Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

no wlasnie mialem sie pytac dlaczego wlasnie dla mnie wczoraj te zyczenia milego wieczoru skierowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
hej, o mnie mowa? Coś napisałem nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla ciebie, a to dltego ze miales obiecany sex wiec chcialam abys mial mily wieczor. co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego - poprostu mile to bylo:) seksik byl ale w miare spokojny...lizanko, lodzik, pare klapsow, rzniecie na pieska i brzydkie slowa - a potem grzecznie spac:) a u ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
powiem szczerze ze jeak czytam niektore wpisy to jakos mi chec odeszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ależ się gimnastykujesz żeby tylko Ploteczkę namówić na trójkąt. Będziesz teraz jej we wszystkim przytakiwał, zgadzał się, wątek powinien być privem dla ciebie i jej, grasz gościa "normalnego", wzbudzającego zaufanie, "fajnego", żeby tylko ją namówić. Ok, ale róbcie to na privie, bo kogo obchodzi twój onanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
super, bo mam rację, a ty chcesz, żeby w wątku byłoby jak najmniej tematów pobocznych, gdyż chcesz się skupić na namawianiu Ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogato tu nie chodzi o tematy poboczne bo znajdziesz je w kazdym temacie, bardziej chodzi o ciebie i to jak wczoraj naskoczyles na samosie i zadawales jej bardzo wyszukane pytania, jestem tolerancyjna i wogole, ale powiem ci ze nawet mnie to zniesmaczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On30 pewnie sam wie co ci napisac i nie potrzebuje adwokata, ale cos sie uczepil mnie i jego. Pozatym on dobrze wie ze nie namowi mnie na trojkat, bo mam faceta i wogole takie cos nie wchodzi w gre, jedynie co mozemy popisac, a jesli bedzie ok to w przyszlosci moze jakies spotkanie w wiekszym forumowym gronie, oczywiscie spotkanie na piwo a nie na sex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle jesli chodzi o tą sprawe. Rogato i naprawde nie chodzi o to ze tu sobie klikasz i wogole, nikt ci tego nie broni, ale prosze cie rob to na przyszlosc w bardzie eleganckim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ten Pan i tak uwaza ze ma racje - wiec po co sie kopac z koniem?? mozna ignorowac a jak tobie minal wczorajszy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
Nawet Ciebie? :) Niech Samosia się sama wypowie, myślę, że nie potrzebuje adwokata. Poza tym mogłaś już o tym napisać wcześniej, a chodziło Ci ostatnio o wypowiedzi, które pojawiły się, gdy Ciebie już wczoraj nie było. Myślę, że Ty i wypowiedzi o zdradzie były większym "naskoczeniem" na Samosię, ale - jak wspomniałem - niech sama się wypowie. Poza tym w wątku piszemy bez ogródek i pytamy się bez ogródek. Ponadto są to "tylko" pytania, a tych podobno nie ma głupich. Argument z Samosią wydaje mi się wymyślony teraz na poczekaniu. No ale dobrze się bawię czytając niektóre tu, nadal pojawiające się teksty, choć wczorajszy jeden z wątków pobocznych nawet mnie zniesmaczył... Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
Spotkanie na piwo? ;) JASNE ;) On30 gratuluję! To takie proste :) Dobrej zabawy życzę. Wyluzujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i troche naskoczylam ale potrafilam jej pozniej napisac ze to jej zycie i niech zyje jak chce i zeby nie odbierala tego jak czepianie sie. poprostu troche mnie ponioslo i ze tak powiem potrafilam przyznac sie do bledu. jesli chodzi o to co bylo dalej to juz nie moja sprawa bo mnie poprostu przy tym nie bylo wiec nie zamierzam sie wypowaidac. nieobecni slowa nie maja. i jeszcze raz powtorze ze kazdy moze pisac i robic co chce tylko jesli moge miec prosbe rob to bardziej kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cie tak dziwi? uwazasz ze nie mozna sie spotkac? wiele razy sie spotykalam na piwie i jakos orgii z tego nie bylo, celowo napisalam orgii bo pewnie tak sobie to wyobrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
co było konkretnie niekulturalne? Nie to żebym się nie domyślam, ale chcę poznać Twoją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
nic mnie nie dziwi :) Spox, wiem co napisałaś. Tyle, że real to OGROMNA zmiana. Może zacząć się od piwa.... tak, czy siak, nie obchodzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie o co mi chodzi to ze wpadles tu wczoraj jak po ogien, ani dzien dobry ani czesc, i odrazu tysiac pytan do samosi. ledwo co dziewczyna sie pojawila a tu juz musi odpowiadac na pytania typu, czy wkladasz mu jezyk do tylka? czemu masz kochanka i itp. Troche mnie to zniesmaczylo, po pierwsze moglbys jakos to wszystko ladniej zaczac i jesli juz chciales zadac te pytania to jakos bardziej i ladniej ulozyc to w slowa, a nie tak z grubej rury. Ale ok, bylo minelo i sprawa wyjasniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec zacznijmy od poczatku.... bo chyba nie zamierzamy sie tu wyklucac i zarzucac sobie jakies niecne poczynania itp tak wiec jak juz pisalem, wieczor minal milo choc bez zbytnich perwersji:) a w sumie to czasem mozna tez sie kochac a nie tylko rznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mowisz ze wczoraj zebrlo sie wam na romantic sex. hehehe. troche sie usmiecham sama do siebie bo u nas bylo dokladnie tak samo, a jeszcze bedac w pracy pisal mi smsy w ktorych czytalam jak to bedzie ostro mnie rznal jak tylko wroce do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem poprostu nie ma sie nastroju albo sily i checi:) tymbardziej jak jest tak goraco...to lepiej na leniwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie bylo wrocilam z nad morza seksik byl ale taki sobie kurcze, wiecie jakie mielismy miekkie lozko? do d***** za miekkie na pozadnie ruchanko troche probowalismy pod prysznicem ale ... bez szalu a teraz u mnie znowu nic........... z facetem sie nie dogaduje i juz zero seksu 2 tydzien ratunku !!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
teraz w takie upały - tylko na leniucha. Chyba że w plenerze, wtedy z reguły nie ma czasu i nastroju na ceregiele. Po mojemu na ostro znaczy również z elementem zaskoczenia - że, gdzie, kiedy, jak. To jest niemożliwe na co dzień. w końcu swoje poletko uprawiać trzeba regularnie a od czasu do czasu wywinąć taki numer że dech zapiera. Trzeba się z partnerką dobrze znać, rozumieć i mieć zaufanie żeby nie skończyło się oskarżeniem o gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
bibulka - wibrator albo po prostu rączką i nie pilnuj się zbytnio - daj się przyłapać. Faceci bardzo lubią takie widoki, na pewno ruszy do boju i będziesz miała seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem dzisiaj tak napalona ze az wstyd sie przyznac ide zaraz po pracy do gina, wstyd , zebym nie zaczela myslec z przyjemnoscia o badania hahahahaha ;) moje faceta musze dopasc i poprosze zeby mnie zerznal chociaz........ to nie rozwiaze naszych problemow trudno, no ale potrzeby potrzebami jemu tez sie chce a nie chce zeby poszedl do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dobra musze sie pochwalic :P zazdrosccie mi ;) zadzwonilam do niegho, poprosilam o ostre bzykanko zaraz po ginie jade na seks DZIEKI CI PANIE wreszcie :P pozdrawiam i zajrze jutro tyeraz koncze prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×