Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

valters a ty nie mialbys problemu z tym ze inny facet albo faceci posuwaja twoja kobiete, kobiete ktora jest twoja wlasnoscia i ja kochasz? pisales ze cie to jara i wogole ale powiedz czy nie bolaloby cie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, tego tak naprawdę nie wiem. Generalnie jednak uważam, że najlepiej jest żyć radośnie, w pełni i cieszyć się życiem. Wiem, że takie słowa można interpretować skrajnie, więc nie mówię, że kogokolwiek do tego namawiam. Najczęściej ludzie mają wiele blokad i to te blokady ograniczają nie tylko tę osobę ale i jej bliskich. Radosne życie, nie zamartwianie się, więcej uśmiechu, to są proste ale i najlepsze rady. Naprawdę studiowałem różne systemy filozoficzne, duchowe, religijne, koncepcje psychologiczne itd. Nie wiem, jak bym się czuł ja i moja partnerka. Nie ma co o tym spekulować. Jest piękna pogoda, tym dziś żyję, słońcem, widokiem kobiecych ciał, spojrzeniami kobiet, a wieczorkiem spotkaniem z moją niunią. Wczoraj wydepilowałem sprzęt, tak jak lubi, więc chcę go dziś użyć, odlecieć wieczorem, a przede wszystkim zachować radość i nie rozmyślać, nie przejmować się. Nie myślcie tak o trójkątach. To nie ma sensu, albo to róbcie albo nie. Najważniejsza jest bowiem chwila obecna, delektowanie się nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters jakie to filozoficzne:) i tutaj się zgadzam z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja po prawie 3 tyg bez seksu dzisiaj zgwałce męża... innej opcji nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisane Ola ;) Dziewczyny jaki macie limit dla palców w swoich cipkach i tyłkach? Ile wam facet może wsadzić robić palcówę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu no to masz prawie takiej samej dlugosci post jak i ja. mielismy w weekend nadrobic zaleglosci ale bylismy na grillu u znajomych a w niedziele dosyc dlugo byli u nas rodzice. jak tylko wyszli za drzwi to my cyk i juz spalismy. dzis tez sobie obiecalam ze chocby mial blagac to i tak jego kutas bedzie tam gdzie byc powinien czyli w mojej cipce albo tyleczku. dzis biore sprawy w swoje rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez musze bo juz ustycham... w cipce to cała ręka po cwiczeniach bo normalnie to 2-3... a w tyleczku 2 i wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valters dobre pytanie. u mnie jest roznie, zalezy od dnia i podniecenia. cipka to spokojnie 3-4, po dluzszej zabawie i podnieceniu mysle ze weszlo by 5 dlugich i chudawych palcow mojego faceta. a jesli chodzi o tyleczek to normalnie sie bawimy w dwa ale 3 tez da rade bo bylo sprawdzane. czterech nie probowal wsadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka to widze że lepsza jestes ode mnie... ja rekę w cipeczkę zmieszcze... ale w tyłeczek 2 najwięcej było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliżecie dłoń waszego faceta po wyjęciu z waszego tyłka? Podobnie z kutasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja znikam:) jadę po malucha do żłobka a póżniej z mężem zabawa jak wrócve z biegania wieczornego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak dłoń nie próbowałam ale kutasa kilkakrotnie i było oki:) jakos mnie to nie przeraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palka mojego faceta to srednia krajowa. 15cm. moze wydawac sie maly ale ten rozmiar jest dla mnie ok, wieksze juz sprawiaja mi bol. moj poprzedni mial 17 i bolalo. moja cipka moze jest szeroka ale krotka wiec kutas mojego faceta jest idealny. pamietam jak sie modlilam gdy pierwszy raz bylismy w lozku aby mial mniejszego niz poprzedni. a jesli chodzi o oblizanie kutasa to zaden problem. paluszki tez oblize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valters nie chodzi o dlugosc tylko o to co potrafi jej wlasciciel. co z tego ze bedzie duzy jak wlasciciel dupa, albo w moim wypadku nie wsadzi calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem jakie podejście mają dziewczyny do długości, choć ciekaw byłem, czy wy dziewczyny, które lubicie na ostro, macie inne zdanie. mój też mieści się w średniej krajowej. Też stawiam na własne umiejętności i aranżację spotkania niż jego długość. Nie mam innego wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ma malego to jescze nie wszystko stracone. moja kolezanka miala faceta ktory mial naprawde mikro penisa. chyba cos kolo 11cm. i wszystkie jej mowilysmy aby z nim zerwala bo taki nie da jej tego co normalnej dlugosci kutas. ona natomiast kupila mu jakis zestaw do treningu i wydluzenia dlugosci penisa. teraz koles ma 16cm po 2 latach cwiczen. wiec nie do konca to taka lipa. tylko ze ona kupowala to zagranica a nie w polsce. i stad moze taka roznica ze pomoglo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz byla o tym mowa. ze tak. ja nie mam z tym problemow, on sie bawi moim a ja jego. dobra bede sie zbierac za 5 min mam spotkanie, do jutra. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dzis musze z nim pogadac i przypomniec mu ze ma w domu kobiete z potrzebami a nie dmuchana lale ktora moze lezec i pachniec nieuzywana cale miesiace i lata. powiem mu ze chce faceta ktory lubi rznac czesciej niz raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry 31
Hej ! czytajac topic gratuluje fectom ktorzy maja takie kobiety jak Ola i Ploteczka poniewaz z reguly nie jest latwo o tak wyuzdany seks z kobieta ktora rowniez tego pragnie. Pewnie lozko bylo i bedzie nadal powodem rozstan wielu malzenstw ze wzgledu chociazby na inne fantazje partnerow niz partnerek. To jest cos o czym trzeba rozmawiac otwarcie aby wiedziec jakie potrzeby ma nasza 2 polowka. Hmmm dobra koniec tych wywodow. Chcialem na koncu zapytac Ole i Ploteczke czy zgodzilybyscie sie na to aby wasi faceci nasikali wam do ust gdybyscie wiedzialy o tym ze ich to strasznie kreci i chcieliby tego sprowoac ? czy jest to wlasnie ta granica ktorej byscie nie przekroczyly ? Buzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie mialabym z tym problemu, ale musialabym wiedziec ze go to cholernie kreci i ze strasznie o tym marzy. ale na dzien dzisiejszy to nie bylo miedzy nami takiego tematu. kto wie moze za jakis czas mnie o to poprosi, a jak poprosi to oczywiscie dostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która lubi ostry anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a palce w pupie lubicie?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ploteczka_22
masz 22 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×