Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

ja kremem dla niemowlat cale cialo nie lubie tych dla kobiet bo mam po nich sucha skore a nivea baby albo bambino jest super no i oliwka ja przywoze penaten z niemiec bo jest lepszy a moja kolezanka (w drugiej ciazy)cala pierwsza ciaze smarowala sie oliwa z oliwek:)nie ma rozstepow a przytyla ponad 30 kg.Ja mam po pierwszej brzuch wyskoczyl z dnia na dzien bo maly sie odwrocil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyczytałam gdzieś że super jest tez oliwka w żelu z Johnsons'a:) Więc odkąd się tylko dowiedzialam ,że jestem w ciąży to smaruje codziennie brzuch, piersi, posladki i uda i musze powiedzieć ze skóra jest super po tym! Mam nadzieję że mi nie wyjdzie nic albo ewentalnie troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona 13 czy 1,3 bo nie do konca rozumiem? przestalam czytac portale bo zawsze sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie dołącze
czesc dziewczyny z racji tego, że staracie sie o dzieciatko i jestescie bardziej ndoswiadczine prosze powiedzcie mi jaka jest szansa na ciaze jesli kochałam sie bez zabezpieczenia w 9 dc??? cykle mam 30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 13mm czyli 1cm i 3mm:) Ja chyba też przestane czytać te wszystkie wszechwiedzące portale bo zaczyna mnie to juz denerwowac i za duzo czasu siedze przed kompem( mąż na mnie krzyczy że za duzo czasu spędzam na czytaniu głupot:)) Chyba musze przyznać mu rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeej Ilona2223 poza tym, ze nudnosci mi spac nie daja ani pracowac to mam dziwne bole brzucha i nerek :P gina zmieniam, wlasnie czekam na wizyte- ide jutro ;) tamten mi zapisal luteinke, bralam przez 5 dni i @ sie i tak nie pojawila,a minely juz 2 tyg a testy dalej "-" ostatni dzis rano :(( Wiesz, u nas sa tak ubogie gabinety w tym Opolu ze nawet usg nie maja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie 28 dc i czem na @: powinna przyjsc jutro, no to czekam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama- a jakie te testy kupujesz? Spróbuj sobie Quick Vue. Chociaz watpie że ci cos pokaże bo ten twój brak @ to chyba inna przyczyna. Zreszta zobaczysz co Ci jutro gin powie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) od dzisiaj jestem na luteinie od wczoraj kiedy krzyknelam na psy kluje mnie w jajniku lekarz zalecil wypoczynek bo moj tryb zycia jest bardzo aktywny i wszedzie chodze pieszo:) i magnez a ze mam recepte to kazal mi wziac tez luteine przez kilka dni az to klucie ustapi piersi bola choc jakbym juz sie przyzwyczaila bo bol troszke inny niz na poczatku i zemdlilo mnie dzisiaj kilka razy a to podobno dobry znak staram sie nie myslec i czekam na wizyte alenie wczesniej niz kolo25 wrzesnia chyba ze cos sie wydarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno- nic sie nie wydarzy a ty sie oszczędzaj! Ja mam narazie wolne do końca tygodnia więc czuje sie dobrze, ale boje sie że jak wróce do pracy od poniedzialku to wszystkie dolegliwości wróca (psycha:)) A najgorsze były poranne wymioty bo rano zawsze sie spieszyłam i takie były skutki:) Ale chyba czas pomysleć o L4. Tylko wizytę mam dopiero 22 wrzesnia, jakos musze te 2,5 tygodnia przeboleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona- nawet nie wiem, pre-test chyba, to co mi da aptekarka to biore ;) mam nadzieje ze to jednak dzidzia, chyba ze brak @ ze stresu wynika;/ oby nie :D aha, zapomnialam ostatnio dopisac- gin mi powiedzial ze gdyby nie to, ze skonczyllam brac anty w maju to by ciaze mi potwierdzil, bo wszystko na to wskazuje ale na 100% bedzie pewny po badaniach na ktore mial zamiar skierowac mnie za miesiac ... mysle nad beta jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama- betę to ja bym juz dawno na twoim miejscu zrobiła!!!! Ja nawet po dwóch pozytywnych testach zobiłam bete dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jakoś zawsze brakuje mi czasu :( do pracy na 7- a od 7 laboratorium, z pracy o 15 to juz zamkniete- nawet nie mam kiedy ;p ale od jutra sie na pewno poprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to sie stało?
Bardzo mi przykro eterno, co się stało, jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... eterno czytam i nie wierze....strasznie ale to strasznie mi przykro...kurcze... ja jakis wirus złapałam ból gardła, kości, głowy wszystkiego...ehhhh znacie cos co mozna brac na bol gardła? bo domowymi nie moge zwalczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze:( Eterno straszliwie mi przykro. Owca--tantum werde, czy jakoś tak, można ssać w ciąży. Nie wierze dziewczyny co to się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia mialam kupic te pastylki ale pani w aptece nie była pewna czy moge...czyli spokojnie moge kupic?? no nie moge uwierzyc eterno....:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania487
eterno bardzo mi przykro, ja jestem w 9 tygodniu ciazy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie wiem co napisac. Otoz wczoraj robilam test - negatywny, no i dzis powinnam miec okres, ktory, ech sama nie wiem przyszedl czy nie. Bo wiecie, od zabiegu ja mam bardzo skape okresy, ale jakies sa, a teraz, sorki za bezposredniosc, podpaska czysciutka, z dwa razy jak sie podcieralam zostalo cos na papierze takie okresopodobne, ale zadnych boli brzucha, moze troszeczke i ciutke piersi bola ale dopiero dzis, do dzis zadnego niczego, w kazdym badz razie, kompletnie nie czuje nadchodzacego okresu, ciazy tez nie czuje, ale teraz nie wiem czy mam zaliczac te dwie plamki na papierze jako okres, czy co. Poczekam jeszcze moze sie cos rozkreci, ale naprawde wogole nie czuje zeby okres mial nadejsc, kompletnie nic/ Eterno, nie bede sie powtarzac, wiesz ze jestem z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana i dziekuje.Trzymam kciuki za Ciebie siebie i wszystkie starajace moze i ja zaczne starania kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! eterno- strasznie mi przykro, trzymaj się:( owca- Tantum Verde albo Tantum Lemon możesz na 100%, możesz mi zaufać bo pracuje w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno tu jakoś, i pusto.... Moje samopoczucie jest fatalne, mdli do upadłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowaasdxsa
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8 jesetm nowa..................08.04........................................1 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.....................????...................... ..................4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... .........3 ilona2223....................13.04.2011.............8.... ..................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic, okres sie rozkrecil, co tak naprawde w sumie to mnie cieszy, bo do tej pory mialam te strasznie skape okresy a ten wydaje sie ze bedzie normalniejszy, co tez jest dobrym znakiem, bo widac ze jednak ten okres byl wynikiem za wysokiej prolaktyny i leki zaczynaja dzialac. No a poza tym sama nie bylam pewna czy ciaza to najlepszy pomysl w tym momencie, bo chcemy kupic domek za jakies 3-4 miesiace, a wtedy moglabym miec problem z uzyskaniem kredytu, a tak poki ciaza nie widoczna nikt sie nie bedzie czepial bo tutaj to wiecie roznie ze wszystkim bywa a poza tym w czwartek do lekarza wiec zobaczymy co mi powie. No wiec poprawiam tabelke. NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 anitia................03.09.............28..............01.10..........9 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8 jesetm nowa..................08.04................................. .......1 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.....................????...................... ..................4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... .........3 ilona2223....................13.04.2011.............8.... ..................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×