Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

uu,jednak zrezygnuje ,musze poszukac jutro czegos blizej,kolory nie pytaj lepiej:))wogole archaicznie jest pomalowane na niebiesko-pomaranczowo-zielono-bialo.Bede musial plytki nowe cala lazienke zrobic ,narazie namyslam sie miedzy zwyklymi a tymi szklanymi tu naokolo kabiny ,sam nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzegladaj sobie jakies magazyny, zdjecia lazienek, zawsze jakis pomysl mozna zciagnac i dopasowac do siebie. kabina prysznicowa to swietny pomysl. lazienka to duzy wydatek i trzeba wszystko dobrze rozplanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie i pozdrawiam :) ja dzis tylko zostawiam swój ślad 🖐️ nadrobie lekture jak sie unormuje sytuacja narazie tylko praca i szpital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka - 🌻Pozdrawiam Ciebie i chora osobke,zycze jej jak najszybszego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki.bRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, widzę, że pustawo dzisiaj.. garnierkka-trzymaj się, pozdrawiam Cię serdecznie!główka do gory-wszystko się ułoży, też życze zdrówka Twojej bliskiej osobie.. xoxoxo-zdecydowanie masz rację,remont łazienki to grubsza sprawa i wydatek na lata-więc dobry plan to podstawa, wiem coś o tym-mama ma własnie remont łazienki:) dzisiaj byliśmy po płytki:) więc-ciągle szukam-przejrzyj katalogi, dobrze wszystko pomierz i przemyśl!a pomysły przyjdą same:) xoxoxo-pytałaś jakiej pracy szukam-dobrze płatnej i od 9-16 najlepiej:)żaruję, choć nie do końca:) a tak serio-nie wiem, dopiero zaczęłam się rozglądać i zdaję sobie sprawę, że pewnie łatwo nie będzie..na razie mam luz, jakoś dajemy radę.Córa idzie od września do przedszkola i wtedy chciałabym coś znaleźć, choć tak na zawołanie to się nie da...zobaczymy jak będzie... a teraz już zmykam-i wszystki życzę dobrej nocy! aha-c.sz-dziękuję za kwiatuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, towarzystwo srodowo! c.sz, jak idzie remont? czy znalazles nowy prysznic? garnierka, mam nadzieje, ze juz jest lepiej z twoim chorym:) rybitwa, niestety takie sa realia, ze po ''macierzyskim'' powrot na rynek pracy to nie jest takie hop-siup. ja na przyklad, majac teraz rodzine, nie moglabym rywalizowac w grupie osob (singli) z ktorymi wczesniej pracowalam. moj czas, energia i uwaga sa teraz dla meza i dziecka, podczas gdy wczesniej to wszystko bylo inwestowane w prace. daje sobie jeszcze troche czasu i bede robic dla siebie miejsce od nowa na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie Promyczki,wlaśnie wrociłem z marketu,oczywiscie nie obylo sie bez klotni ale juz tak bywa.Pewnie pojutrze zabiore sie za to bo jutro hydraulik wpada. rybitwa z k-c -hello🌻.Głowa mnie rozbolala wiec zostawilem na dzis przegladanie,juz wybrane i ja ktylk ozamontuje w tygodniu dostarcze zdjecia:)Mam nadzieje ze uda Ci sie znalesc szybko dobra prace,taka ktora da Ci satysfakcje przynajmniej pieniezna,wiem po sobie jak z tym jest dzis.Ciesze sie ze podobał sie kwiat wiec dzis posyłam CI dwa ,za odwiedziny wczorajsze tematu i dzisiejsze🌻🌻:) xoxoxo-czesc,mam nadizeje ze jeszcze zyjecie w te upały:)Oj znalazlem ale musialem zrobic wariant oszczednosciowy bo lazienka ma la no i powoli cala bede remontowal,prysznic fajny bo 7 pozycyjny,na sama mysl nie moge sie doczekac kiedy zamontuje ,mrr :} Tez czekam na wiesci od garnierkki,moze bedzie wieczorkiem choc pomachac.Co do tematu rybitwy ,niemoge nic powiedziec bo jestem singlem wiec ..siedze cichoi czytam :))Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.sz, gniazdko sobie wijesz jak trza! ten prysznic to jakas fantastyka, uwazaj na wiry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo- niee,to bedzie na gorze a moje gniazdko dopiero bedzie kiedys tam uwijane..mam nadzieje ze zanim przejde na emeryturke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)mam chwilkę, więc zaglądam:) xoxoxo-pozostaje życzyćpowodzenia Tobie no i sobie również:) a póki nie pracujemy-korzystajmy z tego"luzu"-piszę w cudzysłowiu, bo za wiele wolnych chwil to raczej nie mamy;) c. szukam-ponownie dziękuję za kwiatuszki:) a ten Twój nowy prysznic to normalnie szał:)ale ja bym pod taki nie weszła-boję się nadmiaru wody wokół siebie, a jak leci na mnie z góry-to już całkiem niekomfortowo się czuję;) a gdzie reszta bywalczyń? pozdrawiam wszystkich! i dorzucam słowa otuchy dla garnierkki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwo,moze zle to napisalem ,poprostu wlasnie z gory leci i tam jest regulacja na 7 roznych strumieni,nie bralem z hydromasazem coby nie zasnac pod nim::)Ciesze sie bo przynajmniej te kwiatki nie zwiedna tak szybko :)Łepetynka mnie boli ,pewnie przemeczenie ale jeszcze posiedze z wami troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo- pojde ale jeszcze nie teraz,jakby cos to mam nadzieje ze wapdniecie na mnie kwiatka polozyc gdyby to cos powaznego bylo:)Ide juz bo coraz bardziej mnie cmi,posylam wam 🌻i slodkich snow zycze,napisze jak tylko z pracy wroce.Do popoludnia Promyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest poprawa :) widzę,że mam w was oparcie dziękuje z całego serca ❤️ zdrowie jest najważniejsze ! rybitwo wymarzona praca od 9-16 gdzies tam czeka na ciebie tylko rozgladaj sie uważnie i cierpliwie xoxoxo i rybitwo mysle,że wasze dzieci są bardzo szczesliwe bo maja mame w domku ;) ciagle szukam u mnie tez remont 2 lazienek w sumie bedzie bardzo skromnie ale wazne,ze czysto ,natrysk 80/80 bo wiekszy sie nie zmiesci ,ale wanna musi tez byc :) nie wyobrazam sobie zimy bez kapieli w niej :) sle całuski dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim,Paniom i Panom:)Upał kontynuuje podsmażanie ludnosci a ja powoli szykuje sie na montaz:) garnierkka-witaj serdecznie🌻ciesze sie ze odezwalas sie i jeszce bardziej z tego ze jest poprawa,zgadzam sie z TOba zdrowie jest najwazniejsze i ze swojej strony ciesze sie ze moge Cie choc slowem dobrym wesprzec:)Jestem tu krocej niz Panie odwiedzajace topic ale mam nadzieje ze powoli wejde glebiej w kafeteriowa rodzinke:) W zasadzie update bo jednak musialismy wziac kabine 80x80 ze wzgledu na ilosc miejsca ,nie wspomnialem o tym.Ciesze sie ze 2 montujesz i mysle ze bedzie wygladac bardzo gustownie nawet jesli skromnie ,u mnie tez tak bedzie,niestety wanna sie nie zmiesci ale jakos sobie poradze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje:) witam! dopiero teraz po lunchu, mozg zaczyna pracowac, dziecko ma drzenke, siadam do compa:) widze, ze u was trwaja remonty, az sie kurzy!!! zastanawiam sie dzisiaj na tym jak czlowiek ''powinien'' spedzic zycie. przy calym tym zalewie informacji, ktore do nas docieraja i przekonuja, ze trzeba miec to czy tamto, myslec w taki a nie inny sposob itd.,........ to wszystko wydaje mi sie jakies smieszne i desperackie. czasami czytam z tego forum art. z rubryki ''przy kawie'', nie wiem co sie dzieje, ale wydaja sie coraz gorsze, juz nawet nie jestem w stanie doczytac do konca, bo same glupoty, acha...ostatni ok. byl o mezczyznach, ktorzy uwielbiaja gotowac:) ten mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) oo widze, ze przprowadzacie prace remontowe..jak skonczycie mozecie tez i mi pomoc:-P zartuje oczywiscie garnierka- zycze szybkiego powrotu do zdrowia osobie ktora lezy w szpitalu..ja jak slysze szpital to grrrr.. pozdrawiem wszystkich i zycze milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) uff, jestem, siedzę i odpoczywam:) córa śpi-i tu słówko do xoxoxo-zazdroszczę, że Twój maluch ucina sobie drzemki w ciągu dnia-bo moja caly dzień lata jak nakręcona i nie czuje potrzeby odpoczynku- w przeciwieństwie do mnie. Garnierkka-cieszę się, że Twój chory zdrowieje, pamietaj-będzie dobrze:) Ciągle szukam-jak się dzisiaj czujesz?mam nadzieję, że głowa Cię nie boli?tak myśle,że to może być z powodu upału-ja tak dzisiaj mam-teraz wieczorem głowa mnie rozbolała-ale to chyba z tego ciepła właśnie... w ogóle jestem dzisiaj bardzo zmęczona-już dawno tak się nie czułam... dobrze-coś ostatnio nas zaniedbywałaś;).. życze wszystkim miłego wieczorku i chwili oddechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ponownie:)nareszcie moge usiasc na chwilke i powiedziec wam choc dobranoc. a wiec po kolei xoxoxo-eh,po troszku trwaja i oki co ja vs remont bilans wyszedl na plus ,jutro reszta dopiero a kiedy plytki :((Postaram sie tez tam zagladnac bo poki co trzymam sie "naszego"zakatka,bede zdawal relacje jak tylko bede mogl zasiasc:)🌻dla Ciebie:) dobrze - czeesc,ja skoncze mysle w nastepnym tygodniu ,nie zartuej i jesli chcesz pomoge bo garniereczkka ma procz remontu zmartwienie a ja sluze pomoca ;)milego ,chlodnego wieczorku takze CI zycze i sle 🌻by milo Ci sie zasypialo:) rybitwa z k-c - witaj slonecznie rybciu,ja wam zazdroszcze obojgu ale to dlateog ze poki co nie mam i nie moge sie przekonac coto nie przespane noce i czeste zmeczenie -podziwiam was i 🌻posylam ,moze umili Ci chwile odpoczynku gdy pociecha zasnie :)Czuje sie dobrze,procz serca...ale o tym juz wiecie:)Glowa z nerwow raczej mnie bolai ,ze slonca rzadk oale dziekuje Ci za troske ,to bardzo bardzo miłe:)Mysle ze i Brzydulka i dobrze maja wlasne zajecia ,moze korzystaja tez z lata i wakacji ,ciesze sie ze mimo to wpadaja by napisac. garnierkka-dolaczam do pozdrowien posylanych przez Panie i z racji tego iz juz ide spac sle CI podwojny🌻🌻 i macham by podniesc na duchu🖐️:) Brzydula30 - brak Ciebie cosik ale wiem ze na pewno jestes zajeta🌻:) miła jak zawsze - Tobie tez sle 🌻i już wyczerpaly mi sie kwiatki na dzis:) Dobranoc i pieknych ,slodkich snow zycze wam Promyczki,jutro juz koniec tygodnia i troszke odpoczynku.Trzymajcie sie cieplo i do jutra :)){czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) :) :) lepiej lepiej lepiej jestem padnieta ale daje rade :) dziewczyny i chłopczyku dziękuje za to,ze jestescie ze mną :) :) :) dobrze jak dobrze cie widziec :) dziekuje ci 🌻 ciagle szukam nie warto sie stresowac nalezy wyluzowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam! c.sz dziekuje za kwiatka:) popijam kolejna kawe i robie sobie prasowke. na weekend zapowiadaja rekordowe temperatury+goraca para+pelne slonce ufffff, byle do jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie weekend,slonecznie czesc wszystkim:) garnierkka- bardzo sie ciesze ze jest coraz lepiej ,ja tez jestem padniety ale mam nadzieje ze odpoczniesz w weekend troszke,z Twoich ust "chłopczyku""brzmi tak przyjemnie:))Az odmlodnialem troszke.Ogromnie mi milo ze moge wesprzec Cie choc dobrym slowem i bardzo sie ciesze ze zalozylem tu konto ,pewnie kolejny raz to mowie:)Prawie taka druga"rodzinka".Wiem ale troszke trudno wyluzowac ,Twoje klopoty,moje klopoty,ogolna posucha:)Jakos damy rade🌻 xoxoxo-czeesc piatkowo,pozdrawiam cala wasza rodzinke,jakos teraz mam wene taka kwiatkowa wiec...rozdaje kwiatki zeby i was troszke uszczesliwic:)Moze pojade na rolki ale nie wiem ,upal mnie nie przeraza raczej.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolki, super sprawa! u mnie weekend zaplanowany, zapowiada sie przyjemnie, a dzis wieczorkiem na plaze, zeby sie troche ochlodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)witam wszystkich i podzielam Waszą radość z powodu piątku:) xoxoxo-ale masz fajnie-plaża blisko:)choć generalnie wolę góry od morza, to jednak nie narzekałabym, gdybym mogla wyjśc sobie z domu, ot tak, na spacer na plażę...człowiek chyba wtedy odżywa:)xoxoxo-mam rację? ale nie narzekam, park mam blisko i jeziorko:)a jak wsiądziemy w auto to za godzinkę jesteśmy w Beskidach, wiec nie jest źle:) c.sz-Ty nas tymi kwiatkami rozpieszczasz-ale to miłe:) jak tam poszalałeś na rolkach:)? garnierkka-pewnie zajrzysz wieczorkiem-więc pozdrawiam serdecznie! Reszte rowarzystwa też pozdrawiam:) a teraz zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×