Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dzieki bo wiem ze nie jestem sama z tymi skurczami:).Mnie sie zaczeły od wczoraj. Byłam na połówkowym 2 tygodnie temu podam wam pomiary mojego maluszka, można sobie porównać 20 tygodni i 2 dni hc-obwód główki -176mm ac-obwód brzuszka-147mm kosc nosowa-7mm nf -fałd karkowy-2mm waga maluszka 338 g własnie dzwoniłam do dok. mam brac no-spe 3 razy dziennie ,a na jakie kolwiek leki zawczesnie , wiec czekam do wtorku do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od jej wielkosci ja robilam taka wielka strasznie to 1,45 sie piekla najwazniejsze to rozgrzany piekarnik i piec w 200stopniach pychaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....jak te "skurcze" sie ''objawiaja''....normalnie ciemnogrod ze mnie...... twardnienie to wiem bo czasem mi twardnieje ale skurcze??...cholerka ....no nie wiem jak to ''dziala''.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i witam nowe mamusie;) bylam dzis u gina na kontrolnej....wszystko ok, bez usg bo dopiero bylam na polowkowym. Hemoglobina poszla w gore wiec juz lepiej ale nadal lekka anemia.... Wcinam ascofer 3x1 i feminatal. Z badan to mam zrobic morf i mocz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie skurcze to takie mrowienie koło pępka i twardy brzuch, ale w pierwszej ciąży tez miałam i to od 4mc i urodziłam 38tc,wiec to chyba normalne , tez brałam no-spe i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz dziewczyny gorzej z odpoczywaniem :) przy mojej nakręconej córci. Cały dzień wymyślanie zabaw :), naszczescie jutro do mini przeczkola idzie na 3 godzinki (zawsze cuś )polece do lumpeksu poszperać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza ... dowiedziałam sie ze bedziemy mieli chłopca!!! z jednej strony miałam przeczucie że bedzie chłopczyk ale razem z mężem marzyliśmy o dziewczynce i miłam jeszcze mała nadzieje... taka troche rozczarowana jestem ale bardzo sie ciesze ponieważ Pan doktor mowił ze dzidziuś rozwija sie bardzo dobrze i jest zdrowiutki, maa dobre napięcie mieśniowe bo cały czas sie wiercił ;) załamana nie jestem ale chyba potrzebuje troche czasu na osfojenie sie z tą wiadomością tym bardziej że mąż też nie krył swojego "zawiedzenia" pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla skurcze to takie ukłucia na dole, tak mi sie przynajmniej wydaje. Czasem jak za duzo chodze albo sie przemecze to własnie mnie troche kłuje a potem przechodzi. Tak teraz mysle.. nie zrobie jutro golonki bo nie moge ruszyc sie z domu bo paczka moze przyjsc;/ a wiec musze obejsc sie smakiem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ciesze sie,że dzidzia zdrowa! Szkoda,że nie dziewczynka bo chłopców mamy już tu dużo ale najwazniejsze,ze dbrze sie rozwija i fika sobie w brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek2011 gratuluje kochana zdrowiutkiego syneczka :) najważniejsze ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że od 20 tygodnia mogą pojawiać się skurcze Braxtona-Hicksa. Ogólnie są to skurcze przepowiadające, ale macica może się przygotowywać od połowy ciąży :) Ale nie ma co UWAŻAJCIE na siebie, lepiej pójść niepotrzebnie do lekarza niż nie daj boże ma się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! jesteście nie możliwe... normalnie tyle napisałyście, że nie wiem kiedy to nadrobie... moze w nocy, bo ostatnio budze sie o 4 rano i nie moge spac :/ właśnie wróciłam od lekarza, noi z moim kochanym Kubusiem wszystko w porządku!! to najważniejsze!! Tylko mam problem bo mi hemoglobina spadła znowu i dostałam podwojną dawkę żelaza... oby pomogło. A noi waga 58,5 czyli 4,5 na + dzis 23tydzien i 1 dzien :D i to już chyba 6 miesiąc co nie???... :D Moj lekarz dziś stwierdził, że nie widać po Mnie ciąży... tzn. tylko brzuszek rośnie a spodnie nadal XS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wlasnie o tych skurczach czytałam ale oczywiscie zle nazwe napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia tak to juz 6 miesiac;) od 23 tygodnia się zaczyna;) Ja własnie dzisiaj weszłam w ten miesiac;) Wiesz co? Mi spodnie tez pasuja i na tyłku, udach ale nie potrafie na brzuchu ich zapiac wiec nosze juz ciazowe od dluzszego czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA rewelacyjna waga :) i zazdroszczę tego XS :) Ja po wczorajszej wizycie dowiedziałam się, że schudłam -1,5kg :( czyli przez 20 tygodni przytyłam 4kg :) Gratuluję wam zaczętego 6 miesiąca, Ja jestem w połowie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chcialam sie przywitac dzisiaj znowu caly dzien w rozjazdach ale juz w domku i znowu kupilam sobie dwa bodziaki za 8 zl w biedronce:)) i maslanke w smaku straciatella (jak lody z czekolada tylko rozpuszczone )i sie opycham .a te skurcze to skurcze braxtona hicksa jak ktos chce mozna poczytac na necie. witam nowe mamuski . pozdrawiam wszystkich i znikam z kompa , musze mezusia puscic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ale pędzicie parę godzin poza domem a wy już kilka stron do przodu :) Byłam w szkole na drzwiach otwartych kolejka do nauczycieli taka jak za dawnych czasów za mięsem :) Witam nowe mamuśki :) Murzynek2011 fajnie że wszystko dobrze ,a ja bym tak chciała jak ty dzisiaj dowiedzieć się że będzie syn:)Ale za tydzień o tej porze też wam powiem kto tam siedzi :) Proszę proszę trzymajcie kciuki żeby to był syneczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ja dziś zrobić apetytu ....mój M właśnie zrobił pizze za 5min wyciąga z piekarnika, ale będzie wyżerka mniam mniam :) Ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA trzymam bardzo mocno kciuki za to, aby maluszek okazał sie chłopczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78 nigdy nie piłam maślanki straciatella,mzoe keidys sprobuje;P Może wybiore się na dniach do biedronki;) Gula zobaczysz bedzie syneczek;) Dziewczyny tez tak macie,że Wasi Mężowie mówią,ze nie są głodni a co im dacie pod nos to zjedza? Mój M nawet jak obrałam sobie pomarańcze to patrzal swoimi słodkimi oczkami i mu dałam połowe a co;) Teraz kolacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bardzo Cię lubię jak tak mówisz :):):):) A jak tam maluszek i plamienia już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłyście smaku tą pizzą, sama bym zjadała taką pyszną z dużą ilością sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jak będzie syn to sama na piechotę przyjdę z dużą pizzą do ciebie... :):):)Dzięki za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Suelen nie tylko Ty byś zjadła... ja taką ze szpinakiem, jajeczkiem mmmm. Ale pomarzyc można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula hehe dzięki ale nie będziesz musiała;) Zjesz sobie dużą pizze z Mężem i pomyślisz o mnie i będziemy kwita ;) Oby był chłopczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zapomnialam napisać smacznego ale już pewnie zjadłaś calusienką pizze;) Ja sie objadłam bułką i malutkimi parówkami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa też na ten zestaw zachorowałam, nawet chciałam żeby koleżanka z angli mi przysłała ale cena bez różnicy. Czy w rzeczywistości też tak fajnie wygląda jak na zdjęciu ? MURZYNEK wiem co czujesz ja dziś się zryczałam bo dowiedziałam się że będzie 3 chłopaka ;-) rozczarowałam się i nie spodziewałam się że tak strasznie to przeżyję,ale mam czas na oswojenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja cię proszę wrr...ja może wyglądam już duża ,ale całej nie dałabym rady :)Ale była smaczna i obowiązkowo musiałam wypić pepsi hi hi..... to te hormony jak mówi Suelen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×