Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

Teraz codzienna porcja odpowiedzi ,z góry przepraszam stałe bywalczynie topicu ale troszkę mi się przeciągło i dopiero teraz jestem:) xoxoxo - dobrze wiedzieć może kiedyś uda się spotkać przypadkowo,całkiem przypadkowo:)A imprez nie zarejestrowano,przez rynek przemknąłem rykoszetem tylko:)i nie przejmuj się,już się przyzwyczaiłem do rzucania jadem na mnie czasem :) dobrze - wtedy będziesz mieć niepowtarzalną okazję do pośmiania się i napisania tu a może i rozmowy (btw nie zna ktoś dobrego masażera elektrycznego lub mechanicznego do obitych pośladków?:)eh urlop... garnierkka - noo to macie dobrze razem z dobrze(ale wyszło:)dobrze i Ty chłodzicie się od środeczka,ja zaś dziś pozbyłem się wody i wracałem na rezerwie a to ze czasem ludzie wejdą i czytają ostatnia stronę to się zdarza i stad pomyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przpadkowe spotkanie - to byloby zabawne! na razie, zadnych wizyt nie planuje, ale dam znac. co do tej agresji slownej, to mysle, ze jest ona wynikiem strachu. uslysalam jakis czas temu od pewnego madrego czlowieka, ktory zajmuje sie uswiadamianiem nas jak zyc bardziej wartosciowo, ze tak naprawde istnieja tylko dwa uczucia, resza jest jedynie ich pochodna, a mianowicie jest to milosc i strach. moze warto sie nad tym zastanowic, ze gdy czujemy niepozytywne emocje np. takie jak, zawisc, zazdrosc nawet smutek, moze tak naprawde czujemy strach. czasami, lubie sobie pofilozofowac... dobranoc lub dzien dobry, zalezy kto na jakiej polkoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jak tam u was bo u mnie żar z nieba ,tropikalnie :-O xoxoxo filozofuj dalej ;) inne spojrzenie zmusza do przemysleń i zastanowienia sie,mnie to ciekawi bardzo :) dobrze.. masz lepiej niz ja za 4 tyg urlop zleci błyskawicznie,co ja mam powiedziec do wrzesnia musze wytrzymac ! ciagle szukam i dobrze na obolałe posladki to tylko nasiadówka na lodzie :D cóż nie dołącze do was ,wole rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny weekend,znów wszystko się psuje,widzę że nikogo nie ma a i mnie dziś zabrakło,wybaczcie i dobrej nocki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dobry wieczór wszystkim rybitwa się melduje:) oj, ciągle szukam, pomyliłeś się, do morza to ja mam daleko, przez całą Polskę:) podły miałam dzisiaj humor, mimo tego że niedziela...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam co napisałam, oprócz paskudnego humoru jeszzcze mam coś ze wzrokiem, sorry garnierka:)to Ty mnie przywoływałaś:)a z tym wzrokiem to nie żartuję, ma zapalenie spojówek:(idę spać, bo ledwo co widzę na monitorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz pomylic mnie z facetem :D wybaczam ze wzgledu na twój stan,współczuje wiem co to znaczy ,okulista czeka i pomoze co wy z tym weekendem ,aż tak zle? a już poniedziałek jest ;) tylko nie mówcie,że nie cierpicie poniedziałków :D pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na nie. Nie znoszę tego cmokania w dłoń, nie podoba mi się i jest niezgodne z naturalną w koncu zmianą obyczajów. To tak jakby próbować reanimować zwyczajową przez wieki modlitwę przed każdym posiłkiem (nie umniejszając osobom, które to praktykują):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze, ze jednak wczoraj pare osob tutaj zajzalo:) ja wlasnie jade do pracy w wolnym czasie wejde i doczytam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja jestem, ale na chwilę, leczę oczy i komp mi nie służy;) no ale jest już lepiej. Widzę, że same tu zostałyśmy, ciągle szukam uciekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a ja sie meczę przy kompie w pracy ,tzn nie tak znów sie meczę ;) pije kawę jem babeczkę i zagladam co się tu dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) widze, ze zostalysmy tylko my:) Ja tez pracuje i tutaj zagladam , ale autora nie ma hmm.. wydaje mi sie, ze szuka lub znalazl:-D rybitwa z k-c szybkiego powortu do zdrowia zycze, ja przez ta wode z lodem tez nie najlepiej sie czuje.. gardelko boli, oczka popuchniete:) garnierkka ty to masz dobrze:) smacznego i milego dnia zycze:-D ciagle szukam a moze juz znalazles dobry elektryczny masazer;-) i dlatego tu nie zagladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ciepło,nie zapomniałem o Was,stałych i bardzo mile widzianych zawsze w temacie,miałem mało czasu i małego dołka dlatego też rzadko pisałem ,postaram się więcej niebawem,tymczasem znikam.Pozdrowienia sloneczne:garnierkka,dobrze ,rybitwa z k-c i xoxoxo,zapewniam także że temat nie umarł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam tylko pare pierwszych postow. Jak najbardziej jestem za! W dzisiejszych czasach mezczyzni okazuja kobietom wrecz za malo szacunku jesli w ogole go okazuja. :o U mnie prawdziwy mezczyzna to taki gentleman. Jestem troche staroswiecka. :) Facet, masz duzego plusa, ze w ogole pomyslales o takim zachowaniu. bardzo elegancko, bardzo z klasa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wieczór mija? ciągle szukam-to my tu takie aktywne, rozmowę podtrzymujemy;) zdrowie własne narażając(to o mnie) ;)a Ty w dołku siedzisz!? wyskakuj, ale już! garnierrka ma rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierrka, oczy bolą, szczególnie wieczorem, po całym dniu, ale krople już trochę pomogły. Dzięki, że pytasz:) mecz oglądałam, a Ty?lubisz kibicować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ale musze mieć towarzystwo :) a dzis było wesoło ;) zobaczysz jakie bedziesz miec wyraziste spojrzenie po tych kropelkach spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że w towarzystwie ogląda się lepiej:) dobrej nocy życzę, Tobie garnierrka i tym którzy ew tu jeszcze zajrzą. Idę zakraplać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkich i każdego z osobna:)i przepraszam za nieobecność rybitwa z k-c - a już myślałem że ktoś wpadł Ci w oko:)Mam nadzieję że z spojówkami już lepiej :)nie uciekłem ,nie martw się po prostu zycie,praca itp garnierkka - weekend taki sobie:)Dzięki za wiarę ,jestem kiedy mogę tylko. dobrze- raczej wyma"żona"(żart)Wracając do stwierdzenia:troszkę mniej siedzę na komputerze,masażer nie znaleziony na razie Dziękuję wam za ożywianie tematu,z jednego dołka w drugi ,zła karma może,myślę także jakby wam się oddzwięczyć za ożywianie tematu ,proszę o sugestie oczywiscie w miarę moich "mocy przerobowych" Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.sz- sugestie by sie pewnie znalazly, bo panie chca ci pomoc, ale musisz ''dac pare'' w czym problem, bo inaczej uslyszysz same ogolniki. trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.sz- sugestie by sie pewnie znalazly, bo panie chca ci pomoc, ale musisz ''dac pare'' w czym problem, bo inaczej uslyszysz same ogolniki. trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkich i każdego z osobna:)i przepraszam za nieobecność rybitwa z k-c - a już myślałem że ktoś wpadł Ci w oko:)Mam nadzieję że z spojówkami już lepiej :)nie uciekłem ,nie martw się po prostu zycie,praca itp garnierkka - weekend taki sobie:)Dzięki za wiarę ,jestem kiedy mogę tylko. dobrze- raczej wyma"żona"(żart)Wracając do stwierdzenia:troszkę mniej siedzę na komputerze,masażer nie znaleziony na razie Dziękuję wam za ożywianie tematu,z jednego dołka w drugi ,zła karma może,myślę także jakby wam się oddzwięczyć za ożywianie tematu ,proszę o sugestie oczywiscie w miarę moich "mocy przerobowych" Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×