Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość do suelen
Też mam termin na 24.03 :) Ciekawe czy urodzimy w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ja chcę ten z białym misiem 9 od góry i wskaźnik też może być misio oraz z dodatkowym opisem " Czekamy na Ciebie maleństwo :) " Termin porodu 14.03.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie:P mam dzisiaj 4D-polowkowe .....powiedzcie mi na co zwrocic glownie uwage...tzn chodzi mi o jakies konkretne pytania wzgledem lekarza....jakie zadawac....?.....ponoc ten do ktorego ide jest bardzo dobrym specjalista i wszystko omawia.....ale chcialabym wiedziec na co zwracac szczegolna uwage...o co pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Hura Hura udało się ....dziękuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULa, no co Ty, to przez te hormony :) Ja zawsze zwalam winę na nie :P I twój link działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula to nie Twoja wina te spacje jakoś same powstają, jestem jestem ja tez nie wiem na co zwracać uwagę, wiec chetnie sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze tak się rzopisuje ale caly czas tworza mi sie te spacje i nie moge dojsc do ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak klikam w niego jest ok, tylko nie wiem skąd te podwojne przecinki skoro przy edycji stopki ich nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suelen
Nie. Ja jeszcze nie czuję ruchów. Ale miałam kilka dni temu USG i moja kruszynka ma się dobrze. Już na 100% wiesz, ze będzie synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... ulżyło mi trochę, bo ja też nie czuję jeszcze. Na 85% Pani doktor powiedziała, że to chłopczyk. 27.10 idę na usg połówkowe i zobaczymy co tam potwierdzi nam Pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suelen
hehe ja na 90% mam córkę, ale też czekam na połówkowe. Ja idę na początku listopada i już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet jest inny - nie ma sensu porównywać co robi jeden, a co drugi. Jasne, że nieco zazdroszczę tej, która pisała, że jej facet gada do brzucha, całuje i głaszcze. Ale zapewne mój ma zalety, których nie ma tamten, więc nie ma co rozpaczać :-) Doceńmy to, co mamy :-) Mówię kiedys do mojej kumpeli - masz fajnei ze swoim chłopem - bo i sam posprząta i obiad ugotuje i jeszcze Ci do sklepu skacze po zakupy. A ona na to - no tak, ale jak sie cos w domu zepsuje, to do byle gówna muszę fachowca wołać, a Ty to masz zrobione od ręki. Więc cos za cos :-) Ideału nie ma :-) Jesli sie mylę i króraś znalazła ideał - to gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest dobry :) jeden w tym drugi w tym :) ale każdy na pewno pokocha swoje dziecko jak zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Wiecie mojej kuzynce na samym początku ciąży mówili że chłopiec potem w szpitalu że 100% dziewczynka a urodziła Jasia. A mojej koleżance do końca mówili że dziewczynka a urodziła Mateusza Siostra miała mieć niby synka a urodziła córeczkę i była szczęśliwa bo już syna ma:)Wiec tak naprawdę to dowiemy się w marcu:) A tak naprawdę to chyba nasi mężowie powinni wiedzieć co zbroili ha ha. Idę robić obiad do zobaczenia później :) http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.14109.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Gula- Wszystkiego Najlepszego,, sliczny wierszyk dzieci ci napisaly, widac ze doceniaja mamusie. Co do okazywania uczuc: nie przejmujcie sie ze niektorzy teraz ich nie okazuja, zakochaja sie w malenstwach jak je zobacza, oni tacy sa dopuki nie zobacza to nie moga uwierzyc- oczywiscie sa wyjatki. Jestem Jestem-Co do 4D to sie niewypowiem bo nidgy niemialam, napewno wpadna ci pytania do glowy jak bedziesz juz u lekarza, a najlepiej popros lekarza zeby ci wszystko tlumaczyl. zazdroszcze ci tego 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy isc na nie czy takie normalne niewystarcza w zasadzie mam co wizyte teraz bedzie polowkowe potrfa z 40minut tak gin mówił i niewiem czy meczyc dzidzie dodatkowo potem takim 4d juz skołowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×