Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

witam:) a ja się dziwiłam, czemu nasz topik tak nisko-a tu puściutko...ale to chyba świadczy o tym, że weekend jest udany-bo nikt nie zagląda:) pozdrawiam i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pózno juz więc ide spać i ja rybitwo :) xoxoxo to ma fajnie ile bym dała aby pospacerowac brzegiem morza niestety teraz to nie mozliwe pospaceruje wiec w lesie jutro :) ciągle szukam moze na tych rolkach wpadnie na ciebie jakaś fajna dziewczyna ;) pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne towarzystwo:D postanowiłam się odezwać abyście o mnie nie zapomnieli bo coś czuję że odchodzę w zapomnienie:D:D znikam na tydzień jak wrócę to się z wami rozprawię:D:* :* pozdrowienia gorące dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż miła aż na tydzień znikasz :( poznamy cie po powrocie ? miło spędź czas i wracaj ze wspaniałymi wrażeniami :) a dobrze już urlopuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dobrej nocki zarazem.Przepraszam was ale nie chce zameczac soba kiedy mam zly dzien,moze opisze go ale na pw jutro.Wybaczcie.Slodkich snow,garnierkka mam nadzieje ze coraz lepiej z osobka w szpitalu.Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze udanego urlopu🌻 rybitwa z k-c -przepraszam,nie gniewaj sie odpisze jutro po pracy na wszystkie komentarze.Teraz juz ide spac.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dobrej nocki zarazem.Przepraszam was ale nie chce zameczac soba kiedy mam zly dzien,moze opisze go ale na pw jutro.Wybaczcie.Slodkich snow,garnierkka mam nadzieje ze coraz lepiej z osobka w szpitalu.Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! halo! nowy tydzien, nowe doswiadczenia. mam nadzieje, ze u was piekna pogoda i wszystko sie dobrze uklada. weekend byl uroczy mimo piekielnej pogody. jestem 10 minut samochodem od oceanu, bardzo blisko atlantic city. plaza to rzeczywiscie duza atrakcja, ja najbardziej lubie jak jest juz po sezonie, bo wtedy jest pusto i bardzo romantycznie:) co tam u was? jak sie wszystko kreci?...acha, co to jest pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) no jak tam? gdzie wszyscy? xoxoxo-cieszę się, że miałaś udany weekend:) a u nas było deszczowo i ponuro:( i co tu robić w taką pogodę?ale goście do nas wpadli-niespodziewanie i zrobiła się mała imprezka:)było całkiem fajnie:) pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze w końcu się ktoś pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️rybitwo :) xoxoxo oj opowiadaj o spacerach nad oceanem wczuje sie w klimat :) a co cie tak daleko poniosło ?niech zgadne miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierka,haha! jasne, ze milosc. chociaz wole nazywac to, gorrrrrracym romansem:) najzabawniejsze jednak jest to, ze spotkalismy sie na stacji kolejowej, czekajac na pociag:)...ale to bylo wieki temu... tamto jest jedynie milym wspomnieniem. rybitwa, takie nieplanowane imprezki sa najlepsze! pod warunkiem, ze goscie wpadaja z czyms do jedzenia i picia...no i oczywiscie ze swietnym humorem:) c.sz, zaczynam sie obawiac, ze pozarl cie smok wawelski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) tylko my tu zostałyśmy, xoxoxo-masz rację, c.sz albo coś pożarło albo coś wessało-jakś rura niezabezpieczona;) wszak u niego remoncik w łazience;) nie, no to wszystko żarty, pewnie chłopak zapracowany, tak, że czasu ani chęci na kafe już nie ma.. a propo's wspomnień dotyczących poznania-ja męża poznałam na targowisku:) same prozaiczne okoliczności:) tak więc garnierkka-miej oczy szeroko otwrate, bo nie znasz dnia ani godziny;) pozdrawiam Was dziewczyny, garnierkka-mam nadzieję, że nadal u Ciebie optymizm górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj wszystkim ,witajcie po dlugiej nieobecnosci i przepraszam,obowiazki,brak internetu przez gorac i deszcz i remonty..A wiec zaczynam : xoxoxo -pw od pm- private message czyli na nasz prywatna(osobista) wiadomosc stad pw.Wow ,tak blisko wody ,tez bym tak chcial,co przypomina mi o brzydulce30:)Nie pozarl mnie smok ,bez obaw ,ponoc on jada tylko białogłowe dziewice a ja raczej sie do nich nie zaliczam,poza tym nie smakowalbym mu taki niewesoly:))🌻 rybitwa z k-c - hej rybciu,wywialo nie tylko mnie ale widze ze i inni korzystali z wakacji,ciesze sie ze mialas gosci i mam nadzieje ze mimo deszczu nie dopadnie Cie zly nastroj🌻 garnierkka - 🌻Ciesze sie bardzo ze u Ciebie coraz lepiej ,jak widzicie troszke podupadl temat ale rozkrecimy go znow wspolnymi silami 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz ,jestem,mozecie mnie teraz drogie Panie zlinczowac publicznie ale siła wyzsza ,nic sie nie poradzi.A tak przy okazji drapnalem byczka w pierwszym zdaniu i kafe mi ocenzurowało,ehhh wszystko to syndrom poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa rybitwo odnosnie rury to masz racje,smierdzi z niej okropnie ale za mala zebym sie zmiescil,niestety nie jestem tak wielowatkowy jak wy a poza tym troszke sie nagromadzilo klopotow a nie chce wylewac na kafe wiecej smutkow ,wystarczajaco na reszcie tematow jest:)Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.sz, dzieki za wyjasnienie, odnosnie pw. rybitwa, ha! na targowisku powiadasz...to pewnie byla ciekawa akcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke napewno zawiodlem was tu nie piszac tak dlugo,przepraszam ,powod podalem wyzej.Zeby zadoscuczynic pojde teraz spac i odezwe sie jutro...jesli jeszcze bedziecie chciały pisac ze mna.Dobranoc Promyczki🌻 xoxoxo -ciesze sie ze moglem pomoc ,trzymaj sie cieplo i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest poprawa :) i czarne mysli odsuwam w zapomnienie dziewczyny ja mam przez przypadek kogos poznać :D to jak czekanie na cud do tej pory sie nie zdarzył fajne te wasze opowiastki :) pkp i targowisko :D kto by pomyslał ciągle szukam ja tam myslałam ,ze nie smok ani rura ale jakaś dziewczyna cię porwała na rolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory zadna nie chciała porwac choc dalbym sie choc raz w zyciu ,znasz moze jakas do 40 ktora by to uczynila ?:) naprawde juz uciekam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierka, jest poprawa to super! podczas nastepnej wizyty w szpitalu, zacznij sie rozgladac, moze cud sie zdarzy ;) c.sz, dobrej nocy, a na jutro dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Promyczki 🌻 Wracam do remontu ale bede pozniej :) xoxoxo - dziekuje byla dobra ale na zlosc obudzilem sie godzine wczesniej niz powinienem :) garnierkka - ja tez sie ciesze ze u Ciebie sie polepsza i przeganiasz czarne mysli :)Moze wcale nie musi to byc przypadek,moze akurat ktos kto kto Cie zna ale ..wstydzi sie podejsc,moze jest niesmialy:) i Jednak nikt mnie nie porwal ,mowilem ze na 32 latkow nie ma juz popytu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wow! c.sz gdyby organizowano zawody w narzekaniu, napewno bys wygral! widze, ze twoja filozofia zyciowa to, dzien bez narzekania to dzien stracony ;)...prosze, nie zrozum mnie zle, ale w tym moze tkwic twoj problem, tzn. odstraszasz kobiety swoim narzekaniem. podejmij decyzje o byciu pozytywnym. nastawienie mozna zmienic, to sprawa praktyki i codziennego treningu. zacznij od jednego dnia, czytaj inspirujace ksiazki, a przede wszystkim odizoluj sie od ludzi, ktorzy maja dzialanie depresyjne, bo to jest zarazliwe. tak samo jak przebywanie w gronie osob, ktore sa inspirujace i dodaja nam energii. mam nadzieje, ze sie nie obraziles i odbierzesz to raczej jako konstruktywna krytyke:) jestem ciekawa co myslisz o tym co napisalam, czy bardzo sie myle? a moze cos ci to pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment,wiec skomentuje:) xoxoxo- niestety to nie moja filozofia zyciowa,poza najblizsza osoba tez wychodze do ludzi i moze nie czytam jakichs ambitnych ksiazek ale conieco jak mam czas,jestem optymista i ogolnie nie zasmucam ani nie psuje nastroju,poprostu czasem sa takie dni,nie obrazilem sie w koncu nie napisalas nic obrazliwego i nie jestesmy dziecmi juz zeby sie obrazac ,wyslucham ,przeczytam i przyjme krytyke:))Pozdrowienia,wracam do remontu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. juz nie bede poruszac tego tematu. ciesze sie, ze sie nie obraziles :) ja nie mialam zlych intencji. czasami tak jest, ze my siebie widzimy inaczej, niz spostrzegaja nas inni ludzie. dotyczy to kazdego z nas. nawet taki prosty test, jak nagranie sie na video, posluchanie tego co mowimy i jak sie zachowyjemy, moze uzmyslowic nam, ze miedzy tym jak my siebie widzimy ,a rzeczywistoscia jest duza roznica. pozdrawiam! postaram sie juz ''siedziec'' cicho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nic sie zlego nie stalo.Wiecie ze nie mozna sie calym odslonic na kafe a na poznanie sie kiedys napewno przyjdzie pora,pisz co chcesz a co zbyt osobiste to ..na pw:)Zawsze chetnie wyslucham co ktos ma interesujacego do powiedzenia bo interesuje mnie kazde zdanie o mnie i o wszystkim pod warunkiem ze nie sa to same bluzgi:)🌻 dla Ciebie i tez sie nie gniewaj ze odpisuje jak odpisuje ale niechcialbym nigdy obrazic Ciebie ani nikogo z gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×