Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dodam że strasznie sie denerwuje i ciągle biegam do łazienki sprawdzać czy wszystko ok.wczoraj wziełam profilaktycznie nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;). Chyba tu juz nikt nie pamieta o mnie :P. Ja staram sie unikac kapieli w wannie,choc wiadomo,ze im blizej bedzie zimy tym milej by bylo wygrzac sie w wannie,ale jednak nie warto ryzykowac poronieniaod przegrzania brzucha.Teraz mam problem bo prysznic nam sie zepsul i musze przetrzymac bez niego jakis czas :P. Dzis mam 29 URODZINKI :D ale stara juz jestem :P nie ma ,ze boli latka leca,i czas najwyzszy na dzidziusia ;) miejmy nadzieje,ze za rok o tej porze bede wspominac ta chwile trzymajac na rekach polrocznego bobaska ;).Teraz lece na jakies zakupy,upieke jakies ciasto z owocami ofkors :P zeby ,,zdrowe ,,bylo ;), zerkne na cuszki ciazowe,bo przydaly by mi sie jakies spodnie nie uciskajace w pasie.Zaczelam urlopik od dzisiaj,i czeka nas lot do PL za kilka dni na kilka dni i trzeba sie jakos ogarnac ;).POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja to mam zachcianki :P Do wczoraj miałam hooopla na ogórki małosolne i na grzybki marynowane, a teraz na ciasta. Wczoraj mąż nie chciał iść do aklepu to mu się popłakałam, a jak juz poszedł to zamiast ciasta przyniósł mi batonika hahha. Wpadłam w jeszcze gorszą histerię. Normalnie szok!!!!! Nie poznaję sama siebie:( Z tego wszystkiego poprosiłam teścia żeby upiekł mi jabłecznika i sernika. Do czego to doszło. Aż strach pomyśleć co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Dziewczyny mam pytanie czy Wy też macie brzuch większy popołudniu nawet wieczorem niż rano jak sie obudzicie?? Znowu zaczynam panikować oby nie potrzebnie......We wtorek wreszcie upragniona wizyta dzisiaj skonczylismy 10tc.......12 tc zbliża się oby minął i było ok....:) wierze w to!!! Kropeczka 2011 kochana ja krwawiłam dwa razy w nocy zobaczyłam dość dużą ilość krwi i odrobinę rano to było ok 6 tc wtedy mi lekarkapowiedziałą ze puste jajo że nie ma serduszka......Po wizycie u innego lekarza dostałam leki i po tygodniu okazało sie ze jest serduszko i wtedy było wszystko wporzadeczku także nie martw się A jeśli powtórzy Ci się to zgłoś sie do swojego lekarza albo do szpitala bo wtedy podadza leki i wszystko bedzie dobrze musi.....nie martw sie na zapas. Pozdrawiam przyszłe Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis w mieście też widziałam ciuchy ciążowe, ale masakra:D strasznie wyglądały na manekinach:P jak dla babć:P Kupiłam sobie rozciągliwą tunikę z krótkim rękawem do marynarki, będzie jak znalazł do dużego brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka87: wiesz co jak sobie tak pomyslę to faktycznie dziś rano miałam jakiś mniejszy brzuch niz wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i ja tez zawze mam mniejszy brzuch rano a wieczorem wiekszy, to pewnie przez całodzienne picie i jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla wszystkiego naj, naj i spełnienia marzeń i nie wygłupiaj się z tą starością ;-)) elwir_a nie wiem czemu bierzesz tego magnezu aż 6 tabl. ja biorę jedną ale może krótko masz brać przez te drętwienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny,słoneczny poranek. :- ) Chwalę się,że jestem już prawie samodzielna.Mój kręgosłup w coraz lepszej formie choć nie pozwala mi jeszcze na schylanie.Chciałabym dzisiaj wyjść trochę z domu(po 13 dniach),na spacer za wcześnie,ale może pojedziemy odwiedzić Teściową.Życzę słońca Marcóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej, mam pytanie: na podniebieniu wyskoczyla mi wysypka, boli przy piciu i polykaniu. co to moze byc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka, a chorowałas na różyczke? a moze to zwykłe przeziebienie....lepiej chyba skonsultować z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak,ale nie pamietam :( ALe rozyczka ma chyba wiecej objawow niz wysypka na podniebieniu?? A ja mam tylko to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeden z objawów, a rózyczka wykluwa sie do 21 dni, jak nie minie jutro, pojutrze to ja poszłabym do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja jestem po przeprowadzce, przeprowadzalismy sie z mieszkania do domku, masakra, jestem padnieta, zmeczona i mam wyrzuty sumienia, ze mojemu maluszkowi nie dalam odpowiedniej ilosci witamin bo nie mialam czasu porzadnie sie odzywiac, jutro ide do lakarza a w niedziele za tydzien pierwsze usg (prywatne) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bedzie czekała przeprowadzka, mam nadzieje ze przed swietami Bozego Narodzenia, ale licze ze to mąż bedzie wszystko przenosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka,Fonia29 dziekuje za zyczonka :D,imprezka sie udala,otrzymalam torcik,dmuchalam swieczke ;) :P,i uswiadomilam sobie ,ze spelnilo mi sie zyczenie z poprzedniego roku :D spotkalam ta druga polówke :D a co wiecej bedzie i slub i dzidzius ehh tyle szczescia na raz ;). Wczoraj bylismy ogladac sale na nasze wesele,i jest tak jakby zaklepany termin ;). Pomalu sie wszystko klaruje.Jutro lecimy do Polski,oby wszystko poszlo gladko! POZDRAWIAM!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla no to gratulacje i wszystkiego najlepszego. Fajnie jak tak wszystko się układa. Powiedzcie dziewczyny czy macie już widoczne brzuszki? Jestem bardzo ciekawa jak u was to wygląda... U mnie trochę już widać, ale pewnie dlatego że mam niepohamowany apetyt na słodycze prawie od samego początku:) Pozdrawiam i miłego dnia:) A teraz wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla wszystkiego najlepszego! Fajnie jak wszystko się układa po naszej myśli. Dziewczyny a jak tam wasze brzuszki? Widać już, bo u mnie trochę tak i waga do przodu się ruszyła, ale pewnie to zasługa nipohamowanego apetytu na słodycze od samego początku:( Napiszcie jak to wygląda u was. Pozdrawiam i zmykam dalej do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jutro ide na badania genetyczne. zaczynam sie troche bac. Która z was już jest po i moze napisac mi na czym to polega i ile trwa?? Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzuszka to niestety nie bardzo pomogę, bo noszę bliźnięta i wygladam jakbym była conajmniej w piatym miesiacu ciąży a nie w 15 tygodniu :D Jak wrócę do domu, to wrzucę zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki- mam do Was pytanko......... CZY KTÓRAŚ Z WAS MA KONFLIKT SEROLOGICZNY ALBO ROBIŁA BADANIA NA PRZECIWCIAŁA:):)proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam do sprzedania kilka leków które mi zostały - nie zaczęte całe opakowania z długą datą sprzedam taniej!!! Zakupiłam recepty a musiałam przerwać leczenie, a poza tym już niedługo rodzę. jak ktoś jest chętny to piszcie : pauliv@go2.pl DUPHASTON, FENOTEROL, ISOPTIN - 2 OPAKOWANIA , DOPEGYT - 2 OPAKOWANIA , DIOSMINEX , CLEXANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
Witajcie kobiety! Cieszę się niezmiernie, że Wszystkim Wam się dobrze układa. Ja wzięłam się ostro za siebie i swoje życie... mam nadzieję, że za kilka lat też bedę mogła być w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to mam napewno najwiekszy brzuch z Was wszystkich :P ,wczoraj sie przerazilam jak ja znajde suknie slubna z taka otyloscia :(.Owszem jem to na co mam ochote..tylko przesadzam z iloscia :P i tyle w oczach!!! fatalnie wygladam :O czuje sie jak wieloryb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×