Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość tuethe
lidian nie mam pojecia z czego to się bierze... mnie na szczęscie dzisiaj uda już nie bolą i lepiej,zeby tak zostało;) Dziewczyny jak z Waszymi nastrojami? ja sie coraz bardziej robie zmierzła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja humorków na razie nie miewam...bardziej mąż jest zmierzły ostatnio;) a jak wasze wyniki krwi?macie w normie czy obniżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obnizone i dostalam zelazo . A moje malenstwo wlasnie sie obudzilo i szaleje... cudowne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz wyniki dużo poniżej normy?bo ja mam tak na granicy i zastanawiam się czy zaopatrzyć się w jakieś witaminki...to dzidzia mamie nie da pospać...czyżby chłopczyk?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ybhnjm,t
Kathaja jakie to uczucie jak dzidziusz szaleje w brzuszku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski a ja mam wyniki wszystkie w normie co prawda przy tej nizszej ale w normie sie mieszcza .od wczoraj strasznie boli mnie brzuch nie wiem czy cokolwiek dzis zrobie i co chwila chodze siku chyba maluszek uciska na pecherz.wczoraj mielismy gosci i dostalam nosidelko troszke ubran ale na starsze dzieciatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki na granicy normy... i dlatego zelazo, zebym anemii nie miala :) tylko mi nie dobrze po nim... ale te mdlosci jakie przeszlam od poczatku ciazy byly duzo gorsze wiec daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez mam w dolnej granicy normy wyniki krwi i biore witaminki, magnez i tak jak pisałam wcześniej lekarz na bóle brzucha przepisał no-spe....i od poczatku wyniki mam takie same :) a co do nastrojów to mi się skończyły tak w 16 tygodniu i od tamtej pory mam wręcz bardzo dobry humor, nawet mąż się dziewi że takim dowcipem to wcześniej nie tryskałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ja dam znać jakie wyniki krwi mam za 2 tyg;) Jutro ide na badania prenatalne i usg i się zaczynam stresować... Ciekawa jestem czy dowiem się czy będziemy mieć dziewczynke czy chłopczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miewam jeszcze humory, natomiast jeśli chodzi o płeć to hmmm.... od kiedy wiem o Ciąży to byłam przekonana ze to dziewczynka i jak poszłam na wizyte w 17 tyg. to lek. stwierdzil ze cos tam widzi i chyba cos dynda :) ale nie daje 100% i już nawet zaczelam mówić do brzuszka Kubuś ale coś mi nie gra... mam wrażenie jakbym do dziewczynki zwracala sie imieniem meskim :P ale nie wazne jak plec... Kocham moje dziecko najbardziej na świecie i pragne tylko zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ide na wizyte moze sie dowiem co za plec ale kto wie, jesli chodzi o te skurcze to przez maluszki bo nam zabieraja magnez i potas i stad te skurcze.trzeba uzupelniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na razie dzidzia kopie od czasu do czasu...tak nieregularnie ale coraz częściej...takie to dziwne jest ale piękne. Czujesz że masz w brzuszku człowieka, który się rusza - niesamowite;) a mi lekarz nie przepisał żadnych witamin bo stwierdził że wyniki mam b. dobre jeżeli chodzi o krew. Teraz morfologia mi spadła( normalka) i pewnie też coś będę musiała zacząć brać. Mnie też od 4 dni boli brzuch - wcześniej nie miałam takiego problemu. Może to taki okres w ciąży - w końcu dzidziuś zaczyna rosnąć ( razem z mamusią hihi;) Dziewczyny dajcie znać jak się dowiecie jaka płeć - będziemy wiedzieć ile małych kobietek przypada na jednego małego mężczyznę ( albo na odwrót);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w polowie 16 tygodnia.Czuje sie bardzo dobrze :). W pazdziernku dopiero mam drugie usg a co najgorsze na ulotce ktora dostalam na ten temat jest napsane ,ze nie podadza mi płci dziecka ,bo to za wczesnie zeby dac 100% pewnosc lekarzowi,i lepiej zeby w blad nie wprowadzal rodzcow :(.Masakra jakas! Potem trzecie i ost.usg mam w dzien porodu :O wiec sie chyba skonczy na tym,ze poznamy plec po urodzeniu... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam ja też mam termin na marzec i jestem w 16 tyg.ciąży ,ale jeszcze nie wiem kto tam siedzi w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to sie nie dziwie ze polowa to zbyt wczesnie na okresl. plci. np u Mnie lek. powiedzial ze nie widac dokladnie i ze to za wczesnie, dodam ze byl to 17 tydzien ale naciskalam i naciskalam i w koncu powiedzial ze stawialby na chlopaka... ale nie daje 100% pewnosci i w sumie to dalej nic niewiem i pewnosci niemam wiec... albo, albo :) znowu trafilam do punktu wyjscia :D choc ja czuje sie na dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Określenie płci zależy też od tego jak się dziecko ułoży... może dobrze schować to co ma między nogami;) Dziewczyny a wybieracie się do szkoły rodzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja raczej się wybieram, choć sama bo mój mezczyzna nie bardzo chce brac w tym udział... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcvvfbgh
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka znanych i cenionych firm takich jak D&G,CHEROKEE,NEXT,ADIDAS,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. Obecnie w sklepie jest 250 ubranek. W ciągu kilku dni zostanie dodanych jeszcze kilkadziesiąt !! Większość ubranek w stanie bardzo dobrym-wygląda jak nowe. Po co przepłacać kupując markowe spodnie za 50 zł jak na www.lumpik24.pl możesz je kupić już za 5 złotych? Bardzo atrakcyjne ceny-świetne ubranka nawet za 1/10 ceny sklepowej. www.lumpik24.pl Wysyłka powyżej 70 złotych GRATIS ! WWW.LUMPIK24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imailka
Cześć Dziewczyny, mam do sprzedania 2 opakowania niemieckiej oliwki Frei przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży. Stosowałam ją w czasie ciąży. Moim zdaniem jest bardzo skuteczna (nie mam ani jednego rozstępu) i wydajna (dlatego zostały mi jeszcze dwa opakowania). Oliwka jest zakupiona w niemieckiej aptece. Termin jej ważności to 04/2012, pojemność 125 ml. Kosztuje 8,95 euro za opakowanie. Może jesteście zainteresowane zakupem takiej oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie;-) dzis wybieram sie do gin:-) doczekalam sie:-)!:D...ciekawe czy mi zrobi usg?.....bez niego nie wyjde:D....chce byc spokojna a nie w nerwach jeszcze 3 tyg do polowkowego czekac;-) moj morfologia jest ponizej normy. Pierwsze badania wyszly ponizej i robilam powtorne i to samo ale widze ze nie obejdzie sie bez jakis witamin. Brzuszek w pt mnie bolal praktycznie caly wieczor ale mysle ze to dlatego ze rosniemy wiec bez paniki...choc zapytam o to lekarza i tak samo jak kicham.....gdy sie wyluzuje i kichne to rozrywa mnie na dole, wrazenie pekniecia od srodka a gdy sie napne i kichne to jest ok....wiec to tyle z boli narazie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam przekonana od poczatku ciązy że bede chodziła do szkoły rodzenia, poza tym to był pomysł męża który bardzo mi się spodobał :) ale poczytałam, popytałam i podobno szkoła rodzenia więcej daje mężczyznom niż kobietom bo my kobitki mamy instynkt, a facet musi sie wszystkiego nauczyć i poza praktyką jest dużo teorii, wykłady o porodzie które skutecznie mogą zniechęcić przyszłego tatusia do uczestniczenai w porodzie, więc przekoanałam męża ze ja dam sobie rade bez szkoły a jego wszystkiego naucze i takim sposobem zrezygnowaliśmy....poza tym moj mąż pracuje do 17:00 w domu jest około 18:00 więc do szkoły musielibyśmy zapisać sie na wieczór a kazdy wykład trwa około 1,5h więc przez jakis czas maż nie miałby chwili odpoczynku ....to też był argument gula...... witamy witamy:) napisz coś o sobie i dopisz sie to tabelki... jestem jestem koniecznie napisz po wizycie co u Twojego maleństwa, mamy nadzieje razem z Tobą poznać płeć i napisz jak dużo waży olbrzymek w Twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem wybieramy się do szkoły rodzenia, u nas szkoła znajduje się przy szpitalu, prowadzi ją położna ze szpitala, koszt 300zl, więcej szczegółów nie znam, nie wiem od którego tygodnia można się zapisać, chyba po 20tyg. zadzwonię i zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ja się z Mezem właśnie wybieram do szkoły rodzenia... ale musze się dowiedzieć co gdzie i jak ;) Maż sie śmieje,że bobas co jakiś czas wypina się do nas dupcią bo co jakiś czas brzuch robi mi się twardszy a jak pogłaskam to odrazu mięknie i dostaje kukstanca;] a o 16 badania... juz nie wiem co mam ze sobą zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam po weekendzie?? ja z meżem tez planuje isc do szkoly rodzenia wczesniej nawet niemyslałam o tym... ale bylismy w sobote oglądac wozeczki i mebelki porownac ceny i tak zwyczajnie dotknac bo jak to moj mąż mowi w necie to nie to samo a on musi wszystko na zywo;p i zagdała nas pani ze sklepu ze prowadzi kursy w szkole rodzenia koszt to 200zł przy moim szpitalu i kto sie zapisze dostaje 20%rabatu na wozek lub inne akcesoria powyżej 1000zl a zeczy mieli tam fajne wiec pewnie skorzystamy. moje wyniki tez niesa swetne szczegulnie krew i musze jesc żelazo w tabletkach mam nadzieje ze sie teraz poprawia a wizyta dopiero 14 ;(( juz sie niemoge doczekac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tez mam dzis wizyte u gina, do szkoly sie nie wybieram bo szkoda czasu i kasy a za ta kase jakie piekne sa zestawy na maluszki na allegro. po wizycie wybieram sie do carrefour(czy jak sie to pisze) bo sa spioszki za 4 zl i jakies inne za 8 zl i cos zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×