Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahinoki

Szukam domku do wynajecia na lato

Polecane posty

Gość ahinoki
Heh ale wątek rozkręciłem :) Pluski staną się sławne dzięki mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifulenienienka
Rozkręcił się, bo ludzie myślą o wakacjach, czas najwyższy, przecież już jest końcówka czerwca. Ja kiedyś o Pluskach słyszałam, jak byłam w Olsztynie na wycieczce to przewodnik nam coś opowiadał właśnie o Pluskach, Orzechowie i chyba Łańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatycznie zawsze
szkoda tylko, że na stronie nie ma cennika i co ludzie mają sie domyślać jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Przepraszam bardzo ceny i wolne terminy podałem w wątku. Niestety nie ma tu jednej ustalonej ceny ponieważ różne okresy i pory roku różnią się od siebie ceną - tak jak wiadomo, że w lipcu cena za dobe bedzie wyzsza niz we wrzesniu;p Pozdrawiam i zapraszam www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie teraz na kafeterii są te linki z tym domem do wynajęcia. Fakt jest tam pieknie, ale czy nie przesadzacie z tą reklamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja niestety zostaje
w Warszawie na wakacje. Będę pracować...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotne Dzięki
Myslisz, ze tylko Ty w wakacje bedziesz pracować? Ja od 4 lat nie miałem porządnego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Moja oferta więc chce ją jakoś rozpowszechnić, więc to robię. Nie chcesz to nie jedź - dużo możesz stracić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanderek
Czy cały czas oferta jest aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosininenka
Oferta jest jeszcze aktualna? Szukam fajnego miejsca na wakacje, ze znajomymi chcemy gdzieś pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Tak oferta jest cały czas aktualna. Ale zostały tylko dwa terminy, więc już naprawdę niewiele czasu aby skorzystać z tej oferty. W przyszłym roku planujemy otwarcie drugiego domu , a jeszcze w następnym sezonie trzeciego, tak więc miejsc i wolnych terminów będzie więcej;p Pozdrawiam www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnośnik345
Znam dobrze to miejsce. jeżdżę tam na ryby co roku.Kiedyś jezioro było bardzo rybne, teraz mniej. choć dalej można złowić tam piękne ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palośny!!!
W Pluskach jest sporo domków do wynajęcia. Piękna miejscowosc na spedzenie fajnych wakacji w Polsce. Ja mieszkałem w podobnym domku, tak wiec mam dobre doswiadcznia. Jak najbardziej polecma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot telewizyjny
Widziaałem ofertę i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Zapraszam dalej;p www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchomor BezWSTYDNY
Czy na weekendy też można przyjechać, czy raczej wchodzą w grę tylko dłuższe pobyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Warmię i Mazury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam e tam
Lepiej jechać do ciepłych krajów na to samo wyjdzie cenowo, a pogoda gwarantowana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie poszukać w internecie. Są stronki, na których można znaleźć oferty, będzie Ci łatwiej. Wejdź sobie na przykład na nocuj.com.pl i tam sobie wyszukaj. Będziesz mogła od razu porównać wszystkie oferty i wybrać to co Ci pasuje najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato lato idzie lato!!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacjepluski.pl
Witam. Wznawiam wątek. Zostały dwa ostatnie terminy. Jeden tydzień na początku sierpnia i jeden tydzień na końcu sierpnia. Razem dwa tygodnie. Oczywiście poza sezonem również zapraszamy. www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosnowy Las
Ogłoszenie Mam ładny domek do wynajęcia na lato wolne miejsca jeszcze są podaję stronę www.domek-pluski.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry04
www.bobrowadolina.manifo.com Do wynajęcia jedna z 3 działek położonych w bardzo atrakcyjnych miejscach Suwalszczyzny. 1.Działka znajduje się pomiędzy jeziorami Szelment Duży i Szelment Mały- na działce przyczepa campingowa 3-4 osobowa, altana, grill, miejsce na ognisko, pomost, własna plaża. Możliwość rozbicia namiotów. Najbliższa okolica- Jeleniewo 11km, Suwałki 18km, Ośrodek Szelment 8km, oraz wiele innych atrakcji Suwalskiego Parku Krajobrazowego 2. Działka nad jeziorem własna linia brzegowa, na działce domek 4-6 osobowy, altana, grill, miejsce na ognisko, łódka. Możliwość rozbicia namiotów. Najbliższa okolica Mosty w Stańczykach 4km, Suwałki 25 km, Jezioro Hańcza 12km, Jezioro Rospuda 6km, W okolicy wiele szlaków pieszych i rowerowych. 3. Działka w okolicach Raczek, nad jeziorem Bolesty przez które przepływa rzeka Rospuda. Na działce własny las, linia brzegowa jeziora, przyczepa Campingowa 4-6 osobowa, wiata, grill, ognisko, kajaki, łódka. Najbliższa okolica Suwałki 16 km, Raczki 3 km, Pałac w Dowspudzie 5 km. Czas spędzony na naszych działkach pozwoli Ci cieszyć się przepięknym krajobrazem Suwalszczyzny, oraz korzystać z jej bogatych walorów przyrodniczych. Wszystkie nieruchomości stanowią świetną bazę wypadową do zwiedzania najciekawszych zakątków naszego regionu. Wynajmując działkę masz pewność że tylko Ty będziesz z niej korzystał, Cena dotyczy wynajęcia całej nieruchomości (80zł,100zł, 80 zł/ doba) żadnych dodatkowych opłat!!!Możliwość negocjanci cen. Zarezerwuj już dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×