Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe wariatka to moje drugie imię :)To co kiedy idziemy na ten kurs ? Suelen masz racje te hormony to jest problem :) Widzę że tylko my takie nocne marki jesteśmy ale to dlatego że my jak Fiona ze Shreka z 1cz ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania 487 tabelka jest na156 str:)Zrób kopie i wpisz się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam ''Szpilki na giewoncie" rewelacyjny jest ten serial :D Ja też lubię czosnek :) zwłaszcza sos czosnkowy na pizzy :P aż mi ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was Marcoweczki i zycze wspanialego czasu do rozwiazania, latwych i szybkich porodow, zdrowych i szczesliwych dzidzioli i zeby Wasza paczka tak fajnie sie trzymala razem jak nasza :D Marcowka 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Cieszycie sie?:P musiałam jeszcze pranie powiesic bo mi sie przypomniało,ze miałam to zrobic pare godzin temu;D sos czosnkowy!pycha! potrafie taki dobry zrobic;P (nie zebym sie przechwalała) :D Gula ja od dlugiego czasu mam tak,ze zasypiam dopiero nawet o 2 no ale potem wstaje o 11;P Corula dziekujemy bardzo!:) a Blazuś szczęśliwy poszedł spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CORULA, dziękujemy bardzo, Ja także mam nadzieję, że uda nam sie trzymać :) TUETHE, musisz koniecznie zdradzić przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez, mleko, czosnek, musztarda łagodna(sarebska?), kucharek. :) Zawsze musiałam to zrobic w dużych ilościach wiec proporcji niestety nie napisze;) Czosnku zawsze dawałam dużo bo wkońcu sos czosnkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sos na pewno wypróbuję :) zawineła się nam dziewczyna :) pozazdrościła JESTEM i mąż krew z niej wysysa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dzieciaczki sa juz w w iekszosci przedszkolaczkami :) ech, kiedy ten czas tak zlecial? wczoraj przeszukujac jakies dokumenty natknelam sie na fotke z usg polowinkowego, ktora potem az do rozwiazania trzymalam w ramce i tak mnie wzielo na wspominatoze. strasznie milo wspominam tamtem okres i ciesze sie, ze dzieki kafeterii poznalam takie fajne babony :) niestety swego czasu pomarancze ostro zaczely u nas mieszac i bylysmy zmuszone przeniesc sie na forum prywatne. ale kupa wspomnien zostala tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i mleka dajesz tyle zeby byla odpowiednia dla Ciebie konsystencja. Jedni lubia bardziej lejacy a inny gesty;P Pewnie masz racje,ze poszła oddać Mężowi troche swojej krwi;P Corula pomarancze? kogo takim mianem nazwałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomarancze" to na kafeterii osoby z pomaranczowymi, czyli falszywimi nickami. Pod falszywym nickiem łatwiej sie pisze glupie rzeczy i czasem bylo niemilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, nie wpadłam na to;) Ja na początku pisałam jako pomaranczowa ale wkoncu sie zalogowałam:) Poszłyscie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tęskniłyście widzę hi hi:) A ja byłam pod prysznicem jestem teraz piękna pachnąca i..... poczekam może M jakąś propozycję rzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Gula nie czekaj tylko kladz sie obok Męża;) Ja zaraz ide do łóżka... czuje,ze w nocy będzie meczyc mnie zgaga;/ mam za swoje, nie musialam tak sie glupia opychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko jeszcze jest w łazience :) Ciekawe jak my będziemy długo pisały po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze długo. Wiadomo,ze nie bedziemy pisac tyle co teraz ale od czasu do czasu fajnie by bylo poczytac co u kazdej z nas słychac, jak malenstwa i jak sobie radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było ale zobaczymy czy nam sił starczy :) Zmykam spać bo rano muszę dzieci wyprawić do szkoły , ale miło się gawędziło :) Do zobaczenia jutro dziewczyny pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij dobrze;) ja ide jeszcze do piwnicy do pieca a potem do lozeczka;) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIerwsza?? no nie możliwe:) przecież juz 7.30:D co wy tu beze mnie imprezy nocne urządzacie??:P Ja niestety śpie o 21.30 już odlot mam i oczy się same zamykają. I śpie na kanapie a M mnie potem puka że juz idziemy spać do sypialni jak skończy filmy oglądać:D Ja przez to gadam ostatnio bo w pół śnie idę do wyra i potem tego nie pamiętam:D M to zapisuje dziad chciałam wyrzucić ale schował i się ze mnie nabija:D 2 dni temu jak mnie budził to rzuciłam mu złotą myśl " oooo właśnie ci miałam kulę ukulać " :D:D:D heh z resztą na piżamowe party i tak się nie łapię bo śpię na golasa:P idę dziecię do szkoły szykować do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze bede pierwsza to mnie uprzedzilas .dzien dobry wszystkim jeszcze spiacym ja tez znikam robic sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam to dobrze dziewczyny;) Ja to godz 6 wstaje na 7 do pracy i o 17 koncze. Nie ma kiedy sie wyspać. Za to spac ide juz po 20 tak mnie sen łamie. Przestawiłam sie na dzieciecy tryb czyli wczesnie rano pobudka i wczesnie wieczor spac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, trudno za Wami nadgonić! Widzę, że naprawdę szykuje sie męski marzec 2011 :D Widziałam, że pisałyście o obwodach brzuszka - mój jakis tydzień temu miał 110 cm :P no i wyglądam już jak pokaźny waleń, za to moje dzieci szaleją i kopią mnie od środka jakby im ktoś za to płacił ;) Ich stała pora to od ok. 23:00 do północy (czasem dłużej). Wczoraj tak mi skopały pęcherz, że aż mnie bolał :( Dzisiaj wizyta kontrolna u gina i pewnie przedłużenie L4 :) Pisałyście o sosie czosnkowym - mi wychodzi średnio, za to uwielbiam sos czosnkowy ze Sphinxa i zsieci pizzeri La Torre! Miłego piatku dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ;) czy Wasi mężowie/partnerzy mają zachcianki ? mój mąż wczoraj na obiad chciał kopytka :) (jak nie mam pomysłu to go pytam co chce), no i były kopytka. przyszedł do domu i mówi, że zjadłby pizze taką robioną w domu ;) zrobi jutro, bo on robi najlepsze ciasto do pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatnio też miał na pizzę, ale taką wyjściową ;) No i pojechaliśmy - pysznie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Szkoda,że mnie wczoraj wieczorem nie było bo pidzama party i taniec brzucha brzmi intrygująco...:) Kanapki z masłem i czosnkiem lubiłam czasem wciągnąć :) Nie wiem jak u Was wygląda za oknem,ale u mnie strasznie ciemno,pada i wieje paskudnie....I zastanawiam się czy to rano czy wieczór... Mimo to życzę miłego dnia i dobrych humorów by złagodzić tę paskudną pogodę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i witam nowe koleżanki.....fajnie,że jest nas coraz więcej i obyśmy tak pisały jak najdłużej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Widzę że z nocnego party ja wstałam najwcześniej :) Mam nadzieje że jestem jestem się odezwie do mnie za ten czosnek :( No wiecie wieczorne party możemy zawsze powtórzyć i Betty82 strój dowolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok gula_daj znać tylko kiedy ;) na pewno się przyłączymy- ja i moje dzidz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×