Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

YAZ

Polecane posty

Gość nat_honey
Hej dziewczyny :) u mnie wszystko dobrze. czuje sie swietnie. nie mam żadnych skutków ubocznych. dzis biore 16 tabletke z 1 blistra. miałam krwawienie na początku. ale po paru dniach minęło. jestem zadowolona. a jak u Was? Wontrubka nas opuściła? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,czy wy chudniecie po tych tabletkach?apetyt mniejszy jest pewnie ?i jak jest z bieganiem do łazienki,mam na mysli sikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nat_honey :) to swietnei ze krwawienie przeszlo i jest ok:) . co do siusiania to normalnie wszytko jest tak jak przed braniem. a po tabletkach ani nie schudlam ani nie przytylam xd tylko cycki urosly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) żyję zyję tylko ost. nie miałam czasu tu zaglądać :P Jeśli o mnie chodzi, to schudłam dzięki tym tabsom 4 kg, ale juz więcej nie mogę od ponad miesiąca, czyli pewnie na tym zostanie (byle sie waga nie zwiększyła :P ). Piersi trochę mi się ujędrniły przez co są większe. No a jesli chodzi o siusianie to sikam na potęgę :P no ale ja i bez tabsów mam słaby pęcherz, więc nie wiem czy pigułki mają jakis wpływ. Ale to że trochę odwadniają to prawda bo ciągle chce mi sie pić. A powiedzcie jak tam u Was teraz z libido? pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z libido wszytko ok. tylko martwi mnie to ze jakos od 16 tabletki zaczyna pobolewac mnie podbrzusze. nie wiem czym to jest spowodowane. juz 2 raz mi sie to zdarza. bo w tamtym miesiacu tez tak bylo. co o tym myslicie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.mpl
A ja mam takie pytanie do was dziewczynki..zaczelam brac tablatki YAZ wziełam 4 i odstawilam poniewaz nasluchalam sie tyle o nich ze jejku;/ po dwoch dniach od odstawienia po stosunku leciala mi krew czy to moze byc skutek uboczny? przeciez to byly tylko 4tabletki no i juz 3dzien ich nie biore a bola mnie piersi;/ ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem będziesz miała okres z odstawienia tabletek,tak przypuszczam .Ja tak miałam kiedyś, ale z innymi tabletkami.Natomiast Yaz odłożyłam za pierwszym razem po 15tabletkach i miałam okres po odstawieniu,a za drugim razem po ósmej tabletce.I również był taki niby okres, ale trwał krótko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ten ból to tak jak przed okresem bywa,że piersi pobolewają..wzięłaś tylko cztery tabletki to może to krwawienie będzie chwilowe i już większe nie nastąpi.Ja po ośmiu tabletkach z tego co dobrze pamiętam miałam z dwa dni krwawienia a potem plamienie lekkie i koniec,w sumie z cztery dni tego wszystkiego było..takie moje zdanie..organizm nie wie co się dzieje bo najpierw brałaś tabletki potem je odłożyłaś i w ten sposób zareagował,ale na pewno wszystko się unormuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda20 hormony to nie cukierki i organizm, mimo że brałaś tylko 4 dni, zdażył je "poczuć". Krwawienie po stosunku w pierwszych dniach/tygodniach brania tabsów to normalna rzecz. Ból piersi również, podobnie jak inne przykre dolegliwości... Nie można brać sobie kilku tabletek i przestawać... to może bardzo zaburzyć gospodarke hormonalną i będziesz sie czuła jeszcze gorzej. Skoro juz podjęłaś tą decyzję, trzeba było wcześniej przemyśleć wszystkie za i przeciw, a nie sugerować się już po rozpoczęciu opakowania negatywnymi opiniami (tym bardziej, że na każdego tabsy działają inaczej i jesli są odpowiednio dobrane to mogą także zrobić wiele dobrego (uregulować cykl, poprawić cerę, zmniejszyć obfite miesiączki itp...). Sorry za moralniaka, na pewno nie po to napisałaś do nas, żeby usłyszeć mój wykład, ale nie mogłam się powstrzymać, bo branie hormonów to powinna być dojrzała i przemyślana decyzja. Ale jesli chodzi o krwawienie i bol piersi, to poki co sie nie przejmuj - jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się boję.... biorę tabsy, ale niedawno mój kochany skonczył we mnie i mam jazdy... :O poza tym dzisiaj boli mnie podbrzusze, ale jestem na ostatnim tabsie wiec pewnie to na krwawienie... Pozwalacie swoim chłopakom kończyć w sobie? Jak sie czujecie tak w ogole? Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore yaz od ok.roku i jest ok.wontrubko ty chyba jesteś wiekowa sądząc po twoich wypowiedziach,tz.doswiadczona...chociaż czytając twoje wypowiedzi widzę że nie zawsze masz rację ale grunt to pewność siebie......pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wontrubka mój zawsze kończy we mnie, po pierwszym opakowaniu miałam stresa przed okresem, ale wszystko było ok, mam nadzieję że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu bardziej przestraszylam sie ze te piersi bola mnie na ciaze!!! Myslisz watrubko ze to jest potym Yazie??? no i czy po tych TYLKO 4tabsach moga bolec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
Do wontrubki: Nie no, sorry dziewczyno, ale nie rob sie na jakas przewodniczke tego topiku, kim ty w ogole jestes? Radzisz i radzisz, a sama wolasz jak twoj chlop skonczy w tobie, bo sie boisz. No troche rozumu. Taka niby idealna, boze, jak ja nie lubie takich jak ty. Zwariowana psedo kobietka, 'och dziewczyny, skonczyl we mnie, doprowadzil mnie do orgazmu'. Denerwujesz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej hasda co ty od niej chcesz co ten topik byl zalozony przez nia i dzieli sie tu ze wszystkimi wlasnymi doswiadczeniami tak jak my z nia.. czego od niej chcesz co?? jak ci sie nie podoba nikt nie kaze Ci tu wchodzic... pf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh hasda... przykro mi że tak sądzisz, bo wymieniamy się z dziewczynami uwagami, każda jak coś wie, to radzi innym, dzieli się swoją wiedzą i służy wsparciem i odwrotnie - kiedy mnie coś martwi to wiem, że mogę się wygadać w tym temacie tutaj, bo nikt nikogo nie obraża i łączy nas to, że bierzemy te same tabsy. Toż ja nie pozjadałam wszystkich rozumów, bo sama biore tabsy dopiero pół roku i jakbyś poczytała trochę na ten temat, to byś znalazła wiele moich pytań i wątpliwości... Nie rozumiem skąd się wzięła ta niechęć wobec mnie. Niczym się nie przechwalam i nie mam zamiaru z niczego się tłumaczyć. Jeśli masz jakiś problem, albo chcesz sie czymś podzielić, to pisz śmiało. Ale nie krytykuj innych za zaangażowanie i chęć pogadania o tabsach i swoich obawach. PS) jestem młoda, ale sporo czytam, bo jestem mega trzęsidupa i się boję wiec czytam jak najwięcej, żeby się pozbyć swoich wątpliwości. Może niepotrzebnie się dziele tym co wiem. Jeśli jeszcze kogoś uraziłam, przepraszam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watrubko moglabys odpowiedziec mi na ostatnie pytanie?? ja tez jestem mega trzesidupa chyba nawet gorsza niz wy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
No wlasnie, tak gadasz o niczym. Sorry, pracujesz jako przedstawicielka handlowa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasda popieram cię...wontrubka radzi na wiele tematów a sama pyta o takie błahostki ..śmieszne.Acz kolwiek jest tak że inni pytają wontrubke bo ona ma b.dużo postów i to zainteresowanie "co sądzi wontrubka "właśnie z tym się wiąże ...nikt nie posłucha osoby która wypowiedziała się się raz dwa czy nawet trzy razy...ale czy wontrubka zawsze ma rację...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo wypowiedzieć się !a że wontrubka zawsze chce coś kazdej z nas doradzić to nic złego!lubimy ją za to prawda dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
Ale co ona jest, jakies guru? Wontrubka to, wontrubka tamto... no boze no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×