Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

Gość a ty wladczy znow tuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie az taka imprezowiczka;)jednak w domu dlugo nie usiedze:P taka juz ze mnie latawica:P ciagle szukam spij smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka widze wlasnie, ze cos sie ruszylo ,ale sie spoznilam za duzo pracy na glowie:) pozdrawiam i zycze spokojnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 - dziękuję,faktycznie smacznie się spało,mam nadzieję że Tobie też :) dobrze - heej,mam nadzieję że wrócisz:) a ty wladczy znow tuuuuuuuuu - że to tak ujmę"nie ogarniam o czym nawijasz":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle szukam jakoś twoje wpisy nie pasują mi na 32 latka - dałabym Ci ze 20 więcej ... Ja nie lubię całowania w rękę. To obleśne i natarczywe, ale każdy ma swoje zdanie i upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam w ten piekny,sloneczny poranek:) dopijam kawe i bede sie szykowala do pracy Milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestoparolatka.. - mówisz obleśne i natarczywe?To że piszę jak piszę nie znaczy że mam tyle lat.tzn wg Ciebie 50 ileś..:)Odpowiedzi zostały mi udzielone na pytanie,staram się w stosunku do wszystkich być obiektywny,nie bluzgam i szanuję odmienne zdanie,myślę że nikogo nie urażam sobą a Ty wydaje mi się starasz się doszukać czegoś czego nie ma .Nigdzie nie napisałem że witam tak każdego,po pisaniu wcześniej ze sobą prosto zrozumieć czy lepiej jest normalnie się przywitać czy tez tak no ale wg kilku zdań przeczytanych na pewno jestem stetryczałym staruszkiem :)Piszę to z przymrużeniem oka więc nie bierz tego tak do siebie.Pozdrawiam Cie i dzięki za komenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle szukam nie chodziło mi o podszywa tylko o to, że twój sposób bycia/pisania nie pasuje do mojego pokolenia :) A całowania w rękę przez obcych facetów i tak nie lubię :o blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zwracam honor - po prostu staram się z szacunkiem odnosić do każdego,ogólnie jestem spokojny ale czasem lubię też poszaleć podobnie jak Brzydula 30,oczywiście w granicach ,nie jestem drętwy i równie dobrze czuję się w towarzystwie 20 kilku latki co i 40 i troszkę więcej przy czym nie zanudzam i przyjemnie się spędza czas.Napisz jak możesz jaki wg Ciebie powinienem być tzn jak pisać itp choć myślę ze nikt nigdy nie był zawiedziony bo nie udaję kogoś kim nie jestem:) Codo całowania masz racje ale tak jak pisałem nie zawsze to robię,poza tym po pisaniu ze sobą już troszkę się przecież ludzie znają więc nie do końca są obcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:) ciagle szukam wrocilam, dzisiaj jestem przylepiona do tego komputera i trzech wentylatorow taki skwar, zazdrosze tym co moga ruszyc sie i jechac nad wode:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - cieszę się że jesteś,ja zbywam na rolki na Błonia ,jakbyś kiedyś widziała kogoś lądującego na tyłku tam dość często,faceta , to na 90% będę to ja :) Pij dużo i do zobaczenia wieczorkiem :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, jestem z kraka:)! jakie imprezy na rynku? tam zawsze sie cos ciekawego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bede nastepnym razem w Krak. i zobacze taka osobe to napewno pomysle o tobie:) a tak apropo myslalam ,ze tylko ja zdzieram kolana na rolkach. Zycze milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
Facet, mam 40 lat, dla mnie brzmisz jak 60-latek trącący naftaliną. Nie cierpię całowania po rękach, to jest śmieszne, przestarzałe, małomiasteczkowe, prowincjonalne i żenujące. Co innego, jeśli ten gest pojawia się w trakcie spotkania i oznacza czułość. To całkowicie inna kategoria. Twój sposób pisania pasuje idealnie to tego wujciowatego cmok nonsensu. Jak widać, zgromadziłeś wianuszek zachwyconych niewiast, ale na pewno mnóstwo zareaguje na ten styl takim samym niesmakiem jak ja, szczególnie młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie dla mnie te upały :-O zmykam zaraz do cieniu pod drzewko saczyć wode z lodem dobrze- chyba uziemiona jesteś w pracy? kdkdkdkdkd - czytałeś nasze wszystkie komentarze? zdania sa podzielone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)garnierkka jeszcze trzy,cztery tygodnie jetem uziemiona w pracy a pozniej robie urlop hmm... juz sie nie moge doczekac:-D a jak narazie pocieszam sie tez woda z lodem przy kompie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kd, ...kto by ciebie kobieto chcial calowac w reke? do tego trzeba miec klase.ciebie lepiej obchodzic z daleka, bo jeszcze ugryziesz, a z tego co piszesz to wyglada na poczatki wscieklizny. wchodzisz na mily, kulturalny topik, zeby atakowac...? po co..? bardzo latwo jest byc niemilym, ale tez zadna z tego satysfakcja. wyluzuj, badz mila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
Ty paniusiu za to jesteś wcieleniem przyjemności. G... cię obchodzi czy ktoś chce czy nie chce mnie całować. Autor zadał pytanie, ja odpowiadam. Fatalny, małomiasteczkowy zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
Poza tym może pozwolisz, że ewentulanie obrażony autor wypowie się za siebie, umie mówić i pisać, co wy jesteście jego ochrona? Czy ja ciebie albo ciebie skrytykowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
Śmieszne naprawdę jak kobiety rzucają się do obrony faceta, który w dodatku być może wcale nie poczuł się specjalnie znieważony, bo i czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
chetnie nastawie usta i poprosze z jezyczkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
cofam to co powiedzialam,zrobiłam to z zazdrosci wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdkdkdkdkd mam wrazenie ,ze z toba jest cos nie tak za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
dobże muwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie wszystkich,także pomarańcze Zanim przejdę do przyjemności pozwolę sobie teraz wziąć kobiety w obronę: kdkdkdkdkd - jeśli już wyrażasz swoją opinię o powitaniu ,(o czym zresztą pisałem że proszę o komentarze) to proszę powstrzymaj się od osobistych wyznań co do mojej osoby bo nikogo nie interesuje co sądzisz o mnie bo przeczytałaś parę postów i myślisz że wiesz kim jestem ,masz coś napisz na Pw ,po drugie pomyśl:całowanie kobiety w ten sposób w trakcie spotkania byłoby dziwne jak dla mnie ,zresztą skoro masz 40 lat wiesz o tym sama,nie wiem jak okazuje Ci ktoś szacunek,może uścisk dłoni,może klepie po plecach :)Mylisz okazywanie szacunku z okazywaniem czułości,mam wywrzeć dobre wrażenie a nie rozkochiwać kogoś kto ma być dobrym przyjacielem i nikim więcej.To że Ty nie lubisz nie oznacza że reszta kobiet nie lubi,watek powstał po to by zobaczyć ile kobiet jest za ,ile przeciw ale w zgodzie a nie atakując osoby które nie mają i nigdy nie miały złych intencji.Jak zauważyłaś topic jest dla kobiet po 30,kobiety w tym wieku tu piszą i ich zdanie chcę znać.Przedwczoraj też była tu osoba która nie napisała na temat całkiem ale nie atakowała nikogo za inne zdanie od jej.Nie obraz się ale przypominasz mi kogoś kogo znam i ceniłem ale zawiódł moje zaufanie i nie tylko a był kimś bardzo ważnym dla mnie,nie będę sie tu o tym rozpisywał.CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×