Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

są wg mnie rzeczy które tylko we 2 będą dla nas :) napewno kilka pozycji jest takich, ggi ostry seks, aanal czy inne prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On a ja juz wróciłam z łazienki bo rady nie dałam juz :) zresztą ja musze tak ze 3 razy dziennie się masturbowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede dzielny i poczekam do wieczora na zone:) Ola a mowilas wczesniej ze nie lubisz sie onanizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie lubię ale mam taki potencjał że muszę czasem :) wiesz jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest taka jedna rzecz... może to głupie ale na całowanie mu nie pozwolę bo dla mnie jest to już rzecz tylko dla związku przewidziana... cos jak w pretty women :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze robic praktycznie co chce... lizac ją całować i ssać sutki i ale nie całowac w usta.... no i ostry seks odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bedzie trojkat bez calowania? a np. na czule pieszczoty piersi? lizanie muszelki? lizanie tyleczka? palcowke w cipke i tyleczek? albo calowanie jej ciala? czy na wszystko bys mu pozwolila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wszytsko tak :) i jeszcze bym sie przyłączyła do niego... ale na całowanie nie... a ty byś chciała zeby tylko wsadził jej??? niech ma laska tez coś... ewentualnie ja pieszcze jej ciało a mój mąż rżnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie calowanie to tak srednio sie podoba, jesli chodzi o reszte to niech robi co tylko mu sie podoba. zreszta im wiecej jej zrobi tym bardziej mnie to podnieci;) jestem wzrokowcem wiec mnie taki rzeczy strasznie kreca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem wzrokowcem i lubie patrzeć :) narazie tpo trzeba znaleźć kogoś do tego 3 -kątna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jesli bym mu zabronila calowania w usta to tym samym i ja niemoglabym jej calowac, a ja tak bardzo lubie calowac, zreszta niewyobtazam sobie dobrych pieszczot bez calowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie retoryczne mam pytanie
czy to jest topik dla mitomanów czy kólko Towarzystwa Wzajemnej Adoracji walicie takie androny, że żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż by mi tego nie zabronił... ale ja jemu tylko tej jednej rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie retoryczne mam pytanie
chciałem tylko poczytać o ostrym seksie... ale dobra... skoro nalegasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie albo nie bedzie calowania, albo bedzie dla wszystkich;) poprostu uwazam ze tak bedzie bardziej uczciwie. chociaz jesli bedzie z calowaniem to poprosze go aby tego zbytnio nie naduzywal;) to bedzie dla niego znak ze srednio mi sie to podoba i wiem ze nie bedzie zbytnio jej calowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze bym chciala aby zrobic mojemu facetowi laske na dwa jezyki a abym mogla razem z nim zerznac ta panne. no i jeszcze chcialabym aby we dwoje wylizali moje obie szparki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co bys najbardziej chciala? bo ja aby we dwoje wylizali moje obie szparki a aby moj facet zerznal mnie albo ją w trakcie minety;) chcialabym tez zobaczyc jak moj facet posuwa ją w tylek, niewiem skad ta mysl ale strasznie mnie ta mysl podnieca;) moze jestem zboczona ale to mnie kreci. poprostu chcialabym patrzec jak sie z nią zabawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała ja lizać i żeby facet mie rznał lub aby ona mnie lizała a mój facet ją rżnął... i to anal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to ważne aby było nam dobrze a jak to zrobic to wiemy sami :) podnieca mnie jeszcze jak myslę że miałaby laske zrobić mojemu facetowi z druga panna :) i wiem ze jego tez by to kręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez byloby milutkie. nakrecilam sie a tak prawde mowiac to nieiwem czy cos z tego wypali. Aśka bedzie u nas prawdopodobnie od niedzieli wieczor do srody, wiec mam troche czasu aby ją do tego pomyslu przekonac, chociaz planuje zrobic kolacje i wino. jak troche wypijemy to zaczniemy gadac o sexie, jakies dotyki itp i moze sie uda. a jak nie to zawsze zostaje propozycja zlozona w rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie maż sie mnie zapytał poprzez sms co robie :) wiec mu pizę że gadam na cafe o seksie 2k+1m i czy by chcial... narazie cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o moja propozycje ktora bym zlozyla asi, jesli to nie wynikloby z zachowania przy kolacji to musialabym sie jej poprostu zapytac wprost. ciekawa jestem co twoj facet ci odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co myslałam że uważa że seks z nim juz mi nie wystarcza albo że jest coś nie tak... faceci.... ja to traktuje jak urozmaicenie a nie że jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×