Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

dusza zapragneła wiec jestem :D to 32 latek opisuje się jako dinozaur :D to co ja mam powiedziec przed 40 tką :-O co do perfumów to niektóre mogą mieć odrotne działanie :p lepiej nie przesadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam ból głowy minął ? brzydula zerknełam na fotkę i wcale nie jesteś brzydulą :) sliczne sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak tam bol glowy? sama dzis obudzilam sie z okropna migrena. wszystko to spowodowane huraganem alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm... sie rozmarzylam... mezszczyzni uczcie sie od pana jak zachowywac sie przy kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tutaj:) garnierka, widzę, że Ty, tak jak i ja, również jesteś w tej drugiej połówce 30ki:)ale co tam, wiek nieważny, zresztą ja się zawsze czułam młodsza-bez kokierterii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, Brzydula, Twój nick jest chyba trochę na przekór;) a autor topicu mam nadzieję zajrzy tu dzisiaj i zobaczy jaki tu ruch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piękne Panie ,drodzy Panowie Niestety prócz pracy mam też co nieco obowiązków domowych więc dopiero teraz jestem i bardzo przepraszam za pozna wizytę.Zauważyłem właśnie nowe twarze i więcej komentarzy ,także tych stęsknionych za mną co jest bardzo dla mnie miłe :) zaczynam wiec po kolei i proszę o wybaczenie długiego tekstu :) Brzydula30 - także zawitałem na linka i pragnę powiedzieć iż jesteś piękną,dojrzała kobietą lecz nie chciałem tak pisać byś nie pomyślała ze chce się podlizać,podtrzymuję to co napisałem o kwiatku i dłoni ;) Dziękuję także za życzonko,były kolorowe,nawet bardzo garnierkka - Jesteś dojrzała,atrakcyjna kobietą,ja po prostu czuję się tak troszke(brak partnerki robi swoje).Jeśli o mnie chodzi preferuje naturalny zapach,wystarcza że kobieta pachnie sobą,żel lub płyn do kąpieli różany o delikatnym ,słodkim zapachu jest idealny lub jaśmin ,perfumy są zbędne ,mnie wystarcza antyperspirant i płyn w zupełności choć jeśli kobieta chce inaczej to szanuje jej zdanie.Ból głowy przeszedł,Gozdzikowa dała radę:) xoxoxo - daleko jesteś,mimo to pozdrowienia słoneczne Ci sle dobrze - witaj na topicu i serdeczne dzięki za wizytę i komentarz,mam nadzieję ze wpadniesz jeszcze:) rybitwa z k-c - wiek się nie liczy,liczy się jak się czujecie,czy jesteście zadowolone z siebie,miłość zawsze odmładzała i dodawała sił, jesteście wg mnie w najlepszym i najodpowiedniejszym wieku ale nie chciałbym się tu rozpisywać by nie urazic nikogo i nie wywoływac zamętu gdyż nie to jest moim celem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze .ze autor sie odezwal.. wchodze tu co jakis czas i obserwuje wasza rozmowe... chcialabym zaznaczyc ,ze prawdziwy dzentelmen z ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,niestety czas nie jest mym przyjacielem wiec nie idzie mi na rękę wobec czego jestem dopiero gdy już uwinę się z obowiązkami:) dobrze - dziękuję Ci serdecznie,mam nadzieję że Kafeteria pozwala oderwać Ci się od szarej rzeczywistości i dostarcza wielu pozytywnych wrażeń,niestety bycie dżentelmenem nie załatwia wszystkiego ale cieszę się że kolejna kobieta lubi dość nietypowe w tych czasach powitania,jednocześnie nie będące niczym gorszącym lub naruszającym prywatność kobiety a jedynie okazujące należny im szacunek.Pozdrowienia słoneczne:) Promienne podziękowania za odwiedzanie mojego tematu zarówno Paniom jak i Panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmok i kwiaty mi odpowiadają
ale wazne jest, zeby oprocz tego facet mial cos ciekawego do powiedzenia, cos soba przedstawial. Nie poczuj sie urazony, ale piszesz juz dosc długo własciwie o niczym - nie dziłaj tak w realu , bo ani cmok, ani kwiatek nie pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok i kwiaty mi odpowiadają- nie urażam się ale i Ty się nie uraz,czy ja gdziekolwiek napisałem ze szukam na Kafe partnerki?A przede wszystkim czy koniecznie muszę tu pisać i rozwlekać się o sobie,topic powstał by usłyszeć opinie a nie krytykę mojej osoby za to ze jestem mało rozmowny o sobie,jesteśmy tu wszyscy by po prostu popisać,poznać przyjaciół a okazuje się że w ogóle mnie nie znając oceniasz na podstawie paru postów..Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak ja i ty jestem tutaj nowa, raczej czesciej czytalam niz sie wypowiadalam na tematy, ale zgodze sie jest to dla mnie jakas odskocznia od zycia codziennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak kobiety narzekaja, ze porzadni faceci po 30 juz zajeci :P no i prosze, jakis wyjatek od sie znalazl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam was zapytac co polecacie do czytania. ktos moze zna ostatnie ksiazki leona wisniewskiego? jestem daleko i nie wiem co wybrac dla siebie z nowych autorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - Więc witaj w klubie,ja też dość dawno zawitałem tu przeglądając i czytając tematy ale nigdy nie odpisywałem,teraz postanowiłem założyć konto,interesuje mnie wiele spraw i chcę się ciągle udoskonalać drobnymi kroczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisni nie czytalem, ale z polskich moge polecic Magdalene Kozak i jej trylogie Nocarz, fajna kniga o wampirach z ABW :) I "www.1939.com.pl" Ciszewskiego Marcina, wspolczensny polski iddzial pancerny cofa sie w czasie i robi sito z niemieckimi Tygrysami, tak po krotce opisana fabula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo - :),wiesz lubię dyskusję rzeczową w której jest jakiś cel ale tu mamy pisać swobodnie a nie atakować się za coś czego nie było a po prostu tak odebrałem wypowiedz naszego pomarańczowego gościa :) artek123123 - Witam Cię Ciepło i zapraszam częściej :) I muszę przyznać że dobrze mi z tym xoxoxo - niestety nie mogę Ci nic polecić ale na pewno postaram się coś poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że wszyscy czują sie tu dobrze może na to wpływ ma nasza dobrze ;) xoxoxo ja czytuje co mi zazwyczaj znajomi podrzucą,ostatnio był to "Intruz "Stephenie Meyer a w kolejce czeka" Rewers "Andrzeja Barta rybitwa z k-c :) ja tez mam sie dobrze,jestem zdrowa i zadowolona czuje sie młodo artek123123 my tu nie narzekamy ;) zauwazyłeś chyba ! ciagle szukam jestem za swobodą na topiku ,życie składa sie z drobiazgów i mozemy smiało o nich pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka - ja także ale jak nasz gość ma jakieś uwagi do mnie to mógł podesłać na Pw a nie wysuwać wnioski na podstawie lustracji 2 stron tematu:)Pewnie zarzucę jakimiś szczegółami z czasem więcej po troszku Ps.gdzie się podziała Brzydula30? coś jej nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew! dajcie znac, gdyby jeszcze cos wpadlo wam w rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdziwilibyście się odnośnie tego całowania w rękę. Można całować i...całować;) Kiedyś spotkałam się na pierwszej randce z panem.Owszem pocałował mnie w rękę...ale nie stanął przede mną na baczność i nie bachnął po prostu w mankiet;) Idąc obok mnie chwycił tak jakby trochę "niedbale" moją dłoń i ucałował właściwie nie dłoń a palce.Ojjjjjj podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze- dziękuję za opinię i witam Cie pozdrawiając ciepło:) xoxoxo - niezwłocznie odwiedzę link,dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle szukam ;) temat kwiatów i kultury to temat rzeka ... nie wiem jak wy drogie koleżanki ale ja strasznie nie lubie tych wiązanek sztucznie przystrojonych,sam urok to dla mnie np.pęk kwiatów włozonych do wazonu a wracając do perfumów ja je preferuje delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) widzę, że dyskusja wre i dyskutantów przybywa. No i ile osób tyle opinii..wcześniej pytałam, czy może mężczyźni wstydzą się tego gestu-ucałowania dłoni kobiety, ale z 2 strony-pewnie znajdą się i kobiety, które będą się czuły niezręcznie w takiej sytyuacji...a jeśli chodzi o kwiaty-ja podobnie jak garnierka nie przepadam za bukietami, dla mnie urok mają kwiaty niczym nie ozdobione, również pojedyńcze,a najbardziej kocham gożdziki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze nie pękaj :D topik sie dopiero rozwija a co bedzie dalej????? xoxoxo temat super obiecuje napiszę ale nie dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×