Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Wiesz nie każdy lubi seks bez ograniczeń.Po wiec mu że potrzebujesz tego on to zrozumie a jak nie to powiedz że nie daje ci satysfakcji seksu powiedz że ty chcesz żeby on ci wsadził penisa z chęcią .Ja mam 21 lat i moi partnerzy mówią że seks ze mną to niebo w gębie..Staraj się bardziej podniecać się jak mu wysysasz...To pomoże a jak mąż nie chce mieć dzieci to zabezpieczajcie się...Seks to samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 2826439
Asistka, szybka jesteś. 4 min temu na innym topiku miałaś 17 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up................
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asistka a ty do kogo pisalas o tym mezu i dzieciach? do mnie chyba to nie bylo co? witaski !!! no seksik byl boski !!!!!! czy ktos tu jest wogole?? niezle zrzniecie mi sie trafilo :) najpierw 69 doszlam szybciej niz on, heh, standard :) i jeszcze possalam troszke zeby doszedl chyba mu bylo dobrze nad wyraz bo zaczal jeczec, czego moj facet raczej nie robi a mnie to cholernie podnieca zreszta jakby naduzywal jeczenia itp rzeczy to tez kiszka, nie? :P wiec doszedl w moich ustach, czego nie lubie, wie o tym ale niech mu bedzie ten jeden raz a potem byl seksik! hmmmmm, miod malina od tylu az bolalo zaczelam krzyczec cos i klnac i to go chyba podnieclo jeszcze bardziej bo byl bardziej brutalny i wbijal sie we mnie mocniej i znowu jeczal :D ale to byl seks!! hmmmm, mniammmmm i to z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mowie ci duze witaj po takiej dlugiej przerwie. u mnie ok, chociaz mogloby byc troche chlodniej. Powiedz lepiej jak udal ci sie wyjazd? bylo fajnie? czytalam twojego posta o wzorajszym sexie i az sie rozmarzylam, bo u mnie dawno nie bylo takiego spontana. ale po tym poscie wiem ze trzeba cos zmienic, zdecydowanie wiecej spontana i szalenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) no spontan by sie przydal....mam ochote na jakis szybki numerek na lonie natury.... Pytanie z innej beczki: chodzicie w te upaly bez majteczek? bo i ja i moja ż. jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze u nas nie bardzo ostatnio(ostatnio czyli od roku) seksik byl zawsze udany, ale wiesz pisalam kiedys ze cala reszta do d**** wczoraj wiec postralismy sie i najpierw byl dlugi spacerek w trojke potem maly spac (zasnal w 10 min, DZIKI PANIE :P ) a potem pojechalismy nad jeziorko poprzytulalismy sie jak zakochani :) a potem pojechalismy do domku i byl zrzniecie heheh, super ;) a wyjazd, nie calkiem udany......... ale nie bylo najgorzej chociaz lepiej moglo by byc spontan polecam, ale ja np jestem wygodna lubie eksperymentowac i kochac sie na 102 sposoby ale najlepiej na lozku i po prysznicu wiec u mnie taki spontan ze gdziecs nagle, to rzadko zreszta inaczej jest jak sie ma dziecko za czesto bez niego nie ejstesmy wiec seksik moze byc wieczorkiem jak maly zasnie no ewentualnie ten seks i oral w samochodzie ktory ostatnio czesto upawialismy po pracy ale widzisz, innej opcji nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie, z dzieckiem to duzo wiecej planowania a jak przychodzi co do czego to i tak moze wszystko pojsc w leb bo dziecko wpadnie na pomysl aby pokrzyzowac plany rodzicą. on30- witaj, juz ci pisalam ze Ja w upaly zawsze chodze bez majtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to slicznie Ploteczko:) fajnie sukienka uklada sie bez bielizny - na nagim ciele. podkuszam zawsze moja pania w markecie naprzyklad...by kucjac do regalu pokazala mi ze pod spodem nic nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, co to za kobieta ktora nie potrafi kusic;) wlasnie o to w tym wszystkim chodzi aby czasem cos pokazac, cos przypadkowo;) odslonic czy z gracją celowo wystawic na widok meskiego oka. uwielbiam takie zabawy, szczegolnie jak gdzies jestem w supermarkecie albo jakims innym miejscu. Uwazam ze takie zabawy zawsze maja swoj urok i podtekst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet np. wie ze jak biore jogurt z lodowki to bedzie mial duzo pracy jezykiem, bo jestem taka niezdara i ciapa ze zawsze mi troche spadnie z lyzeczki na cialo, zazwyczaj na piersi, brzuszek albo nogi. wiec jak zawsze biore jogurt to jemu juz sie swieca oczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam w takich sytuacjach dac zonie klapsa w tylek przez sukienke, albo ugniatac posladek - tak by inni to widzieli:) takie male zboczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, kazda kobieta powinna byc. w koncu przeciez o to w tym wszystkim chodzi aby byl podtekst i odrobina niedopowiedzenia i oczywiscie zabawa. moj facet tez mi daje klapsa, sciska za posladek albo lapie za cycuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mojej juz nie daruje i kaze jej ukleknac i zrobic lodzika, a potem naoliwie jej dupke i zerzne....naprawde mam dzis ochote na ostry seks i pikantne slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze nie bylaby zadowolona gdyby zimna kostka lodu rozpuszczala jej sie w dupce lub w cipce.... chyba ze to mile i przyjemne:) Ploteczko kupilas juz tego kutasa na pasku?bo cos wspominalas o pomyslach swojego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak we wtorek doszedl poczta. powiem ci ze nawet fajnie to wyglada. oczywiscie facetowi jeszcze nic nie pokazywalam i nie mowilam. wezme go z zaskoczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flick flack
ekstra są takie gry, bezpieczne, bo w miejscu publicznym nie może dobrać się na dobre. Więc nakręcają, nakręcają i jak tylko jest okazja (niekoniecznie dopiero w domu) to eksplozja jest blisko, potem poprawka itd. W trakcie takich zabaw czasem przebieram się w nowe, kupione właśnie ciuchy. Bywają takie w jakie normalnie bym się nie ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz zamiar mu go zaprezentowac i przetestowac?.....masz jakies konkretne wizje takiej zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego typu zabawy musi byc odpowiednia atmosfera i nastroj, wiec jeszcze nie wiem. chcialabym aby to bylo dzis;) a ty pozwolilbys swojej pannie aby sie tak z toba zabawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....sam nie wiem - tak jak napisalas musialby byc odpowiedni nastroj i TA chwila:) coprawda ona czasami mnie tak piesci i jest calkiem milo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak powiedzialas to zalezy od nastroju i danej chwili...:)hmmm przyznam sie jednak ze moja pani czasem mnie tam piesci - i jest milo....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topikf....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
fajny aż żal d... ściska że nie mam z kim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spust
hej studentka, a gdzie mieszkasz? Może coś się poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×