Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

hej hej ,witaj dobrze,jeszcze jutro i weekend,kości mnie bolą to juz ten wiek a jak u Ciebie?:)Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Procz tego, ze jakis mezszczyzna na forum ogolnym nadepnol mi na piete to dobrze:-D jeszcze troszeczke i doczekam sie urlopiku:-) szukam ciagle domku nad woda i nie wiem na co sie zdecydowac kosci cie bola w tym wieku? to pewnie przez te rolki i brak masazera;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna smutna wiadomość,wybacz znikam mimo wczesnej pory,mam teraz chyba megadoła,rów,załamke.:(((((((((((((((((((((((((((((((((( Dobranoc dobrze ,dziękuję że zaglądasz,przepraszam ale uciekam już bo nie chce zanudzać.:(( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) słońce grzeje pot się leje :) ciagle szukam czy dziś już lepiej u ciebie? dobrze widzę,że plany urlopowe na całego :) a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy. garnierkka - Ciebie witam szczególnie ciepło,niestety nadal jest lipa ale może jutro się poprawi,gdyby wszystko było takie proste.Twoje powiedzonka to esencja mojego tygodnia pracy,grr.Myślę że reszta nas opuściła na wakacje albo na stałe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:D garnierka -plany urlopowe mam na calego ,ale nadal szukam domku:-) a co do autora- glowa do gory pomysl, ze zawsze moze byc gorzej:) pozatym jakbys nam sie tutaj wyzalil moze bysmy mogly tobie pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dobrze - wiem że jesteście chętne pomóc ale nie chce roztrząsać mojego dołka publicznie:)może pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wszystkich, a zwłaszcza trójkę stałych bywalców tego tematu:)u mnie też upał, ale nie narzekam...no, może trochę, wolałabym taki upał na urlopie a nie w mieście..dobrze-a kiedy masz urlop i gdzie tego domku szukasz?góry czy Mazury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! piatkowo:) c.sz, czy doluje cie twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa z k-c Mazury sliczne, ale bylam juz w tym roku szukam cos nad woda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac wszyscy w komplecie i w dodatku chetne do pomocy praca stres :( współczuje ale wszystko sie ułozyc musi pozytywnie . rybitwa jak oczeta ? xoxoxo a ty sama tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak,już wiem skąd pytanie ,otóż profil założyłem w pospiechu na tlenie i jak zwykle się walnąłem z datą,starość nie radość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę dyskusja trwa, ciągle szukam-Ty się tak nie stresuj wiekiem, w koncu my tu wszyscy-chyba-mamay 3 z przodu;) garnierrka-jeśli chodzi o oczy-jest poprawa, ale szaleć nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej rybitwa z k-c,wiesz troszkę się stresuję wiekiem,cieszy mnie ze jesteśmy z 30-tki wszyscy ale czuje upływ lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to ja wam powiem na pocieszenie, ze tu gdzie zyje, to bycie po trzydziestce, jest najlepszy czas w zyciu! ja jestem rocznik 75 i dopiero od 3 lat mam rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze wybaczycie mi moj jezyk polsko/amerykanski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarnie się czuję ,może to słońce które na mnie grzało cały dzień,ból głowy,zawroty.Przepraszam was wszystkie ale pójdę spać bo nie chce rozsiewać złej aury.dobrze-to super ale niedaleko pewnie masz,xoxoxo,rybitwa,garnierkka,dobrze-bardzo wam dziękuję że odwiedzacie temat i komentujecie,prawie tak rodzinnie się poczułem :)Dobrej nocki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, cierpisz na migreny? to jest koszmar, wiem cos o tym. mezczyzni, rowniez cierpia na migreny, zaznaczam, ze migrena,to nie jest normalny bol glowy. ja w wieku nastoletnim mialam depresje spowodowana migrenami, niekontrolowany , dlugotrwaly bol jest bardzo niebezpieczny dla ciala i ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×