Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszula_19

19-sto letnie żony i przyszłe mamy:) Jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość lauruśka cyluśka
ja tez skonczyłam szkole 2 letnia zanim córka szkonczyła 3 lata... :d ale i tak nadal twierdze ze bylo cięzko i momentami miałam straszne załamki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruśka cyluśka
ewelinek to ty masz już dwójke dziecki?! wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam ale wy
@ nie każda kobieta musi mieć - a czy na studia można iść tylko zaraz po maturze? jaka ty tępa jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
przeciez one maja inne priorytety niz studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że Ludzie lubią innym dopiec, i wpierdalaja się we wszystko.. Daj sobie już spokuj ze swoimi tekstami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę to po raz kolejny na tym forum, dlaczego wszyscy myślą, że to co jest napisane w stopce dotyczy wyłącznie dzieci?!!! Nasuś to ksywa mojego faceta, a ta data dotyczy dnia od kiedy ze sobą jesteśmy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam ale wy
a co złego w tym że pójdą dwa czy trzy lata później? same plusy jak dla mnie: dziecko odchowane, kończą studia a dzieciak ma 7-8 lat, pracodawca zatrudni prędzej je niż mnie bo ja nie mam rodziny a w końcu będę chciała założyć, większa motywacja do nauki itd. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród naturalny:) nie powiem nie było łatwo, ale to piękne przeżycie, które miło wspominam, gorzej wspominam pobyt w szpitalu po porodzie:( masakra. A wychowywanie synka? hmm z każdym dniem idzie mi lepiej, to nie żadna filozofia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruśka cyluśka
Ewelinek9 no sorry dokładnie tak to wygląda, jakbyś miała dwójkę dzieci.... dobrze ze to nie data urodzin twojego nasiulka hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszula_19 no właśnie najgorsze jest to czekanie, a jak już się termin zbliża to człowiek wariuje. Ja przed porodem byłam 3 razy na izbie przyjęć:D nawet w dzień porodu byłam ok 13.00, ale pani dr stwierdziła, że to jeszcze nie to, a o 19.30 odeszły mi wody i pojechałam na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie okaze w srode czy bede miec cc ale raczej tak:) wiec tak mniej wiecej licze ze w lipcu urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszula_19 a wolałabyś cc? poród naturalny to jednak jakaś niespodzianka, a cc to masz termin chyba wyznaczony z góry tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak termin jest ustalony z gory:) nie mam wyjscia bo mam małe problemy a co lekarz stwierdzi to zobacze w srode:) wolałabym naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
jestescie puste siedzicie na utrzymaniu męza i rodzicie dzieciaki jak królice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pot a co ty o mnie wiesz, może stuknęłam milion w totka i mam tyle kasy, że ty w życiu na oczy nie widziałeś i to ja utrzymuję całą moją rodzine i wszystkich znajomych, podaj nr konta to ci wyślę na najtańsze wino, wypijesz, humor ci się poprawi i przestaniesz pisać takie bzdury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój też ma ślicznie na imię. Ja już powoli szału dostaje bo już bym chciała go zobaczyć przytulić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dostałam zdjęcie z usg i było widać twarzyczke, nosek itd to nie mogłam sobie wyobrazić, że mam to cudo w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
wydaje mi sie, ze mlode dziewczyny, ktore zachodza w ciaze i wychodza za maz nalezy chwalic a nie ganic i osadzac jak robia to niektory tutaj ja mam 21 lat, za maz wychodze za 25 dni i tez juz bardzo chce miec dziecko mimo, ze studiuje dziennie, i nie bede wachac sie co do ciazy i odkladac tego w nieskonczonosc... wazne jest by maluch mial mlodych rodzicow, bo inaczej bedzie mial zycie takie jak ja mialam- w wieku 13-15 lat zostanie sam na tym swiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę się kąpać i spać, bo mały w nocy się budzi 2,3 razy, rano choć roleta jest opuszczona i tak dojrzy słonko i od 7,8 nie chce już spać, więc za bardzo się nie wysypiam, ale nikt nie mówił, że będzie lekko:) myszula19 dobranoc, jutro też tu zajrzę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
dziekuje :) od trzech misiecy sie staramy, ale wiem, ze niezawsze jest tak od razu, wiec jestem pelna nadzieii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×