Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

no moja zonka tez ostatnio chetniej przyjmuje spusty na twarz....i jakos dupke tez bardziej ochoczo wypina do rzniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez mnie to zastanawialo jak bedzie czuc sie jego tyleczek nastepnego dnia, gdy go zapytalam to powiedzial ze wszystko jest ok i nie ma zadnych sladow po wczorajszym, poprostu bylo duzo zelu i wogole strapon wchodzil jak w maselko. najciezsze byly 2-3 pierwsze ruchy bo czulam opor i myslalam ze nic z tego nie bedzie, ale po tych kilku ruchach poszlo juz z gorki i moglam go posuwac do woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on30 - a orgazm mial taki ze az dostal drgawek i dreszczy a po wszystkim przez kilka minut bylo mu zimno. bylam w szoku ze facet moze miec taki silny orgazm. wczesniej od paluszkow i mojego jezyka tez dostawal ale to nie bylo takie mocne i silne jak ten ze straponem. ostatnio tez wymyslilismy ze on przymocuje sobie strapona i zerznie moje obie dziurki na raz. pomysl troche trudny i szalony, ale uwazam ze z odrobina szczescia powinno sie udac. juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tez byla u mnie przyjaciolka z nad morza. przyjechala w odwiedziny. nocowala u nas przez 3 dni i za jakis tydzien znow ma nas odwiedzic. ktoregos wieczora siedzielismy tak przy kolacji i wogole bylo milo, ona na chwile wyszla a moj facet mowi do mnie tekst typu "a moze wezmiemy ja do trojkata" na poczatku bardzo mnie to urazilo i zszokowalo ale im dluzej tak siedzialam i myslalam o tym to pomysl zaczal mi sie podobac. bylo w tym cos podniecajacego i co by nie mowic to aska jest idealna i jak narazie najlepsza osoba jaka moglaby towarzyszyc nam podczas takiej zabawy. znam ją i jej podejscie do tych tematow i chyba nawet nie byloby wiekszego problemu aby ja na to namowic. zreszta ona sama z siebie czasem wyskakuje z jakims tekstem i podtekstem, wiec wystarczy tylko dalej pociagnac temat;) musze jeszcze pogadac z moim facetem i go wybadac czy ta propozycja byla na serio, jesli tak to kto wie moze trajkat przydarzy mi sie szybciej niz sie tego spodziewalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze dasz rade zmiescic dwa kutasy w tylku albo w cipce??? naprawde mnie kusisz tymi opisami:) a tak wogule Ploteczko - jak masz na imie - latwiej bedzie rozmawiac i zwracac sie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko a jeszcze niedawno zarzekalas sie ze trojkacik odpada:)....dzialaj suczko w tym temacie jesli masz taka znajoma, bo my takiej nie mamy i jakos ciezko jest nam zlalezc odpowiednia kandydake - ale szukamy i wkoncu znajdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Klaudia ale wole jak sie pisze do mnie po nicku. mysle ze sie zmieszcza, jak sie popiesci i jest sie podnieconym to cipka naprawde potrafi duzo przyjac. po popieszczeniu wchodza 4 palce, (tyle najwiecej probowalismy) ale mam wrazenie ze jeszcze jest troche zapasu. wiec jak moj facet sie postara i bedzie delikatny to powinny sie dwa kutaski zmiescic;) zreszta ten w straponie nie jest jakis bardzo duzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już
to "w ogóle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o Asi nie pomyslalam w ten sposob zeby ja zaprosic, ale moj facet stwierdzil ze mogloby byc milo i ze sie nadaje, a gdy przemyslalam sprawe to faktycznie dziewczyna jest idealna. to moja dobra znajoma i nie mam przed nią zadnych tajemnic i moge smialo o wszystkim pogadac a nawet zaproponowac taka zabawe. znam ją i nawet wiem ze nie bedzie problemu aby sie zgodzila. tylko musze przemyslec co i jak. na ile mam sobie i mojemu facetowi pozwolic. czy ja i ona razem i on patrzy, czy moze kazdy z kazdym, czy moze jeszcze jakis inny wariant. to musze przemyslec i ustalic. aby wszystko bylo jasne bo nie chcialabym zadnych dziwnych niespodzianek i zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ploteczko (czyzbys nie lubila swojego imienia?) Wiesz 4 palce mojej pani tez wchodza, ale 2 kutasy to co innego...chociaz ten ze stapona to pewnie cienki jest... jak przypnie go sobie nad swoim prawdziwym to moze cie w obie naraz rznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba zazdrosci byc nie moze.... mnie to szukanie juz naprawde wkurza....tyle to juz trwa a ja sie nie moge juz doczekac:) moze ta wasza Asia miala by ochote na inna parke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten od strapona to tak naprawde takie 1,5 wielkosci normlnego kobiecego palca. kutas mojego faceta to takie 2,5wielkosci wiec z moją wiedzą matematyczną wychodzi mi w sumie 4 paluszki, czyli wedlug obliczen powinno byc ok i wszystko powinno sie zmiescic;) on30 - a ty jak masz na imie? jesli moge zapytac? jesli chodzi o szukanie to nic na sile. w koncu trafi sie idealna kandydatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zapytac - łukasz:) wiesz sama to sie raczej nie trafi....nie mamy takiej otwartej kolezanki wiec szukamy po portalach.... wiec jak juz Asie wyprubujecie to mozesz sie spytac czy inna parka tez by ja interesowala :P a o zakupie strapona tez myslelismy ale wlasnie po to by moja pania zerznac na dwa baty... no i w ewentualnych pieszczotach mojej zonki z inna pania tez by byl w ciekawym uzyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska jest bardzo delikatna i kobieca, na swoj sposob bardzo zmyslowa i pociagajaca, wiem tez ze moj facet traktuje ja ją dobra kolezanke, a ze ona jest z okolic gdanska a moj facet nie wierzy w zwiazki na odleglosc to mam pewnosc ze nic z tego nie bedzie (oczywiscie tylko tak gdybam, gdyby cos mialo z tego wyjsc to nie wyjdzie) musze sie na wszelki wypadek zabezpieczyc;) rozmawialam tez z nią o straponie i mowila mi ze to moze byc fajne jak druga kobieta by go uzywala i tak mysle ze gdyby mi sie udalo przekonac ja to moj facet i ktoras z nas moglibysmy zabawic sie i zrobic sandwicza;). tylko niewiem czy mnie czy jej, a moze najpierw jednej a potem drugiej;) w trzy osoby jest tyle mozliwosci a noc taka krotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smialo moge wam polecic, ale na poczatek wezcie sobie takiego mniejszego. ja kupowalam z mysla o moim facecie, ale jest idealny tez dla mnie. wiekszy bylby za duzy. a to nie o to w tym chodzi aby byl 30cm i gruby jak piesc. pozatym ja takiego duzego nie potrzebuje. moj facet ma cos kolo 15cm i wiem ze gdyby byl dluzszy to bylby za dlugi i juz by mnie bolalo. zreszta z tym jego 15cm to w niektorych pozycjach boli i czuje jak dobija do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko na sama mysl o tym o czym piszemy twardnieje mi w spodniach:) moja bujna wyobraznia daje mi popalic:) taki miks sandwiczowy moglby byc bardzo ciekawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, bo ja tez robie sie mokra jak o tym pomysle;) napisalam do mojego misia smsa z pytaniem czy on tak na powaznie z Aska i tym trio to odpisal mi ze jak najbardziej tylko ze musimy jeszcze pogadac i wszystko ustalic. wiec wychodzi na to ze jak dobrze pojdzie to niedlugo sie spelni moja i mojego faceta fantazja. ech juz robie sie mokra i niemoge sie doczekac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni mial takiego i jak dla mnie to za duzo. bolalo jak diabli jak pomysle to az mnie mala zaczyna bolec. poprostu bog dal mi taka cipke dla ktorej 15cm to ideal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On30 bede sie powoli zbierac bo o 14.45 mam umowione spotkanie, ale narazie jeszcze jestem. wiec nie obraz sie jesli nie bede odpisywac, to znaczy ze juz przyszla klientka i nie moge pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam zazdroszcze:) jak ci sie mokro robi to uwazaj zebys plamki na spodniczce nie miala:P moj "mały" prezy sie jak szalony.....az boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze poogladac troche filmow o trojkatach, moze jeszcze jakis pomysl wpadnie mi do glowy. musze sie troche doksztalcic;). czasem taki film potrafi dac niezle natchnienie. Ciekawe tez jak moj facet sobie wyobraza tą naszą zabawe, co by chcial. czy on chcialby ze mną czy tylko z asią;) a moze chcialaby tylko popatrzec jak ja i ona sie zabawiamy. mi napewno sie marzy aby wylizala mi cipke, i sie mną zajela, albo aby ona lizala mi cipke a moj facet mnie posuwal i dal possac. sama juz niewiem tyle jest mozliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w sumie wyobrazamy sobie to podobnie zreszta kiedys juz Ci pisalem:) i jak tam twoja mokra muszelka? bo ja bede musial chyba wieczorkiem zonke zniewolic i odreagowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem spowrotem. Ale zaraz muszę wychodzić do domu. Wpadłam tylko aby się pożegnać i życzyć wszystkim udanego wieczoru. On30 - jeśl pytasz o moja muszelke to ma się dobrze. Ona poprostu jest przyzwyczajona do takiego forumowego świntuszenia i rozmów o sexie. Acha zapytałam w międzyczasie mojego faceta jaki wariant trójkąta mu się marzy i jakby chciał najbardziej? Oczywiście jego odpowiedź niczym mnie nie zaskoczyła bo napisał że wszystko jest mile widziane. Każdy z każdym w każdym wariancie:) ech jak to facet, Poprostu mu się marzą dwie kobiety przy kutasie chętne do zaliczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amelka..
Czytam ten temat od początku, ale teraz dopiero postanowiłam napisać kilka słów. Czekałam co ploteczka napisze o fantazji ze straponem. Bardzo mnie to interesuje bo ja też jak ona uwielbiam taka zabawę. Mój były to we mnie zaszczepil i tak to rośnie do tej pory. Podobnie jak ty ploteczko strasznie mnie to kręci. Uwielbiam zabawy męskim tyleczkiem, a strapon jest ulubioną. Też jak ty mam orgazm od ocierajacego się o łechtaczke paska, i orgaz od samego patrzenia na mojego faceta który odlatuje. Tego nie można tak opisać. Mój facet po pierwszym razie to godzinę dochodził do siebie. Ja byłam tak nakręcona że musiałam się uspokoić aby coś powiedzieć. Strasznie mi się podobało i byłam bardzo zaskoczona że tak fajnie to wszystko wygląda z poziomu kobiety. Podobało mi się że można sterować posuwaniem, jego szybkością, siła i głębokością. A na dodatek można pieścić męskiego kutasa. Na początku myślałam że tylko w pozycji na plecach, ale potem odkryłam że w innej też. Ogólnie wszystko było dużo lepsze niż to sobie wyobrażałam. Niestety to było z byłym, obecny facet nawet niechce o tym słyszeć. Na propozycje że go popieszcze paluszkiem albo językiem powiedział stanowcze nie. Jak któregoś razu zeszłam poniżej jego jajeczek to wstał i powiedział żebym nigdy więcej tak nie robiła. Nie mogę go namówić i przekonać, a próbowałam już wszystkiego. Może wy znacie jakiś sposób? Dlaczego facet może wsadzac kobiecie a ona już ma zabronione zabawy tyleczkiem? Przecież właśnie taki orgazm jest dla faceta najsilniejszy i najlepszy.. Dlaczego faceci tak bardzo mają zakodowane że jak w tyłek to odrazu gejowska zabawa i to napewno jest chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego... ploteczko ja to mogę pomarzyć narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu, myslalam ze juz tu nie zagladasz. Nie mow tak ze morzesz pomazyc tylko sprobuj delikatnie go przekonac. Jesli pieszczoty tyleczka (paluszki, lizanie itp) to mysle ze wczesniej czy pozniej sie powinien zgodzic. Facet musi to w sobie przetrawic. Wyobraz sobie ze moj trzymal to w sobie grubo ponad 1,5 roku, bo tyle czasu minelo odkad zaczelam dobierac sie do jego tyleczka. najpierw bylo delikatne smyranie paluszkiem, potem lezyk, potem wsadzilam paluszek a po 1,5 roku powiedzial mi ze marzy mu sie strapon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×