Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --kura--domowa--

Klub zdesperowanych kur domowych :-)

Polecane posty

Gość kostka rosołowa :)
rano - czasmi ze śniadaniem przegladam neta - w zależnosci kto jest w domu - a póżniej sprzątalam kuchnie - myślałam ,ze nigdy nie skończę , postawiłam pranie ,ugotowałam obiad ogladajać " mamuśki " i rodzinę zastępczą " jednym okiem - a póżniej po obiedzie poszlam sie połozyć :) jeden z gorszych dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Szczerze to ja też niewiele :D. Nie gotuję codziennie obiadów, więc kiepska ze mnie kura ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję zawodowo. Nie jestem też kobietą "udomowioną". Dziś maiłąm urlop i chyba nie robiłam nic specjalnego. Pranie, lekkie sprzątanie, targanie zakupów z pobliskiego sklepu. Obiad się namyśla w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Ja rozwijam swoją twórczość ;), niedawno skończyły mi się kursy językowe ;). Telewizji w dzień nie włączam, za to dużo siedzę w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstalam rano, poblakalam sie po domu i cala rodzinka wyruszyla na spacer, poki nie bylo tak goraco, teraz moi chlopcy spia, nic nie gotuje, bo zbyt goraco..ogolnie len przez ta pogode :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
też chyba zaczne z tym psem rano wychodzić - bo nawet teraz pali jak wsciekle to slońce . przypomialo mi sie ,ze obrusy powiesiłam na dworze i pewnie przeschly na pieprz - a mialy iśc do magla ---aaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Ja się z angielskim bujam, a jak się uczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano książka. Telewizor wyłączony. Póki nie skończyła się płyta, grała muzyka. Teraz nie chce mi się ruszyć, żeby coś włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
to tak jak mój syn - szkola - od najmlodszych lat angielski . od 7 lat prywatne lekcje - no i ten net sie jednak na cos przydaje w nauce a nawet interaktywne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Ja się uczyłam od 4 klasy, jak na tamte kasy dość wcześnie, ale nie wiem jakoś chyba nie mam do tego głowy, mimo że skończyłam studia filologiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
no to autorko - zabawiaj gosci :) zabawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
A skąd jesteście, chociaż województwo może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
no dobra - bo zaczynamy zamierać - co sadzicie o finansowaniu przez państwo in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
dolnośląskie :) a ja bym zjadła takiego sążnistego bigosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Nie jestem w temacie in-vitro. Nie mam nic przeciwko in-vitro, ale co do finansowanie przez Państwo, to nie wiem, nie mam pojęcia, jakby to miało wyglądać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka kuchenna
Ja też jestem z Mazowsza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
czyli żadnej dyskusji nie bedzie -bo wszystkie jestemy za :) a co sadzicie o prawie do adopcji dzieci perzez pary homoseksualne ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka domowa
Co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, to mam duże obiekcje. Tzn. czy to ma duży wpływ na dziecko, na jego rozwój psychiczny, emocjonalny. W tym temacie jestem dość konserwatywna i sceptyczna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
a ja - z całym szacunkiem, dla tych par - jestem temu zdecydowanie przeciwna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jełsi z jednej strony jest para hetero totalnie nieodpowiedzialna, patologicznie uzalezniona od używek, zwichrowana psychicznie a z drugiej poukładana para homo - jestem za tym, żeby przyznac im prawo do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×