymagać będzie tzw. ciągania go za język. Są to dzieci, które nie odznaczają się zbyt silną psychiką. Generalnie będą bojaźliwi w podejmowaniu ryzykownych działań. Wśród nich mało będzie takich, które po kolejnym niepowodzeniu potrafią się zmobilizować i ponownie rozpocząć walkę o to, co do tej pory niezdobyte. W dorosłym życiu większość z nich będzie o sobie mówić, że są „życiowymi pechowcami. Samo słowo „pech ma swoje wytłumaczenie „niepomyślny, niefortunny zbieg okoliczności, brak szczęścia oraz powodzenia. Nigdzie jednak nikt nie znajdzie odpowiedzi, dlaczego ma się tego „pecha, może to właśnie słaba psychika zniechęca do wytrwałego działania. Możliwe jest też, że ich sposób myślenia o sobie i przedsięwzięciach, których się podejmują są czasami do tego stopnia mroczne, iż przestają optymistycznie myśleć o wszystkim, co ich otacza. Należy, więc dzieci te nauczyć aprobaty ich myślenia i ukierunkować je na czekające ich zadania. Trzeba kształcić w nich samych, że w życiu można wiele zrobić tylko trzeba bardzo chcieć i nie zrażać się niepowodzeniami. Nie będą przepadać za dużymi zgromadzeniami ludzkimi, czasami uciekać będą w samotność. Zbytnie posługiwanie się logiką utrudni im zdobywanie, nie tylko, pieniędzy. Grozi im, że pieniądze przeciekać będą im między palcami, czyli grożą im wieczne wydatki. Wobec tego zawczasu należy je uczyć oszczędzania i umiejętnego gospodarowania pieniędzmi. Nie powinny zbytnio liczyć na pochwały od otoczenia ani na wygraną w totolotka. Na wszystko powinny sobie zapracować same. Dobre wykształcenie zapewni mu dobry start w dorosłym życiu. Bez wykształcenia może zmarnować sobie życie. Dzieci urodzone w takim układzie cyfrowym na ogół są mądrzejsze od swoich opiekunów, a zwłaszcza nauczycieli w szkole. W dorosłym życiu mało, komu przyznają rację, aby komuś przyznać słuszność ten ktoś musi być dla nich wielkim autorytetem. Do tego wszystkiego należy dodać, że dzieci te mogą być zarozumiałe, więc już w dzieciństwie należy je bardzo delikatnie strofować, aby w dorosłym życiu nie miały z tym problemów. Wiadomo nie od dziś, a ja Ameryki nie odkryłem, że na ogół zarozumiali ludzie nie są powszechnie tolerowani w otoczeniu. W ich życiu przyjaźń odgrywać będzie wielką rolę i dlatego subtelnie dobierać będą sobie towarzystwo. Powinny być przygotowane na to, aby zdobyć przyjaźń drugiej osoby trzeba będzie włożyć trochę wysiłku by to osiągnąć. Okaże się również, że dziecko będzie agresywne w stosunku do otoczenia. Zwalczanie tego zjawiska powinno być spokojne, a zarazem stanowcze, ponieważ agresją odpowie ze zdwojoną ofensywnością. Proszę uczyć wasze dzieci, aby nie paliły tzw. mostów za sobą. Prawdopodobnie w dorosłym życiu mogą niemieć szczęścia w miłości. Wynikać to może z braku umiejętności wypowiadania słowa KOCHAM lub apodyktyczność w stosunku do partnera, a sam seks bez wzniosłego uczucia powoduje jego spowszednienie. Ogólnie mówiąc nie będą to dzieci, których wychowanie należeć będzie do łatwych i przyjemnych, szczególnie z chłopcami, natomiast z dziewczynkami będzie łatwiej. My dorośli narzekamy, że dzieci zadają głupie pytania, niestety to my nie dorośliśmy do odpowiedzi na te pytania. VADIM-SAWA Więcej na temat natury człowieka przeczytać można w mojej książce „Sumeryjskie Układy Cyfrowe do nabycia terapienaturalne.eden@gmail.com Natura dziecka może nie pokrywać się z ich tokiem rozumowania. Proszę, więc zwrócić na to uwagę, ponieważ poznanie toku rozumowania (praktycznie sprawdza się w 100%) dziecka, powinno pomóc rodzicom w wychowaniu swojej pociechy. Do OGÓLNEJ NATURY DZIECI dołączyć należy ich TOK ROZUMOWANIA, za który odpowiada OJCIEC z KO: KO 1, dzieci te urodzą się z drobnymi fobiami w stosunku do otoczenia, które należałoby już w dzieciństwie bardzo delikatnie tłumić. Fobie mają jedna zaletę takie dzieci w większości maja dar muzyczny. Należy zwrócić uwagę na materializm, który w pewnych okolicznościach może być zbyt u wybujały, który przeszkadzać może im w osiągnięciu wzniosłego celu w życiu osobistym. KO 3, dzieci te posiadać mogą dar muzyczny. Będą próbowały od dzieciństwa ustawiać całe otoczenie pod swoje dyktando, a może nawet będą próbowały rządzić rodzicami. Mają prawo urodzić się, jako dyslektycy, lecz będzie to trudne do wychwycenia. Jeśli w szkole będzie coś nie tak, a psycholog będzie twierdził, że dziecko nie jest dyslektykiem, to z całym szacunkiem dla psychologa, będzie on w błędzie. KO 4, dzieci te urodzą się z wrodzoną psychozą określam to, jako fobię i powinny mieć dar muzyczny. Posiadać będą logiczny tok rozumowania. Taki tok rozumowania w życiu osobistym jest dobry dla chłopców. Natomiast dziewczynki powinny posługiwać się bardziej intuicją, którą maja bardzo dobrą. KO 5, dzieci te będą urodzonymi filozofami. Mogą urodzić się, jako dyslektycy, lecz będzie to trudne do wychwycenia. Mają zadatki na geniuszy, ale czy nimi będą to w dużej mierze będzie zależało od rodziców. KO 6, dzieci te mogą posiadać wrodzony materializmem, ale będzie to trudne do wychwycenia. Córki będą przyjacielsko nastawione do otaczających ich ludzi. Synowie próbować będą być cwaniakami nie tylko w życiu prywatnym, co wcale nie ułatwi im życia, cwaniactwo wcale nie oznacza, że jest to pozytywna cecha natury. Posiadać będą wrodzony materializmem, który przeszkodzić może im w osiągnięciu czegoś bardzo wzniosłego w dorosłym życiu. KO 7, dzieci te urodzą się dyslektykami i nie powinno im to przeszkadzać w szkole. Będą miały opiekuńczą naturę wobec tego wskazane jest, aby miały w dzieciństwie pod opieką jakiegoś zwierzaczka. Posiadać będą bardzo duży dar muzyczny, więc rodzice zadbajcie o ten dar u swych pociech. KO 8, dzieci te urodzą się z wrodzoną psychozą określam to, jako fobię oraz powinny mieć dar muzyczny. Mogą mieć drobne problemy z logicznym tokiem rozumowania. Próba podporządkowania sobie otoczenia i dyktatu nad nim nie będzie czymś nadzwyczajnym. Uwaga mogą być zbytnio zarozumiałe. KO 9, dzieci te urodzą się dyslektykami i to totalnymi, oznacz to, że np. żabę napiszą przez „rz, ale kto to jest dyslektyk można przeczytać w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. Nie możemy liczyć na to, że będą rodzinni jak będą już starsi. http://umamy.homestead.com/osteopatia_porod.html Na zakończenie chciałbym przedstawić stronę internetową, ponieważ często zastanawiam się gdzie i co studiowali ludzie, którzy wypisują takie bzdury. Według tego, co przeczytałem na tej stronie internetowej powinienem być niedorozwiniętym człowiekiem, który nie potrafi posługiwać się komputerem a o napisaniu książki z głowy powinienem zapomnieć. Tej stronie poświecę więcej uwagi jak będę miał więcej czasu, bo widzę, że niektórych naszych lekarzy należałoby wysłać do dobrego psychiatry. Podpowiem, w jakim dniu powinien nastąpić poród oraz w przybliżeniu jak będzie przebiegał pod warunkiem, że kobieta podpowie mi, w jakim tygodniu zaszła w ciążę na adres: terapienaturalne.eden@gmail.com. Jeżeli ktoś chciałby swoją mapę genomu, bardzo proszę przesłać na mój adres poniższe dane, koszt mapy genomu zapytaj poprzez email. 1. Data urodzenia osoby zainteresowanej. 2. Data urodzenia matki osoby zainteresowanej. 3. Data urodzenia ojca osoby zainteresowanej. 4. Data urodzenia babci (matka matki) osoby zainteresowanej. 5. Data urodzenia babci (matka ojca) osoby zainteresowanej. Podobne dane potrzebne są do wyznaczenia daty poczęcia dziecka, w których uwzględnione zostaną mapy genomu przyszłych rodziców żeby wyznaczyć odpowiednią datę poczęcia ażeby dziecko urodziło się bez poważnych wad genetycznych z podaniem płci dziecka - 100% pewności - koszt zapytaj poprzez email. Oto potrzebne dane: 1. Data urodzenia matki przyszłego dziecka. 2. Data urodzenia ojca przyszłego dziecka. 3. Data urodzenia babci (matka matki) przyszłego matki. 4. Data urodzenia babci (matka ojca) przyszłego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety z KO 7, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z minimalnie słabszym systemem immunologicznym oraz z manualnym darem artystycznym. Dziecko urodzi się z bardzo delikatnym ciałem, oznacza to, że po najdrobniejszym uderzeniu go bardzo szybko powstawać będą na ciele siniaki zwłaszcza u dziewczynek. UWAGA: poród prawdopodobnie będzie ciężki, w niektórych przypadkach dojdzie do cesarki, jeśli do niej dojdzie to będą to następujące dni: 7, 8, 9, 10, 11, 15 ten dzień jest niebezpieczny (uwaga: u niektórych osób przestawia się dzień), 18, 19, 20, 27, 28 są to dni kwietnia, a dni maja to: 2 i 3. Doradzam poród w wodzie. Kobiety z KO 8, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę i jeśli weźmiemy pod uwagę sprawność ciała, urodzicie dziecko, któremu nic szczególnego nie zagraża. Poród chyba będzie psychicznie uciążliwy, może to być np. nieprzyjemny lekarz. Kobiety z KO 9, jeśli w tym terminie zajdziecie w ciążę urodzicie dziecko z minimalnie słabszym systemem immunologicznym. Poza tym może być dyslektykiem, co oznacza, że może pisać lewą ręką radzę, więc nie przestawiać go na prawą rękę, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo zachwiania poprawnego myślenia, może mieć również problemy z mową (seplenienie). Podczas porodu nie powinno być większych problemów pod warunkiem, że ktoś nie podejmie głupiej decyzji odnośnie dnia i metody porodu. Więcej informacji w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. SKŁONNOŚCI CHOROBOWE U DZIECI POCZĘTYCH w terminie od 7.07. do 6.08. 2010 r. a URODZĄ się od 6.04.2011 r. do 5.05.2011 r. Dziecko, które zbyt często musi się tłumaczyć, zacznie w końcu kłamać. VADIM-SAWA Skłonności chorobowe, TO wcale nie oznacza, że dziecko będzie chore na poniżej wymienione skłonności, ale będzie dobrze zwrócić uwagę na te skłonności chorobowe. Dopiero mapa genomu dziecka uzmysławia tak naprawdę, na jakie skłonności chorobowe rodzice powinni zwrócić szczególna uwagę u swych dzieci. SKŁONNOŚCI CHOROBOWE Nawet najlepszy lekarz nie poradzi sobie z prawidłową diagnozą chorego, jeśli nie pozna ojca choroby. VADIM-SAWA Dobra wiadomość, dzieci poczęte i urodzone w tym terminie nie musicie chronić przed słońcem, bowiem nie grożą im żadne problemy. Chłopcy w dorosłym wieku nie muszą obawiać się prostaty a przyszłe kobiety nie powinny się niepokoić, że będą miały problemy z chorobami nowotworowymi, nawet wtedy gdyby w ich najbliższej rodzinie ktoś takie miał. Obowiązkowo dzieci te należy zaszczepić przeciw żółtaczce. Układ moczowo-płciowy oraz kości szczególną uwagę należy zwrócić na kręgosłup. Jeśli rodzice maja problemy z trzustką to dopiero wtedy powinni zwrócić uwagę na to czy u dziecka nie ma takiego problemu. Jeżeli dwoje rodzice maja słabszy wzrok należy się liczyć z tym, że dziecko również będzie miało słabszy wzrok. Wcale nie oznacza to, że dziedziczymy choroby. Więcej o tym nie będę pisał, bo jest to zbyt zawiłe. Prawdopodobnie mogą wystąpić drobne problemy z układem pokarmowym. Należy zwrócić uwagę szczególnie na oskrzela, ale z płucami raczej nie powinno być problemów. Serce, jeżeli w dzieciństwie dziecko będzie nadmiernie się pociło należy sprawdzić serce u kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGÓLNIE NATURA DZIECI URODZONYCH od 6.04.2011 r. do 5.05.2011 r. Urodzą się w tzw. „czepku, czyli błoną na głowie, którą nazwano „czepkiem. Powszechnie powiada się, że ludzie ci maja bardzo dużo szczęścia w życiu. Układy cyfrowe „mówią, że osoby te całe życie spadać będą na przysłowiowe „cztery łapy. Ludzie tacy wychodzą obronną ręką prawie z każdej opresji życiowej. Pamiętać jednak należy, że natura nie ceni sobie nadużywania danego przywileju. Darowi takiemu powinno się pomagać, potrafi on wówczas podziałać ze zdwojoną siłą. Dziecko to będzie niepoprawnym romantykiem chodzącym własnymi ścieżkami. Dogadanie się z nim może stwarzać pewnego rodzaju problemy, które trudne są do sprecyzowania. Jednym z nich może być to, że wyciągnięcie od nich, aby powiedziały, cokolwiek, np. co tam w szkole, wymagać będzie tzw. ciągania go za język. Są to dzieci, które nie odznaczają się zbyt silną psychiką. Generalnie będą bojaźliwi w podejmowaniu ryzykownych działań. Wśród nich mało będzie takich, które po kolejnym niepowodzeniu potrafią się zmobilizować i ponownie rozpocząć walkę o to, co do tej pory niezdobyte. W dorosłym życiu większość z nich będzie o sobie mówić, że są „życiowymi pechowcami. Samo słowo „pech ma swoje wytłumaczenie „niepomyślny, niefortunny zbieg okoliczności, brak szczęścia oraz powodzenia. Nigdzie jednak nikt nie znajdzie odpowiedzi, dlaczego ma się tego „pecha, może to właśnie słaba psychika zniechęca do wytrwałego działania. Możliwe jest też, że ich sposób myślenia o sobie i przedsięwzięciach, których się podejmują są czasami do tego stopnia mroczne, iż przestają optymistycznie myśleć o wszystkim, co ich otacza. Należy, więc dzieci te nauczyć aprobaty ich myślenia i ukierunkować je na czekające ich zadania. Trzeba kształcić w nich samych, że w życiu można wiele zrobić tylko trzeba bardzo chcieć i nie zrażać się niepowodzeniami. Nie będą przepadać za dużymi zgromadzeniami ludzkimi, czasami uciekać będą w samotność. Zbytnie posługiwanie się logiką utrudni im zdobywanie, nie tylko, pieniędzy. Grozi im, że pieniądze przeciekać będą im między palcami, czyli grożą im wieczne wydatki. Wobec tego zawczasu należy je uczyć oszczędzania i umiejętnego gospodarowania pieniędzmi. Nie powinny zbytnio liczyć na pochwały od otoczenia ani na wygraną w totolotka. Na wszystko powinny sobie zapracować same. Dobre wykształcenie zapewni mu dobry start w dorosłym życiu. Bez wykształcenia może zmarnować sobie życie. Dzieci urodzone w takim układzie cyfrowym na ogół są mądrzejsze od swoich opiekunów, a zwłaszcza nauczycieli w szkole. W dorosłym życiu mało, komu przyznają rację, aby komuś przyznać słuszność ten ktoś musi być dla nich wielkim autorytetem. Do tego wszystkiego należy dodać, że dzieci te mogą być zarozumiałe, więc już w dzieciństwie należy je bardzo delikatnie strofować, aby w dorosłym życiu nie miały z tym problemów. Wiadomo nie od dziś, a ja Ameryki nie odkryłem, że na ogół zarozumiali ludzie nie są powszechnie tolerowani w otoczeniu. W ich życiu przyjaźń odgrywać będzie wielką rolę i dlatego subtelnie dobierać będą sobie towarzystwo. Powinny być przygotowane na to, aby zdobyć przyjaźń drugiej osoby trzeba będzie włożyć trochę wysiłku by to osiągnąć. Okaże się również, że dziecko będzie agresywne w stosunku do otoczenia. Zwalczanie tego zjawiska powinno być spokojne, a zarazem stanowcze, ponieważ agresją odpowie ze zdwojoną ofensywnością. Proszę uczyć wasze dzieci, aby nie paliły tzw. mostów za sobą. Prawdopodobnie w dorosłym życiu mogą niemieć szczęścia w miłości. Wynikać to może z braku umiejętności wypowiadania słowa KOCHAM lub apodyktyczność w stosunku do partnera, a sam seks bez wzniosłego uczucia powoduje jego spowszednienie. Ogólnie mówiąc nie będą to dzieci, których wychowanie należeć będzie do łatwych i przyjemnych, szczególnie z chłopcami, natomiast z dziewczynkami będzie łatwiej. My dorośli narzekamy, że dzieci zadają głupie pytania, niestety to my nie dorośliśmy do odpowiedzi na te pytania. VADIM-SAWA Więcej na temat natury człowieka przeczytać można w mojej książce „Sumeryjskie Układy Cyfrowe do nabycia terapienaturalne.eden@gmail.com Natura dziecka może nie pokrywać się z ich tokiem rozumowania. Proszę, więc zwrócić na to uwagę, ponieważ poznanie toku rozumowania (praktycznie sprawdza się w 100%) dziecka, powinno pomóc rodzicom w wychowaniu swojej pociechy. Do OGÓLNEJ NATURY DZIECI dołączyć należy ich TOK ROZUMOWANIA, za który odpowiada OJCIEC z KO: KO 1, dzieci te urodzą się z drobnymi fobiami w stosunku do otoczenia, które należałoby już w dzieciństwie bardzo delikatnie tłumić. Fobie mają jedna zaletę takie dzieci w większości maja dar muzyczny. Należy zwrócić uwagę na materializm, który w pewnych okolicznościach może być zbyt u wybujały, który przeszkadzać może im w osiągnięciu wzniosłego celu w życiu osobistym. KO 3, dzieci te posiadać mogą dar muzyczny. Będą próbowały od dzieciństwa ustawiać całe otoczenie pod swoje dyktando, a może nawet będą próbowały rządzić rodzicami. Mają prawo urodzić się, jako dyslektycy, lecz będzie to trudne do wychwycenia. Jeśli w szkole będzie coś nie tak, a psycholog będzie twierdził, że dziecko nie jest dyslektykiem, to z całym szacunkiem dla psychologa, będzie on w błędzie. KO 4, dzieci te urodzą się z wrodzoną psychozą określam to, jako fobię i powinny mieć dar muzyczny. Posiadać będą logiczny tok rozumowania. Taki tok rozumowania w życiu osobistym jest dobry dla chłopców. Natomiast dziewczynki powinny posługiwać się bardziej intuicją, którą maja bardzo dobrą. KO 5, dzieci te będą urodzonymi filozofami. Mogą urodzić się, jako dyslektycy, lecz będzie to trudne do wychwycenia. Mają zadatki na geniuszy, ale czy nimi będą to w dużej mierze będzie zależało od rodziców. KO 6, dzieci te mogą posiadać wrodzony materializmem, ale będzie to trudne do wychwycenia. Córki będą przyjacielsko nastawione do otaczających ich ludzi. Synowie próbować będą być cwaniakami nie tylko w życiu prywatnym, co wcale nie ułatwi im życia, cwaniactwo wcale nie oznacza, że jest to pozytywna cecha natury. Posiadać będą wrodzony materializmem, który przeszkodzić może im w osiągnięciu czegoś bardzo wzniosłego w dorosłym życiu. KO 7, dzieci te urodzą się dyslektykami i nie powinno im to przeszkadzać w szkole. Będą miały opiekuńczą naturę wobec tego wskazane jest, aby miały w dzieciństwie pod opieką jakiegoś zwierzaczka. Posiadać będą bardzo duży dar muzyczny, więc rodzice zadbajcie o ten dar u swych pociech. KO 8, dzieci te urodzą się z wrodzoną psychozą określam to, jako fobię oraz powinny mieć dar muzyczny. Mogą mieć drobne problemy z logicznym tokiem rozumowania. Próba podporządkowania sobie otoczenia i dyktatu nad nim nie będzie czymś nadzwyczajnym. Uwaga mogą być zbytnio zarozumiałe. KO 9, dzieci te urodzą się dyslektykami i to totalnymi, oznacz to, że np. żabę napiszą przez „rz, ale kto to jest dyslektyk można przeczytać w artykule FAKTY i MITY GENETYKI. Nie możemy liczyć na to, że będą rodzinni jak będą już starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://umamy.homestead.com/osteopatia_porod.html Na zakończenie chciałbym przedstawić stronę internetową, ponieważ często zastanawiam się gdzie i co studiowali ludzie, którzy wypisują takie bzdury. Według tego, co przeczytałem na tej stronie internetowej powinienem być niedorozwiniętym człowiekiem, który nie potrafi posługiwać się komputerem a o napisaniu książki z głowy powinienem zapomnieć. Tej stronie poświecę więcej uwagi jak będę miał więcej czasu, bo widzę, że niektórych naszych lekarzy należałoby wysłać do dobrego psychiatry. Podpowiem, w jakim dniu powinien nastąpić poród oraz w przybliżeniu jak będzie przebiegał pod warunkiem, że kobieta podpowie mi, w jakim tygodniu zaszła w ciążę na adres: terapienaturalne.eden@gmail.com. Jeżeli ktoś chciałby swoją mapę genomu, bardzo proszę przesłać na mój adres poniższe dane, koszt mapy genomu zapytaj poprzez email. 1. Data urodzenia osoby zainteresowanej. 2. Data urodzenia matki osoby zainteresowanej. 3. Data urodzenia ojca osoby zainteresowanej. 4. Data urodzenia babci (matka matki) osoby zainteresowanej. 5. Data urodzenia babci (matka ojca) osoby zainteresowanej. Podobne dane potrzebne są do wyznaczenia daty poczęcia dziecka, w których uwzględnione zostaną mapy genomu przyszłych rodziców żeby wyznaczyć odpowiednią datę poczęcia ażeby dziecko urodziło się bez poważnych wad genetycznych z podaniem płci dziecka - 100% pewności - koszt zapytaj poprzez email. Oto potrzebne dane: 1. Data urodzenia matki przyszłego dziecka. 2. Data urodzenia ojca przyszłego dziecka. 3. Data urodzenia babci (matka matki) przyszłego matki. 4. Data urodzenia babci (matka ojca) przyszłego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - wkradł się błąd w moim adresie mailowym : powinno być terapienaturalne.eden@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny czy moge sie do was dolaczyc bylam na watku ''starania na marzec 2011''no ale sie nie udalo zajsc w ciaze w tym cyklu wiec to bedzie mój 3 cykl ...jestem podłamana bo @przyszla wczoraj niestety i jest mi tak bardzo smutno i jeszczer na dodatek pokłocilam sie z moim facetem wogóle jest mi bardzo przykro bo ja tak bardzo pragne dzidzie miec a tu sie nie udaje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze mozesz dolaczyc, mam nadzije ze ten topik bedzie dla ciebie szczesliwy. A @ no coz przyszla ale moze nastepny nie przyjdzie. A tak na marginesie to wiecie co, pomyslcie ile dziewczyn w tym momencie sie moli zeby @ wlasnie przyszla bo sie boja wpadek, ciekawe ktorych jest wiecej. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi18---wiem jakie to uczucie, szczególnie kiedy nadchodzi ten czas w życiu, że pragnie się dziecka, ja starałam się o pierwsze dziecko 4cykle i to wcale a wcale nie tak długo, nie miałam najmniejszej ochoty na towarzystwo,imprezy bo w głowie tylko ciąża i ciąża,może jakbym podchodziła do tego mniej emocjonalnie to udało by się od razu, także włącz na luz, nie dołuj się bo to szkodzi, czerwone winko, imprezy i baw się bo później z brzuchem będzie Ci ciężej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia no tak wiem ze nalezy wrzucic na luz ale to jest strasznie ciezko bo ja tak bardzo pragne dzidziusia a tu sie nie udaje...i mojemu facetowi tez bardzo smutno juest a jak dostalam@ i mu powiedzialam ze znow sie nie udalo to widzialam po nim jaki byl smutny i mi jest jeszcze gorzej bo wiem ze nie powinnam sie tak czuc ale czuje ze go zawiodlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiodłaś? Nawet tak nie pisz! Wiesz, ja uważam całkiem inaczej, to na kobietę spada ciąża, potem poród, więc tu bym się kłóciła, czy Go zawiodłaś. O tym trzeba umieć spokojnie rozmawiać, moje zdanie jest takie,że tatuś przyszłej fasolusi również przygotowuje się do poczęcia, dieta, fajki, piwsko mają wpływ, siedzenie przed kompem, poczytaj trochę, ale nigdy nie myśl że " Go zawiodłaś" do tego trzeba dwojga!! Słyszałam również że nie którzy faceci jedzą FOLIK :) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Ale zabiegany ten tydzień. UI mnie dziś 18 dc. Wczoraj i dziś wyszedł test owylacyjny ( druga kreska mocno wyraźna) więc od dziś zaczynamy kolejne staranka. Dziś też ostatni raz biorę wiesiołka. Narazie temkpa jest na podstawoym poziomie 35,9-36,2. Ostatnio po owulace mialam 36,9 codziennie. Az do @ :(. Wiec zaczyn amy staranka co dwa dni i pomiat tempki zobaczymy. Trzymajcie kciuki. Bo ja za was trzy,mam mocnoo. Jak potwierdzi się owulacja popzez temperaturę to uaktualnię tabelke. Jeśli któraś z was już wie że miała lub ma owulke to uaktualniajcie tabelke będziemy wiedzieć która kiedy testuje i będziemy mogły mocno trzymać kciuki i się wpierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............okaże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28............... .jeszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekamy extaaasy.............24.06............28................? whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owulce buuunia..............26.06............28-30.............? jeśli nie ma któreś z was prosze wpiszcie się. zapraszamy też nowe konitki które starają się zostać mamą na kwiecień 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D:D:D NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28............... .jeszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekamy extaaasy.............24.06............28................? whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu buuunia..............26.06............28-30.............? Naya..................27.06............26-27.............22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawiamy blad Justysia NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28...............eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jeszcze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30............... buuunia...............26.06............28-30.............? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jeszcze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu No i wszystko poprawione zgodnie z datami. A U mnie 24 dc i ciagle cierpliwie czekam. Witam nowe staraczki tak wogole. Milo ze dziewczyny dolaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to anitia już niedługo, trzymam kciuki:) Ja dziś 11 dc, więc zaczynamy praktycznie od wczoraj, myślę co drugi dzień, przyznam sie szczerze że na temat temperatur nic mi nie wiadomo, aż wstyd, testów owulacyjnych też nigdy nie robiłam, muszę się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28............... eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30.............. . buuunia...............26.06............28-30............. ? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu Quenn...............04.07...........29-30.............??? kochane wiec i ja dolaczam bo w tym cyklu jak widac nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki przez najblizszy czas nie bedzie mnie na kafe, mussze niestety przyspieszyc swoj wyjazd do polski i zamiast w piatek jedziemy juz jutro. Wlasnie sie dowiedzialam pare godzin temu ze moja mama zmarla, a miala tylko 52 lata. Nie chorowala tak nagle. Ciezko mi. Ale chyba to jeszcze do mnie nie dotarlo. Przepraszam ze wam truje nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia wiem co czujesz i jak to boli, bo pare lat temu mialam tez taka sytuacje :( calym sercem jestem z Toba- trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja dołączę do Was choć nie bardzo jestem jeszcze zdecydowana. Teraz w tym cyklu czekam na okres ma przyjść 15 lipca, ale sama nie wiem czy chcę go dostać czy nie. Jakos się specjalnie nie starałam, wolę chyba "wpaść" bo tak to się nigdy świadomie nie zdecyduję chyba. Ale na kwiecień bym chciała lub na maj, a jak nie to dopiero w następnym roku. A tutaj na wątku chyba same staraczki zdesperowane juz więc może przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie starające się dziewczyny. Widzę, że nie tylko ja nabrałam chęci na wiosenne dziecko. Troszę o mnie, mam 31 lat (właściwie to skończę w sierpniu :)), jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w 12 tygodniu ciąży z bliźniakami, mam również 4 letniego syna (również 4 kończy w sierpniu), oboje z mężem zdecydowaliśmy, że przyszła pora by powiększyć jeszcze rodzinę :). Bardzo marzy mi się córeczka, nie wiem czy mam na dziewczynkę szansę bo w rodzinie męża same chłopaki się rodzą już od kilku pokoleń. By sobie pomóc w poczęciu dziewczynki zakupiłam testy owulacyjne. Jestem w 8 dniu cyklu. Wczoraj rozpoczeliśmy starania,test owulacyjny jeszcze nie wykazuje dni płodnych ale ja mam przeczucie że coś mi się przesunęło bo pobolewa mnie jajnik. Przyjmijcie mnie do swojego grona bo muszę przyznać, że jeszcze nie zaszłam i nie wiadomo czy się uda ale już jestem mocno przeraźona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×