Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość Rogato
1019 lubisz być ruchana w usta i połykać spermę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
1019, być może myślałaś, że to wątek na inny temat. Tu jednak facet jest Panem, a kobieta uległą suką, spełniającą zachcianki faceta. To niekoniecznie to co lubisz w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogato idz ty !!!!!!!!!!!!!! STOSUNKOWY: mam kajdanki i juz tego próbowałam fajnie było a teraz zamierzam zawiązać facetowi oczy i niech mnie szuka:P kocham ostre ruchanko od tylca i jak facet jest na mnie ... uwelbiam patrzeć na dobrze zbudowanego kochanka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogato ty normalny jesteś??? ostry sex to nie tylko anal poniżanie bicie plucie ale ostre ruchanko a ty omyliłeś fetysz z sprawami łużkowymi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ostry seks jest oczywiście wtedy, gdy jestem w kobiecie i walę w nią kutasem do upadłego, ale to również znacznie ostrzejsze zabawy. Tu się wypowiadają osoby, które lubią znacznie, znacznie ostrzej niż Ty. Udanego ruchania życzę, takiego jakie lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle lubię po prostu unieruchomić partnerkę...i wykorzystać...zrobić sobie nią dobrze...niekoniecznie łagodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
1019 lubisz być chociaż wyzywana? Nie obraź się, ale to norma w ostrym seksie. Oczywiście chodzi o wyzywanie jedynie podczas seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z tym sikaniem to przesada.... nie chodzi żeby walić w kobietę kutasem ile wlezie ale pieprzyć ja z uczuciem ale niektórzy tego nie potrafią i patrza tylko na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunkowy: ja lubię jak facet robi to na siłę : ja sie opieram i mówię ze nie chcę a on i tak to robi : łapiemnie za rece i wpycha sie na siłe... lubisz tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
krótka piłka - w ostrym seksie traktuję dziewczynę jako zabawkę do zwalenia konia, a dziewczyna się na to godzi i czerpie z tego przyjemność. To definicja ostrego seksu. I to tyle w temacie 1019 - poczytaj wątek od początku, to skumasz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocałuj mnie gdzieś........ nie mam ochoty z tobą pisa ć bo czuję sie jak bym gadała z wariatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
OSTRY SEX JEST GDY KOBIETĘ TRAKTUJESZ JAK ZABAWKĘ DO ZWALENIA KONIA, A KOBIETA SIĘ NA TO GODZI I CZERPIE Z TEGO PRZYJEMNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że znasz sie na rzeczy:) lubię przed sexem ostre macanko albo dać sie facetowi rozbujać we mnie ale nie dac mu skończyć i zrobic to troszkę pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunkowy a nie lubisz jak sie opiera i daje ci w twarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ja lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
lubię złapać i tak przytrzymywać aż skończę, tylę, że to ja decyduję kiedy i jak skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
no właśnie się opierasz, a ja swoje robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
tak Cię chciałem troszkę podgrzać, poczuć Twój pazur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam bo stosunkowy chyba uciekł:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
tak naprawdę to jestem sympatycznym kolesiem. W łóżku jajka mnie czasem poniosą, ale kobiety nie skrzywdzę. Jestem szarmancko dominujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
lubie slodkiego brutala. nigdy nie przezylam ostrego sexu takiego o jakim piszecie bo moi partnerzy mowili ze nie chcieliby zrobic mi krzywdy. a ja wlasnie chcialabym taka mala krzywde. nawet klapsa w posladki nie chcieli mi zrobic nie mowiac o wyzwiaskach. ale moje przeklenstwa ich rajcowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na to
a ja też lubię dominujące kobiety, niestety mało jest takich, chciałbym spróbować erotycznego tramplingu tzn. naga kobieta ( szczupła i zgrabna ) chodziła by po mnie nagim masując tym samym moje ciało nie pomijając delikatnego stąpania po penisie a ja pieścił bym jej dodatkowo stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1019 - nigdy nie dostałem tak w twarz...ale potrafię sobie wyobrazić do czego mnie to natychmiast prowokuje... ;) w tych sprawach lubię nowości, eksperymenty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ploteczko:) powiem szczerze ze jeak czytam to co sie dzialo to jakos mi chec odeszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech co zrobic, forum jest dl wszystkich i nie masz mozliwosci wyboru osob z ktorymi chcesz tworzyc dany temat. a jak tam u ciebie minal wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×