Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

u mnie tez tak sobie, wczoraj rozmawialam z moim facetem odnosnie tego trojkata. I chyba sie udalo. wszystko mamy ustalone, teraz tylko pozostaje pogadac i zaproponowac Aśce ten pomysl. Ciekawa jestem jej reakcji i tego co nam odpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz czy ty ze swoja kobieta macie juz postanowione i ustalone ze chcecie ten trojkat? jestescie tego pewni? Mowiles jej jak to sobie wszystko wyobrazasz i jakbys chcical aby to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tak. tylko tak jak ci mowilem wczesniej najpierw moja pani z nia...a potem jak bedzie chciala ja sie dolacze. wiesz chcialbym tez kiedyc bzykac sie rownolegle z inna para - wiec planuje tez kiedys ja do tego namowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli u ciebie nadal jest tak jak bylo, tzn ze ona z nia i ty patrzacy, ewentualnie jak sie rozkreci to pozwoli ci dolaczyc. A czy nie probowales ugrac cos wiecej i odrazu namowic ja ze bedziesz w tym uczestniczyc? przekonaj ja ze tak mozna wiecej, ze moglbys ja zerznac na dwa baty ze straponem, sprobuj moze jakos ci sie uda ja przekonac. chyba ze ona poprostu tak sama dla siebie chce przekonac sie jak to jest z kobieta, a wtedy raczej na wiecej ci nie pozwoli. oczywiscie tylko na poczatku, bo za drugim razem moze byc inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytacz w moich myslach:) dokladnie tak jest -ona chce z kobieta - a jesli jej sie spodoba to mnie tez dopusci do trojkacika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ploteczko u mnie to wiem że nie przejdzie... już nawet o trójkacie gadaliśmy więc to prędzej... chyba pomysł mu się spodobał ale nie wiem czy dojdzie do realizacji... i u nas to tak żeby każdemu było dobrze nie tak ja u kolegi łukasza.. lepiej odrazu we 3 się zabawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie najlepiejby bylo gdyby ta kobieta byla bi ? mysle ze to jest mozliwe i znajdziecie jakas chetna. chociaz od dawna wiadomo ze najletwiej zawsze jest znalesc pare do takich zabaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu. Sama pisalas ze twoj lubi gdy go tam smyrasz jezykiem i piescisz paluszkiem, wiec niewiem czemu uwazasz ze sie na strapona nigdy nie zgodzi. Mysle ze jak kazdy potrzebuje czasu aby to przetrawic. Przeciez zdaje sobie z tego sprawe ze paluszek i jezyk to nawet nie jest 1/4 calej przyjemnosci i orgazmu jaki daje strapon. Sadze ze kiedys sie zgodzi, ale daj mu troche czasu, musi troche czasu minac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka no może i tak może i parę lepiej ale ja jakoś chyba nie dała bym rady chociaż nie ukrywam może być to przyjemne.... a tutaj ostatnio sobie na red tube siedziałam i flmik ze straponem wpadł mi w ręcę ;) http://www.redtube.pl/186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscia ze kobieta ma byc bi ola w takim ukladzie jak ja proponuje tez bede zadowolony - nie ma nic piekniejszego jak widok 2 kochajacych sie suczek:) ja moge sie zawsze onanizowac a potem spuscic na nie:) nie uwazam bym cos tracil - a jak beda chcialy to sie dolacze i zerzne obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to jeszcze niedawno mowilas ze trojkat to w twoim wypadku jest niemozliwe bo jestes zbyt zazdrosna. a teraz piszesz ze moze sie w niedalekiej przyszlosci skusicie. moge zapytac skad ta zmiana? czy to poprostu traktujecie jako urozmaicenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak osttnio oglądłam 2 laski bawiące sie ze soba i nie ukrywam mega mnie to podnieciło i stwierdziłam że moze zazdrość odłoże na bok i potraktuje to jako urozmaicenie... bo pomysłow na to mam mnóstwo i dała bym radę a jak coś by było nie tak to przerwała bym zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu mam dokladnie takie samo podejscie do tego tematu jak ty. Tez tylko i wylacznie traktuje to jak zabawe, pozatym wiem ze dla faceta widok dwoch bawiacych sie kobiet to poprostu spelnienie marzen, i jesli jedna z tych kobiet mam byc ja to tylko lepiej. Wiem ze mnie kocha, jestem jego pewna wiec moge byc spokojna ze nic zlego z tego nie wyniknie. pozatym strasznie mnie ciekawi jak to jest gdy lize i piesci cie inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie to wyobrazam i pozwoliła bym mezowi niech ją rżnie i w sumie to mnie ten widok by podniecał mozliwości jest mnóstwo i waże żeby cała 3 była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka czytasz mi w myślach i cyba to jest powód dla którego marzy mi się realniej trójkąt... jestem ciekawa jak to jst jak sie panne liże tu i tam.. a poza tym widok dla faceta 2 panienek się bawiących jest niezapomniany :) plus laska dla niego i rżnięcie na zmianę w różnych pozycjach to może być to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym obojgu nam sie marzy druga kobieta w lozku, Na faceta jakos bym sie niezgodzila, chyba ze dwoch facetow ale zaden z nich nie jest moim facetem. ale tak narazie gdybam bo jakos mnie do tego nie ciagnie. narazie wiem ze chce kobiete i mojego faceta w jednym lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cyba tez nie... laska to iaczej jakos tylko chyba musiała by byc nieznaojoma ... chociaz w soboetę ma impre i 2 wolne bedą więc alko bedzie i nigdy nie wiadomo co się wydarzy :) więc może to byc mało planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo moja wyobraznie oszaleje:) (znowy mnie cos uwiera:) ) kurde ja Wam dalem pomysl a okazuje sie ze Wy go wczesniej zrealizujecie ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jest tak jak piszesz. ja tez oddzielilam milosc i uczucie od zabawy i spelnienia fantazji, pozatym robie to razem z moim facetem wiec jestesmy w tym oboje, i to jeszcze bradziej sprawia ze chce to zrobic. pozatym chcialabym go zobaczyc jak posuwa inna panne a ja w tym czasie moglabym sie nim zajac aby bylo mu jeszcze lepiej. chce aby wiedzial ze jego spelnienie jest tak samo dla mnie wazne jak moje;) pozatym wiem ze aska nie robi GG, wiec tym samym przekona sie ze nie ma drugiej takiej ekspertki od robienia loda jak ja i przekona sie jaki skarb ma w domu;))) upiecze tym samym dwie pieczenie na jednym ogniu;) wredne to troche ale taki mam cel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te dwie kobiety co beda u ciebie na imprezie to jakies znajome twoje czy twojego meza? pytalas go co o nich mysli? myslisz ze by sie zgodzil? rozmawialiscie juz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj on porostu czasem sie tak zdarza :) ja wlaśnie sobie poszukam ;laski na takie coś i jestem ciekaw jak to wyjdzie... a widok faceta jak posuwa inna laskę może byc mega przyjemny a na końcu spuszcza nam się na twarz :) to byłoby coś albo we mnie na końcu :) kazda opcja fajna i warta zrealizowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome ze studiów... tylko wiesz problem polega na tym ze jedna blondynka druga ruda a mój mąz woli brunetki :) a poza tym będzie 3 jeszcze co mnie najbadziej by pasowała bo brunetka ale bedzie z facetem więc odpada... ale może na blondi lub rudą mąż się zgodzi, zreszta zobaczymy jakby co bedziemy w necie szukac albo wśród lesbijek ewentualnie bi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to ze lubi brunetki to nie oznacza ze jakby mial ruda albo blondynke to by jej nie zerznal. Zreszta woli to bardziej bym stwierdzala ze chodzi o zwiazek a nie te kilka chwil w lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w łóżku tez nie tknie ani blondynki ani rudej... musi byc brunetka i koniec tematu jak to on mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj powiedzial mi kiedys ze jakbym miala pasemka to by bylo mi zle i wogole niebylo w jego typie. ale i tak sobie zrobilam i co okazalo sie ze jeszcze bardziej mu sie podobam i jeszcze bardziej oszalal;) wiec tak do konca nie sluchaj tego co mowia, bo oni chyba sami tego nie wiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tylko tak mowi, nie wierze ze jakby mial w lozku nagie i piekne dwa kobiece ciala to by nie skorzystal bo kolor wlosow jednej mu sie nie podoba;) przeciez to jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×