Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

:)ciesze sie ze doszedł i mam nadzieje ze ten deszczyk go zwilzy zeby szybko nie uschnal.Faktycznie,biorac pod uwage te ktore znam tez nie jest rozowo i mysle ze bardzo malo par tak naprawde potrafi zadbac o to ,przewaznie jedna ze stron mniej zabiega niz druga.Net mi tak pelznei ze na modemie szybciej by poszlo,grrrr.Pozdrowionka"))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze -->mówisz,że cierpisz na bezsenność znam ten ból... potrafię nie spać 3 noce i nie czuć się zmęczona... mój lekarz twierdzi że to jest nie możliwe bo nawet po ,,dopingu'' się pada a ja się dalej trzymam;p może wypadłaś z codziennego rytmu teraz w wakacje? teraz się juz to zdarza może raz w tygodniu raz na dwa że nie śpię cała noc ale kiedyś to była tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze to nie przez wakacje..:-) organizm juz sie tak przyzwyczail, bo czesto pracuje to pozna i dlatego i slecze do tego przed kompem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ciagle szukam dz za e-mail doszedł lecz niestety pliku nie moge otworzyc :( nie dane mi cie ujrzec chyba ;) pisze cos,ze za duzy format pliku lub nie mam jakiejs aktualizacji ja sie nie znam :( ja dziś zmartwiona :( ktos mi bliski zachorował :( dobrze co to za temat i gdzie go szukać? miła jeszcze tego by brakowało abysmy musiały budzik nastawiac o swicie :D pozdrowionka :) życzę miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na drugiej randce!!
to strzal w dziesiatke!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze-mail poszedl,dziekuje jak zawsze :) miła jak zawsze - ja tak mialem przedtem kiedy gralem ,teraz zdarzal omi sie to ale z powodow mniej przyjemnych i przysparzalo troche problemow.Bardzo ciekawa propozycja,postaram sie sprobowac,jaki kolor proponujesz? garnierkka-przepraszam to moja wina ,naprawde,to przez ten net,w ramach zadoscuczynnienia posylam CI jedno dodatkowe,nowe:)Jednak mialem racje ,zdjecie jest za grube na poczte:))Przykro mi ze ktos u Ci bliski choruje ,pozdrawiam tego kogos i zycze szybkiego powrotu do zdrowia,na pocieszenie sle Ci 🌻🌻. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4532966 temat dobrze Ja juz uciekam,slodkich snow zycze wam Promyczki,jutro napisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lat ciagle szukam- odbiore przeczytam i jutro bedziesz mial odpowiedziec:-) dobrej nocy tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze w niedzielny wieczor temat goracy:) Ja wlasnie wrocilam ze spacerku.Ide poczytac cos i moze uda mi sie wczesniej zasnac bo ostanio ypiam po 4 h na dobe a to chyba niezbyt zdrowo Do milego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 szczescie tobie ta godzina przyniesie:-P pozdrawiam i milej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! c.sz czy zalozyles towy temat? czy moze cos przegapilam? pozdrowienia dla calego towarzystwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Promyczki miła jak zawsze - hmmm,bardzo ciekawa sugestia i mysle ze..sproboje,ale poprosze o ocene jak tylko sie farbne:) to zolte to moj "fabryczny "kolor ,nic nieporadze.Mlodoscia sie nie p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.sz.,i ja tez chcialabym ogladnac zdjecie. moje mozesz znalesc na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby smiesznie gdyby sie okazalo, ze mamy wspolnych znajomych! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi posta i potem net padl ,wiec teraz pisze dopiero. xoxoxo - nie ,nie zakladalem tematu nowego ,w ogole plezie sie wszystko jak diabli.Zasmiejesz sie ale przy grzebaniu w poczcie wywalilo mi wszystkie maile ,czesc adresow odzyskalem ale ten Twoj nie,jesli to ten drugi z yahoo to ten :)Wtedy podesle ,przepraszam za zamieszanie dobrze -brzydulka to nocny marek.podziawiam ja troche bo ja sam juz nie wytrzymuje do tej pory ,ok 23 kapituluje:)Czekam na maila i pozdrawiam Cie:) miła jak zawsze -mlodoscia sie nei przejmuj wazne ze jestes dojrzala ,inteligentna i ..nie napisze zeby sie nie podlizywac:) kwiatek na drugiej randce!! - witaj i dziekuje za komenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) brzydulka zaowarzylam ma tak jak ja .. niezasypia przed 24:-) ,ale u mnie to juz przyzwyczajenie ciagle szukam od rana mialam natlok pracy i dopiero teraz odpisalam mam nadzieje, ze moja odpowiedz cos pomoze:-) Dziekuje za kwiatka w moim temacie. Pozdrawiam i zycze milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - tak przeczytałem:)napisze jeszcze pozniej i nieszkodzi ze pozno ale wazne ze napisalas.Pozdrawiam Cie serdecznie i takze milego wieczorku zycze:) xoxoxo- najwyzej w mailu prosze daj znac a ja wysle Ci ,prosze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ale się rozpisaliście...a ja tylko na chwilkę,wszystko przeczytałam,ale obowiązki wzywają...postaram się zajrzeć później.Miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama przyjezdza do nas w odwiedziny we wrzesniu i poprosilam ja zeby przywiozla mi i mojej corce z kraka cizemki. ale bedzie szpan! juz nie moge sie doczekac, i najnowsze ksiazki janusza l wisniewskiego. c.sz.,w kraku tyle fajnych dziewczyn! nie wiem jak mozesz miec problem w znalezieniu, napewno nie odstraszasz wygladem:) wiec o co chodzi? idz do tej kawiarni/galerii ''zauek niewiernego tomasza'' tam zawsze siedzialy ciekawe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa z k-c -poszlo,na mailu czeka ...niespodzianka:) xoxoxo - bardzo milo uslyszec to z ust pieknej kobiety,zawstydzilem sie :)Mysle ze mam takie "szczescie"do kobiet albo jestem przezroczysty .Dziekuje serdecznie ,niezwlocznie sprawdze kiedy tylko bede mogl:)Koniecznie pochwal sie ..cizemkami kiedy je dostaniesz ;)Sproboje tez przeczytac ta ksiazke ,ogolnie lubie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×