Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

rybitwa z k-c -poszlo,na mailu czeka ...niespodzianka:) xoxoxo - bardzo milo uslyszec to z ust pieknej kobiety,zawstydzilem sie :)Mysle ze mam takie "szczescie"do kobiet albo jestem przezroczysty .Dziekuje serdecznie ,niezwlocznie sprawdze kiedy tylko bede mogl:)Koniecznie pochwal sie ..cizemkami kiedy je dostaniesz ;)Sproboje tez przeczytac ta ksiazke ,ogolnie lubie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa z k-c -poszlo,na mailu czeka ...niespodzianka:) xoxoxo - bardzo milo uslyszec to z ust pieknej kobiety,zawstydzilem sie :)Mysle ze mam takie "szczescie"do kobiet albo jestem przezroczysty .Dziekuje serdecznie ,niezwlocznie sprawdze kiedy tylko bede mogl:)Koniecznie pochwal sie ..cizemkami kiedy je dostaniesz ;)Sproboje tez przeczytac ta ksiazke ,ogolnie lubie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,zawsze mozna sie spotkac,moze nawet ..wakacyjnie na partyjke,odleglosci nieznam'' kontunuj myśl która miała byc w miejscu wielokropka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo- prosze :) xoxoxo,garnierkka,dobrze - sprawdzcie maila,jutro jeszcze cos napisze waznego na pw a tymczasem napiszcie co sadzicie,ja juz ide spac bo jakos tak ...ponuro.Pogodnego dnia zycze wam jutro wszystkim,postaram sie byc jutro czesciej o ile znow serwer nie bedzie fiksowal:){kwiat]dla wszystkich .Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila jak zawsze -prosze bardzo:):z tym "mialme"chodzilo mi o granie po sieci calymi dniami ,stare czasy,bardzo stare:) a pozniej w czasie lekcji sie odrabialo przysypiajac:))w miejscu wielokropka?dokladnie ,chodzilo mi o wizyte tak jak u Brzyduli,poprostu odwiedzic was w ramach wakacji,lubie wedrowki wiec to zaden problem a okazja by sie zobaczyc i porozmawiac,moze napic kawy a moze nawet...razem spedzic milo pare godzin zwiedzajac:)lubie byc troszke tajemniczy:)A o czym myslalas?:))w miejscu kropek było"umowic",ale wszystko zalezy od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mialem"mialo byc ,psiakostka co z tym serwerem ,grrr.Ide juz ale zawitam rano kiedy bedziecie spaly.Dobranoc Promyczki ;)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) nieplanowanie jestem pierwsza:) życzę wszystkim miłego dnia-słonecznego-przynajmniej u mnie taki się zapowiada. Ciągle szukam-sprawdź swoją pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towarzystwo wtorkowo!:) c.sz czy ja mialam cos dostac na maila? bo nic nie przeszlo rybitwa, jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok! znowu jestem uziemiona w domu z powodu upalow, nawet dziecka na plac zabaw sie nie da zabrac, dobrze ze mam internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,nie zazdroszcze wam :)u nas rano chlodno pozniej juz cieplo az za bardzo ,teraz mam 27 * ale na pewno u was jest gorzej:)Mam nadzieje ze klima pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:-) u mnie tez duszno i strasznie goraco , a juz bylo tak dobrze:-) ciagle szukam- odpisalam na maila :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mam maly remoncik ale teraz juz leze sobie ,zajadam Big milka,chco od srodka sie schlodze:) dobrze-poki co zapraszam Cie na herbatke z lodem i cytrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka -wypad wannie robie plus pewnie umywalka do zamontowania a na razie opcja kapieli na dworze:)na tzw lonie natury :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prysznic ten wiekszy ,posle Ci linka w mailu,wzglednie niedrogi,troche daleko ale jest duzy i ladny a mam mala lazienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×