Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Kaaat chba najlepiej bedzie jak bedziesz jak najwiecej leżeć... Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś źle sie dziś czuje. Wstałam rano brzuch miałam spiety bardzo ciezko mi jakos na plucach i zołądku ale w pracy jakoś siedze. Mały kopie do tego strasznie. Oj ile bym dała żeby sobie poleżeć pod kołderką wiekszość z was pewnie dopiero wstaje z wyrka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaat no najlepiej leżeć niestety:( ale masz neta to sie nie bedziesz nudzic:) moja sąsiadka dawno temu z 15 lat temu pamiętam leżała całą ciążę w domu bo miała zagrożona i nie wolno jej było nawet siusiu iść. Na bank nie miałą wtedy internetu i tak sobie myślę co ona robiła przez 9 miesięcy w wyrku:/ no bo ile można czytać książkę czy oglądać tv a jak nei wolno jej było się podnieść nawet na chwile to masakra jakaś:) zażarłam pączka i bułkę słodka z serem:/ nie zjadłam tylko zeżarłam dosłownie pochłonęłam nakruszyłam przy tym zapiłam mlekiem:/ chyba musze przystopować:D ach kupiłam sobie gazetkę mama i dziecko z naj magazyn:D pierwszy raz taki tytuł widze no ale zobaczymy co to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna kaaaat.......musisz chyba duzo lezec teraz. A moze sprobujesz u lekarza rodzinnego....da ci skierowanie do odpowiedniego lekarza i wtedy moze on cos poradzi...cos ci zapisze....nie koniecznie musisz pozniej to brac ale konsultacja bylaby wskazana.... zuzka :D...nie mylisz sie zupelnie!;)....ja jeszcze leniuchuje jak nigdy bo zazwyczaj to rannym ptaszkiem jestem ale dzis mam wyjatek:P. Pogoda paskudna, nic sie nie chce. Podgladam was co skrobiecie i staram sie napisac prace na zaliczenie semetru...:(... nie moge znalezc nic konkretnego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA dalej chcesz zdjęcie? bo Ja ci zapisałam zdjęcia z tego filmiku. JESTEM, ale słodki ten rożek i ta falbaneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten komputer jest jakis zboczony ze mi gwiazdkuje "normalne" wyrazy:D.... a co do rozka i poscieli....kurcze...zeby faktycznie byly kolorki takie jak pokazuja i zeby ten material byl milutki to byloby juz superi pewnie skusilabym sie bo jest taka.....hmmm......nieskazitelna..?....nie:D......czysta?.....nie:D.....przestrzenna?.....nie wiem jak ja nawet okreslic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz dokonczylam fasolke po bretonsku, teraz sobie pyka na piecu a zaraz biore sie za uszka;) Cos chrypke mam:/ i głowa mnie boli... pewnie przez ta popapraana pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, Ty mnie załamujesz i zawstydzasz, bo Ja dopiero co wstałam :P zjadłam śniadanko, bo Nati się upominał ;) Zaraz jadę do sklepu, zajrzę do mamy i do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ja dopiero wstałam az wstyd sie przyznac:)) ihihhi i od rana czekolada:( tez bym obcieła kudełki ale niemam pomysła wcale;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen tylko,ze wiekszosc juz mialam przygotowane przez Mame. Do fasolki mialam tylko wkroic miesko, farsz do uszków mam zmielony, tylko przyprawiłam, teraz ciasto musze zrobic ale najpierw zjem do konca sniadanie;P Suelen baw sie dobrze u fryzjera;) Ja sie zastanawiam czy włosy zapuszczac czy miec takie krótkie.. sama nie wiem, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie juz kurtki i plaszcze na zime. Ja ostatnio mierzyłam rozne i sie załamałam zeby byl luz w brzuchu rozmiar musiał byc duzy i calościowo wygladałam jak hipopotam. Stwierdziłam ze musi byc ciazowa tylko i wyłacznie jakos bede wygladać. Normalnie szok!! Szukam i szukam po tym allegro moze wy macie jakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze zeby teraz wlosy dobrze wzmocnic w czasie ciazy podcinac czesto. Bo po ciazy podobno bardzo leca. Ja mam z nimi juz teraz problem boje sie ze po ciazy to lysa zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę:) Chcę dodac na allegro do obserwowanych ale nie ma takiej opcji czy któraś z was mogłaby sprawdzić czy też nie macie tej opcji?? bo nie wiem czy to allegro coś kombinuje czy o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ewka4127 obserwuj jest teraz po prawej stronie na samej górze . Idę po dziecko i potem z wami troszkę popiszę :) Tuethe juz jestem głodna przez ciebie wrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la ja ca ślepa jestem bo nie widzę:/ mam dodaj te kategorie do ulubionych ale o przedmiocie nic nie widzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja stwierdziłam,ze kurtki nie kupuje. Szkoda kasy. Nigdzie raczej nie bede chodzic, na kontrole bedzie mnie Mąż zawoził bo stwierdził,ze jak bedzie snieg i ślisko to mi nie pozwoli isc na nogach bo to jest daleko. Ewka u mnie tez nie idzie dodac do obserwowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to zapraszam;) Zrobie pierogi dla Ciebie bo z tylu farszu uszek nie zrobie bo bym siedziałą to jutra w kuchni;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
dziewczyny nie uwierzycie jakie mam cisnienie.............74/58!!!!!!!!!!!!!!pobilam swoj rekord iskiego cisnienia. KAWA nie pomogla, macie jakies sposoby na podniesienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze mi tez szkoda dac ponad 200 na plaszcz ktorego juz pozniej nie bede ubierac. No ale wszystko co mam teraz juz mi sie powoli opina i w czym bede chodzic? a do polowy stycznia conajmniej musze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian zadzwon do lekarza! Moj M jak mial takie niskie cisnienie w szpitalu to sie go spytalic czy jeszcze zyje... to jest o wiele za niskie... Zuzka no to fakt, Ty nie masz wyboru, musisz kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, ale pospalam, polozylam sie kolo synusia on ogladal bajki a ja zasnelam i dopiero sie obudzilam. Jestem- ja wlasnie bylam u lekarza domowego, bo juz niemoge wytrzymac tak mnie rwie w calej nodze, u gina mam wizyte za tydzien, zobaczymy co ten na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem no wiem właśnie wczoraj jeszcze dodawałam za pomocą tego obseruj a teraz tego nie ma i nie wiem o co kaman:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka prawy górny róg jest obserwuj poleć lubię to. Patrz nad tą niebieską tabelką gdzie wpisujesz cenę lub ilość jak kupujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×