Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

usg 4D razem ze zdjeciami i filmikiem 200 zł + badanie 80 zł, ale nie widzę sensu by mnie badał bo mam swojego lekarza a do niego ide 6 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
z tego śmiesznego forum "a mój kolega zapomniał zabrać żonę do szpitala jak ta zaczęła rodzić Zszedł na dół zapakowac torbę i pojechał, a ona czekała na noego w domu Dopiero pod szpitalem się zorientował " jak to przeczytałam to od razu widzę swoją historię ze złamaną nogą :) opowiem Wam :) Kilka lat temu 13 stycznia pojechałam z moim jeszcze wtedy nie mężem na zakupy :) i kupiłam sobie zajefajne kozaki - takie kowbojkowate - na niskim obcasie - wracając do domu mówię do swojego: - ale będa jaja jak jutro sobie noge zlamie w tych butach - dlaczego masz złamać? - bo całe życie na wysokich szpilkach, a tu nagle kowbojki. jutro pewnie do Ciebie zadzwonie i powiem "kochanie, przyjedz po mnie do szpitala wojskowego bo złamałam noge' no i hi hi hi ble ble ble i pojechaliśmy do domu. Rano wstałam, wyjęłam z szuflady rajstopy - takie moje wtedy ukochane, szare, grubsze i patrze na nie i sobie myślę, kurde ... a jak serio złamię noge? to siara takie grubsze rajtki mieć i ciach nowiusieńkie, cieniuteńskie z pudełeczka nałożyłam na tyłek. i posżłam do pracy :) 4 godziny później mój szef znosił mnie na barana do samochodu bo ... poślizgnęłam się na kawałku linolueum w jego sekretariacie i ... coś mi się w nogę stało ;) siedze w szpitalu - no jasne , że Wojskowym - na wózku - noga jak balon - i se myślę ... dobrze, że mam czarne, cieniutki rajtki ;) pół godziny później trafiłam na gipsownie :) ze złamaną kostką :) no i dzwonie do mojego i mówię: kochanie, przyjedz po mnie do szpitala wojskowego bo złamałam noge, na co on - taaa jasne - mów szybko co się dzieje bo zajob w pracy mam. no to ja uparcie przyjedz bo złamałam noge. no i on na to - no se jaja robi i ... sie rozłączył ... facet co mnie gipsował patrzył na mnie jak na kretynke ... zadzwoniłam jeszcze raz - sytuacja się powtórzyła. no to zadzwoniłam do taty żeby przyjechał ;) po 5 minutach mój mąż dzwoni - no syt opanowana - co Cię tak wzięło myślisz, że uwierze, ze masz noge złamaną? hm .. no miałam ! ale wiecie - jego mina jak wpadł do szpitala i mnie zobaczył leżącą z gipsem - bezcenne :) no i odbierało mnie już dwóch :) 5 minut później mój tato tak się zestresował tym, że ja mam noge złamaną, że próbował swoimi kluczykami otwierać inny samochód! pomijam, że jego był czerwony, a on usilnie pakował się do zielonego!!!! jak mu powiedziałam, co Ty robisz? to oprzytomniał, znalazł swój samochód ... włożył kluczyk do baku, otworzył bak ... i czekał ... Noooo ... więc co mnie czeka jak zacznę rodzić ... o rany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja też jestem z ciebie dumna ale jak zabraknie ci miejsca w zamrażalniku to ja przechowam ale nie gwarantuje ze ich nie zjem ha ha:) A ja grzeszę jem batonika i mam pepsi :) oRunia a jaką miałaś wadę wzroku i ile miałaś lat jak robiłaś zabieg jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to woreczków bedzie chyba ok 8-9 ale nie jestem pewna;) nie mam juz na co klasc pierogów;P oRunia jak on mógl zapomniec o rodzacej zonie, hehe. Ja za 4d zapłaciłam 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę godzin mnie nie było, a tu 4 strony do nadrobienia :) Mieszkałam w Kamieniu Pomorskim hmm.. 5 lat, najpiękniejsze miasto :) Często jeżdżę do Świnoujścia bo mam tam dziadków, tatę i brata ;) ORUNIA, prawie się popłakałam ze śmiechu jak to czytałam :) TUETHE, mało że wstajesz o świcie to jeszcze takie cudeńka chce ci się robić z brzucholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobre te historyjki popłakałam się ze śmiechu... podoba mi się ta z konserwatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORUNIA-takiej lektury było mi trzeba.Dobry film można nagrać. TUETHE-oszalałaś,taki pałer to się przed porodem dostaje.Będziesz wiedziała kiedy.A tak serio to myślałaś o tym zeby sobie w ten sposób dorobić?Kobietyzaganiane teraz chętnie kupują takie domowe wyroby ,szczególnie na święta.Kurcze co ja ci proponuje.Do grudnia nie zajrzysz do nas jak pozbierasz zamówienia. Czy na zgage sie umiera? Jak nie to będę pierwsza.Wszamalam juz 2 renni,nic innego nie możemy.Jeszcze nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO na zgagę polecam zjeść dwie łyżki bułki tartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZYŁAM! Pieroński uszka i pierogi zrobione. Jestem cholernie zmęczona chocbym maraton przebiegła;/ blee. Suelen o świcie to nie wstaje, jeszcze mnie nie pogieło na tyle;P Jak fryzurka? Jaki kolorek? Ja tez marcówka bałabym sie dlakogoś zrobic bo moze np farsz nie pasowac czy cos... a moja rodzinka wszystko zje... Siadłam wkoncu wygodnie i Julka zaczeła kopac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech bede teraz całą noc myslala o pierogach z mięsem 😭 tylko ja niestety nie umiem robic farszu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam pierogi z kapusta i grzybami:P Z mięsem jeszcze nigdy nie robiłam:P zreszta po dzisiejszym długo nie zrobie bo nie moge na to patrzec;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja cię proszę ty juz dzisiaj nic nie rób,jedyny dozwolony wysiłek to prysznic.JUlcia da ci popalić zobaczysz.Zreszta dobrze wiesz że przesadziłas dzisiaj.Obiecaj że jutro nie wstaniesz przed 10tą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO zjeść bułkę tartą :) ona wchłania kwasy z żołądka i drobinki bułki się zbijają. Mnie takg lekarz radził na zgagę, a męczyła mnie trochę. A więc... wyprostowałam włosy :D i mam blond pasemka, czuję się rewelacyjnie w tym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi chciałam wstac przed 9 zeby pojsc do Tesciowej a potem na miasto kupic Męzowi rybke ale szczerze mówiac watpie,ze zwloke się z łózka nawet o 11;P Pod prysznic nie mam siły isc ale się doturlam jakos do niego;P Zjadłam 2 batoniki i az mi za słodko... Suelen zdjecie poprosimy jutro! Chociaz tył głowy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już czysta i pachnąca;) nie ma ani sladu mąki i ciasta;D Wyglądałam strasznie:P Dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od Historynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA, tak mam program do zapisana obrazów z filmiku i zrobiłam parę stopów i ci zapisałam z tej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE to samo pomyślałam, że zjadłabym coś :/ właśnie myślę, może na szybko zrobię sałatkę z tuńczykiem moją ulubioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja robisz? dawno nie jadlam... ale sobie nie zrobie bo nie mam tuńczyka:P ja bym zjadla jakaś sałatke ale nikt mi nie zrobi a mi się juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, poodpoczywaj kochana, jutro z łóżka nie wstaniesz:) Suelen to my krajanki;) bo ja z powiatu kamieńskiego:) orunia , ale na jakim oddziale leżałaś, bo tam tylko połozniczy taki odpicowany, komfortowy , o innych oddziałach to wiele dobrego nie słyszałam, a przyjemności nie miałam przebywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA: - tuńczyk w kawałkach w sosie własnym - kukurydza - ananas (w drobną kostkę zetrzeć) - ser żółty np. Gouda (zetrzeć na grubych oczkach tarki) - majonez - pieprz, sól do smaku wszystko zmieszać i gotowe :) ślinka mi cieknie, zaraz pójdę i zrobię, bo czas zrobienia to 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×