Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

Odnośnie kwiatów...nie lubię wielkich "wiechci" z którymi jest później tylko problem,bo trzeba je dźwigać skoro pan obdarował.Jeden wystarczy...róża czy jakiś inny.Miły gest i nie sprawia kłopotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka :)Postaram się choć widzę że temat się rozpędza i mam wrażenie że to Ty tak przyciągasz tu ludzi,może masz jakiś ukryty "magnes"lub magnetyzm :] xoxoxo - faktycznie,byłem odwiedziłem ale dziś chyba już wymięknę a nie chce pisać bez głowy :) rybitwa z k-c,Jore - pojedynczy kwiat,zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubie bukiety ''lakowe'' takie spontaniczne, artystyczny nielad w wazonie. bardzo milo wspominam z czasow randkowania, ze pewien pan na pierwszym spotkaniu wreczyl mi czerwona roze z wlasnego ogrodka, ktora sam wychodowal, wreczyl mi ja calujac moja dlon. bardzo mi tym zaimponowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze - nieee(wstydzę się) a tak na serio to może kiedy się znajdzie jakaś kandydatka:)Wole spontanicznie,planowanie przeważnie nie wypala bo zawsze coś nie zatrybi i jest zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze - dobrze,przyznam że mam kilka wersji wcześniej uzgodnione na wypadek gdyby coś nie wypaliło,jednak czasem nie udaje się,zależy to też od tego jak woli kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o gotowe dialogi:) Ale np na szybko może nie dać się zarezerwować np. jakiegoś miejsca:) Kurcze a właściwie czemu ja sie wprosiłam na forum dla ludzi po 30r.ż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mogę stwierdzić jak było,czy udała się czy nie ale resztę zachowam dla siebie,trzeba zachować trochę dyskrecji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy po prostu dzwonię w inne miejsca,jest ich troszkę i pytam co z dostępnością a poza tym liczy się osoba i chwila,nie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze -może dlatego ze znalazłaś temat który Cie zaciekawił a może po prostu przypadkowo weszłaś i zostałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed zasnieciem jeszcze zaglądam autorze to ty przyciagasz tu miłe panie :) nie ja!!! miła jak zawsze zawsze dodasz tu swiezego oddechu :) co do randek najlepsze sa te w których plan dostał w "łeb" pozdrawiam i dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka - ależ ja jestem tylko zwykłym mężczyzną jakich miliony są na świecie,kolorowych Ci życzę i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, i mnie przyciągnęło jeszcze przed snem:)muszę przyznać, że polubiłam ten temacik:)życzę wszystkim spokojnej nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie w piątkowy,słoneczny poranek a szczególnie Brzydule30 :) Brzydula30 - widać piękna,dojrzalą,atrakcyjna kobietę zapatrzoną w dal,wypatrującą kogoś lecz kogo?Pozostanie to chyba jej słodką tajemnicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.odlotek.pl - miło mi poznać kogoś mojej płci kto podziela moje poglądy,pozdrawiam Cie słonecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze,ze rozmowasie zakonczyla a szkoda fajnie sie obserwowalo i czytalo wasze wypowiedzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) choc na moment ale jestem obecna ,dzis dzień zaganiany wiec padam ... pozdrawiam wszystkich :) dobrze- jak sie zbiora wszyscy to sie dopiero bedzie tu działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,garnierkka,Brzydula30 -Witajcie,nie śpię ale topic z braku Pań zasnął snem weekendowym,wiem że weekend jest więc się nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całowanie kobiety w dłoń jest miłe ale sobie odpuście w nieoficjalnych i niezobowiązujące sytuacjach, no chyba że mamy jakąś wielką uroczystość, bal to dla atmosfery można sobie skorzystać z tego staroświeckiego zwyczaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydulko ja na pewno nie imprezuję,wole domowe zacisze i wieczór spędzony tylko we dwoje,na razie pichcę sam dla siebie dobrze - po prostu ludzie na weekend wybyli i że koniec tygodnia to najgorszy dzień garnierkka - najważniejsze ze WY jesteście,ciesze się ze znalazłyście czas w tym zabieganym dniu by wstąpić.Pozdrowienia słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że temat powoli zamiera ,mam pytanie do Pań:może już czas na następny ?Czekam na opinie z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaimprezowalam:0Wyszlam wieczorem na spacer to o 4 tej wrocilam;) na 8ma do pracy:O a dzisiaj tez mnie ciagna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat zasnął a ja też,zwijam się w kłębek i zasypiam,dobranoc wszystkim ,szczególnie Paniom i słodkich ,weekendowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×