Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

cześć dziewczyny mam pytanie do tych które są na zwolnieniu lekarskim.Uprzedzałyście wczesniej pracodawcę? Jak dostałyscie zwolnienie np na miesiąc to z dnia na dzien nie szlyscie do pracy, czy np dostawałyscie od pierwszego dnia miesiąca i mowilyscie o tym w pracy. A potem jak to bylo z przedłużaniem zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam zwolnienie z dnia na dzień i tak też dowiedział się mój kiero, dostałamj na 2 tygodnie, a po kolejne wizycie na kolejne dwa tygodnie w wtedy powiedziałam że już nie wróce... jestem jestem piękny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
jestem jestem fajnusi brzusio;) ja może jutro pstrykne zdjęcie;] jus29 jeśli chodzi o zwolnienie to pewnego dnia fatalnie czułam sie w pracy, co chwile biegałam wymiotować, ręce mi sie trzęsły, na nogach ustać nie mogłam i strasznie się pociłam.Zadzwoniłam więc do szefa a on załatwił,że koleżanka za mnie przyszła i powiedział mi,ze jak źle sie czuje to mam iść na l4 i od tego dnia co miesiac zanosze mu nowe. I nie muszę sie obawiać,że jest zły czy coś bo mi odrazu powiedział,że mam już zostać w domu dla dobra dziecka. Jak dostajesz l-4 to od tego dnia co jesteś u gina więc na 2 dzień już do pracy nie idziesz. A jeśli szef badz kierownik wie,że jesteś w ciaży to muszą się spodziewać,że z dnia na dzień mozesz przynieść zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz przedłuża l4 co 3, 4 tygodnie a w pracy już wcześniej uprzedziłam że jak będę źle znosić ciążę to prawdopodobnie nie wrócę ( prawdopodobnie bo to nigdy nic nie wiadomo - lekarze niezbyt chętnie wystawiają l4 bo ciąza to nie choroba;) a ja muszę się Wam pochwalić, że znam już płeć po dzisiejszym usg...i będzie mężczyzna;) dajcie znać jak u Was po dzisiejszych badaniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam do gina w pt po południu i tego dnia dostałam zwolnienie od soboty, więc w pon. zadzwoniłam w dzień do zakładu i powiedziałam, że nie przyjdę bo jestem na chorobowym przez miesiąc a dalej nie wiem i wysyłam chorobowe pocztą bo mam leżeć, ale mój szef już sobie sam dopisał resztę bo koleżanki mi mówiły, że jak o mnie pytały to mówił, że już do końca nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Dziewczynka!! :D Mała waży więcej niż powinna bo 305 gram;) NIe ma żadnych wad, dobrze się rozwija;) Mała wykręciłą się do Nas tyłkiem i uparcie wytrwała tak przez całe usg. NIe chciała pokazać swojego profilu ale udało się zobaczyć czy cos dynda między nóżkami i nic nie dynda z czego Mąż się bardzo ucieszył;) i mam kilka filmików;] teraz moge kupić bluzeczke "córeczka tatusia" którą Mąż oglądał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathaya gratuluje syneczka, a Tobie tuethe córeczki :) to faktycznie duuuuuża dziewczyn, a ktory to tydzien u Ciebie tuethe ?? moje małe wzyło 200 gram w 17 tygodniu, ciekawa jestem czy to duzo czy mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp, gratuluję Wam synka oraz córeczki, oraz że badanie wyszły ok:) Ja płeć poznam dopieo za miesiąc bo wtedy mam usg:P Kupujecie kurtkę na zimę? Ja bym chciała jakiś długi płaszcz pikowany, na allegro nic nie ma, na innych strnach drogo, a w sklepach same nieciążowe, a moja kurtka za miesiąć zapewne juz nie pomiesci brzucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) troche mnie nie bylo ale wszystko nadrobilam :) dzisiaj jestem po wizycie u lekarza i mamy synusia :) dla mnie to zaskoczeniem nie bylo bo czulam tak od poczatku ale lezka i tak w oczku poleciala :) pozdrawiam mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 ja tez szukałam kurtki, bo zimno sie zrobiło i boje sie o przyziębienie, mieszcze się w cinki płaszczyk, ale troszki mi w nim już zimno... i faktycznie na allegro nic nie ma ciekawego, a posklepach jeszcze nie łaziłam, może jutyro się wybiore i poogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tez juz po wizycie wszystko ze mna i maluszkiem ok usg nie mialam w sumie za dwa tygodnie mam polowkowe wiec chyba wytrzymam, dostalam luteine dopochwowo na twardniecie brzuszka i jakies tam tam tablety co maja dzialac przeczyszczajaco.brzusio piekny na fotce ale bardzo malusi moj duzo bardziej okazaly.no i 4,40 kg na plusie chyba sie zalamie:( do konca bede wazyc 25 wiecej masakra jakas.mam propozycje zeby do naszej tabelki dopisywac plec dziecka zobaczymy co wyjdzie co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
dopisujmy płać i imiona na jakimi się zastanawiamy :) apropo tycia ... ja już się martwię - 15 tydzień, a ja nie tyje :( na początku schudłam 2 kg choć nie wymiotowałam ani razu - a teraz nie przytyłam nawet to kilogramów sprzed ciąży - mam już shiza, że coś jest nie tak :( ja jutro ide do lekarza :) a za tydzień dzwonię do Genomu żeby się umówić na wizytę kontrolną - usg - badanie narządów dzidziusia :) i na to badanie zostawiam sobie płeć :) bo jutro mój małż ze mną nie idzie. mamusie - w którym tygodniu wyskoczył Wam brzuszek? bo ja dalej płasko :( nie tyje :( nie jest mi niedobrze :( nie wymiotuje :( nie bolą mnie już piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek wyskoczyl niedawno bo w sumie na przelomie 16 i 17 tygodnia i w sumie szczerze mowiac to od tygodnia i wizyty w Polsce zaczelam przybierac na wadze.. wiec nie masz sie czym martwic :) w koncu kazda kobieta ma inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzusio wyskoczyl jakos miesiac temu zaraz po wizycie u gina u niego bylam calkiem plaska to byl poniedzialek do piatku mialam juz +1,50 w 4 dni hehe i zdaje mi sie ze wywalilo mi brzusio w ciagu jednej nocy niewiem czy to mozliwe ale takie mialam wrazenie dzien przed taki bol mialam brzucha ze nie moglam sie ruszyc maz mnie zaniosl do lozka wzielam 2 tabletki i zasnelam rano brzusio juz byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemartw sie orunia ja tez nieprzytyłam a to juz prawie 17 tydzien ale brzuszek mam i to spory hihi a do wizyty daleko;(((( gratuluje syneczka i corci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki juz po wizycie:D ale...nie wiem nadal co bedziemy miec:P...mysle ze nie chcial powiedziec bo juz w sumie powinno byc widac. Dowiemy sie dopiero na polowkowym za 3 tyg. Malenstwo ma 17cm, serduszko bije ale wagi nie znam:-) i wszystko jest w najlepszym porzadku. Jedynie ja mam lekka anemie i dostałam Ascofer 3x1. Waga moja obecnie to 2.5+ a jestem w 18.5tc :-) GRATULACJE dla rosnocego mezczyzny i rosnocej kobietki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jakoś nie mam samozaparcia do siedzenia przed kompem ostatnio - nieźle się rozpisałyście, ale udało mi się nadrobić zaległości. My kolejne, połówkowe USG mamy 18 października, wiec już tylko dwa tygodnie zostały do widzenia z dziećmi, a 15 mam wizytę u gina i nie wiem czy już na zwolnienie nie pojdę - plecy mnie bolą masakrycznie jak muszę dłużej poiedzieć w jednej pozycji, a niestety w biurze na niewiele mogę sobie pozwolić. Zazdroszczę Wam dziewczyny trochę tych zgrabnych małych brzuszków. Tak wyglądał mój bliźniaczy brzuszek tydzień temu http://img832.imageshack.us/i/18tc.jpg/ no i nie ukrywam, że zaczyna mi co raz bardziej dawać w kość. Tak jakby trochę zwolnił w rośnięciu do przodu, za to zaczyna się podnosić i rozrastać na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz mnie rozbawil dzisiaj u lekarza do lez spytal: a to pan tak sie bawi tym ultraszalem czy to moj syn tak sie porusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nassani no ladniutki ten Twoj brzusio :) a smarujesz jakimis olivkami?? bo ponoc pomagaja na uczucie ciagnacej sie skory.. no palnal tak bez zastanowienia hehe jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez brzuszka nie bylo i ukazal sie w 17 tyg. :) takze spoko u Was tes urosnie a nawet nie zdazycie zauwazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam wasze zachcianki??? u mnie poczatkowo tak do czwartego miesiaca bylo kwasne a teraz opycham sie slodkim, akurat mam dzis czarny las i popijam slodkim kakao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani faktycznie długo Cie nie było :) a brzusio cudne, duuuzy :) a pleckik wcale sie nie dziwie ze bola mnie, ja bede miała singla/elke i też mnie czasami bolą jka cholerka :) mooniśka to Twój mąż przynajmnie coś widział na usg, ja jak swojego zapytalam co widział, to powiedział ze czarne plamy i gdyby nie bicie serduszka to nadal nie wiedziałby że coś tam siedzi :) a ja mam na plusi 3 kg, dziwie się bo zajadam się słodyczamy okropnie, wczoraj upiekłąm blache szarlotki i już połowy nie ma ;) i też mam zachcianki na słodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
dzisiaj mam 18 tydzien i 5 dni;) ja myśle nad kupnem kurtki zimowej ale mam tam jakieś dwie, może się bedę mieścić bo są szersze... nigdzie przez zime wychodzic nie będę jedynie do lekarza więc nie ma sensu wydawania kasy na kurtke ciażową, które są fest drogie... Sonka78 dobry pomysł z dopisaniem płci dziecka;) mi babka powiedziała ze jeśli często mam twardy brzuch to może oznaczać ze mam skurcze a nie powinno tak byc i ze mam o tym gin powiedziec na wizycie ale do 22 moze przejdzie;) dzisiaj byłam w pracy i moj szef stwierdził,ze mam mały brzuszek ale to wszystko zalezy od naszej postury a ze zawsze bylam drobna wiec sie nie przejmuje, wazne ze dziecko sie dobrze rozwija;] ja w ciagu miesiaca przytyłam 4kg ale te co mi uciekły przez ciagle wymiotywanie wiec nic nie mam jeszcze na plusie... Nassani super brzusio, sama bym tez taki chciala miec;] dzięki dziewczyny;) teraz moge szukać ubranek dla córeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam podobny brzusio to brzusia blizniaczego,mam 4,40 na plusie i tez nnie na slodkie strasznie bierze ale sama sie oszukuje i zamiast slodkosci zajadam jablka gruszki wszystkie slodkie owoce i dziala narazie mozna oszukac organizm.ogorki kiszone nie smakuja a tak je uwielbialam , bigos za slony pomidorowka za kwasna masakra jakas. za to galaretki z kurczaka bym mogla tonami jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
czarny las? co to jest;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×