Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość piotrek aaaaaxx
ha ha ha, wieczorkiem na kafe nie będziecie bo jest chłodniej, wasi faceci wypoczną i wydupcą was bez wstępów i cackania się. będziecie leżeć na brzuchach, dyszeć i czekać aż dupska wam wrócą do normy i wiaterek ostudzi cipki. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy sie dziewczyny przejmujecie ze go bedzie bolec a co on ma inny obyt niz wy? ;) skoro wy dajecie sobie w dupke wlkadac to jak jego mzoe bolec?! przynajmniej poczuje jak to jest ja na razie uwazam ze to dla mnie duzo, nie zrobilabym tego facetowi ale.... powiem szczerze ze coraz czesciej o tym mysle, sam fakt ze wogole mysle ;) u mnie bylo milo wczoraj seksik na jezdzca z baaaardzo gleboka penetracja az myslalam ze mi oczy wyjda na wierz dzisiaj jade znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek aaaaaxx
a lubisz bibułka tak - po dłuższej już zabawie na jeźdźca jak się już napatrzy i nabawi cyckami zarządza obrót, jedziesz ale tyłem do niego a on zarządza co masz robić - szybciej/wolniej, boki/przód-tył, postój, zabawa cyckami. A twoje zachowania koryguje klapsami w tyłek, że czasem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę, prosić byście trzymali za mnie kciuki bo idę się bawić w gwałcicielke:) mój facet właśnie wyszedł spod natrysku, położył się do łóżka i chyba myśli że czeka go spokojny wieczór przed telewizorem, oj przekona się jakie to życie jest przewrotne i pełne niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej kuzniar
chcesz przypakowac? poprawic sylwetke? nabrac miesni? http://www.probolan50.ocom.pl nie zwlekaj! w polaczeniu z cwiczeniami beda efekty :) warto niezle wygladac:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory....
cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie polecacie pozycje
do dobrego analu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj On...mam nadzieję że facet ploteczki z domu nie wyrzucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek aaaaaxx
bibulka - zanim ploteczka opowie odpowiedz na pytanie parę postów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a u nas dlaej cisza.... ploteczka potęguję ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to czytam to sie dzwie waszym facetem że jestescie takie niezaspokojone ja to najchetniej kochał bym sie codziennie a nawet czesciej - nie moge pojać co siedzi w głowie takiego faceta ktory uprawia sex raz na tydzien - mi chyba rozerwało by jajka jak bym tak długo miał czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedros no to widzisz... ja myślałam że dobrze dobrałam się z mężem i nigdy nie powiem że mało mi seksu... a tu co?? ech szkoda słów... już tak poszczę sobie 1,5 tyg jak nie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad tym.... chyba jej nie wyrzucił z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoiszeee
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.deviatorium.com
Wszystkich miłośników ostrego sexu, BDSM, swingu etc zapraszam do klikania na naszym nowym forum www.deviatorium.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie... ja wierna mężowi jestem... takie ekscesy na jedną noc już mam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjojj
jaka niewydymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to że nie wydymka... wierna mężowi jestem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ola:) nikt nic nie pisze....Ploteczka chyba umarła...:( Ola jak tam twoj post?trwa nadal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwa trwa... dzisiaj o mało bym go rano nie zgwałciła ale jestem silna i recę trzymam przy sobie chociaż ciężko jest mi... zwłaszcza że mam tyle pomysłów a tu musze sie powstrzymywać mocno... co do ploteczki to mam nadzieję że facet z domu jej nie wyrzucił i że było bosko a nie piszę bo ma sporo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to pozostaja ci paluszki i wibrator...bo mam nadzieje ze nie odmawiasz sobie rowniez tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darowałam sobie i to i to... a co mi tam ;) taki mały post....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh żal mi was dziewczęta,dziwię sie waszym "facetom" zeby tak zaniedbywac swoje kobiety ja swojej nigdy nie złuje sexu ma zawsze jaki chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×