Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

xoxoxo-:)zapominam o różnicy czasu, jaka nas dzieli;)zdziwiłam się, że o tej porze gotujecie:) a u mnie obie pociechy słodko śpią:)i ja teżzaraz uciekam:) garnierkka- dobrej nocy Ci życzę:) a xoxoxo-smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzis bawie sie w swatke, skontaktowalam znajomego z dziewczyna, poznana nie dawno, zobaczymy co bedzie;) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz chrzestną ;) jakby co dziś ochroniarz pomógł mi zapakować pakunki do auta :D ale zbereźne oczy myslałam,że mnie zje na miejscu ;) dorze,że mama była ze mną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! dobrze ci idzie, widze, ze nie marnujesz czasu;) i szybko sie uczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo tylko nie spadnij z krzesła jak to napiszę ;) na stoisku była inwentaryzacja ,a ja zakupiłam mimo tego baterię do umywalki,uprosiłam i zamotałam pewnego pana pobiegł do szefa i dostał pozwolenie na sprzedaż :D miłego wieczoru :) pozdrawiam do jutra 🖐️ napisz relacje jak swaty ,chyba ci dadzą cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo ;) to nie moja profesja,a szkoda bo bym przyciagnęła na czary :D ciagle szukam czekamy na obszerną relację co u ciebie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) co tam u Was? garnierkka-widzę że Ty się rozkręcasz, czaruj tak dalej-sama widzisz efekty;) xoxoxo-jak tam Twoje swaty, będzie coś z tego?:) a ja mam chwilę dla siebie, pociecha śpi, a mąż jeszcze nie wrócił z pracy-cieszę się ciszą:) ciągle szukam-oj, nie po drodze Ci ten topik ostatnio-to żart oczywiście;) miłego wieczoru!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rybitwa jak chemia u nich zadziala;) to pewnie uslysze o ciagu dalszym...chialabym, zeby byli szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze wszystko sie kreci tu bezemnie:)Troszke sie slizgam boczkiem bo po pracy jeszcze pare miejsca trzeba odwiedzic ,dodac do tego atmosfere w domu i sie robi burza ,iscie diabelski przepis.Jutro juz wracam na kafe nadrobic zaleglosci bo sie chyba zdazylyscie stesknic ,ja tez:)wiem ze to zart z ta tesknota ale nadrobie i opisze co i jak bo poki co musze spadac spaaac,przedtem garnierkka byla rzadkim ,nocnym gosciem a teraz ja ale ciesze sie ze dzielnie mnie zastepuje ,niewime czy bede w stanie sie odwdzieczyc(bo chyba sama kawa+ciastko nie wystarczy:)🌻wszysttkim na przeprosiny i obiecuje na 100% ze jutro bede:)) Wybaczcie ,slodkich snow wszystkim i pomaranczkom tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze wszystko sie kreci tu bezemnie Troszke sie slizgam boczkiem bo po pracy jeszcze pare miejsca trzeba odwiedzic ,dodac do tego atmosfere w domu i sie robi burza ,iscie diabelski przepis.Jutro juz wracam na kafe nadrobic zaleglosci bo sie chyba zdazylyscie stesknic ,ja tez wiem ze to zart z ta tesknota ale nadrobie i opisze co i jak bo poki co musze spadac spaaac,przedtem garnierkka byla rzadkim ,nocnym gosciem a teraz ja ale ciesze sie ze dzielnie mnie zastepuje ,niewiem czy bede w stanie sie odwdzieczyc(bo chyba sama kawa+ciastko nie wystarczy)🌻 wszystkim na przeprosiny i obiecuje na 100% ze jutro bede Wybaczcie ,slodkich snow wszystkim i pomaranczkom tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, za szybko chciałam napisać-to powyżej to mial być mój wpis:)ok, próbuję raz jeszcze:) c.sz-no, nareszcie jesteś:)bo faktycznie nas zaniedbujesz ostatnio;) xoxoxo-widzę, że byłaś tu niedawno-a ja zmykam właśnie spać:) i tylko na chwilke zajrzałam...zostawiam Cię na posterunku;)może jeszcze ktoś zajrzy? dobranoc wszystkim i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:-) weszlam tylko sie przywitac... od dzisiaj zaczynam wolne, ale od czasu do czasu wejde tutaj sprawdzic co u was, jezeli bede miala dostep do kompa:-) zycze milego dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ciagle szukam ciagle w biegu ,masz kondycję :) dobrze nalezy ci się ten wypoczynek pracusiu ;) leniuchuj teraz rybitwo co u ciebie ? xoxoxo dzis strakjujesz? a gdzie sie podziała brzydula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rozpisałam się, takiego pięknego posta stworzyłam i net mi siadł i wszystko zniknęło:( więc teraz tylko pozdrawiam Was wszystkich i zmykam, bo będę jadła kolację:)wiem, wiem-późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :) to raczej bardzo późna kolacja nie mysl,ze ci się upiecze musisz napisać to jeszcze raz ,bierz przykład z ciagle szukam on zawsze podwójnie wklei posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka:)ja lubię jeść wieczorem, mogę nie jeść cały dzień, ale kolacji sobie nie odmówię... a co u Ciebie?jak Twój remont?jacyś nowi fachowcy może się zjawili;) ? dobrze-udanego urlopu Ci życzę! c.szukam-ale z Ciebie latawiec;)ciągle w biegu i znowu Ci czasu na kafe brakło:) xoxoxo-nie było Cię dzisiaj... brzydula-a Ciebie już od dawna nie ma... pozdrawiam wszystkich i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Promyczki,oj garniereczko to było ponizej pasa;)zaraz jak zjem frytki zaczynam sie rozpisywac i mysle ze rybcia tez ponownie napisze bo ciekawy jestem okropnie.Bede niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) frytki zjedzone ? rybito objadasz się nocami i pewnie chudzinka z ciebie :) remonty trwaja ale łazienki na ukończeniu,wykańczam dokupuje drobiazgi :) wszystko nie tak jak by sie chciało ale czysto i mam nadziejeza 2 lata zmienic wszystko od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero teraz a wiec zaczynam mega dlugiego posta: garnierkka - nie uwierzysz ale o 22:08 odswiezylem temat i okazalo sie ze w tej samej minucie napisalas a chwile pozniej dopiero moglem napisac.Ciesze sie tez ze pamietalas o mnie i tesknilyscie,dziekuje:)Nie zapytalem ale mam nadzieje ze w szpitalu sie polepsza coraz bardziej ,takze na zakupach(z mama)nie mozesz narzekac na powodzenie :)I widze ze barodz dobrze umiesz oczarowac mezczyzn wiec.. do boju:)Przyznaje ze brzydulka wziela sobie urlop i wypoczywa chyba albo..obrazila sie na mnie i nie przychodzi odwiedzic.Jak na 30+ latka sie ma kondycje ,Ty masz za to oprocz kondycji tez wiecej szczescia i uroku:))Mnie tez kafe ocenzurowalo wypowiedz ,moze moderatorom zle sie kojarza pewne słowa:)Napewno remontowcy tez proboja przynajmniej zagadac ,tak bylo u znajomej.Juz po frytkach ale dodatkowe prace wynikly i znow pozegnanie ,nie ma to ja kawalek wlasnej ziemi do koszenia:( xoxoxo - nie odstraszylas mnie ani nic z tych rzeczy ,poprosut troche sie namnozylo problemow z ktorymi musialem sobie poradzic a jak slusznie napisalas nie chcialem rozsiewac i wywlekac tego co nie nalezy.To dobrze ze tam na miejscu dzielasz ,ja tez probowalem znajoma z kolega skojarzyc ale nie wypalilo ,bywa tak juz z facetami:)Dziekuje za pamiec,troche ciezsze dni i dlatego omijalem komputer,po trochu tez przez to ze nie mobilny wiec nie wezme go pod pache jadac na miasto. dobrze - powiem tylko "udanego wypoczynku i złowienia jakiegos wyjatkowego"okazu":)🌻 rybitwa z k-c - tu mialas racje i w lazience i w miejscu wiec potrzebowalem troszke czasu na rozpedzenie sie spowrotem,strasznie tz pozno jadasz ,w tym jestesmy podobni bo ja tez lubie pobuszowac czasem po lodowce w nocy:)No ito okreslenie latawiec czyli meska odmiana latawicy hihi -podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×