Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

ciągle szukam xoxoxo ma racje dlaczego my polacy lubimy sie postarzać zbyt wczesnie,a ty 32 lata , jeszcze 8 lat i bedziesz w najlepszym okresie dla faceta :D nie ma czym sie martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero sie klade, zycze spokojnej nocy:-) ciagle szukam- jutro nastanie nowy dzien troche wiecej usmiechu tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:-) ciagle szukam mam nadziej, ze juz o wiele lepiej sie czujesz... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ruch w weekend był tu niewielki...dziewczyny-pozdrawiam, ciągle szukam-życzę powrotu dobrego nastroju no i lepszej kondycji:)do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) mam nadzieję,że autor wyjdzie na prostą :) bo kto rozkręci topik rybitwa fajnie,że przybywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze znów sie męczymy w pracy przed kompem ;) jak się masz? ładna z ciebie dziewczyna i tak jak napisałaś na pewno do 30tki ci brakuje hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka niestety, znowu dzien pracy:-) siedze popijam kawke, jem ciasteczka i myslami jestem juz na urlopie:-D... zeby nie te upaly to byloby super ojj do tej 30 juz mam blizej niz dalej:) jak znosisz te upaly przy kompie? mi juz nawet woda nie pomaga:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie znoszę przy tych 4 kompach w jednym pomieszczeniu :( ale już zaraz do domku :) nawet woda z lodówki nie wydaje się zbyt zimnna :) podziwiam ludzi którzy uwielbiają ten upalny czas i kipią energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! widzę, że jesteście kobiety pracujące-życzę Wam wytrwałości w ten upał-oby do 16tej, czy którejś tam;)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Panie,niestety nic mi nie idzie ,przepraszam za nie pisanie ale kolejny raz zawiodłem się sam na sobie .....Dziękuję za ciepłe słowa..i za to że komentujecie.ehhh..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka ja tez ich podziwiam..lubie sloneczko ,ale nie takie gdy musze przed nim uciekac:-) rybitwa z k-c ja niestety jeszcze troche spedze czas przy kompie, ale wentylatory wprawilam w ruch to nie dedzie tak zle:-P pozdrawiam ciagle szukam widze, ze nadal smutek cie nie opuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie chłodzę ale w domku :) rybitwa a ty nie pracujaca? ciagle szukam musi byc jakieś wyjście z sytuacji.szkoda,ze nie wiemy jak ci pomóc :( człowiek popełnia błędy,tacy jesteśmy :( ale zycie się toczy dalej i słońce świeci więc jutro bedzie znów nowy dzień dobrze jeszcze trochę i do domku zmykaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka chcialabym:-D ciagle szukam garnierkka ma racje, czlowiek popelnia bledy, wazne jest tylko to zeby sie na tych bledach uczyl i nastepnego razu nie popelnil tego samego... przemysl, wygadaj sie, zrob analize bledu i zyj dalej...zycie jest zbyt krotkie zebyy sie smucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka,dobrze,rybitwa z k-c bardzo proszę was o jakikolwiek kontakt poza forum,potrzebuje bardzo poważnej kobiecej porady..Naprawdę proszę kogokolwiek z was o pomoc..:(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, chociaz widze, ze nikt procz autora tutaj dzisiaj nie zagladal:-D jak chcesz napisz szczera84@interia.pl... pracuje ,ale w wolnej chwili wejde, przeczytam i w miare moich mozliwosci sprobuje tobie doradzic...mam nadzieje, ze bede umiala...glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ciągle szukam-czy mail który był obok twojego nicka kilka stron wcześniej jest aktualny?jeśli tak, to napiszę do Ciebie, choć może nie od razu będę miala czas aby odpowiedzieć na Twojego ew maila...ale wieczorem na pewno-jeśli tylko będę umiała pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! c.sz. chcialam wyslac przez tlen, ale nie przechodzi. oto moj emali kracowks@yahoo.com daj znac gdybym mogla pomoc. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie też jest chetna do pomocy ale ja nigdzie nie widziałam e-mail tylko tlen ale to komunikator służę pomocą :) na tyle ile mogę podpowiedziec g_arnierkka@interia.pl pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze -odpisałem,dziękuję żę podnosicie mnie na duchu a przecież jestem tylko mężczyzną który powinien być twardy,jednak czasem nie da się garnierkka-przepraszam ,już odpisałem i czekam na Twoja opinie,wasze są ważne bo jesteśmy wszyscy w tym przedziale wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarło? bo ja chyba coś poknociłam :D zamiast wyslij wylogowałam się. rybitwa jak twoje oczka? już ok xoxoxo nadal meczą cie upały tak jak nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierrka,dzis jest troche lepiej, ale dalej ''parowa''...uffffff...jestem ''zabarykadowana'' w domu pod klimatyzacja, czekamy na deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×